Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
αλλα ειναι ο μοναδικος παιχτης που θελω στον παναθηναικο
καλοκαιρακι θα δουμε ;)
τύπε,

είναι μεγάλη παιχτάρα κι αυτά οι Αμερικάνοι τα ψάχνουν. Κάτι για San Antonio διάβασα.

Επίσης έχει δουλέψει πολύ - φαίνεται αυτό.

 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
φιλε ο ανθρωπος απλα δεν μπορει!!!ο γκερσον που ειχατε ηταν κλασεις ανωτερος
και που τους πήγε ο χοντρός ο πίνι ρε? συγκεντρωθείειειτε βρεεεε! Από πότε είχαν να δουν final 4 ευρώπη? ο γιαννάκης με τα λεφτά που έπεσαν τα κατάφερε! Τα αποτελέσματα το αποδεικνύουν...
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
ποιος είσαι εσύ που μιλάς για τον Γιαννάκη ρε?Ακόμα και εγώ που είμαι παναθηναϊκός τον παραδέχομαι και απέδειξε ότι μπορεί να καταφέρει να ξανακάνει ευρωπαϊκή ομάδα  τον ΟΣΦΠ και τον λες καρκίνωμα??Εμ βέβαια ξέχασα εσείς θέλετε να παίρνετε τους εγχώριους τίτλους(στους τυφλού ο μονόφθαλμος βασιλεύει!όπως στο ποδόσφαιρο σας) και να νικάτε ότι είναι πράσινο και κινείται! Εμμονή έχετε...δεν θέλετε διακρίσεις.Φάτε τώρα το 5άστερο στη μάπα!!!


.....Θα  τον  φανε  οι  μαλακες   οι   γαβροι  γιατι  εχουν  μπολιασμενη   την   αρρωστημενη  νοοτροπια του Κοκκαλη..........θυμασαι  γιατι  απελυσε τον Κατανετς ?  Επειδη  ειπε  οτι  θελει  να κτισει  ομαδα  κι  ας  χασει  ενα πρωταθλημα.......μονο  που  εδω  δεν  ειναι  ποδοσφαιρο  να  εχεις  Γκαγκατση  ,  διαιτησιες  και  επιτροπες  δικες  σου........τους  εχει  κανει  μεγαλο  κακο  ο  Κοκκαλης  με  την  νοοτροπια    "δεν  χρειαζεται προπονητης , εγω καθαριζω παρασκηνιακα".....
 

diamantidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
και που τους πήγε ο χοντρός ο πίνι ρε? συγκεντρωθείειειτε βρεεεε! Από πότε είχαν να δουν final 4 ευρώπη? ο γιαννάκης με τα λεφτά που έπεσαν τα κατάφερε! Τα αποτελέσματα το αποδεικνύουν...
καλα ο γκερσον ειχε και ολη την σαβουρα τοτε,ο γιαννακης μου θυμιζει τον ιωαννιδη ολο λαδι και απο τηγανιτα τιποτα,αν σε παει στραβα απο την αρχη δεν ισιωνει με τιποτα μετα,αστα να πανε
 

ass-sniper

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
342
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
οτι πρεπει να προσεχεις τι λες και ποτε ειναι γεγονος
εκανε μαλακια που ειπε οτι ειπε
αλλα ειναι ο μοναδικος παιχτης που θελω στον παναθηναικο
καλοκαιρακι θα δουμε ;)

Αρχηγε δεν διαφωνω,εγω τον Μπουρουση στην αρχη δεν τον πηγαινα καθολου σαν παιχτη,μου εδινε την εντυπωση οτι ειναι καθυστερημενος,αλλα ομολογω οτι εχει βελτιωθει θεαματικα.Παντως δεν νομιζω οτι χρειαζομαστε εναν παιχτη τυπου Μπουρουση τωρα και ακομα και αν τον χρειαζομασταν υπαρχουν και καλυτεροι
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
452
Πόντοι
36
Σε πόσες μέρες είπε?  :think:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Vlahobourousakoerxomaste!.jpg
    Vlahobourousakoerxomaste!.jpg
    34,9 KB · Εμφανίσεις: 24

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τύπε,

είναι μεγάλη παιχτάρα κι αυτά οι Αμερικάνοι τα ψάχνουν. Κάτι για San Antonio διάβασα.

Επίσης έχει δουλέψει πολύ - φαίνεται αυτό.
δικε μου εγω κατι ακουσα για ρεαλ παντως
με 2 εκατ το χρονο!
αν ειναι μαλακες στον γαυρο ας μην το κρατησουν
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αρχηγε δεν διαφωνω,εγω τον Μπουρουση στην αρχη δεν τον πηγαινα καθολου σαν παιχτη,μου εδινε την εντυπωση οτι ειναι καθυστερημενος,αλλα ομολογω οτι εχει βελτιωθει θεαματικα.Παντως δεν νομιζω οτι χρειαζομαστε εναν παιχτη τυπου Μπουρουση τωρα και ακομα και αν τον χρειαζομασταν υπαρχουν και καλυτεροι
απο ελληνες?
δεν νομιζω
απο ξενους σιγουρα υπαρχουν και καλυτεροι
 

diamantidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
ΠΡΟΕΔΡΕ ΠΡΟΕΔΡΕ σε παρακαλω φερε τον μπουρουση στον παναθηναικο :2funny: :2funny: :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
δικε μου εγω κατι ακουσα για ρεαλ παντως
με 2 εκατ το χρονο!
αν ειναι μαλακες στον γαυρο ας μην το κρατησουν
Εξαρτάται τύπε μου - τι buy out συμβόλαιο του έχουν κάνει? ;)

Εμείς ξεχνάς πως χάσαμε τον Σίσκα? :headbang:
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
καλα ο γκερσον ειχε και ολη την σαβουρα τοτε,ο γιαννακης μου θυμιζει τον ιωαννιδη ολο λαδι και απο τηγανιτα τιποτα,αν σε παει στραβα απο την αρχη δεν ισιωνει με τιποτα μετα,αστα να πανε
ναι αλλά ο γιαννάκης ήταν παιχταράς και αρχηγός και είναι προπονητάρα...το απέδειξε και με την εθνικη!!Γι αυτό τον άλλο τον είπα χοντρό...έχει παίξει ποτέ μπάσκετ και που?  :2funny:

Α τώρα τι μου θύμισες δεν έπρεπε το κομματόσκυλο(όπως αποδείχθηκε) ο Ιωαννίδης να πάει στο final 4 της γερμανίας ως υφυπουργός αθλητισμού?? Ολο φάουλ ήξερε να ζητάει και από τα ανύπαρκτα. Τώρα του καταλογίζω εγώ τεχνική ποινή και αδικαιολογήτως απών! L O O S E R! εφτανε στη πηγη και νερό δεν έπινε!Ακόμα και με τον ΑΡΗ δεν ήξερε πως να κοουτσάρει τα μεγάλα ονόματα κάτι που ο ΖΟΤΣ ξέρει άπταιστα!!Πως να κοουτσάρει και το υπουργείο ο άχρηστος...?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
452
Πόντοι
36
Και, για να μην ξεχνιόμαστε....

ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΓΑΥΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΓΚΟ ΔΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΚΑΦΡΙΛΙΚΙΑ,ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ....

Επιφυλασσόμεθα.  :sunglasses:

Παρατήρηση 1η: Έγινε πράγματι φάουλ στον Παπαπτηνό αμέσως μετά τα βήματα που έκανε???  :think:

Παρατήρηση 2η (σε επανάληψη): Θάθελα τον Μπουρούση στον ΠΑΟ, πέρα από το χαβαλέ που γίνεται. Μικρός ήτανε Πανάθα  ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εξαρτάται τύπε μου - τι buy out συμβόλαιο του έχουν κάνει? ;)

Εμείς ξεχνάς πως χάσαμε τον Σίσκα? :headbang:
με τον σισκα δεν ηταν απλως οικονομικο το θεμα
για τους λογους του ηθελε να παει τσσκα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ναι αλλά ο γιαννάκης ήταν παιχταράς και αρχηγός και είναι προπονητάρα...το απέδειξε και με την εθνικη!!Γι αυτό τον άλλο τον είπα χοντρό...έχει παίξει ποτέ μπάσκετ και που?  :2funny:

Α τώρα τι μου θύμισες δεν έπρεπε το κομματόσκυλο(όπως αποδείχθηκε) ο Ιωαννίδης να πάει στο final 4 της γερμανίας ως υφυπουργός αθλητισμού?? Ολο φάουλ ήξερε να ζητάει και από τα ανύπαρκτα. Τώρα του καταλογίζω εγώ τεχνική ποινή και αδικαιολογήτως απών! L O O S E R! εφτανε στη πηγη και νερό δεν έπινε!Ακόμα και με τον ΑΡΗ δεν ήξερε πως να κοουτσάρει τα μεγάλα ονόματα κάτι που ο ΖΟΤΣ ξέρει άπταιστα!!Πως να κοουτσάρει και το υπουργείο ο άχρηστος...?
οτι ηταν παιχταρας δεν λεει κανεισ το αντιθετο,για προπονητης ειναι απλα καλος νομιζω οτι παραπανω δεν μπορει να παει,τι αλλο να του παρουν οι αγγελοπουλοι;ενα καρο λεφτα εδωσαν τα 2 τελευταια χρονια,μεχρι εκει ειναι δευτερος στην ελλαδα και αντε και καμμια στο final four και οχι καθε χρονο
 

diamantidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
οτι ηταν παιχταρας δεν λεει κανεισ το αντιθετο,για προπονητης ειναι απλα καλος νομιζω οτι παραπανω δεν μπορει να παει,τι αλλο να του παρουν οι αγγελοπουλοι;ενα καρο λεφτα εδωσαν τα 2 τελευταια χρονια,μεχρι εκει ειναι δευτερος στην ελλαδα και αντε και καμμια στο final four και οχι καθε χρονο
αυτο νομιζω και εγω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom