Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
κουτούλαγε αντιλόπες στο μπουρούντι ή κάπου εκεί... :2funny:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
κουτούλαγε αντιλόπες στο μπουρούντι ή κάπου εκεί... :2funny:
Πάντως τον είδα πολύ δυνατό....μήπως να αλλάξει επάγγελμα και να πάει στην...άρση βαρών???Γιατί μπάλλα δεν ξέρει....μάλλον ο Γιαννάκης θα είναι το ένα στόπερ φέτος....άρα...πάλι κλάμματα θα έχετε βαζελάκια....:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

 

tonnie

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Μην αγχώνεσε...θα τον μαρκάρει ο...ενακαρίκε!!!!Το πούμα της Αφρικής....τουλάχιστον έπαιζε Αγγλία ο δικός μας....ο δικός σας μου διαφεύγει.....
λογικο να σου διαφευγει γαυρακο γιατι απο ευρωπαικο ποδοσφαιρο δεν σκαμπαζετε και πολυ.....περιορισου λοιπον στο κοκκαλισταν αλλα αν θες να ενημερωθεις μαθε οτι ο δικος μας εχει κανει Γαλλια και πορτογαλλια.....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Πάντως τον είδα πολύ δυνατό....μήπως να αλλάξει επάγγελμα και να πάει στην...άρση βαρών???Γιατί μπάλλα δεν ξέρει....μάλλον ο Γιαννάκης θα είναι το ένα στόπερ φέτος....άρα...πάλι κλάμματα θα έχετε βαζελάκια....:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
άμα ήξερε μπάλλα σε εμάς θα έρχονταν?...ή ο μπούα μπούα σε εσάς?....υαινες κυνηγάγανε....
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Λοιπόν τα παιδιά ξαναγύρισαν Καραγκούνης Φύσσας του χρόνου θα σας δώσουμε και τον Αντωνάκη και με το καλό να παίξουμε και την Ρεβάνς της Ριζούπολης ..... Ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατο ... ότι όμως σε σκοτώνει απλά σε κάνει ΝΕΚΡΟ
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
α..όχι αυτόν κρατήστε τον τώρα που είναι και μέλος...εξάλλου τόσα πήρε για την ριζούπολη να μην πάνε χαμένα...
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Αλήθεια ρε σεις .... μετά από 5 χρόνια ακόμα σας τον "σφυρίζει' ο Λούτσι ? ... φιλικά φιλικά και με χτύπημα στην πλατούλα ?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εσύ γιατί χαίρεσαι?...μήπως και είναι παίκτης του γαύρου ακόμα?...δηλαδή τι να πουν οι παίκτες του πανιωνίου?....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
λογικο να σου διαφευγει γαυρακο γιατι απο ευρωπαικο ποδοσφαιρο δεν σκαμπαζετε και πολυ.....περιορισου λοιπον στο κοκκαλισταν αλλα αν θες να ενημερωθεις μαθε οτι ο δικος μας εχει κανει Γαλλια και πορτογαλλια.....
Με συγχωρείς Ευρω...παίε!!!!Ξέχασα...ο δικός σας έκανε Γαλλία και Πορτογαλία...κάθε χρόνο άλλαζε ομάδα δανεικός πάντα....ποιός να τον αγοράσει???Προχθές τον είδα στο Θησείο να μοιράζει...CDs...και ο Λούα-Λούα που έπαιζε Αγγλία δεν κάνει....εγώ το έχω πεί....είναι τρελλοί αυτοί οι βάζελοι.....
ΥΓ1---->Ο takis θα παίξει στην πρεμιέρα???
ΥΓ2---->Ο ''τυπάρας''???άντε να θυμηθούμε τα παλιά(1-4)..... :dancing: :dancing:
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
εσύ γιατί χαίρεσαι?...μήπως και είναι παίκτης του γαύρου ακόμα?...δηλαδή τι να πουν οι παίκτες του πανιωνίου?....
Ήταν και παίκτες του Παναθηναϊκού ? γέροι και φαφούτηδες σαν το Λούτσι ?
Δεν χαίρομαι ...διασκεδάζω
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
χαχαχαχα!ε,δεν έχεις και άδικο.μας έχει μία...."αδυναμία" ο Λουτσιάνο!πάντως-αν και δεν είδα το χθεσινό ματς αλλά άκουσα-είναι μεγάλη υπόθεση για κάθε ομάδα να έχει κάποιον παίχτη "φόβητρο" στα στημμένα.είδα προχθές και το-....άλλο ένα-γκολ του Ιάπωνα της Σέλτικ(δεν είμαι σίγουρος αν είναι ο Νακαμούρα)και....τι να λέμε?μεγάλο πράγμα να μπορείς να απειλείς από παντού!
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
χαχαχαχα!ε,δεν έχεις και άδικο.μας έχει μία...."αδυναμία" ο Λουτσιάνο!πάντως-αν και δεν είδα το χθεσινό ματς αλλά άκουσα-είναι μεγάλη υπόθεση για κάθε ομάδα να έχει κάποιον παίχτη "φόβητρο" στα στημμένα.είδα προχθές και το-....άλλο ένα-γκολ του Ιάπωνα της Σέλτικ(δεν είμαι σίγουρος αν είναι ο Νακαμούρα)και....τι να λέμε?μεγάλο πράγμα να μπορείς να απειλείς από παντού!
Ο Λούτσι φίλε για να μιλήσουμε σοβαρά όπως και ο Ρίμπο εκτος από τα στημένα έχουν την κοψιά του Ρομάριο ...θα παίζουν και θα γαμάνε μέχρι τα σαρανταφεύγα
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
έχω την εντύπωση πως τελικά ο Λουτσιάνο "αδικήθηκε"-όσο αφορά την πορεία και εξέλιξη της καριέρας του-με το να μείνει τόσα χρόνια στον Ολυμπιακό,όπου ήταν απλά ένας ακόμα παίχτης στην ομάδα.άλλα χρόνια βέβαια τότε,αλλά αν πάρουμε σαν "παρόμοιο" παράδειγμα τον Επαλέ,σίγουρα ο λουτσιάνο θα μπορούσε να είχε πάρει επίσης μεταγραφή σε μικρομεσαία ομάδα του εξωτερικού και στη συνέχεια ίσως και να προσέλκυε και κάμια μεγαλύτερη.το αριστερό του είναι "φονικό".ότι και να λέμε.σε τέτοια ομάδα πάντως,σίγουρα μπορεί να παίζει μέχρι πολύ προχωρημένη ηλικία,αφού από εμπειρία πια μάλλον ξέρει πως να "εξοικονομήσει" την ενέργειά του και να την ξοδέψει εκεί όπου θα είναι πραγματικά απαραίτητο.να μην τρέχει-και άσκοπα-δηλαδή σε όλο τον αγώνα.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
έχω την εντύπωση πως τελικά ο Λουτσιάνο "αδικήθηκε"-όσο αφορά την πορεία και εξέλιξη της καριέρας του-με το να μείνει τόσα χρόνια στον Ολυμπιακό,όπου ήταν απλά ένας ακόμα παίχτης στην ομάδα.
Ο Λουτσιάνο στον Ολυμπιακό έκατσε 3 χρόνια....στην Σκόντα έκατσε αρκετά....απλά στον Ολυμπιακό ήταν άτυχος καθώς υπήρχε Τζιοβάνι-Τζόλε-Γιαννακόπουλος-Αλεξανδρής....δεν ήταν και εύκολο...ο Επαλέ στον ΠΑΟ δεν ξέρω γιατί δεν έπαιξε....καθώς τότε στην ομάδα,για δεξί χάφ είχαν τον...Μίτου(αν δεν κάνω λάθος...)...στον Ηρακλή όμως έκανε όργια....παραθέτω το παρακάτω για τον Λούτσι...

 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ε...ρε..γλέντια...μετά τους ουγκαγκαμπούμπου τους δικούς μας ήρθε και ο βασιληάς της ζούγκλας ΛΟΥΑ ΛΟΥΑ....αφού γλίτωσε από τα τελευταία σαφάρι των λευκών κυνηγών...το λιοντάρι της ζούγκλας έπιασε λιμάνι και ποιός τον πιάνει....ουγκ..ουγκ..αουα..ουαχαντούμπα....'αντε.... :headbang:
Δες και αυτό....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
λογικο να σου διαφευγει γαυρακο γιατι απο ευρωπαικο ποδοσφαιρο δεν σκαμπαζετε και πολυ.....περιορισου λοιπον στο κοκκαλισταν αλλα αν θες να ενημερωθεις μαθε οτι ο δικος μας εχει κανει Γαλλια και πορτογαλλια.....
Εμένα μου διαφεύγει...στο
κάνοντας search με το εξής ονοματεπώνυμο:''Joseph Enakarhire''...δεν βγαίνει τίποτα....σπάω το κεφάλι μου...ΓΙΑΤΙ???????
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τα πράγματα είναι απλά...παικταράδες δεν έρχονται στην ελλάδα..ούτε σε εσάς ούε σε εμάς...πιστεύεις ότι ο εναγκαπούστης πως τον λένε και ο ουα ούα άμα ήταν καλοί θα τους αφήνανε να φύγουν?...παπάρια..εμείς τρώμε τα αποφάγια των ξένων ομάδων....
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ρε φιλοι ολυμπιακοι δε πατε στο δικο sas thread να πειτε τα δικα σας!
ετσι γουσταρουμε και εχουμε και το τυπαρα και το γιαννακη και ολους αυτους!
με αυτους καβλωνουμε εμεις!και γουσταρουμε!
και με αυτους θα βγουμε παλι τριτη και θα γουσταρουμε!
και με αυτους θα ξανουμε πορεια στην ευρωπη και θα γουσταρουμε!
ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΒΛΩΝΟΥΜΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ!ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ!
γιατι κια 200 γκολ να φαω απο τον οσφπ στα αρχιδια μου τα δυο!ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΑΘΑ!
και στο ερασιτεχινκο να πεσουμε στα αρχιδια μασ παλι!
γιατι?
γιατι ειμαστε ΠΑΝΑΘΕΣ!
και γιατι δε θα δω ποτε τσουκαλα :headbang: :headbang: :jerking: (ο ηγετης σας) εσεις εδω μπορει να μην εισαστε αλλα καλα τα εχει μαζεψει ολα τα προβατα αυτος!για αντε ρωτα τον ηγετη σας που δουλευει?ποσα παιρνει το μηνα?τι αμαξι εχει?ποσα πληρωνει για τις εκδρομες στο εξωτερικο που εσυ μπορει να στερηθεις το μηνιατικο για να πας να δεις την ομαδα σου?και ξερετε καλα ποσα πληρωνει :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
και γιατι δε θα μπω ποτε στο thread σασ να ασχοληθω μαζι σας!
και δε θα ασχοληθω ουτε με τις μεταγραφε σας ουτε με τα δικας χαλια!
και γιατι γουσταρω που ο αγνωστος ενκαριρε θα φορασει τη πρασινη φανελα!
και δε θα μιλησω ποτε στο thread sas για τις μπασκετ!(που το ξεχασετε μωρε τωρα τελευταια)θα απολαυσω τις 4 ευρωπαικες κουπες με τους ομοειδεατες μου και θα γουσταρω!
γιατι ποτε δε θα σε πικαρω για τις 4 κουπες ενω εσυ θα το κανεις με τα δυο Final four!
αυτοι ειναι οι ORIGINAL ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ!δυστυχως δε θα το καταλαβετε ποτε για αυτο αλλωστε θα συνεχισετε να απαντατε εδω στο πρασινο φορουμ!
και τελος γιατι θα περναω απο τι λεωφορο θα βλεπω το τεραστιο graffiti-φωτογραφια του μιχαλακη φιλοπουλου και δε θα ξεχνω και θα ανατριχιαζω!
ΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom