Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Μιλούσε και σε ανοιχτή ακρόαση φιλε όπως κάνουν όλες που γυρνάνε σπίτι τους σε μοναστηριου γιαννιτσων. Τέτοιες ώρες.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Πριν κανα 2 εβδομαδες ήταν και κάτι πιτσιρίκες που βόλταραν μοναστηριου μέχρι τη στάση πριν τον βαρδαρη. Με τα κοντά μαύρα σορτσάκια και τυραντα μπλουζακια Κάναν το χουνέρι τους γτ πολυ απλα έχουν ωραιοπαθεια. Σταματούσαν όλοι και αυτές απλά περπατούσαν και κουνουσαν τα κωλαρακι τους. Και κοιτούσαν επίμονα για να νιώσουν ωραίες και να ικανοποίησουν το εγω τους. Ήρθε το λεωφορείο και φύγαν.
Δίνω ένα παράδειγμα
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
175
Like
414
Πόντοι
21
Μιλούσε και σε ανοιχτή ακρόαση φιλε όπως κάνουν όλες που γυρνάνε σπίτι τους σε μοναστηριου γιαννιτσων. Τέτοιες ώρες.
Σορι που επιμένω Ιλουζιον είσαι πολύ πιο έμπειρος από μενα…Απλά ξεκίνησε από τον Γιαννιρη μέχρι το σημείο της Νταιζης,προέκταση Γιαννιτσων,ξανά ανέβηκε μοναστηριου για να βγει εν τελεί σε εκείνο το στενό..Δεν της μίλησα γιατί κολωσα δεν την είχα ξανα πετύχει κ σε εκείνο το σημείο…Δηλαδή ήταν κάνα 10 λεπτό γύρα δεν νομίζω να ήταν για σπίτι..Τεσπα θα φανεί τις επόμενες μέρες…Επίσης πέτυχα και Μοναστηριού γωνία Πειραιώς ένα μικρό κοκκινομάλλικο αλλά φορτώθηκε άμεσα δις και δεν το πρόλαβα…
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Σορι που επιμένω Ιλουζιον είσαι πολύ πιο έμπειρος από μενα…Απλά ξεκίνησε από τον Γιαννιρη μέχρι το σημείο της Νταιζης,προέκταση Γιαννιτσων,ξανά ανέβηκε μοναστηριου για να βγει εν τελεί σε εκείνο το στενό..Δεν της μίλησα γιατί κολωσα δεν την είχα ξανα πετύχει κ σε εκείνο το σημείο…Δηλαδή ήταν κάνα 10 λεπτό γύρα δεν νομίζω να ήταν για σπίτι..Τεσπα θα φανεί τις επόμενες μέρες…Επίσης πέτυχα και Μοναστηριού γωνία Πειραιώς ένα μικρό κοκκινομάλλικο αλλά φορτώθηκε άμεσα δις και δεν το πρόλαβα…
Όντως θα φανεί. Αλλα το κοβω δύσκολο για το συγκεκριμένο.
Δωσε περιγραφή για αυτή που λες Πειραιώς. Ρούχα, ώρα κτλπ
 

JohnGiak

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
80
Πόντοι
0
Σορι που επιμένω Ιλουζιον είσαι πολύ πιο έμπειρος από μενα…Απλά ξεκίνησε από τον Γιαννιρη μέχρι το σημείο της Νταιζης,προέκταση Γιαννιτσων,ξανά ανέβηκε μοναστηριου για να βγει εν τελεί σε εκείνο το στενό..Δεν της μίλησα γιατί κολωσα δεν την είχα ξανα πετύχει κ σε εκείνο το σημείο…Δηλαδή ήταν κάνα 10 λεπτό γύρα δεν νομίζω να ήταν για σπίτι..Τεσπα θα φανεί τις επόμενες μέρες…Επίσης πέτυχα και Μοναστηριού γωνία Πειραιώς ένα μικρό κοκκινομάλλικο αλλά φορτώθηκε άμεσα δις και δεν το πρόλαβα…
Αν δεν κάνω λάθος η πρωτη που λες δεν είναι γυναίκα είναι μια τρανς που μοιάζει αρκετά για γυναικα έχει κάνα δυο εβδομάδες που βγαίνει προς τα εκεί. Και εγώ όταν την πρωτοείδα την πέρασα για γυναίκα και είναι κουκλα η άτιμη και χωρίς επεμβάσεις
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
175
Like
414
Πόντοι
21
Αν δεν κάνω λάθος η πρωτη που λες δεν είναι γυναίκα είναι μια τρανς που μοιάζει αρκετά για γυναικα έχει κάνα δυο εβδομάδες που βγαίνει προς τα εκεί. Και εγώ όταν την πρωτοείδα την πέρασα για γυναίκα και είναι κουκλα η άτιμη και χωρίς επεμβάσεις
Μελαχρινή με Τατου στο πίσω μέρος από το μπούτι…Πολύ όμορφη όντως…Τεσπα την επόμενη φορά θα σταματήσω…Όσο για αυτήν στη Πειραιώς …Κοκκινομαλα με τζιν σορτς και μαύρο τόπ από πάνω …11.30 με 12.30 χτες αυτα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Μελαχρινή με Τατου στο πίσω μέρος από το μπούτι…Πολύ όμορφη όντως…Τεσπα την επόμενη φορά θα σταματήσω…Όσο για αυτήν στη Πειραιώς …Κοκκινομαλα με τζιν σορτς και μαύρο τόπ από πάνω …11.30 με 12.30 χτες αυτα
Λογικά αδυνάτουλα και μαζεμένα σε κοτσίδα το μαλλί; Γλυκο προσωπο
Γνωστό πρεζονι από την διχάλα μάλλον. Τα ιδια φορούσε εχθες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
371
Like
1.586
Πόντοι
201
Επίσης να πω και ας μην παραδέχονται κάποιοι, η ας με αποκαλέσουν φοβικο, η ότι άλλη εξυπναδα σκεφτούν. Επειδή κάπου πείρε το μάτι μου για μια με κουκούλα με την κάψα. Η συγκεκριμένη όταν πρωτοβγήκε ήταν νορμαλ. Νορμαλ λέγοντας στα ξεκινήματα της πρεζας ας πούμε. Πλέον σήμερα κυκλοφορεί με κακοκομμενα σχεδόν γουλί μαλλιά.
Που θέλω να καταλήξω. Όταν βλέπετε κουκουλες, μαντηλες, καπέλα και γενικά τέτοια σε κοπέλες, χειμώνα και ειδικά καλοκαίρι, είναι εμφανές ότι είναι συμπτώματα και χρόνιας η προχωρημένης κατάστασης από νόσημα. Σύφιλη, ηπατίτιδας,HIV. Επισης δεν είναι η μούρλα από τα ναρκωτικά αλλά τα αποτελέσματα εγκέφαλοπαθειας, νεύροπαθειας. Που προκαλούνται από αυτές τις ασθένιες.
Οποιος έχει δει την τύπισσα στην διχαλα με όλο ναζί βλέμμα,αδυνατη,κοντό σγουρο αγορε μαλλί.εκτος ότι πήγαινε ζιγκ ζαγκ και φώναζε και εκλεγε μόνη της, άρχισε να τις πέφτουν και μαλλιά.
Μάγκες ξεκολλάτε με τα ζακια ειδικά εσείς που τις πιάνεται με τις ώρες συζήτηση και παζάρια... Λες και θα βγάλετε γκομενα, γτ εκτός από τον εαυτό σας βάζετε και σε κυνδινο εμάς αλλά και τους κοντινούς μας...π.χ γαματε το ζάκι και σας πιπωνει..και μετα φορτώνεται Ντάιζη Μιλφ, Ντάνιελα κτλπ κτλπ.
Αλλά ξέρω τσάμπα τα λεω
Εγω ανεφερα για τη κουκουλα..δεν το ηξερα φιλος οτι ειναι καψα λογο νοσηματος αλλα λογο δοσης
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
371
Like
1.586
Πόντοι
201
Μια γυναικα που στεκεται στα συγκεκριμενα σημει το βραδυ ας προσεχε..ειναι στοχος φορτωματος..προσεκτικα σταματας ρωτας αλλιως φευγεις...
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
536
Like
1.546
Πόντοι
206
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΡΟΣΟΧΗ-ALERT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Προ ολιγου φορτωθηκε Αλβανιδα ξανθια γκαστρωμενη στην διχαλα!
Το δινει ακαποτα! με 100(σε ξενοδοχειο) και με 50 στην πιατσα!
Προσοχη μεγαλη μαγκες! με παρακαλουσε να μου παρει ακαπ πιπα με +10 ευρω !
Πρεζακι απελπισμενο η συγκεκριμενη!
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
169
Like
664
Πόντοι
81
Καλημέρα! Δύο περάσματα χθες περίπου στις 23:00. Μαρία αλβανίδα παρέα και πολύ κοντινό τετ α τετ σχεδόν αγκαλιασμενες με μια ξανθιά. Δεν ήταν η Σία (?), ήταν λιγότερο εντυπωσιακή, δε την είδα καλά ήταν συνέχεια σχεδόν πλάτη. Απέναντι άλλες δύο μια χοντρή μια νορμάλ αδιάφορες. Λίγο πριν το 4all δύο πολύ εντυπωσιακές Αφρικανες και λίγο παρακάτω αυτή με τα βυζιά αερόστατα. Λαμαρίνες πρώτο πέρασμα ήταν μια μελαμψή δε την είδα καλά. Απέναντι η γεμάτη και μέχρι τη διχάλα τίποτα αλλά μάλλον ήταν φορτωμένες γιατί είχε αρκετή κίνηση. Διχάλα μια τοξικομανείς σε αρκετά κακο στάδιο αλλά λογικά πρέπει να ήταν δυνατή. Μοναστηρίου η ξανθιά Σύλβια και απεναντι η μία συμπεθέρα με σούπερ καυλωτικο κολάν να φορτώνεται από 80χρονο μες τη ζέστη. Επικίνδυνο πράγμα. Σκέφτηκα να πάρω Σύλβια για πίπα καθώς θυμάμαι κάποιος είχε γράψει ότι κάνει επικές πίπες.
Τελικά καθώς πήγα να κάνω τη δεύτερη γύρα, στο στενό που είναι τα κρος, βουτηρα με δάφνης στεκόταν διακριτικά κάτι πανέμορφο στα μάτια μου. Καθώς είχε δύο αμάξια μπροστά κι ένα πίσω λέω ας κάνω μια γύρα και ας γυρίσω να τη δω αν δε φορτώθηκε. Όντως δεν είχε φορτωθεί. 30 πίπα σεξ μου λέει και δε κάνω παζάρια.
Ήταν γύρω στο 1.70 μελαμψή πολύ με γυμνασμενο σώμα και φορούσε ένα ασημί φόρεμα. Της πρότεινα 20 ευρώ πίπα και δίστασε. Με κουβέντα δέχτηκε αν χύσω γρήγορα κι αν αργήσω να πάρει και το έξτρα δεκαρικο. Δέχτηκα κι εγώ. Με πήγε ακριβώς απέναντι πάνω απ' το πεζοδρόμιο πρέπει γύρω γύρω να έχει γύφτικα σπίτια.
Από μόνη της μου είπε τη λένε Μαρία είναι 25 κοπέλα αλλά βγαίνει στα τρανς γιατί τη διώχνουν από πάνω. Ξεκίνησε τη πίπα και της έπιανα δυνατά το κώλο πάνω απ' το φόρεμα και της κατέβασα και χαιδευα και βυζάκια. Εμφανισιακά εμένα μου άρεσε πάρα πολύ και τα ελληνικά της ήταν άψογα αλλά με προφορά. Έχω την εντύπωση ότι είναι γυφτάκι Ελληνίδα.
Στο τέλος πριν χύσω δοκίμασα να τη πατήσω λίγο να τον πάρει όλο μέσα αλλά κατευθείαν στραβωσε. Τελείωσα κι έφυγε ενώ τη καμαρώνω από πίσω να περπατάει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλημέρα! Δύο περάσματα χθες περίπου στις 23:00. Μαρία αλβανίδα παρέα και πολύ κοντινό τετ α τετ σχεδόν αγκαλιασμενες με μια ξανθιά. Δεν ήταν η Σία (?), ήταν λιγότερο εντυπωσιακή, δε την είδα καλά ήταν συνέχεια σχεδόν πλάτη. Απέναντι άλλες δύο μια χοντρή μια νορμάλ αδιάφορες. Λίγο πριν το 4all δύο πολύ εντυπωσιακές Αφρικανες και λίγο παρακάτω αυτή με τα βυζιά αερόστατα. Λαμαρίνες πρώτο πέρασμα ήταν μια μελαμψή δε την είδα καλά. Απέναντι η γεμάτη και μέχρι τη διχάλα τίποτα αλλά μάλλον ήταν φορτωμένες γιατί είχε αρκετή κίνηση. Διχάλα μια τοξικομανείς σε αρκετά κακο στάδιο αλλά λογικά πρέπει να ήταν δυνατή. Μοναστηρίου η ξανθιά Σύλβια και απεναντι η μία συμπεθέρα με σούπερ καυλωτικο κολάν να φορτώνεται από 80χρονο μες τη ζέστη. Επικίνδυνο πράγμα. Σκέφτηκα να πάρω Σύλβια για πίπα καθώς θυμάμαι κάποιος είχε γράψει ότι κάνει επικές πίπες.
Τελικά καθώς πήγα να κάνω τη δεύτερη γύρα, στο στενό που είναι τα κρος, βουτηρα με δάφνης στεκόταν διακριτικά κάτι πανέμορφο στα μάτια μου. Καθώς είχε δύο αμάξια μπροστά κι ένα πίσω λέω ας κάνω μια γύρα και ας γυρίσω να τη δω αν δε φορτώθηκε. Όντως δεν είχε φορτωθεί. 30 πίπα σεξ μου λέει και δε κάνω παζάρια.
Ήταν γύρω στο 1.70 μελαμψή πολύ με γυμνασμενο σώμα και φορούσε ένα ασημί φόρεμα. Της πρότεινα 20 ευρώ πίπα και δίστασε. Με κουβέντα δέχτηκε αν χύσω γρήγορα κι αν αργήσω να πάρει και το έξτρα δεκαρικο. Δέχτηκα κι εγώ. Με πήγε ακριβώς απέναντι πάνω απ' το πεζοδρόμιο πρέπει γύρω γύρω να έχει γύφτικα σπίτια.
Από μόνη της μου είπε τη λένε Μαρία είναι 25 κοπέλα αλλά βγαίνει στα τρανς γιατί τη διώχνουν από πάνω. Ξεκίνησε τη πίπα και της έπιανα δυνατά το κώλο πάνω απ' το φόρεμα και της κατέβασα και χαιδευα και βυζάκια. Εμφανισιακά εμένα μου άρεσε πάρα πολύ και τα ελληνικά της ήταν άψογα αλλά με προφορά. Έχω την εντύπωση ότι είναι γυφτάκι Ελληνίδα.
Στο τέλος πριν χύσω δοκίμασα να τη πατήσω λίγο να τον πάρει όλο μέσα αλλά κατευθείαν στραβωσε. Τελείωσα κι έφυγε ενώ τη καμαρώνω από πίσω να περπατάει
Βουτυρά με Σαπφούς θες να πεις Όχι με δάφνης
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
169
Like
664
Πόντοι
81
Δεν εχω ιδεα, μαλλον εχεις δικιο. Ειναι το στενο πριν το φαναρι που απεναντι ακριβως εχει το παλιο σταθμο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Εχεις δικιο μπηκα στο maps και το ειδα! Βουτυρά με Σαπφούς
Είναι αυτή με το υφακι που ζητάει 30.και εγώ στην τελευταία γύρα δισταζα να σταματήσω λογο περιοχής γιατί πίστευα ότι είναι κανένα καλοφτιαγμένο κροσακι .
Όταν είπε 30 με ύφος έριξα άκυρο .
Πρέπει να είναι γυφτοβουλγαρα γιατί την προσέχουν διακριτικά οι γύφτοβουλγαροι που αράζουν πιο πέρα στις πλαστικές καρέκλες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΡΟΣΟΧΗ-ALERT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Προ ολιγου φορτωθηκε Αλβανιδα ξανθια γκαστρωμενη στην διχαλα!
Το δινει ακαποτα! με 100(σε ξενοδοχειο) και με 50 στην πιατσα!
Προσοχη μεγαλη μαγκες! με παρακαλουσε να μου παρει ακαπ πιπα με +10 ευρω !
Πρεζακι απελπισμενο η συγκεκριμενη!
Φίλε ότι είναι πρεζακι το είπα από την πρώτη της εμφάνιση που την φόρτωσα για πίπα .
Όπως επίσης είπα προσοχή γιατί ζητάει να την πας και δεντροποταμο .
Το ακαποτο δεν πέφτουμε από τα σύννεφα αφού τελικά με παραπάνω λεφτά το δίνουν όλες και παντού ,πιάτσα -στουντιο ..το θέμα είναι να προσέχουμε εμείς και να μην δίνετε ούτε τσιμπούκια ακαποτα με όλα αυτά που κυκλοφορούν σε έξαρση πλέον .
Δυστυχώς η πιάτσα και τα μπουρδέλα έχουν γίνει κωλοχανειο σε αυτό το θέμα αφού πλέον δεν υπάρχει συγκεκριμένη ζήτηση και πολλοί έχουν μπερδέψει την σεξουαλικότητα τους ,εκεί που πάει να γαμησει ο άλλος πουτανες ,την άλλη μέρα στραποναρεται και την επόμενη καταπίνει χυσια από τραβελια ,οπότε η έξαρση είναι στο 100% παντού.
Δεν θα πέσω από τα σύννεφα άμα πουλάει και παπά ότι είναι γκαστρωμενη.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Είναι αυτή με το υφακι που ζητάει 30.και εγώ στην τελευταία γύρα δισταζα να σταματήσω λογο περιοχής γιατί πίστευα ότι είναι κανένα καλοφτιαγμένο κροσακι .
Όταν είπε 30 με ύφος έριξα άκυρο .
Πρέπει να είναι γυφτοβουλγαρα γιατί την προσέχουν διακριτικά οι γύφτοβουλγαροι που αράζουν πιο πέρα στις πλαστικές καρέκλες.
Ελληνίδα γυφτισα είναι Dew. Είναι ξαδερφές με την γυφτισα Μαρια(αθηναια) που κάπου κάπου πιατσαρει Αγ Πάντων γωνία με γιαννιτσων η απεναντι στο στενό του σελ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Ελληνίδα γυφτισα είναι Dew. Είναι ξαδερφές με την γυφτισα Μαρια(αθηναια) που κάπου κάπου πιατσαρει Αγ Πάντων γωνία με γιαννιτσων η απεναντι στο στενό του σελ
Τίποτα το εντυπωσιακό και για μένα πεταμένα λεφτά που φαίνονται ακόμα πριν την φορτώσεις .
Ζητάει πολλά και θέλει να την βγάλει στην ξεπετα .
Αν δεν πεινάσει δεν θα εξημερωθεί.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Έκανα την μαλακια και υπέκυψα Σταμάτησε στην μια από τις δύο μαυρες μετά το 4αλλ στην γωνια. Σονια μου λέει. 20 ευρώ. Λέω οκ. Στο φιβερ πάρκινγκ. Την λέω οκ. Επειδή στο φιβερ δεν γουστάρω να βγω από αμαξι είτε καλοκαίρι είτε χειμώνα, μην παίξουμε σε κανα βίντεο.. , και λοιπόν,πρωτο άκυρο περασμα εγώ καποτα και αυτή αμέσως χαρτομαντηλο να φύγει το λυπαντικο. Μεγάλη μαλακια κ με τέτοια άκυρα προφυλακτικά. Πιπα λες και ήταν κομπρεσέρ, έλεος μωρή τι είναι η πουτσα; και το άκυρο και εκεί που συγκρατηθηκα και δεν έκανα καμία μαλακια. Πάω να γαμησω και μου στήνεται στο κάθισμα στα τέσσερα. Δεν υπήρχε περίπτωση να γαμησω έτσι θα έπρεπε να είχα κάμπριο. Της λέω ξάπλωσε θα ερθω από πάνω... Μου λέει αλλά 10 ευρώ!!! Γίνεται τις πουτανας, δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, μου πετάει κ το επικό, κανονικά λέει σεξ αμαξι 50 ευρω όχι 20. Πάει το 20αρικο πάει και η είδηση της επόμενης μέρας...Αγριο ξύλο στην Γιαννιτσων...
Θα κανω αλλα τόσα χρόνια για να πάρω μαύρη.
Αν είναι αυτή η Σονια που λέτε, είστε ωραίοι ρε παραπληροφοριοδοτες
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
169
Like
664
Πόντοι
81
Είναι αυτή με το υφακι που ζητάει 30.και εγώ στην τελευταία γύρα δισταζα να σταματήσω λογο περιοχής γιατί πίστευα ότι είναι κανένα καλοφτιαγμένο κροσακι .
Όταν είπε 30 με ύφος έριξα άκυρο .
Πρέπει να είναι γυφτοβουλγαρα γιατί την προσέχουν διακριτικά οι γύφτοβουλγαροι που αράζουν πιο πέρα στις πλαστικές καρέκλες.
Α μπραβο ναι ακριβως εκει σα να ειναι στη παραλια την επεφταν κατι τυποι. Δεν ειδα καλα αλλα υπεθεσα οτι ειναι απ τα γυφτικα τριγυρω. Παντως τα ελληνικα της περα απο τη προφορα ειναι παρα πολυ καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom