Νέα

Πουτάνες στο Ηράκλειο Κρήτης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα elamesa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 329
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
542
Like
804
Πόντοι
86
λοιπον μαγκες επισκευτηκα σημερα τ μεσημερι την Ξενια. Εχει εκει μια ρωσιδουλα γυρω στα 20(18 λεει αλλα δεν ειναι τοσο). Κοντουλα, αφρατο κωλαρακι, δουλεμενη κωλοτρυπα(δεν δινει αλλα πιανεις).
Πηγε 60ευρω τ μαλλι, δεν κατεβαινε πιο κατω, της ζητησα στοματικο, 69 και καλο γαμησι.
Ξεκινησε φιλια ολα καλα, πιπα κ μετα 69. ΔΕν εναι για πολλα πολλα, δλδ δεν αντεχε τοσο το στοματικο π της εκανα κ σταματησε κ συνεχισε μονο πιπα. Μετριο προς καλο τσιμπουκι εκανε ομως. Απο γαμησι αντεχει, εδωσα πονο αλλα ηταν καλη, φαινεται να γουσταρει κ πουτσα οποτε της βγαινει μια χαρα.

Για μενα αξιζαν τα 60 ευρω, ηταν 40 λεπτα το ραντεβου μου, τοσο εκατσα. Ρωσσιδακι btw η κοπελιτσα κ πολυ καθαρη..
Η πιπα ακαποτη.

Απο εμενα να πατε..

Φίλε τόσο πολύ το αποφεύγει το γλυφομούνι δηλαδη; Ελληνικά μιλάει η κοπέλα;
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
169
Like
173
Πόντοι
1
Φίλε τόσο πολύ το αποφεύγει το γλυφομούνι δηλαδη; Ελληνικά μιλάει η κοπέλα;

οχι οχι εκανε κανονικα 69 για καμποση ωριτσα αλλα μετα ερεθιστηκε τοσο π σταατησε να μ κανει στοματικο κ απολαμβανε οποτε κ σταματησε η ιδια
οχι μιλαει η Ξενια ομως η τσατσα της, της λες τι θελεις πριν μπεις της τα λεει ολα κ οταν μπεις ξερει η κοπελιτσα τ θες
ουτε αγγλικα μιλαει να ξερεις
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
542
Like
804
Πόντοι
86
οχι οχι εκανε κανονικα 69 για καμποση ωριτσα αλλα μετα ερεθιστηκε τοσο π σταατησε να μ κανει στοματικο κ απολαμβανε οποτε κ σταματησε η ιδια
οχι μιλαει η Ξενια ομως η τσατσα της, της λες τι θελεις πριν μπεις της τα λεει ολα κ οταν μπεις ξερει η κοπελιτσα τ θες
ουτε αγγλικα μιλαει να ξερεις

Φίλε η Ξένια κάνει κανένα duo μαζί της; Δοκίμασες να την ρωτήσεις; Κρατιέται καλά μπορώ να πω.
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
169
Like
173
Πόντοι
1
Φίλε η Ξένια κάνει κανένα duo μαζί της; Δοκίμασες να την ρωτήσεις; Κρατιέται καλά μπορώ να πω.


οχι δεν μπηκα στον κοπο καν, ειδα την κοπελα κ τρελαθηκα. Επισης η Ξενια δεν μ εκανε το κλικ για να την ρωτησω εαν κανει κ μονη
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
169
Like
173
Πόντοι
1

Newman7

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2017
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
Για τη Τζένη έχει κανείς άποψη?
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Θα μας πεις στοιχεια που την βρισκομαι αν δεν θες δημοσια σε pm

λοιπον μαγκες επισκευτηκα σημερα τ μεσημερι την Ξενια. Εχει εκει μια ρωσιδουλα γυρω στα 20(18 λεει αλλα δεν ειναι τοσο). Κοντουλα, αφρατο κωλαρακι, δουλεμενη κωλοτρυπα(δεν δινει αλλα πιανεις).
Πηγε 60ευρω τ μαλλι, δεν κατεβαινε πιο κατω, της ζητησα στοματικο, 69 και καλο γαμησι.
Ξεκινησε φιλια ολα καλα, πιπα κ μετα 69. ΔΕν εναι για πολλα πολλα, δλδ δεν αντεχε τοσο το στοματικο π της εκανα κ σταματησε κ συνεχισε μονο πιπα. Μετριο προς καλο τσιμπουκι εκανε ομως. Απο γαμησι αντεχει, εδωσα πονο αλλα ηταν καλη, φαινεται να γουσταρει κ πουτσα οποτε της βγαινει μια χαρα.

Για μενα αξιζαν τα 60 ευρω, ηταν 40 λεπτα το ραντεβου μου, τοσο εκατσα. Ρωσσιδακι btw η κοπελιτσα κ πολυ καθαρη..
Η πιπα ακαποτη.

Απο εμενα να πατε..
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
169
Like
173
Πόντοι
1
Θα μας πεις στοιχεια που την βρισκομαι αν δεν θες δημοσια σε pm


Εγω την βρηκα μεσω της σελιδας kanesex εκει ανεβαζει αγγελιες
δν καθομαι να ψαχων τρ γτ κολλαει εκεινο το σαιτ αλλα την βρισκετε συχνα την αγγελια ανεβασμενη απο την xenia.
Το σπιτι ειναι στο castro hotel απεναντι. Μολις βρειτε το τηλ κ κλεισετε ραντεβου, θα σας πει να πατε στο καστρο hotel κ να την ξαναπαρετε να σας υποδειξει καλυτερα την θεση της
 

maragak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
61
Κριτικές
6
Like
248
Πόντοι
280
Καλησπέρα! Μετά τις τελευταίες φόλες φίλες της Ξένιας, έχω καιρό να πάω, αν και παλιότερα ήμουν fun της Ξένιας.... Μιας και το μωρό αξίσει, θα πάω το απόγευμα και θα σας πω τη γνώμη μου...
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
354
Like
419
Πόντοι
21

Κανονισμένο ραντεβού με το Σοφάκι, την παίρνω τηλέφωνο ότι έφτασα, και μου λέει δώσε μου 10 λεπτά... Περνανε 15 λεπτά, φεύγω, και έκανε αναπάντητη για να την πάρω πίσω μετά από 45 λεπτά... Όσο εγώ περίμενα βέβαια, ανέβηκε άλλος που ήρθε μετά από μένα...
Άκυρο από μένα και σε αυτήν και στην φίλη της, όσο τούμπανο κι αν είναι η φίλη της
 

someone21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Να ρωτήσω κάτ;

Μέχρι πριν λίγο καιρό έβγαζε που και που αγγελία στο kanesex μια κοπέλα που ισχυρζόταν ότι ήταν φοιτήτρια.

Είχε δοκιμάσει κανείς;

Που εξαφανήστικε;
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
542
Like
804
Πόντοι
86
Σου απάντησα και στο άλλο thread. Απαντώ και εδώ για να το δουνε και άλλοι.
Την ειχα δοκιμάσει πριν μηνες. Αυτό που βλέπεις στις φωτο. Ελληνίδα συμπαθητική και καθαρή. Τοτε εμενε σε ενα σπιτι στην αμμουδαρα μαζι με μια αλλη.
 

AK1925

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
11
Like
999
Πόντοι
371
Καλησπερα λεμε και κλαιμε... εχω κατι καυλες που σπανε ταυλες οι λεγομενες... εδω τι εχουμε ρε μαγκες; δοκιμασμενη;

Οταν ηταν στα Χανια την πηρα τρεις φορες τηλεφωνο και δε μου απαντησε καμια. Δεν ξερω κατι φιλε...
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.361
Like
47.157

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom