Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
φρεσκο πραμα
 

Συνημμένα

  • img_1721_web.jpg
    img_1721_web.jpg
    80,8 KB · Εμφανίσεις: 18
  • img_1729_web.jpg
    img_1729_web.jpg
    80,5 KB · Εμφανίσεις: 15
  • img_1731_web.jpg
    img_1731_web.jpg
    97,3 KB · Εμφανίσεις: 23

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
.
 

Συνημμένα

  • img_1740_web.jpg
    img_1740_web.jpg
    85,4 KB · Εμφανίσεις: 17
  • img_1745_web.jpg
    img_1745_web.jpg
    88,2 KB · Εμφανίσεις: 18
  • img_1770_web.jpg
    img_1770_web.jpg
    74,2 KB · Εμφανίσεις: 17

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε νούμερο....
στο ποδόσφαιρο μετράτε κούπες και στο μπάσκετ τα μεταξύ μας παίγνια;

ρε κοίτα κάτι νούμερα ρέ............
νούμερο είσαι και φαίνεσαι. Δεν μέτρησα τίποτα. Δεν μίλησα ούτε για πορείες ούτε για τίποτα. Μίλησα μόνο για μεταξύ μας ματς. Με έχεις δει ποτέ να μιλάω για μεταξύ μας ματς στην Ευρώπη στο ποδόσφαιρο; ή ακόμα και στο ελληνικό πρωτάθλημα στο μπάσκετ ή στο ποδόσφαιρο;

Μη χάσεις και δεν πεις μια μαλακία.
Αναφέρθηκα αποκλειστικά στο γεγονός πως λένε κάποιοι πως αν παίξουνε μαζί μας ημιτελικό θα περάσουνε σίγουρα. Λες και τις προηγούμενες φορές περάσανε. Θα ίσχυε και για οποιαδήποτε ομάδα άλλη ομάδα να το λέγανε όταν όσες φορές έχουνε βρεθεί έχουνε αποκλειστεί.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τι σχεση εχουν 2 παχνιδια που γιναν πριν 15 χρονια με αυτο που θα γινει αν γινει στον ημιτελικο? :think:
καμία
άλλες ομάδες, άλλες συνθήκες, άλλοι προπονητές, μέχρι και άλλοι πρόεδροι!!
και επειδή η προϊστορία δεν παίζει μπάλα, δεν σημαίνουν τίποτα τα προηγούμενα αποτελέσματα.
Γι'αυτό και αναφέρω την τελευταία φράση για τα προηγούμενα αποτελέσματα....σε κάλυψα;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
νούμερο είσαι και φαίνεσαι. Δεν μέτρησα τίποτα. Δεν μίλησα ούτε για πορείες ούτε για τίποτα. Μίλησα μόνο για μεταξύ μας ματς. Με έχεις δει ποτέ να μιλάω για μεταξύ μας ματς στην Ευρώπη στο ποδόσφαιρο; ή ακόμα και στο ελληνικό πρωτάθλημα στο μπάσκετ ή στο ποδόσφαιρο;

Μη χάσεις και δεν πεις μια μαλακία.
Αναφέρθηκα αποκλειστικά στο γεγονός πως λένε κάποιοι πως αν παίξουνε μαζί μας ημιτελικό θα περάσουνε σίγουρα. Λες και τις προηγούμενες φορές περάσανε. Θα ίσχυε και για οποιαδήποτε ομάδα άλλη ομάδα να το λέγανε όταν όσες φορές έχουνε βρεθεί έχουνε αποκλειστεί.
χαλάρωσε και να δέχεσαι πιο εύκολα χιούμορ...είσαι πολύ βαρετός ορισμένες φορές.....
και ναι είμαι νούμερο.... τραβάς κάνα ζόρι;
τι έχουν δλδ τα νούμερα;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
[glow=red,2,300]ξεχνάτε κιόλας...δύο φορές έχουμε βρεθεί στους 4 και έχετε πάρει τα 3 μας. [/glow] Χαλαρώστε. ... πάλι μεγαλοστομίες;
Μακάρι να βρεθούνε και οι δύο ομάδες και να δούμε στο τέλος ελληνική ομάδα να το σηκώνει.
εγώ που είμαι διαρκώς εξωτερικό σας λέω πως είτεο ΠΑΟ είτε ο ΟΣΦΠ πάει καλά οι ξένοι βλέπουνε ελληνική ομάδα.
Και αυτό που εύχομαι αν βρεθούμε τελικά στους 4 είναι απλα να μην αναλώσουμε δυνάμεις μεταξύ μας και να έχουμε και για τον τελικό όποιος πάει.
[glow=red,2,300]Α, και οι προηγούμενοι αγώνες δεν εγγυώνται το αποτέλεσμα του επόμενου, σαν τις επενδύσεις ένα πράγμα...[/glow]

τελικα μετρανε οι 2 αγωνες πριν 15 χρονια η οχι?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
....θα παραδεχτω οτι αυτο ειναι που σας δινει  μερικες ελπιδες.......τοτε  ο μεγαλυτερος looser των ευρωπαικων γηπεδων , ο καραβλαχος που το επαιζε ο Ελληνας Πατ Ραιλι  ριχνοντας σφαλιαρες και χριστοπαναγιες  στον Τομιτς(μια ζωη κουραδομαγκας βλεπεις , οπως παλιοτερα με Λυπηριδη) τον ειχε καψει τον ΟΣΦΠ.......και εβγαινε και εκλαιγε σαν πουτανα στην συνεντευξη τυπου φοβουμενος την απολυση απο τον Σωκρατη  μιλωντας για σερβικο λομπι και λοιπες μαλακιες.......βλεπεις ηταν συνηθισμενος να δηλητηριαζει τα νερα της αντιπαλης ομαδας και να κατεβαζει 5 παικτες εναντι 3.........που να μαθει να χανει  απο τον Ζελικο Ομπραντοβιτς που  του ειχε ριξει τρελλα γαμησια εκεινη την εποχη.......εβαζε θυμαμαι τοτε τα ρουφιανακια τους Ελληνες μπασκετικους δημοσιογραφους να μιλανε για την τυχη του Γκαστονε.......κι αυτος ο καραβλαχος τωρα ειναι υπουργος.......ειμαστε η δεν ειμαστε αξιοι της μοιρας μας ??
ρε μαλάκες, γιατί τα εξισώνετε όλα; Καταρχάς λες μια μαλακία (όχι μόνο εσύ - αρκετοί εδώ μέσα) για δηλητηριασμένα νερά. Αυτό το είπανε οι Ρώσοι, αλλά καταρχας δεν αποδείχτηκε ποτέ πως ήτανε θέμα Ολυμπιακού (οι υπόλοιποι γιατί δεν έπαθαν τίποτα από την ομάδα τους;;) και κατά δεύτερον δεν έχετε σκεφτεί πως χρειαζόντουσαν κι αυτοί ένα άλλοθι τότε απέναντι σε ένα περίεργο καθεστώς που τους πίεζε. Αλλά ακόμα και έτσι να έγιναν τα πράγματα, ένα ματς δεν αλλοιώνει το γεγονός πως ο Ιωαννίδης ήταν όντως ένας καλός προπονητής που τον ΟΣΦΠ τον έφτιαξε σαν ομάδα στην πρώτη θητεία του. Και πως επί Ιωαννίδη (συνέπεσε η εποχή με νέες διοικήσεις ΠΑΟ και ΟΣΦΠ, με αναγέννηση των δύο ομάδων κλπ - δεν ήταν δηλαδή μόνο ο Ιωαννίδης ο λόγος για αυτό) ο Ολυμπιακός έκανε αισθητή την παρουσία του στην Ευρώπη και πήγε σε τελικούς που πιο πριν, ακόμα και με τον Άρη το ελληνικό μπάσκετ δεν είχε δει. Μην πει κανείς για ΑΕΚ γιατί ήταν μεμονωμένο περιστατικό, ψιλοέκατσε τότε. Ο Ιωαννίδης και με τον Άρη και με τον Ολυμπιακό το είχε το φάιναλ 4 στο τσεπάκι.

Είναι σαν να μου λες πως ο Ρενέσες είναι κακός προπονητής επειδή με την Μπαρτσελόνα ποτέ δεν ήπιε νερό...ήμαρτον.

Καλό είναι να αναγνωρίζουμε το τι κάνει ο καθένας αντρίκια και όχι να τα θάβουμε λόγω χρώματος ή άλλης φίλαθλης ιδιότητας.
Και ο Ομπράντοβιτς με την Μπανταλόνα είχε ένα κώλο να με το συμπάθειο ρε αδερφέ στο Τελ Αβίβ. Όχι πως ήταν ποτέ κακός προπονητής ή χειρότερος από τον Ιωαννίδη, αλλά στο συγκεκριμένο ειδικά ματς πρέπει να είχε κοιμηθει την προηγούμενη νύχτα με τον Σμιθ....
Κατά τα άλλα προφανώς και είναι και αυτός προπονηταράς.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
χαλάρωσε και να δέχεσαι πιο εύκολα χιούμορ...είσαι πολύ βαρετός ορισμένες φορές.....
και ναι είμαι νούμερο.... τραβάς κάνα ζόρι;
τι έχουν δλδ τα νούμερα;
χιούμορ δεν έχω όταν μου λένε πως λέω κάτι που δεν λέω.
Αν είχες γράψει το ίδιο χωρίς την παράθεση από εμένα δεν θα το σχολίαζα.
Χιούμορ μπορώ να έχω για οτιδήποτε άλλο και αντέχω χαλαρά την πλάκα.
Νούμερα είμαστε ολοι μας οπότε κανένα ζόρι.
άσε να είναι και κανένας βαρετός εδώ μέσα....όλοι είναι τόσο έξυπνοι και τόσο διασκεδαστικοί, ας είμαι λιγάκι βαρετός εγώ. Πώς θα ξεχωρίσω άλλωστε....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τελικα μετρανε οι 2 αγωνες πριν 15 χρονια η οχι?
ρε πούστη μου, εγώ είμαι βαρετός, αλλά είναι και ορισμένοι που τα θέλουνε πιο νιανιά από τα μασημένα...
να κάνω και κακά μου δηλαδή;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
χιούμορ δεν έχω όταν μου λένε πως λέω κάτι που δεν λέω.
Αν είχες γράψει το ίδιο χωρίς την παράθεση από εμένα δεν θα το σχολίαζα.
Χιούμορ μπορώ να έχω για οτιδήποτε άλλο και αντέχω χαλαρά την πλάκα.
Νούμερα είμαστε ολοι μας οπότε κανένα ζόρι.
άσε να είναι και κανένας βαρετός εδώ μέσα....όλοι είναι τόσο έξυπνοι και τόσο διασκεδαστικοί, ας είμαι λιγάκι βαρετός εγώ. Πώς θα ξεχωρίσω άλλωστε....
περί ορέξεως κολοκυθόσπορος μοικάνε μου.....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε πούστη μου, εγώ είμαι βαρετός, αλλά είναι και ορισμένοι που τα θέλουνε πιο νιανιά από τα μασημένα...
να κάνω και κακά μου δηλαδή;

οπως γραφεις πιο πανω
ασε να υπαρχουν και βλακες εδω
δεν μπορει να ειναι ολοι τοσο εξυπνοι σαν εσενα
τα καταλαβαινουμε μονο μασημενα
μονο προσεξε μην πονεσει η μασελα σου απτο μασημα
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom