Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Εγω εκανα προσπαθεια να τη φορτωσω με τη Σονια αλλα δυστυχως οχι..μονη δεν μπορω
Πρέπει να κάνει βρώμικα γαμησια η θεία όπως την βλέπω... αρκεί να μην την πιάσει η τρέλα
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
625
Κριτικές
21
Like
3.066
Πόντοι
1.436
Πρέπει να κάνει βρώμικα γαμησια η θεία όπως την βλέπω... αρκεί να μην την πιάσει η τρέλα
Έχουμε τιμήσει την θεία Τάνια στα σπιτάκια, δεν θα κολλήσουμε στην μάνα της Σόνιας τώρα :zfuck:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Από άποψη ηλικίας και μόνο
Ε δε πιστεύω να είναι τόσο μεγάλη αυτή, απλά είναι ταλαίπωρη και φαίνεται .
Εκτός αν παίρνει και τίποτα και αυτή αλλιώς εγώ βαριά βαριά την κάνω 55 χρονών
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.285
Κριτικές
11
Like
18.685
Πόντοι
3.796
Ε δε πιστεύω να είναι τόσο μεγάλη αυτή, απλά είναι ταλαίπωρη και φαίνεται .
Εκτός αν παίρνει και τίποτα και αυτή αλλιώς εγώ βαριά βαριά την κάνω 55 χρονών
Εδώ οι μισοί κατάφεραν να φορτώσουν την σεβρολετ,απορώ γιατί κολλάνε στην μάνα της Σόνιας.
Ίδια η Σόνια είναι απλά σε μεγαλύτερη έκδοση.
Η Σόνια πάντως που έχει δοκιμαστεί παλαιότερα ,πίπα μέτρια και μια φορά την φόρτωσα να την γαμησω ,μου έκανε και χάρη ,λέει άντε να πάμε με 20 συνήθως 30 παίρνω και είχε μυρωδιά το μουνι της .ξενέρωσα κατευθείαν.
Όσο για την θεία σεβρολετ είχα πρόκληση εδώ μέσα να την φορτώσω αλλά όταν σταμάτησα μπροστά της δεν γίνεται με τίποτα .
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Εδώ οι μισοί κατάφεραν να φορτώσουν την σεβρολετ,απορώ γιατί κολλάνε στην μάνα της Σόνιας.
Ίδια η Σόνια είναι απλά σε μεγαλύτερη έκδοση.
Σεβρολετ κι εγώ θα πάρω κάποια στιγμή που θα είμαι σε τέτοια φάση... καυλιάρα είναι και νορμάλ γυναίκα.

Τώρα για μάνα Σόνιας ειδικά το απόγευμα που βγαίνει και είναι ξεκούραστη και περιποιημένη, είναι ωραία γυναίκα για την ηλικία της.
Αργά το βράδυ που τη βλέπω δεν είναι στα καλά της συνήθως... έχει και αυτόν τον παπάρα κολλημένο πάνω της όλη την ώρα, έχει γραφτεί ότι είναι και λίγο ψυχοπαθής...
Την φορτώνουν κάτι κωλογεροι παρακμιακοι βλέπω
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.081
Κριτικές
9
Like
3.496
Πόντοι
456
τωρα που καλοκαιριασε,καμια πιτσιρικα φοιτητρια εμφανιστηκε για χαρτζιλικι;
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.174
Πόντοι
201

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.174
Πόντοι
201
Αυτό ήθελα να ρωτήσω και ‘γώ …Την Σονια ή την μάνα της την έχει φορτώσει κανείς?
Σόνια έχω πάρει μερικές φορές. Καλή είναι, καλό σώμα, καλό μουνι, είναι γελαστή και ευχάριστη. Μια χαρά αλλά χωρίς κάτι το ιδιαίτερο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.285
Κριτικές
11
Like
18.685
Πόντοι
3.796
τωρα που καλοκαιριασε,καμια πιτσιρικα φοιτητρια εμφανιστηκε για χαρτζιλικι;
Ισίδωρε δεν έχει φοιτήτριες το καλοκαίρι η Θεσσαλονίκη.
Μην ψαρωνεις με τις αγγελίες στο κάνε σεξ .
Οι φοιτήτριες (αν υπάρχουν ) που βιζιταρουν πάνε τηλεφωνικά.
Η πιάτσα θέλει αρχιδια (τρανς)
Ή πρέζα(διχάλα) ή να είναι εισαγόμενη όπου στα μέρη τους πουλάνε και την μάνα τους για ένα καρβέλι (Βουλγάρες ).για τις μαύρες δεν μιλάω γιατί αν κρίνω από ένα παλιό ρεπορτάζ γαμιουνται γιατί νομίζουν ότι τις έκαναν βουντού και πρέπει να ξεχρεωσουν τον μάγο ( διακινητη).
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.081
Κριτικές
9
Like
3.496
Πόντοι
456
Ισίδωρε δεν έχει φοιτήτριες το καλοκαίρι η Θεσσαλονίκη.
Μην ψαρωνεις με τις αγγελίες στο κάνε σεξ .
Οι φοιτήτριες (αν υπάρχουν ) που βιζιταρουν πάνε τηλεφωνικά.
Η πιάτσα θέλει αρχιδια (τρανς)
Ή πρέζα(διχάλα) ή να είναι εισαγόμενη όπου στα μέρη τους πουλάνε και την μάνα τους για ένα καρβέλι (Βουλγάρες ).για τις μαύρες δεν μιλάω γιατί αν κρίνω από ένα παλιό ρεπορτάζ γαμιουνται γιατί νομίζουν ότι τις έκαναν βουντού και πρέπει να ξεχρεωσουν τον μάγο ( διακινητη).
θυμαμαι πριν 5-6 χρονια 3 απο Γιαννενα,καλα ηταν
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.285
Κριτικές
11
Like
18.685
Πόντοι
3.796
Φίλε μου, δες την μέρα και θ´ αλλάξεις γνώμη.
Ακριβώς αυτό , κουράστηκα να κάνω περιγραφή των τώρα δεδομένων .
Στενά μουνια και σαμπρέλες .
Η κοπέλα είναι πλέον γεμάτη σημάδια και είχα προσέξει πριν καιρό και πληγές ανοιχτές δεν ξέρω από τι .
Είναι και ο λόγος που εδώ και ένα χρόνο δεν σταματάω να την δώσω ούτε τσιμπούκι .
Πριν αρχίσει να φαίνεται τόσο ήδη πριν κανενα χρόνο είχε γεμίσει κάτι σαν σπυράκια που έμοιαζαν με πληγές στο στήθος και μια φορά είχε τουμπανιασει η κοιλιά της και έλεγε και καλά ότι είναι αλλεργία και η κοιλιά από ανορεξία.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.285
Κριτικές
11
Like
18.685
Πόντοι
3.796
θυμαμαι πριν 5-6 χρονια 3 απο Γιαννενα,καλα ηταν
Μέσα από τα Γιάννενα ή έξω ;
Όσο είναι η συμπεθέρα Κοζανιτισσα άλλο τόσο ήταν και αυτές από τα Γιάννενα.
Όταν ακούς Κοζάνη, Γιάννενα,Φλώρινα είναι από Ελμπασάν και σίγουρα δεν σπουδάζουν .
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
Σημερα στιςψ19:00 στην διχαλα ενα μικρο μελαχροινο με μπλε κολαν. Ωραιο σωμα. Ποια ειναι; ξερει κανείς;
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
380
Like
1.600
Πόντοι
201
Πιστεύω μπορείς την φορτώσεις μόνη, είσαι μερακλής.
Μια φορα σταματησα...δυσκολευτηκα πολυ ειναι η αληθεια..αυτη καθεται μεσα στο καυσωνα ρε και βολταρει...βρωμομουνιαση θα χει φαει και κανα μπακαλιαρο θα μου ερθει ναυτια στο αμαξι δε γινεται....προτιμω Φιατ
 

Cherno_Bill

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2019
Μηνύματα
367
Like
901
Πόντοι
81
Βαρδάρι: Ιλίου πέρσις

[Ενότητα Νεκρή πιάτσα]

Χρόνια στημένος έξω από το «Ίλιον», μαζί με άλλους ομοιοπαθείς, διόλου απίθανο που άρχισα να νιώθω ετούτο
το άθλιο σινεμά σαν την πρωτεύουσα της Τροίας, και το επικίνδυνο Βαρδάρι σαν το στρατόπεδο των Αχαιών. Λουμπίνες καραδοκούσαν κάθε βράδυ, σαν τους Τρώες,
να καταφθάσουν οι Αχαιοί, οι χακιφόροι, καραδοκούσα και εγώ, σαν άλλος Έκτωρ, τον Αχιλλέα να φανεί και να μ’ αδράξει, σε σκοτεινή γωνιά του κάστρου να με σύρει κι αντί για έρωτα, ν’ αρχίσει τις κλοτσιές.

Δε φανταζόμουν τι ερήμωση θα ’ρχόταν μέσα σε λίγα χρόνια. Κι όμως, σαν την Τροία,
ρήμαξε το Βαρδάρι μας. Τώρα κανένας δεν δέρνει ούτε σκυλεύει. Φώτα και τουρίστες.
Μόνο τα γκρεμισμένα κάστρα έμειναν, πάθη μιας άλλης εποχής για να θυμίζουν –
κι εγώ να περιφέρομαι, νυχτόβιος, με αρχαϊκούς συνειρμούς φυτοζωώντας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom