Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
169
Like
664
Πόντοι
81
Έκανα την μαλακια και υπέκυψα Σταμάτησε στην μια από τις δύο μαυρες μετά το 4αλλ στην γωνια. Σονια μου λέει. 20 ευρώ. Λέω οκ. Στο φιβερ πάρκινγκ. Την λέω οκ. Επειδή στο φιβερ δεν γουστάρω να βγω από αμαξι είτε καλοκαίρι είτε χειμώνα, μην παίξουμε σε κανα βίντεο.. , και λοιπόν,πρωτο άκυρο περασμα εγώ καποτα και αυτή αμέσως χαρτομαντηλο να φύγει το λυπαντικο. Μεγάλη μαλακια κ με τέτοια άκυρα προφυλακτικά. Πιπα λες και ήταν κομπρεσέρ, έλεος μωρή τι είναι η πουτσα; και το άκυρο και εκεί που συγκρατηθηκα και δεν έκανα καμία μαλακια. Πάω να γαμησω και μου στήνεται στο κάθισμα στα τέσσερα. Δεν υπήρχε περίπτωση να γαμησω έτσι θα έπρεπε να είχα κάμπριο. Της λέω ξάπλωσε θα ερθω από πάνω... Μου λέει αλλά 10 ευρώ!!! Γίνεται τις πουτανας, δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, μου πετάει κ το επικό, κανονικά λέει σεξ αμαξι 50 ευρω όχι 20. Πάει το 20αρικο πάει και η είδηση της επόμενης μέρας...Αγριο ξύλο στην Γιαννιτσων...
Θα κανω αλλα τόσα χρόνια για να πάρω μαύρη.
Αν είναι αυτή η Σονια που λέτε, είστε ωραίοι ρε παραπληροφοριοδοτες
Παντως απο εμφανιση ηταν φοβερες αυτες που ειδα εγω! Φανταζομαι ετσι την πατησες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Έκανα την μαλακια και υπέκυψα Σταμάτησε στην μια από τις δύο μαυρες μετά το 4αλλ στην γωνια. Σονια μου λέει. 20 ευρώ. Λέω οκ. Στο φιβερ πάρκινγκ. Την λέω οκ. Επειδή στο φιβερ δεν γουστάρω να βγω από αμαξι είτε καλοκαίρι είτε χειμώνα, μην παίξουμε σε κανα βίντεο.. , και λοιπόν,πρωτο άκυρο περασμα εγώ καποτα και αυτή αμέσως χαρτομαντηλο να φύγει το λυπαντικο. Μεγάλη μαλακια κ με τέτοια άκυρα προφυλακτικά. Πιπα λες και ήταν κομπρεσέρ, έλεος μωρή τι είναι η πουτσα; και το άκυρο και εκεί που συγκρατηθηκα και δεν έκανα καμία μαλακια. Πάω να γαμησω και μου στήνεται στο κάθισμα στα τέσσερα. Δεν υπήρχε περίπτωση να γαμησω έτσι θα έπρεπε να είχα κάμπριο. Της λέω ξάπλωσε θα ερθω από πάνω... Μου λέει αλλά 10 ευρώ!!! Γίνεται τις πουτανας, δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, μου πετάει κ το επικό, κανονικά λέει σεξ αμαξι 50 ευρω όχι 20. Πάει το 20αρικο πάει και η είδηση της επόμενης μέρας...Αγριο ξύλο στην Γιαννιτσων...
Θα κανω αλλα τόσα χρόνια για να πάρω μαύρη.
Αν είναι αυτή η Σονια που λέτε, είστε ωραίοι ρε παραπληροφοριοδοτες
Οι μαύρες είναι περίεργες πάντα .
Έχουν μάθει να τις γαμανε σαν τα σκυλιά στημένες στα τέσσερα μόνο .
Εγώ παλιότερα είχα ζητήσει από μαύρη αν την φορτώσω να ανέβει από πάνω και μου λέει 50 ευρώ θέλω ,φυσικά ούτε που γέλασα απλά πάτησα γκάζι .
Οι πίπες τους είναι για γέλια ανεξαιρέτως,όλες την ίδια αεροπιπα κομπρεσέρ κάνουν για να σε τελειώσουν και καλά πιο γρήγορα .
Μακριά πάντα ,είναι πλέον μόνο για τους περαστικούς με τα πόδια ,ξένοι ,σουρωμενοι κτλ που μόνο αυτούς μπορούν να ψαρέψουν .
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Πριν καιρό κάποιος πήρε μία μαύρη κ είπε ότι ήταν καλή Για μαύρη
Αλλά δε θυμάμαι όνομά νομίζω είπε ότι στέκεται στην γωνιά Κωλέττη με Γιαννιτσών
Γνωρίζει κάνεις τίποτε
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
3.007
Πόντοι
1.436
Έκανα την μαλακια και υπέκυψα Σταμάτησε στην μια από τις δύο μαυρες μετά το 4αλλ στην γωνια. Σονια μου λέει. 20 ευρώ. Λέω οκ. Στο φιβερ πάρκινγκ. Την λέω οκ. Επειδή στο φιβερ δεν γουστάρω να βγω από αμαξι είτε καλοκαίρι είτε χειμώνα, μην παίξουμε σε κανα βίντεο.. , και λοιπόν,πρωτο άκυρο περασμα εγώ καποτα και αυτή αμέσως χαρτομαντηλο να φύγει το λυπαντικο. Μεγάλη μαλακια κ με τέτοια άκυρα προφυλακτικά. Πιπα λες και ήταν κομπρεσέρ, έλεος μωρή τι είναι η πουτσα; και το άκυρο και εκεί που συγκρατηθηκα και δεν έκανα καμία μαλακια. Πάω να γαμησω και μου στήνεται στο κάθισμα στα τέσσερα. Δεν υπήρχε περίπτωση να γαμησω έτσι θα έπρεπε να είχα κάμπριο. Της λέω ξάπλωσε θα ερθω από πάνω... Μου λέει αλλά 10 ευρώ!!! Γίνεται τις πουτανας, δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, μου πετάει κ το επικό, κανονικά λέει σεξ αμαξι 50 ευρω όχι 20. Πάει το 20αρικο πάει και η είδηση της επόμενης μέρας...Αγριο ξύλο στην Γιαννιτσων...
Θα κανω αλλα τόσα χρόνια για να πάρω μαύρη.
Αν είναι αυτή η Σονια που λέτε, είστε ωραίοι ρε παραπληροφοριοδοτες
Για την Σόνια την μαύρη έχουμε γράψει αρκετοί ότι είναι μεγάλη φόλα και η χειρότερη μαύρη για να φορτώσεις.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
638
Πόντοι
81
Έκανα την μαλακια και υπέκυψα Σταμάτησε στην μια από τις δύο μαυρες μετά το 4αλλ στην γωνια. Σονια μου λέει. 20 ευρώ. Λέω οκ. Στο φιβερ πάρκινγκ. Την λέω οκ. Επειδή στο φιβερ δεν γουστάρω να βγω από αμαξι είτε καλοκαίρι είτε χειμώνα, μην παίξουμε σε κανα βίντεο.. , και λοιπόν,πρωτο άκυρο περασμα εγώ καποτα και αυτή αμέσως χαρτομαντηλο να φύγει το λυπαντικο. Μεγάλη μαλακια κ με τέτοια άκυρα προφυλακτικά. Πιπα λες και ήταν κομπρεσέρ, έλεος μωρή τι είναι η πουτσα; και το άκυρο και εκεί που συγκρατηθηκα και δεν έκανα καμία μαλακια. Πάω να γαμησω και μου στήνεται στο κάθισμα στα τέσσερα. Δεν υπήρχε περίπτωση να γαμησω έτσι θα έπρεπε να είχα κάμπριο. Της λέω ξάπλωσε θα ερθω από πάνω... Μου λέει αλλά 10 ευρώ!!! Γίνεται τις πουτανας, δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, μου πετάει κ το επικό, κανονικά λέει σεξ αμαξι 50 ευρω όχι 20. Πάει το 20αρικο πάει και η είδηση της επόμενης μέρας...Αγριο ξύλο στην Γιαννιτσων...
Θα κανω αλλα τόσα χρόνια για να πάρω μαύρη.
Αν είναι αυτή η Σονια που λέτε, είστε ωραίοι ρε παραπληροφοριοδοτες
Εχουμε γραψει οτι ειναι ξεπετα η σονια στην πεσοντων πυροσβεστων και εγω ο ιδιος..Μαλλον δεν το εψαξες καλα η δεν το διαβασες σου διεφυγε χειροτερη απο μαυρες ειναι..Η τζεσικα και η τζινα μονο αυτες αξιζουν απο μαυρες και η μπερυ που ειπες ενας αλλα δεν την εχω παρει και δεν ξερω..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Εχουμε γραψει οτι ειναι ξεπετα η σονια στην κωλλετη και εγω ο ιδιος..Μαλλον δεν το εψαξες καλα η δεν το διαβασες σου διεφυγε χειροτερη απο μαυρες ειναι..Η τζεσικα και η τζινα μονο αυτες αξιζουν απο μαυρες και η μπερυ που ειπες ενας αλλα δεν την εχω παρει και δεν ξερω..Οπως επισης και η μαυρη που καθεται μονη της στο στενο που καθεται η αννα περουκα ειναι ξεπετα και εκεινη ωραιο σωμα αλλα δεν..
Μάλλον μπέρδεψα τα ονόματα. Μπερυ με Σονια.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Α μπραβο ναι ακριβως εκει σα να ειναι στη παραλια την επεφταν κατι τυποι. Δεν ειδα καλα αλλα υπεθεσα οτι ειναι απ τα γυφτικα τριγυρω. Παντως τα ελληνικα της περα απο τη προφορα ειναι παρα πολυ καλα
Είπαμε ελληνιδα γυφτισα είναι με αθηναϊκή προφρα
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
638
Πόντοι
81
Πριν καιρό κάποιος πήρε μία μαύρη κ είπε ότι ήταν καλή Για μαύρη
Αλλά δε θυμάμαι όνομά νομίζω είπε ότι στέκεται στην γωνιά Κωλέττη με Γιαννιτσών
Γνωρίζει κάνεις τίποτε
Αδερφε καλες ειναι η τζεσικα και η τζινα θα σου πω που της βρισκεις πεσοντων πυροσβεστων μετα το 4all συνηθως εχει 2 η 3 μαυρες ρωτας ποια ειναι η τζεσικα ειναι λιγο νταρντανα οποια αλλη καθεται εκει οχι δεν κανει..Στο παρακατω στενο χαλκιδος αραζει η σονια εχει ωραιο σωμα αλλα ειναι ξεπετα μακρια η συγκεκριμενη παει και αραζει και πεσοντων πυροσβεστων μαζι με τζεσικα αρα προσεξε μην την πατησεις..Πιο κατω μετα την κωλεττη μεχρι την διχαλα βρισκεις την τζινα μια κοντουλα μαυρη ωραιο σωμα αυτη ειναι καλη επισης..Ειναι και μια μπερυ που λενε ειναι καλη με μεγαλα βυζια αραζει στην μαζαρακη απεναντι απο την ιουλια καδολαμαρινες δεν την εχω παρει..Τζεσικα και τζινα οι καλυτερες για μαυρες μονο εκει αν θελετε να γαμησετε μαυρη το λεω για να το ξεκαθαρισουμε μην λετε οτι να ναι μετα..Μπορει να με επιβεβαιωσει και ο συναδελφος crusifix4 γνωριζει απο μαυρες..
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
638
Πόντοι
81
Μάλλον μπέρδεψα τα ονόματα. Μπερυ με Σονια.
Δεν πειραζει λογικο ολες μαυρες ειναι..Εγραψα μνμ που ειναι αυτες που αξιζουν..Μια ερωτηση τωρα η αννιλια βγαινει?παρασκευη δεν την βρηκα?οπως η καβαντζα τωρα την ντανιελας αννιλιας που ειναι?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Δεν πειραζει λογικο ολες μαυρες ειναι..Εγραψα μνμ που ειναι αυτες που αξιζουν..Μια ερωτηση τωρα η αννιλια βγαινει?παρασκευη δεν την βρηκα?οπως η καβαντζα τωρα την ντανιελας αννιλιας που ειναι?
Πηγγε για γάμο στο χωριο της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν πειραζει λογικο ολες μαυρες ειναι..Εγραψα μνμ που ειναι αυτες που αξιζουν..Μια ερωτηση τωρα η αννιλια βγαινει?παρασκευη δεν την βρηκα?οπως η καβαντζα τωρα την ντανιελας αννιλιας που ειναι?
Μαζί με Ντανιελα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: maver

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Δεν πειραζει λογικο ολες μαυρες ειναι..Εγραψα μνμ που ειναι αυτες που αξιζουν..Μια ερωτηση τωρα η αννιλια βγαινει?παρασκευη δεν την βρηκα?οπως η καβαντζα τωρα την ντανιελας αννιλιας που ειναι?
Εγω την πάω Χλοης
 
  • Like
Αντιδράσεις: maver

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
638
Πόντοι
81
Πηγγε για γάμο στο χωριο της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μαζί με Ντανιελα
για πες και για την καβαντζα που ειναι γιατι ειχα να κατεβω ενα χρονο και ειδα κλειστο παρκινγκ και γκρεμισανε και το σπιτακι εκει που αραζε η ντανιελα?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
για πες και για την καβαντζα που ειναι γιατι ειχα να κατεβω ενα χρονο και ειδα κλειστο παρκινγκ και γκρεμισανε και το σπιτακι εκει που αραζε η ντανιελα?
Έγραψα πιο πάνω. Λογικα παντού πάνε τώρα
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
638
Πόντοι
81
Έγραψα πιο πάνω. Λογικα παντού πάνε τώρα
Ναι το ειδα τωρα απλα γραφαμε την ιδια στιγμη και δεν προλαβα να το δω το μνμ σου και εγραψα και το ειδα μετα οτι ειχες γραψει..Σε ειπε ποτε θα γυρισει η αννιλια και ντανιελα?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Ναι το ειδα τωρα απλα γραφαμε την ιδια στιγμη και δεν προλαβα να το δω το μνμ σου και εγραψα και το ειδα μετα οτι ειχες γραψει..Σε ειπε ποτε θα γυρισει η αννιλια και ντανιελα?
Η ντανιελα στάνταρ θα γυρίσει, η Ανελια αμα θει να μαζέψει κανα φράγκο πάλι. Πάει κ έρχεται αυτή τώρα μόνο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: maver

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
638
Πόντοι
81
Η ντανιελα στάνταρ θα γυρίσει, η Ανελια αμα θει να μαζέψει κανα φράγκο πάλι. Πάει κ έρχεται αυτή τώρα μόνο.
Η Αννιλια παντα ετσι ηταν αν θυμασαι οταν ειχε πρωτοεμφανιστει εκατσε κανα μηνα και μετα ελειπε κανα χρονο..περσι που την πηρα τελη μαιου η αρχες ιουνη δεν θυμαμαι παλι ελειπε κανα χρονο σχεδον απο οσα ειχα διαβασει λιγες φορες την ειδατε..Αυτη μου θυμιζει τσιμπουκοχειλου φαση στην χλοης στα πηγαινε ελα..Αλλα για πιατσα ειναι ωραιο μουνι η αννιλια καθαρη κ.τ.λ οχι κατι αμαν να πεις αλλα κανεις δουλεια εχει ωραιο κωλαρακι και μπουτια
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Η Αννιλια παντα ετσι ηταν αν θυμασαι οταν ειχε πρωτοεμφανιστει εκατσε κανα μηνα και μετα ελειπε κανα χρονο..περσι που την πηρα τελη μαιου η αρχες ιουνη δεν θυμαμαι παλι ελειπε κανα χρονο σχεδον απο οσα ειχα διαβασει λιγες φορες την ειδατε..Αυτη μου θυμιζει τσιμπουκοχειλου φαση στην χλοης στα πηγαινε ελα..Αλλα για πιατσα ειναι ωραιο μουνι η αννιλια καθαρη κ.τ.λ οχι κατι αμαν να πεις αλλα κανεις δουλεια εχει ωραιο κωλαρακι και μπουτια
Ακριβώς έτσι.
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
175
Like
414
Πόντοι
21
Επειδή έχω δοκιμάσει κάποιες γαζέλες…Σονια μέγιστη φόλα,Μπερυ πληθωρικό βυζι και καλή πίπα…Μια χοντρούλα με πελώριο βυζι δεν θυμάμαι όνομα πολύ λαιτ,ούτε κρύο ούτε ζέστη χαμηλά λιπαρά…Μαζί με αυτή την χοντρούλα είναι μια ακόμα μαύρη συνήθως πιατσαρουν ή Χαλκίδος ή στο μέρος της Στιλο…Εκείνη έχει ωραίο πατουρακι αλλά δεν έχει δοκιμαστεί ακόμα δεν ξέρω αν είναι κάποια από αυτές που προαναφέρατε
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
3.007
Πόντοι
1.436
Επειδή έχω δοκιμάσει κάποιες γαζέλες…Σονια μέγιστη φόλα,Μπερυ πληθωρικό βυζι και καλή πίπα…Μια χοντρούλα με πελώριο βυζι δεν θυμάμαι όνομα πολύ λαιτ,ούτε κρύο ούτε ζέστη χαμηλά λιπαρά…Μαζί με αυτή την χοντρούλα είναι μια ακόμα μαύρη συνήθως πιατσαρουν ή Χαλκίδος ή στο μέρος της Στιλο…Εκείνη έχει ωραίο πατουρακι αλλά δεν έχει δοκιμαστεί ακόμα δεν ξέρω αν είναι κάποια από αυτές που προαναφέρατε
Οι μαύρες στην πιάτσα είναι αρκετές, εγώ καμία φορά τις μπερδεύω, βέβαια καμία φορά σου συστήνονται με διαφορετικό όνομα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Οι μαύρες στην πιάτσα είναι αρκετές, εγώ καμία φορά τις μπερδεύω, βέβαια καμία φορά σου συστήνονται με διαφορετικό όνομα.
Κι εγώ τις μπερδεύω αλλά χθες νύχτα παρατήρησα ότι οι δύο στη γωνία του 4αλλ είναι δυνατά κορμιά και σίγουρα νεότερες,η μία ομορφούλα κιόλας... από κει και πάνω το χάος στις γωνίες Χαλκίδος, Μαζαράκη και Χλόης.

Εντυπωσιακή επίσης η Άννα περούκα χθες με μαύρη περούκα και ωραίο φόρεμα ροζ γυαλιστερό κάπως που τόνιζε την κωλάρα της.
Στο παλιό sol κλασσικά Μαρία Stilo.
Ψηλά στη Γιαννιτσών δεξιά Ντανιέλα και Ανιλα και απέναντι λίγο παραπάνω μάλλον αυτή η έγκυος που αναφέρθηκε ξανθιά με ωραίο πρόσωπο και απέναντι ο μπαμπάς της να την φυλάει :cheesy:
Μοναστηρίου στη eurobank η Σύλβια ντυμένη στα άσπρα.

Βουτύρα με Σαπφούς γωνία πράγματι πολύ εντυπωσιακό το γυφτάκι, όμορφο, ωραίο κορμί και καλοντυμένο.
Επίσης στη Γιαννιτσών στη γωνία Πειραιώς ένα συμπαθητικό μελαχρινό με εμπριμε ρούχα, άλλες φορές κάθεται με τη Σόνια εκεί.

Από τρανς κρος λίγα πράγματα χθες...
Ζοζέ και Ζωή στη σελ... μαύρη περούκα λίγο παραπάνω στο περίπτερο.
Φιόνα λίγο παραπάνω και στις δύο πλευρές του δρόμου αλλά χωρίς καθόλου φόρτωμα...
Γωνία Μαζαράκη μελαχρινή τρανς Βικτώρια και παρακάτω στη Μαζαράκη ξανθιά Τζούλη με Cayenne.
Και στη γωνία απέναντι από την παιδική χαρά κρος με στραβή περούκα στο ford.

Αργά κατέβηκα γύρω στη 1 και τις έβλεπα για ώρα τις περισσότερες αλλά λίγη κίνηση γενικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom