Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Cherno_Bill

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2019
Μηνύματα
363
Like
873
Πόντοι
81
Βαρδάρι: Ιλίου πέρσις

[Ενότητα Νεκρή πιάτσα]

Χρόνια στημένος έξω από το «Ίλιον», μαζί με άλλους ομοιοπαθείς, διόλου απίθανο που άρχισα να νιώθω ετούτο
το άθλιο σινεμά σαν την πρωτεύουσα της Τροίας, και το επικίνδυνο Βαρδάρι σαν το στρατόπεδο των Αχαιών. Λουμπίνες καραδοκούσαν κάθε βράδυ, σαν τους Τρώες,
να καταφθάσουν οι Αχαιοί, οι χακιφόροι, καραδοκούσα και εγώ, σαν άλλος Έκτωρ, τον Αχιλλέα να φανεί και να μ’ αδράξει, σε σκοτεινή γωνιά του κάστρου να με σύρει κι αντί για έρωτα, ν’ αρχίσει τις κλοτσιές.

Δε φανταζόμουν τι ερήμωση θα ’ρχόταν μέσα σε λίγα χρόνια. Κι όμως, σαν την Τροία,
ρήμαξε το Βαρδάρι μας. Τώρα κανένας δεν δέρνει ούτε σκυλεύει. Φώτα και τουρίστες.
Μόνο τα γκρεμισμένα κάστρα έμειναν, πάθη μιας άλλης εποχής για να θυμίζουν –
κι εγώ να περιφέρομαι, νυχτόβιος, με αρχαϊκούς συνειρμούς φυτοζωώντας.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Βαρδάρι: Ιλίου πέρσις

[Ενότητα Νεκρή πιάτσα]

Χρόνια στημένος έξω από το «Ίλιον», μαζί με άλλους ομοιοπαθείς, διόλου απίθανο που άρχισα να νιώθω ετούτο
το άθλιο σινεμά σαν την πρωτεύουσα της Τροίας, και το επικίνδυνο Βαρδάρι σαν το στρατόπεδο των Αχαιών. Λουμπίνες καραδοκούσαν κάθε βράδυ, σαν τους Τρώες,
να καταφθάσουν οι Αχαιοί, οι χακιφόροι, καραδοκούσα και εγώ, σαν άλλος Έκτωρ, τον Αχιλλέα να φανεί και να μ’ αδράξει, σε σκοτεινή γωνιά του κάστρου να με σύρει κι αντί για έρωτα, ν’ αρχίσει τις κλοτσιές.

Δε φανταζόμουν τι ερήμωση θα ’ρχόταν μέσα σε λίγα χρόνια. Κι όμως, σαν την Τροία,
ρήμαξε το Βαρδάρι μας. Τώρα κανένας δεν δέρνει ούτε σκυλεύει. Φώτα και τουρίστες.
Μόνο τα γκρεμισμένα κάστρα έμειναν, πάθη μιας άλλης εποχής για να θυμίζουν –
κι εγώ να περιφέρομαι, νυχτόβιος, με αρχαϊκούς συνειρμούς φυτοζωώντας.
Τι έχουμε σήμερα ,βραδιά ποίησης;
Άκου εκεί να περιμένεις τον Αχιλλέα να σε αδράξει σε σκοτεινές γωνιές ..ο Γαμαθ θα σε πάει στο αδιέξοδο αν θες στην Γιαννιτσών.

Της ψωλής μου το κεφάλι ,
Το έπιασαν πονοκεφαλοι,
Πήρα Βουλγάρα να βοηθήσει
και έπεσε φόλα γαμησι.
Τώρα μείναν τα πρεζόνια ,
να μυρίζουν τα μπετόνια.
Ζέστη φόλα καλοκαίρι,
μείναμε με το πουλί στο χέρι .


Βλέπεις έχουμε και εμείς έμπνευση.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Βαρδάρι: Ιλίου πέρσις

[Ενότητα Νεκρή πιάτσα]

Χρόνια στημένος έξω από το «Ίλιον», μαζί με άλλους ομοιοπαθείς, διόλου απίθανο που άρχισα να νιώθω ετούτο
το άθλιο σινεμά σαν την πρωτεύουσα της Τροίας, και το επικίνδυνο Βαρδάρι σαν το στρατόπεδο των Αχαιών. Λουμπίνες καραδοκούσαν κάθε βράδυ, σαν τους Τρώες,
να καταφθάσουν οι Αχαιοί, οι χακιφόροι, καραδοκούσα και εγώ, σαν άλλος Έκτωρ, τον Αχιλλέα να φανεί και να μ’ αδράξει, σε σκοτεινή γωνιά του κάστρου να με σύρει κι αντί για έρωτα, ν’ αρχίσει τις κλοτσιές.

Δε φανταζόμουν τι ερήμωση θα ’ρχόταν μέσα σε λίγα χρόνια. Κι όμως, σαν την Τροία,
ρήμαξε το Βαρδάρι μας. Τώρα κανένας δεν δέρνει ούτε σκυλεύει. Φώτα και τουρίστες.
Μόνο τα γκρεμισμένα κάστρα έμειναν, πάθη μιας άλλης εποχής για να θυμίζουν –
κι εγώ να περιφέρομαι, νυχτόβιος, με αρχαϊκούς συνειρμούς φυτοζωώντας.
Εισαι μεγαλος μερακλης φιλε.....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538

 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095

Θα μας λείψουν...ΝΟΤ
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Βόλτα αρκετής διάρκειας...

Μαύρες, στιλό, Ιουλία, περούκα χωρίς περούκα αλλά με ένα ξανθό περίεργο, η χοντρή η γύφτισσα με το μικρό, Σόνια, μάνα Σόνιας, Ντανιέλα, ανιλια, 2/3 συμπέθερες (όχι Νταίζη)
Διάφορα κρος τρανς κτλ
Το ομορφουλικο στη διχάλα που απαντάει στο όνομα Μαίρη (ρε μλκ μου δεν είχε γονείς αυτό?)

Και που έπρεπε να ξεφορτωσω?
Στην αλβανίδα.
Σουρεαλ στιγμές...να γαμας και να χασμουριεται, αλλά το ακόμα καλύτερο να ζητάει κλαμερ από μαύρη που γαμιοταν παραδίπλα.

Ας έχει χάρη ο σφιχτός της πάτος, που δεν με άφηνε να ξενερώσω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Βόλτα στη 1 ακριβώς με 30 βαθμούς ακατεβατους όση ώρα γυρνούσα...

Αλβανίδα στο πόστο της καυλιάρα και απόψε, σίγουρα δε φορούσε βρακί .
Απέναντι της δύο γυφτισσες μια χοντρή και μια νεαρή.
Λίγο παραπάνω στη γωνία η εμφανίσιμη τρανς Λάουρα.

Γωνία Χαλκίδος μάνα Σόνιας επίσης περιποιημένη και καυλιάρα απόψε με μαύρο μίνι φόρεμα...
Άννα περούκα επίσης με μίνι φόρεμα που τόνιζε το ωραίο κορμί της και 3-4 μαύρες

Γωνία Μαζαράκη-Γιαννιτσων η μελαχρινή τρανς Βικτώρια και απέναντι η χοντρή με το Stilo.
Πιο κάτω στη Μαζαράκη τρανς Τζούλη με το Cayenne και η Νανά.
Γωνία Χλόης άλλες 3 μαύρες και απέναντι η ξανθιά τρανς Κέλλυ.
Απέναντι από το πάρκο ο κρός με τη στραβή περούκα στο ford... και ξαναρωτάω... πόσο κάνω μια περούκα γαμωτο??
Κάπου εκεί πρέπει να είδα και την κατσαρίδα σε ένα πέρασμα αλλά ήταν γυρισμένη πλάτη οπότε δε την έπιασα σωστά

Γιαννιτσών γωνία Πειραιώς η ξανθούλα ομορφούλα Σόνια με μπλε σορτς που τόνιζε το κωλαρακι.
Λίγο παραπάνω στη Γιαννιτσών στα δεξιά Ντανιέλα και Ανιλια καθισμένες στο πεζούλι.
Στη διχάλα τίποτα και στην προέκταση της διχάλας δεξιά στα σκοτεινά μια κοκκινομαλλα,μιλφ μου φάνηκε και δε θυμάμαι να την έχω ξαναδεί...
Μοναστηρίου στη eurobank η ξανθιά Σύλβια.

Από γυφτοκρος τίποτα μόνο η πολύ αδύνατη Ζωή στη shell και δίπλα στο περίπτερο κρος με μαύρη καρέ περούκα.
Επίσης είδα δύο απίστευτα ξεκωλα να βγαίνουν από το Απρόοπτο που σταμάτησα να χαζεψω μπας και ήταν της πιάτσας...

Τι να πω χαρά στο κουράγιο τους τα κορίτσια με 30 βαθμούς να στέκεσαι στο καυτό τσιμέντο,δε περίμενα να τις δω και όλες αυτές απόψε...αν και δεν είδα να φορτώνεται καμιά όσες φορές και αν πέρασα πάρα μόνο μια φορά την αλβανίδα να γυρνάει πεζή από την καβατζα απέναντι από το fever.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Βόλτα στη 1 ακριβώς με 30 βαθμούς ακατεβατους όση ώρα γυρνούσα...

Αλβανίδα στο πόστο της καυλιάρα και απόψε, σίγουρα δε φορούσε βρακί .
Απέναντι της δύο γυφτισσες μια χοντρή και μια νεαρή.
Λίγο παραπάνω στη γωνία η εμφανίσιμη τρανς Λάουρα.

Γωνία Χαλκίδος μάνα Σόνιας επίσης περιποιημένη και καυλιάρα απόψε με μαύρο μίνι φόρεμα...
Άννα περούκα επίσης με μίνι φόρεμα που τόνιζε το ωραίο κορμί της και 3-4 μαύρες

Γωνία Μαζαράκη-Γιαννιτσων η μελαχρινή τρανς Βικτώρια και απέναντι η χοντρή με το Stilo.
Πιο κάτω στη Μαζαράκη τρανς Τζούλη με το Cayenne και η Νανά.
Γωνία Χλόης άλλες 3 μαύρες και απέναντι η ξανθιά τρανς Κέλλυ.
Απέναντι από το πάρκο ο κρός με τη στραβή περούκα στο ford... και ξαναρωτάω... πόσο κάνω μια περούκα γαμωτο??
Κάπου εκεί πρέπει να είδα και την κατσαρίδα σε ένα πέρασμα αλλά ήταν γυρισμένη πλάτη οπότε δε την έπιασα σωστά

Γιαννιτσών γωνία Πειραιώς η ξανθούλα ομορφούλα Σόνια με μπλε σορτς που τόνιζε το κωλαρακι.
Λίγο παραπάνω στη Γιαννιτσών στα δεξιά Ντανιέλα και Ανιλια καθισμένες στο πεζούλι.
Στη διχάλα τίποτα και στην προέκταση της διχάλας δεξιά στα σκοτεινά μια κοκκινομαλλα,μιλφ μου φάνηκε και δε θυμάμαι να την έχω ξαναδεί...
Μοναστηρίου στη eurobank η ξανθιά Σύλβια.

Από γυφτοκρος τίποτα μόνο η πολύ αδύνατη Ζωή στη shell και δίπλα στο περίπτερο κρος με μαύρη καρέ περούκα.
Επίσης είδα δύο απίστευτα ξεκωλα να βγαίνουν από το Απρόοπτο που σταμάτησα να χαζεψω μπας και ήταν της πιάτσας...

Τι να πω χαρά στο κουράγιο τους τα κορίτσια με 30 βαθμούς να στέκεσαι στο καυτό τσιμέντο,δε περίμενα να τις δω και όλες αυτές απόψε...αν και δεν είδα να φορτώνεται καμιά όσες φορές και αν πέρασα πάρα μόνο μια φορά την αλβανίδα να γυρνάει πεζή από την καβατζα απέναντι από το fever.
Η αλβανίδα φορούσε βρακί στο επιβεβαιώνω
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Βόλτα στη 1 ακριβώς με 30 βαθμούς ακατεβατους όση ώρα γυρνούσα...

Αλβανίδα στο πόστο της καυλιάρα και απόψε, σίγουρα δε φορούσε βρακί .
Απέναντι της δύο γυφτισσες μια χοντρή και μια νεαρή.
Λίγο παραπάνω στη γωνία η εμφανίσιμη τρανς Λάουρα.

Γωνία Χαλκίδος μάνα Σόνιας επίσης περιποιημένη και καυλιάρα απόψε με μαύρο μίνι φόρεμα...
Άννα περούκα επίσης με μίνι φόρεμα που τόνιζε το ωραίο κορμί της και 3-4 μαύρες

Γωνία Μαζαράκη-Γιαννιτσων η μελαχρινή τρανς Βικτώρια και απέναντι η χοντρή με το Stilo.
Πιο κάτω στη Μαζαράκη τρανς Τζούλη με το Cayenne και η Νανά.
Γωνία Χλόης άλλες 3 μαύρες και απέναντι η ξανθιά τρανς Κέλλυ.
Απέναντι από το πάρκο ο κρός με τη στραβή περούκα στο ford... και ξαναρωτάω... πόσο κάνω μια περούκα γαμωτο??
Κάπου εκεί πρέπει να είδα και την κατσαρίδα σε ένα πέρασμα αλλά ήταν γυρισμένη πλάτη οπότε δε την έπιασα σωστά

Γιαννιτσών γωνία Πειραιώς η ξανθούλα ομορφούλα Σόνια με μπλε σορτς που τόνιζε το κωλαρακι.
Λίγο παραπάνω στη Γιαννιτσών στα δεξιά Ντανιέλα και Ανιλια καθισμένες στο πεζούλι.
Στη διχάλα τίποτα και στην προέκταση της διχάλας δεξιά στα σκοτεινά μια κοκκινομαλλα,μιλφ μου φάνηκε και δε θυμάμαι να την έχω ξαναδεί...
Μοναστηρίου στη eurobank η ξανθιά Σύλβια.

Από γυφτοκρος τίποτα μόνο η πολύ αδύνατη Ζωή στη shell και δίπλα στο περίπτερο κρος με μαύρη καρέ περούκα.
Επίσης είδα δύο απίστευτα ξεκωλα να βγαίνουν από το Απρόοπτο που σταμάτησα να χαζεψω μπας και ήταν της πιάτσας...

Τι να πω χαρά στο κουράγιο τους τα κορίτσια με 30 βαθμούς να στέκεσαι στο καυτό τσιμέντο,δε περίμενα να τις δω και όλες αυτές απόψε...αν και δεν είδα να φορτώνεται καμιά όσες φορές και αν πέρασα πάρα μόνο μια φορά την αλβανίδα να γυρνάει πεζή από την καβατζα απέναντι από το fever.
Εδω εγω τωρα περασα και εχει γκομενες με 40 βαθμους..οι 30 πειραξαν?να φορτωσω λετε να μυρισει λιγο το αμαξι κασερι ωριμανσης?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Εδω εγω τωρα περασα και εχει γκομενες με 40 βαθμους..οι 30 πειραξαν?να φορτωσω λετε να μυρισει λιγο το αμαξι κασερι ωριμανσης?
Ποιες είναι τώρα?... σίγουρα γυφτισσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom