Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Πριν λιγα λεπτα εγινε μοναδικο σκηνικο στ δρομο που αγαπαμε...ειδα μεσα στο λιοπυρι τη Σονια με τη μαμα της χερι χερι περπατουσαν καναν πιατσα...σαν καλος σαμαρειτης και με δοση παπακαλιατη το κανα μαγκες..χαλασε τη βολτα τους και της ειπα σας θελω και τις δυο ξεκινωντας διαπραγματευση..Η σονια μονη ειναι ακατεβατη στα 30 οποτε ηξερα οτι θα ακουγα δυνατο ποσο...δεν δεχτηκαν τιποτα ακομα και υστερα απο το δυνατο επιχειρημα μου οτι ειναι μια σαρκα δεν υπαρχει θεμα και να μη ντρεπονται...
Κρίμα φίλε ,μαλακία έκανες αν έδειξες ότι ξέρεις ότι είναι μάνα και κόρη ,αν το παίξεις το παιχνίδι σαν ανίδεος ίσως να έτρωγες .
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
960
Κριτικές
3
Like
2.353
Πόντοι
726
Μια μελαχρινή με μαύρο κολλητό φόρεμα σχεδόν μίνι ποια είναι? Συστήθηκε ως Τζέσικα νομίζω.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
653
Πόντοι
366
Μια μελαχρινή με μαύρο κολλητό φόρεμα σχεδόν μίνι ποια είναι? Συστήθηκε ως Τζέσικα νομίζω.
Πρεπει να λες γιαυτην που γράφει ο συναδελφος πιο πανω, απεναντι απο το ερειπιο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Larson

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μια μελαχρινή με μαύρο κολλητό φόρεμα σχεδόν μίνι ποια είναι? Συστήθηκε ως Τζέσικα νομίζω.
Που ποτέ τι ώρα μη κάνετε μόνο ερώτηση λες κ είμαστε μαντείο των Δελφών κ ξέρουμε τα πάντα
Εκτός αν σε κάλυψε ο Πλούταρχος
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.172
Πόντοι
201
Εχθές βράδυ πολύς κόσμος στην περιοχή. Και κάποιες που εγώ δεν ήξερα. Από τις ενδιαφέρουσες παρουσίες κατά τα γνωστά η Αλβα με ψηλά παπούτσια και κοντό φόρεμα και η Χρύσα. Ήταν και όλο το υπόλοιπο πακέτο, Σόνια + μάνα, τράβελοι, χοντρή μαύρη με τεράστιες βυζάρες, στίλο, χοντρή γύφτισσα + κανα δύο ακόμη βουλγαρογύφτισσες στην Χλόης και απέναντι. Τρια τζάνκια στη διχάλα σε δραματική κατάσταση. Μια μιλφ ξανθιά στη Μοναστηρίου από μακριά φαίνεται καλή, από κοντά είναι δράμα, γριά και ζαρωμένη.
Το ενδιαφέρον ήταν μια ξανθιά γεμάτη τατουάζ και piercing, Αλβανίδα, κατά δήλωση Ελένη (όχι βέβαια η Ελένη-Σία), η οποία τιμήθηκε. Καλό σόσιαλ, πολύ καλό για πιάτσα, καλή πίπα. Ήθελε να βγούμε στον δρόμο αλλά εκεί που με πήγε ήταν γεμάτο αδέσποτα σκυλιά, δεν βγήκα μη μου τον δαγκώσει κανένα, και μείναμε ως το τέλος στην πίπα. Μου έλεγε συχνά να τελειώνουμε γιατί την περιμένει ο γέρος οδηγός της, αλλά τελικά έκατσε μια χαρά. Καλή εμπειρία, θα ξανατιμηθεί.
Κανονικά πιατσάρει απ' ότι είπε απέναντι από την Ντανιέλα αλλά εγώ την πήρα από τη Μοναστηρίου, στο ίδιο ύψος. Ήταν πολλή αστυνομία εκεί.
Ξέχασα να πω, έγκυος στον τέταρτο μήνα. Δεν το κατάλαβα πριν την πάρω, αυτή μου το είπε και μετά το διαπίστωσα.
 

Psolarass23

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2024
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Μάγκες μεσημέρι παίζει τίποτα ; Υπάρχει κάτι σε πιάτσα ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για Θεσσαλονίκη μιλάω
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
530
Like
1.471
Πόντοι
206
Εχθές βράδυ πολύς κόσμος στην περιοχή. Και κάποιες που εγώ δεν ήξερα. Από τις ενδιαφέρουσες παρουσίες κατά τα γνωστά η Αλβα με ψηλά παπούτσια και κοντό φόρεμα και η Χρύσα. Ήταν και όλο το υπόλοιπο πακέτο, Σόνια + μάνα, τράβελοι, χοντρή μαύρη με τεράστιες βυζάρες, στίλο, χοντρή γύφτισσα + κανα δύο ακόμη βουλγαρογύφτισσες στην Χλόης και απέναντι. Τρια τζάνκια στη διχάλα σε δραματική κατάσταση. Μια μιλφ ξανθιά στη Μοναστηρίου από μακριά φαίνεται καλή, από κοντά είναι δράμα, γριά και ζαρωμένη.
Το ενδιαφέρον ήταν μια ξανθιά γεμάτη τατουάζ και piercing, Αλβανίδα, κατά δήλωση Ελένη (όχι βέβαια η Ελένη-Σία), η οποία τιμήθηκε. Καλό σόσιαλ, πολύ καλό για πιάτσα, καλή πίπα. Ήθελε να βγούμε στον δρόμο αλλά εκεί που με πήγε ήταν γεμάτο αδέσποτα σκυλιά, δεν βγήκα μη μου τον δαγκώσει κανένα, και μείναμε ως το τέλος στην πίπα. Μου έλεγε συχνά να τελειώνουμε γιατί την περιμένει ο γέρος οδηγός της, αλλά τελικά έκατσε μια χαρά. Καλή εμπειρία, θα ξανατιμηθεί.
Κανονικά πιατσάρει απ' ότι είπε απέναντι από την Ντανιέλα αλλά εγώ την πήρα από τη Μοναστηρίου, στο ίδιο ύψος. Ήταν πολλή αστυνομία εκεί.
Ξέχασα να πω, έγκυος στον τέταρτο μήνα. Δεν το κατάλαβα πριν την πάρω, αυτή μου το είπε και μετά το διαπίστωσα.
Τελικα αυτη η ξανθια που πιατσαρει?
Ηλικια? Παραβολο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
530
Like
1.471
Πόντοι
206
Επισης και ωρες που βγαινει θα ηταν χρησιμο!
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.172
Πόντοι
201
Τελικα αυτη η ξανθια που πιατσαρει?
Ηλικια? Παραβολο?
Παράβολο 20 δέχτηκε. Πιατσάρει απέναντι από Ντανιέλα. Νομίζω εκεί ήταν οι κάδοι που συζητούσαμε παλιά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επισης και ωρες που βγαινει θα ηταν χρησιμο!
Εγώ την πήρα 23.30-00.00
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Εχθές βράδυ πολύς κόσμος στην περιοχή. Και κάποιες που εγώ δεν ήξερα. Από τις ενδιαφέρουσες παρουσίες κατά τα γνωστά η Αλβα με ψηλά παπούτσια και κοντό φόρεμα και η Χρύσα. Ήταν και όλο το υπόλοιπο πακέτο, Σόνια + μάνα, τράβελοι, χοντρή μαύρη με τεράστιες βυζάρες, στίλο, χοντρή γύφτισσα + κανα δύο ακόμη βουλγαρογύφτισσες στην Χλόης και απέναντι. Τρια τζάνκια στη διχάλα σε δραματική κατάσταση. Μια μιλφ ξανθιά στη Μοναστηρίου από μακριά φαίνεται καλή, από κοντά είναι δράμα, γριά και ζαρωμένη.
Το ενδιαφέρον ήταν μια ξανθιά γεμάτη τατουάζ και piercing, Αλβανίδα, κατά δήλωση Ελένη (όχι βέβαια η Ελένη-Σία), η οποία τιμήθηκε. Καλό σόσιαλ, πολύ καλό για πιάτσα, καλή πίπα. Ήθελε να βγούμε στον δρόμο αλλά εκεί που με πήγε ήταν γεμάτο αδέσποτα σκυλιά, δεν βγήκα μη μου τον δαγκώσει κανένα, και μείναμε ως το τέλος στην πίπα. Μου έλεγε συχνά να τελειώνουμε γιατί την περιμένει ο γέρος οδηγός της, αλλά τελικά έκατσε μια χαρά. Καλή εμπειρία, θα ξανατιμηθεί.
Κανονικά πιατσάρει απ' ότι είπε απέναντι από την Ντανιέλα αλλά εγώ την πήρα από τη Μοναστηρίου, στο ίδιο ύψος. Ήταν πολλή αστυνομία εκεί.
Ξέχασα να πω, έγκυος στον τέταρτο μήνα. Δεν το κατάλαβα πριν την πάρω, αυτή μου το είπε και μετά το διαπίστωσα.
Επιβεβαιώνω τον φίλο ,την πήρα πριν κανένα μηνα ξημερώματα στο σημείο της Αλβανιδας ,μόνο πίπα εδωσα και με πήγε στην καβατζα μετά τις γραμμές προς ΚΤΕΛ .
Δίνει τα βυζάκια για παιχνίδι όσο ρουφάει αλλά ζαλίζει παπάρια να τελειώνει γρήγορα .
Κατά τα άλλα καλή παρουσία αλβανογυφτισα ,με τατουάζ και πιρσινγκ ξανθιά .
Έψαχνε πάντως άτομο να την παει δεντροποταμο μετά οπότε προσοχή μην φορτώσετε και μετά κάνετε κανένα λάθος .
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.115
Like
4.860
Πόντοι
456
Ίσως να είναι α
Επιβεβαιώνω τον φίλο ,την πήρα πριν κανένα μηνα ξημερώματα στο σημείο της Αλβανιδας ,μόνο πίπα εδωσα και με πήγε στην καβατζα μετά τις γραμμές προς ΚΤΕΛ .
Δίνει τα βυζάκια για παιχνίδι όσο ρουφάει αλλά ζαλίζει παπάρια να τελειώνει γρήγορα .
Κατά τα άλλα καλή παρουσία αλβανογυφτισα ,με τατουάζ και πιρσινγκ ξανθιά .
Έψαχνε πάντως άτομο να την παει δεντροποταμο μετά οπότε προσοχή μην φορτώσετε και μετά κάνετε κανένα λάθος .
Ίσως είναι αυτή που ανέφερα εγώ στην διχαλα. Δεν ξέρω αλλά η περιγραφή μοιάζει αρκετα
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
653
Πόντοι
366
O Πλουταρχος ηταν αρχιερεας των Δελφων...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
653
Πόντοι
366
Ίσως να είναι α

Ίσως είναι αυτή που ανέφερα εγώ στην διχαλα. Δεν ξέρω αλλά η περιγραφή μοιάζει αρκετα
Μαλον ναι. Αυτη ανεφερε και ο Al Pacino. Αρα κανει στους καδους και οχι στην διχαλα ...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Τρεις ήταν οι ξανθιές εκεί στα ψηλά απόψε...
Στο ερείπιο μπροστά η ξανθιά μαζί με τη μελαχρινή που εμφανίστηκαν πρόσφατα.
Η ξανθούλα κάπως βλέπεται...η μελαχρινή άστα να πάνε.

Δεύτερη ξανθιά βαμμένη και όχι όλο το κεφάλι με τα πολύ όμορφα μάτια τα σχιστά είναι στη διχάλα και απέναντι από τη διχάλα.
Γύφτισσα την κόβω αλλά από τις όμορφες γυφτισσες... είναι αυτή που φορτώνεται αμέσως οπότε την βλέπω.
Απόψε φορούσε και κολάν, λίγο χαμηλοκωλα την είδα αλλά πολύ ωραίο πρόσωπο.
Απόψε στεκόταν απέναντι από τη διχάλα και μιλούσε με Ντανιέλα.

Τρίτη ξανθιά απόψε στην προέκταση της Γιαννιτσών που πάει για ΚΤΕΛ, μετά τη διχάλα δηλαδή στα δεξιά πριν την γωνία με Αγίας Παρασκευής.
Αρχικά καθόταν στα πολύ σκοτεινά κάτω από τα δέντρα...δεν έδωσα σημασία.
Μετά που γύρισα την είδα να μιλάει με αμάξι οπότε την πρόσεξα... συμπαθητικό πρόσωπο, περιποιημένο το μαλλί και το ντύσιμο... δεν φαινόταν για πρεζόνι έτσι με την πρώτη ματιά και δε θυμάμαι να την έχω ξαναδεί.
Αυτές ήταν οι ξανθιές λοιπόν...

Μαμά Σόνιας γωνία Χαλκίδος...
Μαρία Stilo κλασσικά πριν το Sol...
6-7 μαύρες από Χαλκίδος μέχρι Χλόης...

Μοναστηρίου στη eurobank η ξανθιά Σύλβια και απέναντι στο στενό της Honda οι συμπεθερες που λέει και ο illuzion οι μελαχρινές... τις είδα νωρίτερα στο περίπτερο στα φώτα... δεν τρελάθηκα κιόλας, πολύ αδύνατες, φάτσες όχι κάτι ιδιαίτερο... ίδιο ντύσιμο, ίδιο καλούπι.
Η μία είδα έχει τατουάζ στο μπούτι... ποια από τις δύο είναι η καλύτερη υποτίθεται? να τις ξεχωρίζω με το τατουάζ.

Τα κροσακια εκεί στη σελ με την Εμυ απόψε στημένη στο πόστο της αλβανίδας να ξεχωρίζει από μακρυά... αντικειμενικά η πιο ωραία γκόμενα στην πιάτσα ήταν απόψε.
Λίγο παραπάνω η διαχρονική Φιόνα...
Στον ΟΠΑΠ η Τζούλη με το Cayenne και πιο κάτω η Νανά όπως πάντα στο αμάξι της.
Απέναντι από το πάρκο στη γωνία ο κρος με τη στραβή περούκα με το ford

Έριξε μια μια δυνατή βροχή για ώρα αλλά πάλι είχε κίνηση μπορώ να πω στην πιάτσα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Τρεις ήταν οι ξανθιές εκεί στα ψηλά απόψε...
Στο ερείπιο μπροστά η ξανθιά μαζί με τη μελαχρινή που εμφανίστηκαν πρόσφατα.
Η ξανθούλα κάπως βλέπεται...η μελαχρινή άστα να πάνε.

Δεύτερη ξανθιά βαμμένη και όχι όλο το κεφάλι με τα πολύ όμορφα μάτια τα σχιστά είναι στη διχάλα και απέναντι από τη διχάλα.
Γύφτισσα την κόβω αλλά από τις όμορφες γυφτισσες... είναι αυτή που φορτώνεται αμέσως οπότε την βλέπω.
Απόψε φορούσε και κολάν, λίγο χαμηλοκωλα την είδα αλλά πολύ ωραίο πρόσωπο.
Απόψε στεκόταν απέναντι από τη διχάλα και μιλούσε με Ντανιέλα.

Τρίτη ξανθιά απόψε στην προέκταση της Γιαννιτσών που πάει για ΚΤΕΛ, μετά τη διχάλα δηλαδή στα δεξιά πριν την γωνία με Αγίας Παρασκευής.
Αρχικά καθόταν στα πολύ σκοτεινά κάτω από τα δέντρα...δεν έδωσα σημασία.
Μετά που γύρισα την είδα να μιλάει με αμάξι οπότε την πρόσεξα... συμπαθητικό πρόσωπο, περιποιημένο το μαλλί και το ντύσιμο... δεν φαινόταν για πρεζόνι έτσι με την πρώτη ματιά και δε θυμάμαι να την έχω ξαναδεί.
Αυτές ήταν οι ξανθιές λοιπόν...

Μαμά Σόνιας γωνία Χαλκίδος...
Μαρία Stilo κλασσικά πριν το Sol...
6-7 μαύρες από Χαλκίδος μέχρι Χλόης...

Μοναστηρίου στη eurobank η ξανθιά Σύλβια και απέναντι στο στενό της Honda οι συμπεθερες που λέει και ο illuzion οι μελαχρινές... τις είδα νωρίτερα στο περίπτερο στα φώτα... δεν τρελάθηκα κιόλας, πολύ αδύνατες, φάτσες όχι κάτι ιδιαίτερο... ίδιο ντύσιμο, ίδιο καλούπι.
Η μία είδα έχει τατουάζ στο μπούτι... ποια από τις δύο είναι η καλύτερη υποτίθεται? να τις ξεχωρίζω με το τατουάζ.

Τα κροσακια εκεί στη σελ με την Εμυ απόψε στημένη στο πόστο της αλβανίδας να ξεχωρίζει από μακρυά... αντικειμενικά η πιο ωραία γκόμενα στην πιάτσα ήταν απόψε.
Λίγο παραπάνω η διαχρονική Φιόνα...
Στον ΟΠΑΠ η Τζούλη με το Cayenne και πιο κάτω η Νανά όπως πάντα στο αμάξι της.
Απέναντι από το πάρκο στη γωνία ο κρος με τη στραβή περούκα με το ford

Έριξε μια μια δυνατή βροχή για ώρα αλλά πάλι είχε κίνηση μπορώ να πω στην πιάτσα
Αυτή με το τατουάζ στο μπούτι είναι η συμπεθέρα Νταίζη.
Πολλές απόψεις,καλές και κακές κριτικές κατά καιρούς αλλά σε εμένα 2 φορές ήταν τίμια και ήθελε να με ευχαριστήσει.εχουν ακουστει πολλά για ξεπετα , μυρωδιές,τιμές και άλλα , αλλά εγώ δεν είχα κανένα θέμα από αυτά όταν την πήρα .
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.115
Like
4.860
Πόντοι
456
Αυτή με το τατουάζ στο μπούτι είναι η συμπεθέρα Νταίζη.
Πολλές απόψεις,καλές και κακές κριτικές κατά καιρούς αλλά σε εμένα 2 φορές ήταν τίμια και ήθελε να με ευχαριστήσει.εχουν ακουστει πολλά για ξεπετα , μυρωδιές,τιμές και άλλα , αλλά εγώ δεν είχα κανένα θέμα από αυτά όταν την πήρα .
Τιμή 30. Παντως ναι οκ από υπηρεσίες συμφωνώ. Αλλα τις περισσότερες φορές λίγδα μαλλί και μυρωδιές από το μουνι
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.115
Like
4.860
Πόντοι
456
Πάντως τιμήθηκε η Ανελια σήμερα. Η φίλη της Ντάνιελας. Και όχι δεν ειναι αδελφές. Το παράδοξο ότι καθοταν στο δρόμο μετά την διχάλα προς Κτελ.κοντα της 2 πρεζόνια. Ισως η ξανθιά που αναφέρθηκε εχθες να εννοούσε αυτήν. Τατοο πάντως δεν έχει. Ουτε είναι αυτήν που έλεγα εγώ πριν μέρες Σήμερα φορούσε μαύρο μινι και πράσινο μπλουζάκι. Τιμήθηκε η ωραια κωλαρα και το λευκό δέρματκη της και τα ωραία μπουτάκια. Πεντακάθαρη όλα μια χαρά στο σεξ. Με πεδεψε λίγο το μουνακι της που ήταν λίγο στενό. Ειχε καιρό να δουλέψει
 
Τελευταία τροποποίηση:

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Στις 6 το απόγευμα μάνα Σόνιας στο ερείπιο...
Γύφτισσα νταρντανουλα συμπαθητική στην παιδική χαρά...
Επίσης γύφτισσα στην προέκταση Γιαννιτσών για ΚΤΕΛ γωνία με Αγίας Παρασκευής, καθισμένη κάτω να δίνει το απόλυτο upskirt στα διερχόμενα αυτοκίνητα :cheesy:
Μεγάλης ηλικίας, άσχημη αλλά περιποιημένη σαν σύνολο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom