Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
632
Πόντοι
81
Μολις ειδα Αλβα με το γκομενο αβαφη στη γεφυρα του ΟΣΕ περπατουσε..η πουταναρα και αβαφη και αφτιαχτη ψωλοκαυλογύνεο ειναι...
ε ναι ρε συ ρουφοκαβλετα ειναι ωραιο μουνι εχει ωραιο σωμα γενικως για δεδομενα πιατσας ειναι μουναρα και καθαρη αλλα τι να το κανεις οταν πας να την γαμησεις χασμουριεται αν γαμιοταν καλα δεν θα εκλεινε μπουτι ακομα και σε στουντιο θα το υποστηριζε το εργο..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
370
Like
1.586
Πόντοι
201
ε ναι ρε συ ρουφοκαβλετα ειναι ωραιο μουνι εχει ωραιο σωμα γενικως για δεδομενα πιατσας ειναι μουναρα και καθαρη αλλα τι να το κανεις οταν πας να την γαμησεις χασμουριεται αν γαμιοταν καλα δεν θα εκλεινε μπουτι ακομα και σε στουντιο θα το υποστηριζε το εργο..
Εγω ειπα ειμαι τρομοκρατημενος εξαιτιας σας και δεν την εχω παρει...αλλα η γυναικα ειναι για γλειψιμο
 
  • Like
Αντιδράσεις: maver

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.337
Πόντοι
446
Εγω ειπα ειμαι τρομοκρατημενος εξαιτιας σας και δεν την εχω παρει...αλλα η γυναικα ειναι για γλειψιμο
Τι γλυψιμο ρε τρελέ? Δεν αφήνει να την γλύψεις βυζιά που την έχω πάρει σε χοτελι μόνη αλλά και σε παρτουζα, χωρια το "αργείς?" ή κάνα δυο άλλα περίεργα της. Εμένα εκείνο που με χάλασε πάνω της είναι ότι για να βγάλει το μεροκάματο της , πάει με όλους, πακιδες γύφτους κτλ. Υπάρχει πολλές σελίδες πιο πίσω βίντεακι της που γαμιεται με Πακιστανι. Εγώ προσωπικά προτιμώ κορίτσια που έχουν κάποιο face control
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
632
Πόντοι
81
Εγω ειπα ειμαι τρομοκρατημενος εξαιτιας σας και δεν την εχω παρει...αλλα η γυναικα ειναι για γλειψιμο
Ειναι η αληθεια ειναι ξεπετα πανε για την εμπειρια οπως ολοι και τελος..Εχει ωραιο κωλο πανε γραπωσε την καλα να την καρφωσεις μην αρχισει τις μλκιες στηνεται ψηλα για να μη μπαινεις ευκολα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι γλυψιμο ρε τρελέ? Δεν αφήνει να την γλύψεις βυζιά που την έχω πάρει σε χοτελι μόνη αλλά και σε παρτουζα, χωρια το "αργείς?" ή κάνα δυο άλλα περίεργα της. Εμένα εκείνο που με χάλασε πάνω της είναι ότι για να βγάλει το μεροκάματο της , πάει με όλους, πακιδες γύφτους κτλ. Υπάρχει πολλές σελίδες πιο πίσω βίντεακι της που γαμιεται με Πακιστανι. Εγώ προσωπικά προτιμώ κορίτσια που έχουν κάποιο face control
Ολες πανε με πακιστανους και γυφτους επειδη τριγυρναω πολλα χροναι ολες τις εχω δει σχεδον..
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
632
Πόντοι
81
Γυρα μετα απο ενα χρονο μαγκες
η πιατσα ψοφια χαλι μαυρο η γυρα εγινε 10.15 με 11.00
αλβανιδα στο ποστο με πρασινο σορτσακι ντισκομπαλα μιλαγε με μια γεματη γνωστη δεν ξερω ονομα πιο κατω 2 μαυρες τζεσικα και η ξεπετα σονια..
αννα περουκα βαρουσε πετσα πιο κατω..
stilo στην θεση του χλοης μια σαν τον μπαντ σπενσερ
πιο κατω ενα πραμα τρανς ηταν στηπου δεν καταλαβα
ερειπιο μια γεματη με τατου παλια ειναι αυτη με 2 αλλες δεν τις ξερω
η μια με λεοπαρδαλε φουστανι ωραιο κωλορακι η αλλη πετσα
οικογενεια δρακουλων σονια με τον γυπα την μανα της στο ποστο
κατι σαπιλες πιο κατω πριν την διχαλα ντανιελα αφαντη με ανελια
πετυχα νταιζη μεσα σε ενα αμαξι και πετυχα μοναστηριου μια με δερματινο φουστανι ψιλολιγδα
την ειχα ξαναδει περσι με κωλο τουρλα ψιλοκοιλια ονομα δεν ξερω
κλασσικα ιουλια στο ποστο της με μπυροκοιλια..
αυτη ηταν η γυρα κυριοι καλη συνεχεια σε ολους..
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
530
Like
1.471
Πόντοι
206
Γυρα μετα απο ενα χρονο μαγκες
η πιατσα ψοφια χαλι μαυρο η γυρα εγινε 10.15 με 11.00
αλβανιδα στο ποστο με πρασινο σορτσακι ντισκομπαλα μιλαγε με μια γεματη γνωστη δεν ξερω ονομα πιο κατω 2 μαυρες τζεσικα και η ξεπετα σονια..
αννα περουκα βαρουσε πετσα πιο κατω..
stilo στην θεση του χλοης μια σαν τον μπαντ σπενσερ
πιο κατω ενα πραμα τρανς ηταν στηπου δεν καταλαβα
ερειπιο μια γεματη με τατου παλια ειναι αυτη με 2 αλλες δεν τις ξερω
η μια με λεοπαρδαλε φουστανι ωραιο κωλορακι η αλλη πετσα
οικογενεια δρακουλων σονια με τον γυπα την μανα της στο ποστο
κατι σαπιλες πιο κατω πριν την διχαλα ντανιελα αφαντη με ανελια
πετυχα νταιζη μεσα σε ενα αμαξι και πετυχα μοναστηριου μια με δερματινο φουστανι ψιλολιγδα
την ειχα ξαναδει περσι με κωλο τουρλα ψιλοκοιλια ονομα δεν ξερω
κλασσικα ιουλια στο ποστο της με μπυροκοιλια..
αυτη ηταν η γυρα κυριοι καλη συνεχεια σε ολους..
Ιουλια επειδη περασα την ειδα και εγω σημερα.... ακομη γκαστρωμενη ειναι η ρουφιανα! θα το βγαλει ετοιμο για σχολειο το παιδι!:grin::grin::grin:
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
632
Πόντοι
81
Ιουλια επειδη περασα την ειδα και εγω σημερα.... ακομη γκαστρωμενη ειναι η ρουφιανα! θα το βγαλει ετοιμο για σχολειο το παιδι!:grin::grin::grin:
γμστ ποσο καιρο ειναι εγκυος κανα χρονο αυτη θα το βγαλει το παιδι ετοιμο για σχολειο οπως λες:cheesy::cheesy::cheesy: τωρα απο εκει και περα 2 περιπτωσεις η εχει ανεμογκαστρι η ειναι μπυροκοιλια μαγκες:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
530
Like
1.471
Πόντοι
206
γμστ ποσο καιρο ειναι εγκυος κανα χρονο αυτη θα το βγαλει το παιδι ετοιμο για σχολειο οπως λες:cheesy::cheesy::cheesy: τωρα απο εκει και περα 2 περιπτωσεις η εχει ανεμογκαστρι η ειναι μπυροκοιλια μαγκες:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
οντως η κοιλια να φτασει στα γονατα!~
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: maver

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
370
Like
1.586
Πόντοι
201
Τι γλυψιμο ρε τρελέ? Δεν αφήνει να την γλύψεις βυζιά που την έχω πάρει σε χοτελι μόνη αλλά και σε παρτουζα, χωρια το "αργείς?" ή κάνα δυο άλλα περίεργα της. Εμένα εκείνο που με χάλασε πάνω της είναι ότι για να βγάλει το μεροκάματο της , πάει με όλους, πακιδες γύφτους κτλ. Υπάρχει πολλές σελίδες πιο πίσω βίντεακι της που γαμιεται με Πακιστανι. Εγώ προσωπικά προτιμώ κορίτσια που έχουν κάποιο face control
Ρε φιλε εχω κανει ολες τις λεξεις κλειδια δεν βρηκα βιντεο
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
370
Like
1.586
Πόντοι
201
Ευχαριστω πολυ συναδελφε..πωωω η τυπισα μοναδικο λεβελ...νομιζω ειναι στα μετρα μ χαχαχαχουτε καν να σκυψει γαμησι με τσαντα χιαστι?χομπιστρια
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
605
Κριτικές
21
Like
2.983
Πόντοι
1.436
Ευχαριστω πολυ συναδελφε..πωωω η τυπισα μοναδικο λεβελ...νομιζω ειναι στα μετρα μ χαχαχαχουτε καν να σκυψει γαμησι με τσαντα χιαστι?χομπιστρια
Δεν είναι πολύ αδύνατη για σένα; :think:
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
370
Like
1.586
Πόντοι
201

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
175
Like
414
Πόντοι
21
Εθεάθη από της Μοναστηριού μετά την διχάλα ένα δυνατό μαυροφορεμένο με τατουάζ αλλά εν συνέχεια χάθηκε στα στενά κάτω από την προέκταση Γιαννιτσων…
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.115
Like
4.860
Πόντοι
456
Εθεάθη από της Μοναστηριού μετά την διχάλα ένα δυνατό μαυροφορεμένο με τατουάζ αλλά εν συνέχεια χάθηκε στα στενά κάτω από την προέκταση Γιαννιτσων…
Σπίτι της πήγαινε το κοριτσάκι.... Προσοχή μαγκες σε τέτοιες φάσεις. Μην βγει κάνας πατέρας που περιμένει στην πορτα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.115
Like
4.860
Πόντοι
456
Να αναφέρω επειδή ξέχασα η απλά δεν θυμάμαι αν το έγραψα. Επιστροφή φίλης τσιμπουκοχειλους. Οχι η Σοφία αλλά η αδερφή της. Τιμήθηκε πριν καμια τρεις μέρες. Κωλαρα το μικρό στα 4αρα με διαβητη και μοιρογνωμονιιο λες και τον έπλασε ο Θεός. Χαχαχα..
Τιμήθηκε και αυτή στην διχαλα η ξανθιά, με τα ταττοο και ναι είναι έγκυος. Αλβανίδα με πολύ αλβανική προφορά. Μετρια πιπα, πολύ πάρλα. Προσπερνάμε. 20 ευρώ.
Σημερα μόνο βόλτα πολύ ήσυχα πράγματα λειπαν αρκετες. Χρύσα κάποια φάση κοντά στο πόστο Ντάνιελας. Κορμαρα η άτιμη. Κατσαρίδα πάνω κάτω την γιαννιτσων. Τα υπόλοιπα τα ξέρουμε δεν υπάρχει λόγος για αναφορα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.115
Like
4.860
Πόντοι
456
Επίσης να πω και ας μην παραδέχονται κάποιοι, η ας με αποκαλέσουν φοβικο, η ότι άλλη εξυπναδα σκεφτούν. Επειδή κάπου πείρε το μάτι μου για μια με κουκούλα με την κάψα. Η συγκεκριμένη όταν πρωτοβγήκε ήταν νορμαλ. Νορμαλ λέγοντας στα ξεκινήματα της πρεζας ας πούμε. Πλέον σήμερα κυκλοφορεί με κακοκομμενα σχεδόν γουλί μαλλιά.
Που θέλω να καταλήξω. Όταν βλέπετε κουκουλες, μαντηλες, καπέλα και γενικά τέτοια σε κοπέλες, χειμώνα και ειδικά καλοκαίρι, είναι εμφανές ότι είναι συμπτώματα και χρόνιας η προχωρημένης κατάστασης από νόσημα. Σύφιλη, ηπατίτιδας,HIV. Επισης δεν είναι η μούρλα από τα ναρκωτικά αλλά τα αποτελέσματα εγκέφαλοπαθειας, νεύροπαθειας. Που προκαλούνται από αυτές τις ασθένιες.
Οποιος έχει δει την τύπισσα στην διχαλα με όλο ναζί βλέμμα,αδυνατη,κοντό σγουρο αγορε μαλλί.εκτος ότι πήγαινε ζιγκ ζαγκ και φώναζε και εκλεγε μόνη της, άρχισε να τις πέφτουν και μαλλιά.
Μάγκες ξεκολλάτε με τα ζακια ειδικά εσείς που τις πιάνεται με τις ώρες συζήτηση και παζάρια... Λες και θα βγάλετε γκομενα, γτ εκτός από τον εαυτό σας βάζετε και σε κυνδινο εμάς αλλά και τους κοντινούς μας...π.χ γαματε το ζάκι και σας πιπωνει..και μετα φορτώνεται Ντάιζη Μιλφ, Ντάνιελα κτλπ κτλπ.
Αλλά ξέρω τσάμπα τα λεω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
175
Like
414
Πόντοι
21
Σπίτι της πήγαινε το κοριτσάκι.... Προσοχή μαγκες σε τέτοιες φάσεις. Μην βγει κάνας πατέρας που περιμένει στην πορτα
Σπίτι στο αδιέξοδο Πάροδος Αγίας Παρασκευής ρε Ιλουζιον με προκλητική γύρα όλη την μοναστηριού και την Γιαννιτσων…Τεσπα θα φανεί
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.115
Like
4.860
Πόντοι
456
Σπίτι στο αδιέξοδο Πάροδος Αγίας Παρασκευής ρε Ιλουζιον με προκλητική γύρα όλη την μοναστηριού και την Γιαννιτσων…Τεσπα θα φανεί
Φιλε μένει κόσμος εκεί και στο διπλά στενό που δεν είναι τόσο φαρδι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom