Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
311
Like
1.297
Πόντοι
201
Χτες εκανα ενα περασμα νεκρα γενικα αλλα παρατηρησα πριν το 4all δυο γκομενες μια ξανθια μια μαυρομαλλα καθονταν διπλα στις μαυρες κατω ωραια μουνια...αδυνατες ελληνιδες εκοψα..ξερουμε κατι?
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
311
Like
1.297
Πόντοι
201
Περασμα μολις εχει συννεφια..κατι εχει γινει Θεοδωρου και εχει γεμισει με γυφτισες πιατσοβιες..ειχε μερικα καλα μπορω να πω αλλα δεν..μου ετυχε ενα περιεργο πριν τη διχαλα εκει που η ζβεζα κανει πιατσα στο καφε ενα αδυνατο με κοκκινο φορεμα βαμενη εντονα..σταματησα μου ειπε 20 επεσε πολυ ευκολα πιο κατω επομενως καταλαβα κατι παιζει για πρεζα.με πηγε στο αδιεξοδο απεναντι που πλεον ανοιξε ειδικος χωρος για εισοδο αναστροφη και αναψυχη...με καποτα ολα δεν ειχε μωρομαντηλα αλλα φανηκαν τα τρυπηματα παιζει να ειναι σε πολυ προωρο σημειο χρησης..απο κοντα ειχε ακμη στο προσωπο μου θυμησε παρα πολυ την εξαφανισμενη ψυχη που δε θα αναφερω ονομα που ενας συντοπιτης εκανε ωδες ερωτισμου για παρτι της...ποντια ειπε ειναι...γενικα καθαρη ηταν..ξερει κανεις τιποτα?επισης ηρθε ενας εκει και περιμενε να τελειωσω να μπει αυτος ειχε μαλλον σειρα αναμονης.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.460
Κριτικές
12
Like
3.274
Πόντοι
746
Περασμα μολις εχει συννεφια..κατι εχει γινει Θεοδωρου και εχει γεμισει με γυφτισες πιατσοβιες..ειχε μερικα καλα μπορω να πω αλλα δεν..μου ετυχε ενα περιεργο πριν τη διχαλα εκει που η ζβεζα κανει πιατσα στο καφε ενα αδυνατο με κοκκινο φορεμα βαμενη εντονα..σταματησα μου ειπε 20 επεσε πολυ ευκολα πιο κατω επομενως καταλαβα κατι παιζει για πρεζα.με πηγε στο αδιεξοδο απεναντι που πλεον ανοιξε ειδικος χωρος για εισοδο αναστροφη και αναψυχη...με καποτα ολα δεν ειχε μωρομαντηλα αλλα φανηκαν τα τρυπηματα παιζει να ειναι σε πολυ προωρο σημειο χρησης..απο κοντα ειχε ακμη στο προσωπο μου θυμησε παρα πολυ την εξαφανισμενη ψυχη που δε θα αναφερω ονομα που ενας συντοπιτης εκανε ωδες ερωτισμου για παρτι της...ποντια ειπε ειναι...γενικα καθαρη ηταν..ξερει κανεις τιποτα?επισης ηρθε ενας εκει και περιμενε να τελειωσω να μπει αυτος ειχε μαλλον σειρα αναμονης.
Τα παμε για την πιατσα κ την γουσταρουμε. Αλλα λιγακι ρισκο αυτο με τα πρεζακια.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
311
Like
1.297
Πόντοι
201
Τα παμε για την πιατσα κ την γουσταρουμε. Αλλα λιγακι ρισκο αυτο με τα πρεζακια.
Δεν ξερω αν ηταν η οχι..δεν εχω την εμπειρια να κρινω αλλα ενιωσα πως ηταν..βεβαια τωρα που τα λεμε τα τρυπηματα τα ειδα σε ακυρα σημεια απο τα χερια βεβαια...αλλα who knows...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.143
Κριτικές
11
Like
17.839
Πόντοι
3.796
Περασμα μολις εχει συννεφια..κατι εχει γινει Θεοδωρου και εχει γεμισει με γυφτισες πιατσοβιες..ειχε μερικα καλα μπορω να πω αλλα δεν..μου ετυχε ενα περιεργο πριν τη διχαλα εκει που η ζβεζα κανει πιατσα στο καφε ενα αδυνατο με κοκκινο φορεμα βαμενη εντονα..σταματησα μου ειπε 20 επεσε πολυ ευκολα πιο κατω επομενως καταλαβα κατι παιζει για πρεζα.με πηγε στο αδιεξοδο απεναντι που πλεον ανοιξε ειδικος χωρος για εισοδο αναστροφη και αναψυχη...με καποτα ολα δεν ειχε μωρομαντηλα αλλα φανηκαν τα τρυπηματα παιζει να ειναι σε πολυ προωρο σημειο χρησης..απο κοντα ειχε ακμη στο προσωπο μου θυμησε παρα πολυ την εξαφανισμενη ψυχη που δε θα αναφερω ονομα που ενας συντοπιτης εκανε ωδες ερωτισμου για παρτι της...ποντια ειπε ειναι...γενικα καθαρη ηταν..ξερει κανεις τιποτα?επισης ηρθε ενας εκει και περιμενε να τελειωσω να μπει αυτος ειχε μαλλον σειρα αναμονης.
Δώσε παραπάνω χαρακτηριστικά.
Αν και σίγουρα ήταν πρεζόνι απ' όλη την ιστορία που διάβασα ,αλλά δεν ξέρω αν είναι γνωστή .
Τελευταία έχουν κυκλοφορήσει αρκετές νέες πρεζουδες κατά καιρούς και κατά ανάγκη.
Ίσως είναι αυτή που βγαίνει στο σημείο ,μάλλον είμαι σίγουρος ότι είναι αυτή ,που είναι ωραία κοπελίτσα αλλά πρεζου βέβαια και ο γκόμενος της πάντα στέκεται ή κρύβεται δίπλα της σε απόσταση αναπνοής,σε απωθεί να σταματήσεις .
Πριν μέρες ,απόγευμα αυτή καθόταν σε ένα πεζούλι μετά το ερείπιο και αυτός ο βλάκας πιο δίπλα κρυβόταν πίσω από την ρόδα ενός αυτοκινήτου.
Μεγάλοι αληταραδες αυτοί οι πρεζακηδες ,για να βγάλουν την δόση τους εκμεταλλεύονται τόσα κορίτσια που τα έχουν κάνει οι ίδιοι θύματα και πρεζόνια και τα βγάζουν στην διχάλα .
Φαντάσου αυτές οι κοπέλες σε τι παρτουζοματα θα έχουν βρεθεί στο δεντροποταμο για να φτιαχτούν αυτοί οι τελειωμένοι.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.055
Like
4.616
Πόντοι
456
Στο δέντροποταμό ζούνε ο ένας και η μία πάνω στην αλλη . Δεντροποταμο-Διχαλα--επιστροφη-πρεζα. Και κόκα από τα Λαδάδικα.... Που και που (της πλάκας βέβαια)
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
311
Like
1.297
Πόντοι
201
Δώσε παραπάνω χαρακτηριστικά.
Αν και σίγουρα ήταν πρεζόνι απ' όλη την ιστορία που διάβασα ,αλλά δεν ξέρω αν είναι γνωστή .
Τελευταία έχουν κυκλοφορήσει αρκετές νέες πρεζουδες κατά καιρούς και κατά ανάγκη.
Ίσως είναι αυτή που βγαίνει στο σημείο ,μάλλον είμαι σίγουρος ότι είναι αυτή ,που είναι ωραία κοπελίτσα αλλά πρεζου βέβαια και ο γκόμενος της πάντα στέκεται ή κρύβεται δίπλα της σε απόσταση αναπνοής,σε απωθεί να σταματήσεις .
Πριν μέρες ,απόγευμα αυτή καθόταν σε ένα πεζούλι μετά το ερείπιο και αυτός ο βλάκας πιο δίπλα κρυβόταν πίσω από την ρόδα ενός αυτοκινήτου.
Μεγάλοι αληταραδες αυτοί οι πρεζακηδες ,για να βγάλουν την δόση τους εκμεταλλεύονται τόσα κορίτσια που τα έχουν κάνει οι ίδιοι θύματα και πρεζόνια και τα βγάζουν στην διχάλα .
Φαντάσου αυτές οι κοπέλες σε τι παρτουζοματα θα έχουν βρεθεί στο δεντροποταμο για να φτιαχτούν αυτοί οι τελειωμένοι.
Ψηλη αδυνατη οχι στεγνη.σκουλαρικο στα χειλια...απο κοντα σημαδι ακμης εντονο βαψιμο φτιαγμενα ακρα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.143
Κριτικές
11
Like
17.839
Πόντοι
3.796

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.215
Κριτικές
293
Like
9.651
Πόντοι
12.525
Αυτή πρέπει να είναι ,βγαίνει αρκετό καιρό στο σημείο
Βρε μήπως λέει τη Χρύσα? αυτή φοράει κόκκινο φόρεμα σε κείνο το σημείο τώρα τελευταία και ταιριάζει και η υπόλοιπη περιγραφή
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
311
Like
1.297
Πόντοι
201
Αυτή πρέπει να είναι ,βγαίνει αρκετό καιρό στο σημείο
Αυτη ποια?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βρε μήπως λέει τη Χρύσα? αυτή φοράει κόκκινο φόρεμα σε κείνο το σημείο τώρα τελευταία και ταιριάζει και η υπόλοιπη περιγραφή
Τι εστι Χρυσα?ψηλη ηταν αυτη που λεω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.215
Κριτικές
293
Like
9.651
Πόντοι
12.525
Αυτη ποια?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι εστι Χρυσα?ψηλη ηταν αυτη που λεω.
Το κόκκινο φόρεμα που λες ήταν εντελώς κόκκινο σαν τη ντομάτα ας πούμε ή λίγο προς το μπορντό??
Μελαχρινή με λίγο σχιστό μάτι?
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
311
Like
1.297
Πόντοι
201
Το κόκκινο φόρεμα που λες ήταν εντελώς κόκκινο σαν τη ντομάτα ας πούμε ή λίγο προς το μπορντό??
Μελαχρινή με λίγο σχιστό μάτι?
Ακριβως οπως τα λες ολα.ναι σε ολα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.143
Κριτικές
11
Like
17.839
Πόντοι
3.796
Το κόκκινο φόρεμα που λες ήταν εντελώς κόκκινο σαν τη ντομάτα ας πούμε ή λίγο προς το μπορντό??
Μελαχρινή με λίγο σχιστό μάτι?
Από ότι φαίνεται λέει για την Χρύσα .
Αλλά και αυτή που λέω εγώ βγαίνει στο σημείο .πάντως δεν την έχω δει με φόρεμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom