Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
ναι αλλά ο γιαννάκης ήταν παιχταράς και αρχηγός και είναι προπονητάρα...το απέδειξε και με την εθνικη!!Γι αυτό τον άλλο τον είπα χοντρό...έχει παίξει ποτέ μπάσκετ και που?  :2funny:
Φίλε τα 'χουμε ξαναπεί - μας κουράζεις. :rolleyes:

Ο Γιαννάκης είναι εξαιρετικός σε θέματα πειθαρχίας, στο να εμψυχώσει μια ομάδα και στα περισσότερα παιχνίδια που βγαίνουν μεγάλα σκορ.

Σε κλειστές άμυνες, σύνθετες ζώνες με παγίδες και όταν πάει το παιχνίδι σε καθαρά τεχνικά θέματα - δεν έχει την εμπειρία και χάνει.

Βέβαια έχει περάσει καιρός τώρα, οπότε αρχίζει να γίνεται και ψιλο-άκυρο να λέμε ότι θα στρώσει σιγά-σιγά. :rolleyes:
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
κάποιος που ξέρει μπάσκετ!!!Τράβα δες κανα ποδοσφαιράκι που μόνο εκεί αξίζετε...αλλά μόνο για εγχώρια πράματα...στις εξαγωγές τα χαλάμε!  :)
Αχάριστε που δεν σου κάνει ούτε και ο Γιαννάκης. Πρώτα τους εξυψώνετε όλους σας φτιάχνουν και μετά τους φτύνετε...βλέπε ριβάλντο α χ ά ρ ι σ τ ο ι!!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
με τον σισκα δεν ηταν απλως οικονομικο το θεμα
για τους λογους του ηθελε να παει τσσκα
τύπε,

κάνεις λάθος - ξέρω τι λέω. Είχαν χαμηλό buy out οι Γιαννακοπουλαίοι για λόγους που μπορώ να σου εξηγήσω αν θες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Φίλε τα 'χουμε ξαναπεί - μας κουράζεις. :rolleyes:

Ο Γιαννάκης είναι εξαιρετικός σε θέματα πειθαρχίας, στο να εμψυχώσει μια ομάδα και στα περισσότερα παιχνίδια που βγαίνουν μεγάλα σκορ.

Σε κλειστές άμυνες, σύνθετες ζώνες με παγίδες και όταν πάει το παιχνίδι σε καθαρά τεχνικά θέματα - δεν έχει την εμπειρία και χάνει.

Βέβαια έχει περάσει καιρός βέβαια, οπότε αρχίζει να γίνεται και ψιλο-άκυρο να λέμε ότι θα στρώσει με τον καιρό. :rolleyes:
ειναι και ατυχος που επεσε στον ζοτς ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τύπε,

κάνεις λάθος - ξέρω τι λέω. Είχαν χαμηλό buy out οι Γιαννακοπουλαίοι για λόγους που μπορώ να σου εξηγήσω αν θες.
πες τυπε μου οτι ξερεις
τα παντα ολα θα πουμε εδω
:2funny:
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Α τώρα τι μου θύμισες δεν έπρεπε το κομματόσκυλο(όπως αποδείχθηκε) ο Ιωαννίδης να πάει στο final 4 της γερμανίας ως υφυπουργός αθλητισμού?? Ολο φάουλ ήξερε να ζητάει και από τα ανύπαρκτα. Τώρα του καταλογίζω εγώ τεχνική ποινή και αδικαιολογήτως απών! L O O S E R! εφτανε στη πηγη και νερό δεν έπινε!Ακόμα και με τον ΑΡΗ δεν ήξερε πως να κοουτσάρει τα μεγάλα ονόματα κάτι που ο ΖΟΤΣ ξέρει άπταιστα!!Πως να κοουτσάρει και το υπουργείο ο άχρηστος...?


.....ακομα  χειροτερος  ειναι  ο  μπουχεσας  της Ραφηνας  που παριστανει τον Πρωθυπουργο  και  επελεξε  τον  ανθρωπο που αποκαλεσε τον εαυτο του "καθηγητη αλητειας"  στην κυβερνηση......για να μην μιλησω  για την υποθεση  με τα δηλητηριασμενα νερα  και  αλλα  πολλα...........
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
Ο Γιαννάκης έκανε και εξαίρετα σεμινάρια στην αμερική για όσους δεν ξέρουν δεν μπορείτε να λέτε ότι δεν είναι απ'τους καλυτερους Ευρωπαίους προπονητές αφού είναι μπασκετάνθρωπος!!Αλλά μου φαίνεται αρκετοί ποδοσφαιρόφιλοι άσχετοι με το μπασκετ μαζευτήκατε εδω μέσα...οπότε υποχωρώ ατάκτως...δίνω τόπο στην οργή!  :)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
.....ακομα  χειροτερος  ειναι  ο  μπουχεσας  της Ραφηνας  που παριστανει τον Πρωθυπουργο  και  επελεξε  τον  ανθρωπο που αποκαλεσε τον εαυτο του "καθηγητη αλητειας"  στην κυβερνηση......για να μην μιλησω  για την υποθεση  με τα δηλητηριασμενα νερα  και  αλλα  πολλα...........
ντροπη σου!!!πως μιλας ετσι για τον πρωθυπουργο της χωρας!!!!
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
.....ακομα  χειροτερος  ειναι  ο  μπουχεσας  της Ραφηνας  που παριστανει τον Πρωθυπουργο  και  επελεξε  τον  ανθρωπο που αποκαλεσε τον εαυτο του "καθηγητη αλητειας"  στην κυβερνηση......για να μην μιλησω  για την υποθεση  με τα δηλητηριασμενα νερα  και  αλλα  πολλα...........
Ενημερωμένο και με καλή μνήμη σε βρίσκω!!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
πες τυπε μου οτι ξερεις
τα παντα ολα θα πουμε εδω
:2funny:
:rolleyes: :cheesy:
ΟΚ - ο κάθε παίκτης έχει την τιμή του, τύπε μου. Ο Σίσκα έπρεπε να να πάρει τα διπλά απ' αυτά που έλεγε το buy out, μετά απ' τα όργια που έκανε (γιατί μιλάμε για υπερ-παίκτη, άμυνες, τρίποντα κλπ). :rockon:

Αν γινόταν αυτό, ο Διαμαντίδης θα σήκωνε μπαϊράκι και θα γινόταν της πουτάνας.

Πως παίζουμε ξύλο στις επιχειρήσεις για μισθούς & μπόνους κάθε χρόνο - κάπως έτσι, αλλά στο πολλαπλάσιο όμως. :boobies:

Σε κάλυψα? :sunglasses:
 

paolo75gr

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
απλα ο καλυτερος κερδισε ας παμε παρακάτω
θα αρχισουμε στην φαση αυτη ήτανε φαουλ στη αλλη ήτανε για τους αλλους βηματα
και δεν θα καταληξουμε πουθενα.
ο ενας εχει προπονητη και ο αλλος οχι
απλα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
:rolleyes: :cheesy:
ΟΚ - ο κάθε παίκτης έχει την τιμή του, τύπε μου. Ο Σίσκα έπρεπε να να πάρει τα διπλά απ' αυτά που έλεγε το buy out, μετά απ' τα όργια που έκανε (γιατί μιλάμε για υπερ-παίκτη, άμυνες, τρίποντα κλπ). :rockon:

Αν γινόταν αυτό, ο Διαμαντίδης θα σήκωνε μπαϊράκι και θα γινόταν της πουτάνας.

Πως παίζουμε ξύλο στις επιχειρήσεις για μισθούς & μπόνους κάθε χρόνο - κάπως έτσι, αλλά στο πολλαπλάσιο όμως. :boobies:

Σε κάλυψα? :sunglasses:
ελα ρε τυπε τωρα
λες να αφηνε ο ζοτς να γινουν τετοια πραγματα?
εγω αποτι ξερω του ειπαν
θες να σου δωσουμε τα ιδια λεφτα με την τσσκα
και απαντησε οχι
θελω να παω εκει
μεσα απτην καε μου το πανε :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
:rolleyes: :cheesy:
ΟΚ - ο κάθε παίκτης έχει την τιμή του, τύπε μου. Ο Σίσκα έπρεπε να να πάρει τα διπλά απ' αυτά που έλεγε το buy out, μετά απ' τα όργια που έκανε (γιατί μιλάμε για υπερ-παίκτη, άμυνες, τρίποντα κλπ). :rockon:

Αν γινόταν αυτό, ο Διαμαντίδης θα σήκωνε μπαϊράκι και θα γινόταν της πουτάνας.

Πως παίζουμε ξύλο στις επιχειρήσεις για μισθούς & μπόνους κάθε χρόνο - κάπως έτσι, αλλά στο πολλαπλάσιο όμως. :boobies:

Σε κάλυψα? :sunglasses:
απτους καλυτερους παιχτες στην ευρωπη ειναι
συμφωνω μαζι σου δικε μου
:rockon:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Ο Γιαννάκης έκανε και εξαίρετα σεμινάρια στην αμερική για όσους δεν ξέρουν δεν μπορείτε να λέτε ότι δεν είναι απ'τους καλυτερους Ευρωπαίους προπονητές αφού είναι μπασκετάνθρωπος!!Αλλά μου φαίνεται αρκετοί ποδοσφαιρόφιλοι άσχετοι με το μπασκετ μαζευτήκατε εδω μέσα...οπότε υποχωρώ ατάκτως...δίνω τόπο στην οργή!  :)
Πολύ καλός είναι ρε φίλε - απλά υπάρχουν άλλοι καλύτεροι, πως θα γίνει δηλ?

Ο Μπάγιεβιτς δεν είναι πολύ καλύτερος από πολλούς άλλους? Που το περίεργο?

Με την εθνική πήγε μέχρι εκεί που μπορούσε - με την Αργεντινή ο μαλάκας απλά έβλεπε το ματς. Ο Ντελφίνο είχε κάνει άλογο τον Ζήση και μας έσκισε τον κώλο κανονικά και το φτωχόπαιδο από τη Νίκαια - απλά παρακολουθούσε. :headbang: :headbang: :headbang:

Είναι ατυχές το παράδειγμα με τον Ιωαννίδη, γιατί ο Άρης έπεφτε σε κάτι Μακάντου κλπ. Στην τελική το 1 του γαύρου ο Ιωαννίδης το πήρε και έχουμε και μια ντροπιαστική ήττα - ακόμα μας τη λένε. :headbang:
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
ΔΕς ΤΙ ΕΓΡΑΦΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΩ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟ..ειναι η δεν ειναι φαουλ στην τελευταια φαση;;;;
ΓΙΑ ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΡΕ...ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ,ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΗΜΑΤΑ;;;;;

Σκούπισε τα ματάκια σου από τα δάκρυα και ξεστραβώσου και μέτρα μαζί μας...1,2,3...ωπ έχει κι άλλο;

[youtube=425,350]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

Και που'σαι...έχει κι άλλο...μαρτύριο...θα ξαναφτάσεις στην πηγή,αλλά πάλι δεν θα ξαναπιείς νερό...και πάλι κάτι θα σου φταίει...
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Είναι ατυχές το παράδειγμα με τον Ιωαννίδη, γιατί ο Άρης έπεφτε σε κάτι Μακάντου κλπ. Στην τελική το 1 του γαύρου ο Ιωαννίδης το πήρε και έχουμε και μια ντροπιαστική ήττα - ακόμα μας τη λένε. :headbang:


.........λαθος  μεγαλο  κανεις  φιλε.........100   ευρωπαικους  τελικους να παιζε ο  looser Ιωαννιδης  θα  τους εχανε και τους 100...............Διαβασε τι γραφει ο Κακιουζης στο βιβλιο του , επισης τον  Παπαλουκα  τον  ειχε  καταστρεψει  κι οταν γυρισε  τροπαιουχος απο  την ΤΣΣΚΑ το ειπε  οτι δεν μπορουσε να δουλεψει με αυτον..............η  στρατηγικη του  αναλωνοταν   σε   χριστοπαναγιες  στον Λυπηριδη και στον Ρωμανιδη  , σε καταρες για το  σερβικο λομπι   και  στο  να  βγαζει τα σακακια προκλητικα..........δεν   παιρνεις  ετσι  κυπελλο  σε μεγαλη διοργανωση  ρε μαγκα.............μολις τον  σουταρε  ο  Κοκκαλης  και πηρε τον  γκουρου Ιβκοβιτς ο γαυρος πηρε το Ευρωπαικο , τυχαιο κι αυτο ??

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ΓΙΑ ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΡΕ...ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ,ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΗΜΑΤΑ;;;;;

Σκούπισε τα ματάκια σου από τα δάκρυα και ξεστραβώσου και μέτρα μαζί μας...1,2,3...ωπ έχει κι άλλο;

[youtube=425,350]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

Και που'σαι...έχει κι άλλο...μαρτύριο...θα ξαναφτάσεις στην πηγή,αλλά πάλι δεν θα ξαναπιείς νερό...και πάλι κάτι θα σου φταίει...
ε καλα ειναι
καποτε ο michael jordan η οπως ειναι το κανονικο του ονομα μιχαλης ιορδανης ειχε κανει 5
:2funny:
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
ε καλα ειναι
καποτε ο michael jordan η οπως ειναι το κανονικο του ονομα μιχαλης ιορδανης ειχε κανει 5
:2funny:
Μιχάλης Ιορδανίδης λεγόταν!Χαχαχαχαχαχαχα
Μόνο που αυτός μπορούσε να κάνει 5 βήματα στον αέρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom