Νέα

Πουτάνες στο Ηράκλειο Κρήτης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα elamesa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 329
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pantaorthios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
253
Πόντοι
280
Όχι πάντα φίλε μου έχει τύχει να πληρώσω και από υπηρεσίες τπτ είχε καεί ο κώλος από την ηλιοθεραπεία και εγώ τι φταίω μωρή χαχα. Πιστεύω είναι θέμα χημείας καθαρά και να έχει όρεξη η γκόμενα να γαμηθεί. Από το συγκεκριμένο site έχω φάει πολύ καλά έχω φάει και φόλες
Εχεις παρει την συγκεκριμενη;;αν ναι θα ηθελα να μου πεις λεπτομεριες
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Εχεις παρει την συγκεκριμενη;;αν ναι θα ηθελα να μου πεις λεπτομεριες
Αν έδινα τόσα λεφτά θα πήγαινα με δοκιμασμένο και πολύ ερωτεύσιμο. Την συγκεκριμένη κοπέλα φίλε μου όχι αλλά λόγο ότι τα λεφτά είναι πολλά πάω στα σιγουράκια μου αν είναι να σκάσω τόσα.
Από εκεί και πέρα το θέμα ομορφιάς είναι υποκειμενικό
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
235
Like
300
Πόντοι
21

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Μιλάει μόνο με μηνύματα στο Viber, μου είπε για 100€ πίπα μουνάκι κωλο αλλά δεν πήγα.

Αν ξέρει Κάποιος από τους συναγωνιστές ας μας πει τη γνώμη του.
Kάποιο πρέπει να κάνει την καταδρομική και να ενημερώσει αν είναι όπως τις φώτο καλό φαίνεται μικρό
 

kobe1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
138
Like
61
Πόντοι
1
εστειλα μνμ αλλα δεν απανταει......ψιλομουφα μου φαινεται
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
εστειλα μνμ αλλα δεν απανταει......ψιλομουφα μου φαινεται
Και εμένα το ίδιο φίλε άσε που με τα τελευταία που είδαμε με την Diva Angelina που έχει γίνει καπνός πλέον ότι ήταν γύφτος τράβελος και με γύφτους μέσα στο σπίτι και σε απειλούσαν το σκέφτεσαι πολύ να πας κάπου έτσι
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Μιλάει μόνο με μηνύματα στο Viber, μου είπε για 100€ πίπα μουνάκι κωλο αλλά δεν πήγα.

Αν ξέρει Κάποιος από τους συναγωνιστές ας μας πει τη γνώμη του.
Ουτε να πατε, μουφα οι φωτο απο ενα πορνοσαιτ ρωσσικο νομιζω  :jerking:
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
235
Like
300
Πόντοι
21
Και εμένα το ίδιο φίλε άσε που με τα τελευταία που είδαμε με την Diva Angelina που έχει γίνει καπνός πλέον ότι ήταν γύφτος τράβελος και με γύφτους μέσα στο σπίτι και σε απειλούσαν το σκέφτεσαι πολύ να πας κάπου έτσι
η

Έτσι είναι πλέον δε μπορεί να ρισκάρεις να πας και να βρεθείς μπλεγμένος με άλλες ιστορίες και δε ξέρω και εγώ τι άλλο, εκβιασμούς ή να σου φάνε λεφτά κ.τ.λ. και μετά που να απευθυνθείς και τι να πεις
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
η

Έτσι είναι πλέον δε μπορεί να ρισκάρεις να πας και να βρεθείς μπλεγμένος με άλλες ιστορίες και δε ξέρω και εγώ τι άλλο, εκβιασμούς ή να σου φάνε λεφτά κ.τ.λ. και μετά που να απευθυνθείς και τι να πεις
Ετσι είναι φίλε μου, αν σηκώνει η τσέπη χτυπάς τοπ γκόμενες από τo αλλά πολλά λεφτά δεν είναι για συνέχεια
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Πρέπει να μαστε σίγουροι για να μην έχουμε αλλά...εγώ πάντως την άλλη εβδομάδα θα τιμήσω την Αννίτα, που έχουν δοκιμάσει αρκετοί από εδώ μέσα.
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Πρέπει να μαστε σίγουροι για να μην έχουμε αλλά...εγώ πάντως την άλλη εβδομάδα θα τιμήσω την Αννίτα, που έχουν δοκιμάσει αρκετοί από εδώ μέσα.
Αννίτα εγγύηση 40 ευρώ και ότι θέλεις φίλε πολύ καλή συμπεριφορά με χαλάει λίγο το μέρος μόνο αυτό αλλά τα τιμάει τα λεφτά που παίρνει
 

tatsas69

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
124
Like
166
Πόντοι
1
Και δελεαστικά από τιμή και προσφορα 1 ώρα να δίνει κολο και να τα παίρνει στο στόμα.
Θα πήγαινα αύριο άλλα με τέτοια που διάβασα...
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Τη Μαρίνα έκανα το λάθος και τη δοκίμασα την προηγούμενη φορά που είχε έρθει. Ακόμα κλαίω το 100ρικο...Μετριότατες υπηρεσίες
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Τη Μαρίνα έκανα το λάθος και τη δοκίμασα την προηγούμενη φορά που είχε έρθει. Ακόμα κλαίω το 100ρικο...Μετριότατες υπηρεσίες
Να σου πω την αλήθεια έτσι όπως τα λέει κωλαράκι, τελείωμα στο στόμα δελεάζεσαι ευτυχώς την γλίτωσα και δεν πήγα μια φόλα λιγότερη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom