Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν μπορώ να πω ...
μου δωρίζει τζάμπα καπότες...........
ρε συ ειχες δικιο τελικα. εδω ειναι καλλιτερα απο τα κωλομπρα.

τι μαλακας ημουνα τοσο καιρο. στα αζητητα τα ειχα βαλει αυτα τα θρεντάκια..  :headbang: :headbang:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε συ ειχες δικιο τελικα. εδω ειναι καλλιτερα απο τα κωλομπρα.

τι μαλακας ημουνα τοσο καιρο. στα αζητητα τα ειχα βαλει αυτα τα θρεντάκια..  :headbang: :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

που να δεις τις παλιές καλές εποχές με μακλέιν, φέθρυ, χρηστίδη, δωρητή, παλέρμο, πλέζουρα, όρκα, μοικάνο, ταράτσα, και σουηδό......


Ποιά κωλόμπαρα και ποιές στριπτηζούδες.........


:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
0-3 από τις Ιταλίδες.Κρίμα!
δεν πειράζει όμως!άξιες οι κοριτσάρες για όλη την πορεία μέχρι τον τελικό και που είναι σταθερά πρώτες στην Ελλάδα!
ΕΙΝΑΙ ΦΙΝΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :rockon: :rockon: :rockon:
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
0-3 από τις Ιταλίδες.Κρίμα!
δεν πειράζει όμως!άξιες οι κοριτσάρες για όλη την πορεία μέχρι τον τελικό και που είναι σταθερά πρώτες στην Ελλάδα!
ΕΙΝΑΙ ΦΙΝΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :rockon: :rockon: :rockon:
αλλη μια πορεια προστεθηκε στη παναθα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Μάγκες,το έχω ξαναγράψει-αν δεν κάνω λάθος-και πριν κάποιες μέρες.
"κάτι παίζει" με τον Γιούρκα!! :rockon: :rockon:
και ίσως μαζί με Κατσούρ!
δεν το παίζω "ξέρω από μέσα",ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ,δεν έχω...ιδέα και δεν γνωρίζω κανέναν από την ομάδα.
αλλά όποιος έχει δει το προφίλ του Γιούρκα στο Fb εδώ και καμιά βδομάδα,καταλαβαίνει τι εννοώ!
μακάρι,γιατί θα είναι πολύ μεγάλη δύναμη στο ρόστερ,αν γίνει κάτι τέτοιο!! :rockon: :rockon:
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
αλλη μια πορεια προστεθηκε στη παναθα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
;)έλα ρε.εντάξει.εγώ ούτως ή άλλως "διαφωνώ" μαζί σου στο θέμα "πορεία" όπως το θέτεις και το "υποβαθμίζεις",αλλά το να φτάνεις σε Ευρωπαικό τελικό "ξεφεύγει" ακόμα και από την συνηθισμένη ερμηνεία που δίνεις στην έννοια "πορεία".
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
;)έλα ρε.εντάξει.εγώ ούτως ή άλλως "διαφωνώ" μαζί σου στο θέμα "πορεία" όπως το θέτεις και το "υποβαθμίζεις",αλλά το να φτάνεις σε Ευρωπαικό τελικό "ξεφεύγει" ακόμα και από την συνηθισμένη ερμηνεία που δίνεις στην έννοια "πορεία".
οι κουπες μενουν κανεις δεν θυμαται τον φιναλιστ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οι κουπες μενουν κανεις δεν θυμαται τον φιναλιστ

ναι όταν έχεις 30 ευρωπαικά.
όταν λ.χ. είσαι η μόνη ομάδα που έχει πάει τελικό πρωταθλητριών και μάλιστα πριν από 37 χρόνια....
Ε ο φιναλίστ γράφει στην ιστορία.....
ο ανύπαρκτος στην ευρώπη με τι αναγνωρίζεται; με τα πρωταθλήματα που έχει στη χώρα του;
κλάψε τώρα .......
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ναι όταν έχεις 30 ευρωπαικά.
όταν λ.χ. είσαι η μόνη ομάδα που έχει πάει τελικό πρωταθλητριών και μάλιστα πριν από 37 χρόνια....
Ε ο φιναλίστ γράφει στην ιστορία.....
ο ανύπαρκτος στην ευρώπη με τι αναγνωρίζεται; με τα πρωταθλήματα που έχει στη χώρα του;
κλάψε τώρα .......

:rockon: :rockon: :rockon:
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
οι κουπες μενουν κανεις δεν θυμαται τον φιναλιστ
κι όμως,τον φιναλίστ τον θυμούνται.έχει μεγάλη διαφορά η "απλή" πορεία μέχρι κάποια φάση οποιασδήποτε διοργάνωσης με τον τελικό.είναι πιο συχνό άλλωστε στο "ιστορικό" κάθε θεσμού να αναγράφεται το σκορ του τελικού(οπότε και είναι "παρούσες" και οι 2 ομάδες)από το απλά να υπάρχει πως "το κατέκτησε ο τάδε".
όπως και να έχει όμως,η-κάθε-διάκριση ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ διάκριση.και όσο και αν πολλοί υποστηρίζετε πως "οι απλές διακρίσεις και πορείες δεν λένε τίποτα"-εγώ συνεχίζω να πιστεύω,βέβαια,πως αυτό συμβαίνει επειδή εσείς ΔΕΝ τις έχετε-κατά τη γνώμη μου οι πορείες και ειδικά όταν αυτές γίνονται με κάποια συνέχεια και συνέπεια(χρονική)δείχνουν ομάδα με ποιότητα και "έτοιμη" για το "κάτι παραπάνω".
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Μόλις τώρα ο Παναθηναϊκός κέρδισε penalty. Φεύγω να δω αν γκρεμίστηκε ο φούρνος της γειτονιάς μου.
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Μόλις τώρα ο Παναθηναϊκός κέρδισε penalty. Φεύγω να δω αν γκρεμίστηκε ο φούρνος της γειτονιάς μου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και'γω το έβαλα αμέσως στο mute μήπως ακούσω τίποτα απ'έξω να...γκρεμίζεται! :2funny: :2funny: :2funny:
ε,πάλι καλά που το έδωσε και αυτό(αν και ήταν και κόκκινη,αφού έβαζε γκολ αν δεν τον έπιανε ;) )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom