Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
:2funny:
να προσεχει γιατι ο τεν κατε ειναι πολυ αυστηρος στα κουρεματα των παιχτων του
εχω πληροφοριες οτι ηθελε να γινει κομμωτης μικρος :2funny:

κάποτε, ο προπονητής της Εθνικής Αργεντινής ήθελε να βάλει τους παίχτες του να κουρευτούν. φαντάσου καβγάδες που θα είχαν
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
TV, Αξίζει να δείτε:

20:30 NET ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

Φιλικά προετοιμασίας βλέπει κανείς σας ή τα βαριέστε αφόρητα? :think:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
TV, Αξίζει να δείτε:

20:30 NET ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

Φιλικά προετοιμασίας βλέπει κανείς σας ή τα βαριέστε αφόρητα? :think:

και βεβαια ειναι βαρετα

ειδικα οταν δεν εχουμε ακομα στην ομαδα εμπειρο κεντρικο αμυντικο

για να δουμε τι γινεται με την αμυνα.. ;)
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Θέλουμε 2 υπενθυμίζω (μη συμπεριλαμβανομένου του Μπίεσρμιρ) κεντρικούς μπακ και έναν τερματοφύλακα καλλίτερο του Γκαλκίνοβιτς.
Ελπίζω να μην μετανοιώσουμε πικρα που δίώχνουμε τον Ίβανσιτς και φερνουμε στη θέση του το Λέτο... κακό προαίσθημα έχω...  :- :- :-
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
τελοσπάντων. καλά κάνεις και την γαμάς την κουβέντα. χαβαλές πάνω απ' όλα
Ο χαβαλές είναι προτιμότερος από τα οπαδικά παραληρήματα, δε νομίζεις; ;)
Α, και ο Ζαϊρί για την ώρα δείχνει από τους πιο φορμαρισμένους παίκτες στην προετοιμασία...


www.auto24.gr/html/ent/146/ent.40146.asp]Τα αυτοκίνητα του Τζιμπρίλ Σισέ[/url]

Σισέ είσαι τύπος. :2funny:
Τα πάντα όλα έχει ο τυπάρας!
Αλλά Σισέ παιδί μου, μάθε μπαλίτσα, το παρακάτω αμαξάκι πρέπει να πάρεις
και θα σου στοιχίσει κάπου ένα βδομαδιάτικο μόνο(κάπου 60-70 χιλιάρικα)!! :rockon:

 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Dusan Bajevic: Ποτέ δεν πρόδωσα την Α.Ε.Κ

Απόστολος Πέτρος: Ρε παιδιά δεν Τον ξέρω σας λέω
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Ο χαβαλές είναι προτιμότερος από τα οπαδικά παραληρήματα, δε νομίζεις; ;)
Α, και ο Ζαϊρί για την ώρα δείχνει από τους πιο φορμαρισμένους παίκτες στην προετοιμασία...
ο αγαπημένος σου, ο Σοϊλέδης, πώς τα πάει;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    79,8 KB · Εμφανίσεις: 52
  • dusan_bajevic2b.jpg
    dusan_bajevic2b.jpg
    81,7 KB · Εμφανίσεις: 57

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
ο φρεσκοελληνας βατραχος
κουαξ κουαξ

Την αμαρτία μου θα την πω. Τον ήθελα στο βάζελο. Τον προτιμούσα από τον Τεν Κάτε. Σε 1 έτος τα παρατάει και διώχνει τον Ίβανσιτς και το Μάτος. Τέλος παντων, το Μπάιεβιτς τον ήθελα πολύ. Βάτραχος-ξεβάτραχος, θα οικοκύρευε πολλά πράγματα και θα έδινε αυτό που λείπει. ΤΙΤΛΟΥΣ
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Εγω αν και φανατικος οπαδος του σιμαο -απίστευτο μηχανάκι για μένα- πλέον οπως τα κάναν σκατά πιστέυω πρεπει να πουλησουν σιμαο, αλλιως θα φαει 1 χρονο παγκο κ θα πεσει η αξια του. κ με τα λεφτα που θα παρουν να αγορασουν το μπαριος (μεγαλη παιχτουρα) 2ο επιθετικο. Δεν γινεται να εχεις παγκο σιμαο ματος ειναι μαλακια και αμαρτια για το θεο.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ο αγαπημένος σου, ο Σοϊλέδης, πώς τα πάει;

Αν δεν κάνω λάθος ήταν με την Εθνική Νέων ή Ελπίδων και δεν πήγε στην προετοιμασία ή πήγε αργότερα... :think:
Μόνο εσείς θα τρώτε κόλλημα με το Νίνη ή όποιον πιτσιρικά βγάζετε;;; :dancing:

Αν δεν το έχεις καταλάβει ακόμα, μετά το κάψιμο του Λαγού στην ΑΕΚ :headbang:, ο Σοϊλέδης αποτελεί τον πιο ελπιδοφόρο αριστεροπόδαρο παίκτη.
Και μέχρι να πάει 20-22 χρονών, θα έχει φύγει ο Ρεχάγκελ που είναι τσακωμένος με το αριστερό πόδι!!! :2funny: :2funny:

ΥΓ: Αν έχεις να προτίνεις κάποιον άλλο αριστεροπόδαρο για την Εθνική, είμαι όλος αυτιά και ας ελπίσουμε να διαβάζουν bourdela.tv οι συνεργάτες του Ρεχάγκελ!!
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Αν δεν το έχεις καταλάβει ακόμα, μετά το κάψιμο του Λαγού στην ΑΕΚ :headbang:, ο Σοϊλέδης αποτελεί τον πιο ελπιδοφόρο αριστεροπόδαρο παίκτη.

Περονόσπορος στους αριστεροπόδαρους... Λεοντίου και Δάρλα πού τους βάζεις; Ένας Σπυρόπουλος έμεινε
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Την αμαρτία μου θα την πω. Τον ήθελα στο βάζελο. Τον προτιμούσα από τον Τεν Κάτε. Σε 1 έτος τα παρατάει και διώχνει τον Ίβανσιτς και το Μάτος. Τέλος παντων, το Μπάιεβιτς τον ήθελα πολύ. Βάτραχος-ξεβάτραχος, θα οικοκύρευε πολλά πράγματα και θα έδινε αυτό που λείπει. ΤΙΤΛΟΥΣ

ο Μάτος δεν είναι διωγμένος ρε συ
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Διωγμένος ο Μάτος;; Τι λες τώρα ρε Φυλήςυχε!!!!
Πως να ήταν βασικός; Αφού ο Ζιλμπέρτο έβγαλε μάτια φέτος. (Τα δικά σας...) :2funny:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Αν δεν κάνω λάθος ήταν με την Εθνική Νέων ή Ελπίδων και δεν πήγε στην προετοιμασία ή πήγε αργότερα... :think:
Μόνο εσείς θα τρώτε κόλλημα με το Νίνη ή όποιον πιτσιρικά βγάζετε;;; :dancing:

Αν δεν το έχεις καταλάβει ακόμα, μετά το κάψιμο του Λαγού στην ΑΕΚ :headbang:, ο Σοϊλέδης αποτελεί τον πιο ελπιδοφόρο αριστεροπόδαρο παίκτη.
Και μέχρι να πάει 20-22 χρονών, θα έχει φύγει ο Ρεχάγκελ που είναι τσακωμένος με το αριστερό πόδι!!! :2funny: :2funny:

ΥΓ: Αν έχεις να προτίνεις κάποιον άλλο αριστεροπόδαρο για την Εθνική, είμαι όλος αυτιά και ας ελπίσουμε να διαβάζουν bourdela.tv οι συνεργάτες του Ρεχάγκελ!!
α ναι, μάλλον θα είναι στην μεσογειακή ομάδα.
με τον Νίνη φάγαμε κόλλημα γιατί πριν 2 έτη βγήκε καλύτερος νέος παίχτης στο πρωτάθλημα.
δεν είπα εγώ ποτέ ότι δεν είναι ελπιδοφόρος ο Σοϊλέδης. αλλά έως εκεί: ελπιδοφόρος. κάτσε να μπει στα βαθειά να δούμε
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
α ναι, μάλλον θα είναι στην μεσογειακή ομάδα.
με τον Νίνη φάγαμε κόλλημα γιατί πριν 2 έτη βγήκε καλύτερος νέος παίχτης στο πρωτάθλημα.
δεν είπα εγώ ποτέ ότι δεν είναι ελπιδοφόρος ο Σοϊλέδης. αλλά έως εκεί: ελπιδοφόρος. κάτσε να μπει στα βαθειά να δούμε
Ε, αυτό λέω 2 μέρες: Ρίχ'τον στα βαθιά κ'αν κολυμπήσει (όπως κολύμπησε ο Νίνης πριν μπει στον πάγ(κ)ο), το κέρδος θα είναι τεράστιο και για την Εθνική.
Κόλλημα φάγατε απ'τον 1ο αγώνα όταν έκανε 1-2 ωραίες ντρίμπλες και μπαλιές ακριβείας. (και με το δίκιο σας)
Έτσι φάγαμε και αρκετοί Γαύροι με τον "Σόλε" και περιμένουμε να τον δούμε σε πιο πολλά επίσημα παιχνίδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom