Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (4 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
405
Κριτικές
19
Like
2.154
Πόντοι
1.191
Κι εγώ τις μπερδεύω αλλά χθες νύχτα παρατήρησα ότι οι δύο στη γωνία του 4αλλ είναι δυνατά κορμιά και σίγουρα νεότερες,η μία ομορφούλα κιόλας... από κει και πάνω το χάος στις γωνίες Χαλκίδος, Μαζαράκη και Χλόης.

Εντυπωσιακή επίσης η Άννα περούκα χθες με μαύρη περούκα και ωραίο φόρεμα ροζ γυαλιστερό κάπως που τόνιζε την κωλάρα της.
Στο παλιό sol κλασσικά Μαρία Stilo.
Ψηλά στη Γιαννιτσών δεξιά Ντανιέλα και Ανιλα και απέναντι λίγο παραπάνω μάλλον αυτή η έγκυος που αναφέρθηκε ξανθιά με ωραίο πρόσωπο και απέναντι ο μπαμπάς της να την φυλάει :cheesy:
Μοναστηρίου στη eurobank η Σύλβια ντυμένη στα άσπρα.

Βουτύρα με Σαπφούς γωνία πράγματι πολύ εντυπωσιακό το γυφτάκι, όμορφο, ωραίο κορμί και καλοντυμένο.
Επίσης στη Γιαννιτσών στη γωνία Πειραιώς ένα συμπαθητικό μελαχρινό με εμπριμε ρούχα, άλλες φορές κάθεται με τη Σόνια εκεί.

Από τρανς κρος λίγα πράγματα χθες...
Ζοζέ και Ζωή στη σελ... μαύρη περούκα λίγο παραπάνω στο περίπτερο.
Φιόνα λίγο παραπάνω και στις δύο πλευρές του δρόμου αλλά χωρίς καθόλου φόρτωμα...
Γωνία Μαζαράκη μελαχρινή τρανς Βικτώρια και παρακάτω στη Μαζαράκη ξανθιά Τζούλη με Cayenne.
Και στη γωνία απέναντι από την παιδική χαρά κρος με στραβή περούκα στο ford.

Αργά κατέβηκα γύρω στη 1 και τις έβλεπα για ώρα τις περισσότερες αλλά λίγη κίνηση γενικά
Στην γωνία μετά το 4all που συνήθως υπάρχουν δυο μαύρες, η μια είναι η Σόνια από την Ζιμπάμπουε, μεγάλη φόλα, καλό είναι να την αποφεύγετε. Αυτή η Άννα η περούκα σε ποιο σημείο στήνεται; Την έχει δοκιμάσει κάνεις; Αξίζει;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.213
Κριτικές
293
Like
9.649
Πόντοι
12.525
Στην γωνία μετά το 4all που συνήθως υπάρχουν δυο μαύρες, η μια είναι η Σόνια από την Ζιμπάμπουε, μεγάλη φόλα, καλό είναι να την αποφεύγετε. Αυτή η Άννα η περούκα σε ποιο σημείο στήνεται; Την έχει δοκιμάσει κάνεις; Αξίζει;
Γωνία Χαλκίδος συνήθως καθισμένη στο πεζούλι
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
11
Like
17.825
Πόντοι
3.796
Στην γωνία μετά το 4all που συνήθως υπάρχουν δυο μαύρες, η μια είναι η Σόνια από την Ζιμπάμπουε, μεγάλη φόλα, καλό είναι να την αποφεύγετε. Αυτή η Άννα η περούκα σε ποιο σημείο στήνεται; Την έχει δοκιμάσει κάνεις; Αξίζει;
Καλή περίπτωση αλλά θα σου κάνει ιστορία με τα λεφτά .
Ζηταει 30 αρχικά και ζοριζει λίγο στα παζάρια , τελικώς εγώ την κατάφερα στα 20 και ενώ περίμενα φόλα ήταν πολύ καλή.
Φυσικά είναι αρκετά μεγαλύτερη απο όσο δείχνει απλά κρατάει καλό κορμί ,αν την δεις μέρα θα τρομάξεις,την έχω πετύχει Εγνατία και σκεφτόμουν πως χώθηκα .
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
459
Κριτικές
9
Like
413
Πόντοι
21
Καλή περίπτωση αλλά θα σου κάνει ιστορία με τα λεφτά .
Ζηταει 30 αρχικά και ζοριζει λίγο στα παζάρια , τελικώς εγώ την κατάφερα στα 20 και ενώ περίμενα φόλα ήταν πολύ καλή.
Φυσικά είναι αρκετά μεγαλύτερη απο όσο δείχνει απλά κρατάει καλό κορμί ,αν την δεις μέρα θα τρομάξεις,την έχω πετύχει Εγνατία και σκεφτόμουν πως χώθηκα .
Μια μαύρη με κόκκινο καρέ μαλλί τι φάση καλή είναι;
Κοντά στη χλόης νομίζω βγαίνει με εχετα κατακοερδεψει με τα στενά εκεί! Επίσης στη στυλο έχει μια μοαμπατσικια μαύρη που μου αρέσει
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
278
Like
1.096
Πόντοι
201
Στην γωνία μετά το 4all που συνήθως υπάρχουν δυο μαύρες, η μια είναι η Σόνια από την Ζιμπάμπουε, μεγάλη φόλα, καλό είναι να την αποφεύγετε. Αυτή η Άννα η περούκα σε ποιο σημείο στήνεται; Την έχει δοκιμάσει κάνεις; Αξίζει;
Καλή είναι. Δεν βιάζεται, μιλάει καλά Ελληνικά, καλή πίπα, κορμάρα για την ηλικία της (χάλια πρόσωπο), γουστάρει το γαμήσι, γουστάρει από κώλο. Επειδή δίνει κώλο και για εμένα δεν νοείται να την γαμήσω χωρίς κώλο, ζητάει 50 που δεν τα δίνω. Ελάχιστες φορές την έχω πείσει με 30 και θεωρώ ότι αξίζει. Καθαρή, όλα με καπότα φυσικά.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
278
Like
1.096
Πόντοι
201
Αγαπητοί συναγωνιστές, προχθές γύρω στη μία το μεσημέρι πέρασα από τον γνωστό δρόμο για να δω τι παίζει τέτοια ώρα, έχοντας την εμπειρία της Σβέντα που ήταν τα καλύτερα πρωινά γαμήσια.
Χρύσα. Αυτήν που την λέμε όμορφη και καταπληκτική, ακόμη και εγώ ο ίδιος έχω γράψει γι αυτό το πράμα, ήταν τρομακτική. ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ.
Τι κάνουμε στον εαυτό μας ρε παιδιά;
Γυναίκα που θεωρούμε όμορφη τη νύχτα είναι απολύτως τελειωμένη τη μέρα. Ναρκωτικά φουλ, σημάδια στο σώμα, τσιρότα παντού, καψίματα από τσιγάρο, πασαλειμμένο κραγιόν, βλογιοκομμένη. Απίστευτο. Επιβεβαιώνεται η παροιμία, όποιος την νύχτα περπατεί αγκάθια και σκατά πατεί. Δεν ξέρω αν ήταν από την φρίκη που έφαγα αλλά μου φάνηκε ότι είχε προφορά, δεν πρέπει να είναι ελληνίδα. Ζητούσε 20. Φυσικά δεν την πήρα. Βέβαιος ότι δεν θα την πάρω, για να βγάλω είδηση, την ρώτησα αν κάνει ακα και μου είπε πίπα.

Επίσης, ένα τελειωμένο τζάνκι που το βλέπω καιρό στην διχάλα. Χωρίς δόντια, εξώκοσμη αηδία. Πιστεύω ότι αν είσαι ο πιο σιχαμερός συφιλίαρης, Πάκι που κατέβηκες από το τελευταίο χωριό επαρχίας του Ισλαμαμπάντ, δεν το γαμάς αυτό το πράγμα.

Ίσως αναθεωρήσω την άποψή μου για την πιάτσα συνολικά μετά από αυτό που είδα προχθές.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
502
Πόντοι
21
Καλησπερα κυριοι
γυρα σημερα 10.00 με 11.30
αλβα απων 2 υπερβαρες στην θεση της
πιο κατω 2 μαυρες ιουλια λαμαρινες
κομης δρακουλας με κορη μαζι χλοης αδερφη σοφιας
κατι ζακιαπρε ντανιελα στην θεση της
πιο κατω αννιλια και ελενα συμπεθερα στον δαβανοπουλο
γενικως μαγκες πολυ χαλια η πιατσα
απο το κακο στο χειροτερο συγκριτικα με περσι
σκεφτομαι να κατεβαινω μια φορα τον μηνα
αυριο λεω να ορμησω σε κανα στουντιο
ασε που οτι ειπε και ο φιλος οι πιο πολλες σαπιλες ειναι..
βλεπω την πιατσα παει για μπουλο..
 

JohanThess

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2024
Μηνύματα
13
Like
12
Πόντοι
0
Πέρασα πριν από λίγο εκτός κάτι χοντρές μαύρες και κάτι γυφτοπρε δεν είχε τπτ συγκριτικά με αυτές το ξανθό τραβελι ήταν καλύτερο
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
836
Κριτικές
3
Like
567
Πόντοι
306
Καλησπερα κυριοι
γυρα σημερα 10.00 με 11.30
αλβα απων 2 υπερβαρες στην θεση της
πιο κατω 2 μαυρες ιουλια λαμαρινες
κομης δρακουλας με κορη μαζι χλοης αδερφη σοφιας
κατι ζακιαπρε ντανιελα στην θεση της
πιο κατω αννιλια και ελενα συμπεθερα στον δαβανοπουλο
γενικως μαγκες πολυ χαλια η πιατσα
απο το κακο στο χειροτερο συγκριτικα με περσι
σκεφτομαι να κατεβαινω μια φορα τον μηνα
αυριο λεω να ορμησω σε κανα στουντιο
ασε που οτι ειπε και ο φιλος οι πιο πολλες σαπιλες ειναι..
βλεπω την πιατσα παει για μπουλο..
Ηανηλια πογ ακριβως την ειδες;
Μετα την διχαλα; προς κτελ;
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
502
Πόντοι
21
Ηανηλια πογ ακριβως την ειδες;
Μετα την διχαλα; προς κτελ;
Μπαινεις διχαλα προς κτελ περνας το ρεκτιφιε ενωση στο επομενο στενο αγ.παρασκευης γωνια με γιαννιτσων μπροστα στην μαντρα GIAGTSIDIS CARS..
 

giorgos2002

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2023
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σήμερα είδα μια λεπτή μαύρα μαλλιά γεμάτη τατουαζ και γυαλιά βγήκε από μια καβατζα και περπατούσε με έναν γεμάτο .. ξέρουμε τίποτα ;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
11
Like
17.825
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα σήμερα είδα μια λεπτή μαύρα μαλλιά γεμάτη τατουαζ και γυαλιά βγήκε από μια καβατζα και περπατούσε με έναν γεμάτο .. ξέρουμε τίποτα ;
Κατσαρίδα Μαρία .λίγες σελίδες πίσω η επανεμφάνιση της.
Πολυσυζητημένη πολλά χρόνια
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
11
Like
17.825
Πόντοι
3.796
Αγαπητοί συναγωνιστές, προχθές γύρω στη μία το μεσημέρι πέρασα από τον γνωστό δρόμο για να δω τι παίζει τέτοια ώρα, έχοντας την εμπειρία της Σβέντα που ήταν τα καλύτερα πρωινά γαμήσια.
Χρύσα. Αυτήν που την λέμε όμορφη και καταπληκτική, ακόμη και εγώ ο ίδιος έχω γράψει γι αυτό το πράμα, ήταν τρομακτική. ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ.
Τι κάνουμε στον εαυτό μας ρε παιδιά;
Γυναίκα που θεωρούμε όμορφη τη νύχτα είναι απολύτως τελειωμένη τη μέρα. Ναρκωτικά φουλ, σημάδια στο σώμα, τσιρότα παντού, καψίματα από τσιγάρο, πασαλειμμένο κραγιόν, βλογιοκομμένη. Απίστευτο. Επιβεβαιώνεται η παροιμία, όποιος την νύχτα περπατεί αγκάθια και σκατά πατεί. Δεν ξέρω αν ήταν από την φρίκη που έφαγα αλλά μου φάνηκε ότι είχε προφορά, δεν πρέπει να είναι ελληνίδα. Ζητούσε 20. Φυσικά δεν την πήρα. Βέβαιος ότι δεν θα την πάρω, για να βγάλω είδηση, την ρώτησα αν κάνει ακα και μου είπε πίπα.

Επίσης, ένα τελειωμένο τζάνκι που το βλέπω καιρό στην διχάλα. Χωρίς δόντια, εξώκοσμη αηδία. Πιστεύω ότι αν είσαι ο πιο σιχαμερός συφιλίαρης, Πάκι που κατέβηκες από το τελευταίο χωριό επαρχίας του Ισλαμαμπάντ, δεν το γαμάς αυτό το πράγμα.

Ίσως αναθεωρήσω την άποψή μου για την πιάτσα συνολικά μετά από αυτό που είδα προχθές.
Φίλε μου το έχω αναφέρει από τον χειμώνα για την κατάντια της Χρύσας .
Και εγώ απορώ τον τελευταίο καιρό πως κάποιοι γράφουν ότι είναι εντυπωσιακή ή μουναρα ,δηλαδή αν την έβλεπαν στα φόρτε της τι θα διαβάζαμε .
Η κοπέλα είναι τελειωμένη εδώ και ένα χρόνο ,άσχετα που είχε πέσει παπάς για τα ακαποτα γαμησια από τους κομήτες λογαριασμούς,είναι εμφανή από τον Σεπτέμβριο όλα τα σημάδια ότι τρυπιεται άσχημα .
Για την προφορά που λες είναι γιατί είναι ουζμπεκα ρωσοποντια,για αυτό και τα ασιατικά χαρακτηριστικά που με καυλωνε κάποτε να την φορτώνω.τωρα πλέον πρέπει να είσαι τυφλός για να την πάρεις ,δεν διαφέρει σε τίποτα από την διχάλα απλά δεν στέκεται εκεί .
 

giorgos2002

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2023
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom