Νέα

Πουτάνες στο Ηράκλειο Κρήτης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα elamesa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 329
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgoslamp13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
για αυτη ξερουμε κατι...paidikako..ειναι η χριστινα Ελληνιδα την εχω τιμησει μερικες φορες ωραιο κορμι αλλα μεχρι εκει οχι κατι το ιδιαιτερο στην αρχη κατι ελεγε αλλα το κοριτσι φαινετε να εχει στοχο τη μεγαλη ζωη και σαν να ψιλο βαριετε καπως παγωμενα πραγματα ειναι χρονια εδω εμενε εκει στο καψαλακη σ ενα στενο νομιζω...δεν θα ξανα πηγαινα παντως....μπαλουρδος δεν ξερω τι παιζει αν πας γραψε εντυπωσεις.....κ αν κανετε καμια τσαρκα σε ριτσα η σε αλλο κωλομπαρο να δουμε τι καινουριο εχει εχω να κανω τσαρκα καιρο :hi:
Καλησπερα παιδια!Καινουριος στην παρεα..!!Φιλε πηρα τηλεφωνο την κοπελα ως μαριαννα μου συστηθηκε,οπου μενει στην Αμμαδουρα.Μηπως την μπερδευεις με αλλην??Μπορεις να τσεκαρεις αν εχεις το τηλ της Χριστινας που λες οτι ειναι δοκιμασμενη?
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Φιλε την ρωτησες ποσο παει, τι ωρες δουλευει και που βρισκεστε??
 

giorgoslamp13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου ειπε 80 ευρω για 1 ωρα!Στην Αμμουδαρα λεει ειναι.
 

stratarxis

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
απλα το γνωριζω giorgos οτι ειναι η ιδια και αν εχεις επισκεφθει την μια και επισκεφθεις και την αλλη(βασικα το αλλο τηλ θα δεις οτι ειναι η ιδια)αλαζουν τηλ αν περασει καιρος για να τσιμπανε πελατακια,μαλλον δεν γνωριζω τον λογο βασικα για να μην ειμαι και αδικος...τεσπα εγω δεν θα ξανα εκανα καταθεση εκει και εγραψα την κριτικη μου..για εμενα κρυα πραματα...τωρα μαγκες οσο για την αντονελα οπως ειπε προηγουμενος συναγωνιστης εδοκιμασθη και οφειλω να πω οτι το κοριτσι τα τιμαει τα λεφτα της...ειναι στο μπουρδελο στα δειλινα εκει στην ανηφορα..ωραιο κορμι..στα του αγωνα τωρα κλαρινετο ενοειτε με καποτινι παιξιμο  :wanker: και συμετοχη αστερατη με ρωτησε πως ηθελα και την εβαλα να καβαλισει το στυλιαρι και αρχησε να κουνιετε σαν παλαβο...μετα την εστησα στα 4 οπου καταθεσα επιτυχως στην αρα της μεσα....για μπουρδελακι και για να φυγουν τα χοντρα με 30 γιουρα μια χαρα ηταν...καμια αλλη ρε μαγκες σε κανα κρυφο πορνοσπιτο?ενημερωστε μπας και παιξει τπτ...
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Eυχαριστω φιλε για την ενημερωση!Εχει επισκεφτει κανεις την παραπανω κυρια για να μας πεις εντυπωσεις??Στο τηλ μου ειπε 50 ευρω+ μια εκτονωση.

Φίλε (συν)Παοκτσι
αν έχεις βίτσιο με χοντρές και γριές πήγαινε ...αλλιώς κάτσε να δεις την Πέμπτη πως θα ξεσκίσουμε την Φιορεντίνα
 

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
αυτη την Αρτεμης,που μπορουμε να την δουμε,εχει fb?φωτος απο καπου?ενδιαφερον ακουγεται
 

gaidouri

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2016
Μηνύματα
328
Like
772
Πόντοι
81
γεια σας συναδελφοι
αν καποιος ξερει που ειναι το μαγαζι του παππου ας μου στειλει ενα μηνυμα
ετοιμαζομαι για μπατσελορ βραδυα και ψαχνω κοπελες
αν παλι ξερει καποιος "πακετακι" απο κοπελες ,δεκτο και αυτο το μηνυμα
καλα βολια  :pipa3:
 

nimo70

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2016
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
1
Λοιποοοννν.....κλασσικοι μυστικοπαθεις και παρτακιδες Ηρακλειωτες.....

Για την εν λόγω

Προσπαθω 1 βδομαδα τωρα να την κλείσω, απλά αδύνατο......ότι ναι η τύπισσα πρέπει οπότε δεν μπορώ να πώ κατι άλλο

Για την εν λογω

Ελληνίδα 32 μου είπε 60 ευρω μια πιστολιά και 100 οι 2

Αλλη μια τυπισσα που ειχε στο kanesex αννα τοπ μοντελ 27 χρονων(την εβγαλαν την αγγελια) μιλαμε στο τηλ(σπαστα αλλα καλα ελληνικα) και έχει ακριβως το ίδιο τιμολογιο με την ελληνιδα δωσαμε ραντεβου για βρεθούμε όπου δεν εμφανιστηκε ποτε απλα ενώ δεν σηκωνε τηλ  :jerking: οτι να ναι δηλαδης............................... απελπιστικη κατασταση παιδες


:hi:


 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Λοιποοοννν.....κλασσικοι μυστικοπαθεις και παρτακιδες Ηρακλειωτες.....

Για την εν λόγω

Προσπαθω 1 βδομαδα τωρα να την κλείσω, απλά αδύνατο......ότι ναι η τύπισσα πρέπει οπότε δεν μπορώ να πώ κατι άλλο

Για την εν λογω

Ελληνίδα 32 μου είπε 60 ευρω μια πιστολιά και 100 οι 2

Αλλη μια τυπισσα που ειχε στο kanesex αννα τοπ μοντελ 27 χρονων(την εβγαλαν την αγγελια) μιλαμε στο τηλ(σπαστα αλλα καλα ελληνικα) και έχει ακριβως το ίδιο τιμολογιο με την ελληνιδα δωσαμε ραντεβου για βρεθούμε όπου δεν εμφανιστηκε ποτε απλα ενώ δεν σηκωνε τηλ  :jerking: οτι να ναι δηλαδης............................... απελπιστικη κατασταση παιδες


:hi:
Αν η πρωτη μαρια ειναι αυτη η maria novac,και μενα κλώνος για να μπαινεις σε αυτα τα μαλακοσαιτ και να πληρωνεις συνδρομες μου φαινεται.Στο mail που της εστειλα για ραντεβου δεν απαντησε.Φωτογραφιες κανονικες δεν εχει,οποτε το παραταμε.It was too good to be true
 

nimo70

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2016
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
1
Αν η πρωτη μαρια ειναι αυτη η maria novac,και μενα κλώνος για να μπαινεις σε αυτα τα μαλακοσαιτ και να πληρωνεις συνδρομες μου φαινεται.Στο mail που της εστειλα για ραντεβου δεν απαντησε.Φωτογραφιες κανονικες δεν εχει,οποτε το παραταμε.It was too good to be true

Οντως too good to be true!!!Φωτο βεβαια έχει




απο το κωλοσαιτ που λες

 

Gtp1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καησπερα στη παρεα.
Μπορει να μου στειλει καποιος pm που βρισκεται ο παππους.
Ευχαριστω.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
απατη μεγαλη την πατησα και εγω
και εχει γεμισει με τετοιες αγγελιες το διαδικτυο
 
OP
OP
elamesa

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
Όταν λες την πάτησες ;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836

Οι δρόμοι του “αγοραίου” έρωτα στο Ηράκλειο.

Η αναζήτηση του αγοραίου έρωτα στην Ελλάδα του 2017, που σε λίγες ημέρες μας αποχαιρετά, καλά κρατεί με άνδρες κάθε ηλικίας να ψάχνουν για πρόσκαιρη ικανοποίηση και γυναίκες διαφόρων εθνικοτήτων να «προσφέρουν» το σώμα τους, βορά στις επιθυμίες κάθε περαστικού έναντι μικρής ή μεγάλης χρηματικής αμοιβής.

Το ίδιο συμβαίνει και στην πόλη του Ηρακλείου με νεαρές γυναίκες, είτε αλλοδαπές είτε ντόπιες να επιλέγουν το αρχαιότερο των επαγγελμάτων για να βγάλουν τα προς το ζην και να μπορέσουν να επιβιώσουν.

Μετά τα μεσάνυχτα και όταν τα φώτα της πόλης ανάβουν, οι γυναίκες αυτές “πιάνουν” δουλειά, βρίσκονται σε διάφορα σημεία της ευρύτερης περιοχής του Ηρακλείου και περιμένουν τους πελάτες τους.


Οι πιάτσες του «πληρωμένου» έρωτα

Στην παραλιακή λεωφόρο του Ηρακλείου, στο ύψος του λιμανιού, αλλά και μερικά μέτρα παρακάτω, έξω από το Παγκρήτιο Στάδιο, είναι κάποια από τα σημεία, που γυναίκες στέκονται στο δρόμο, αναζητώντας την πελατεία τους, που θα τις οδηγήσει σε κάποιο ξενοδοχείο ή άλλου είδους κατάλυμα, για λίγες στιγμές πρόσκαιρης ικανοποίησης.

Υπάρχουν όμως κι αυτές, που δε βγαίνουν στο δρόμο,αλλά περιμένουν στα σπίτια με το κόκκινο φως στην παραλιακή λεωφόρο και στην περιοχή της Αμουδάρας, οι οποίες προσφέρουν το κορμί τους σε όποιον χτυπήσει την πόρτα τους… για λίγα ευρώ.

Το προφίλ των γυναικών

Οι γυναίκες που βρίσκονται στο νησί μας και επιλέγουν το επάγγελμα αυτό για να ζήσουν, σύμφωνα με πληροφορίες,είναι ως επί το πλείστον αλλοδαπές,χωρίς όμως να λείπουν ανάμεσα τους και οι Ελληνίδες.



Νεαρές γυναίκες από Βουλγαρία,Ρουμανία,Ρωσία,αλλά ακόμη και Αφρικανές έφυγαν από τις χώρες τους, αναζητώντας μία δεύτερη ευκαιρία στη ζωή τους,καταλήγοντας όμως να “πουλάνε” το κορμί τους για να μπορέσουν να ζήσουν,ενώ λιγότερες είναι οι Ελληνίδες,οι οποίες έχουν έρθει από διάφορα μέρη της Ελλάδος και “δραστηριοποιούνται” στην Κρήτη.

Οι περισσότερες είναι γυναίκες,18 μέχρι 25 ετών, ακόμη και φοιτήτριες,με τις μικρότερες από αυτές, να γίνονται “περιζήτητες” από τους υποψήφιους πελάτες, έναντι βέβαια μεγαλύτερης αμοιβής.

Το «χρηματιστήριο» του έρωτα

Οι συνευρέσεις των γυναικών με τους πελάτες τους έχουν συγκεκριμένη χρονική διάρκεια, γιατί δεν πρέπει ούτε ένα λεπτό να πάει χαμένο και… το νυχτοκάματο πρέπει να βγει.

Η «ταρίφα» κυμαίνεται από 10 μέχρι και 40 ευρώ ανάλογα με την ηλικία,την εθνικότητα, την εξωτερική εμφάνιση, αλλά και τις “υπηρεσίες” που προσφέρει η καθεμία.

Σημαντική θέση στον κόσμο του αγοραίου έρωτα καταλαμβάνουν και οι γυναίκες,οι λεγόμενες συνοδοί πολυτελείας,που βρίσκουν την πελατεία τους μέσω γραφείων ή και αγγελιών,με τις ίδιες να έρχονται στην Κρήτη από διάφορες περιοχές της χώρας, έναντι αδράς αμοιβής, που φτάνει ακόμη και σε τετραψήφιο αριθμό.

Πηγή: Cretapost.gr 

 

abvpvv

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια , εδω και πολυ καιρο ψαχνω μια κοπελα με το ονομα Ευα απο βουλγαρια, εκανε ραντεβου στο ηρακλειο, την ειχα συναντησει μερικες φορες σε ενα ξενοδοχειο στην αμμουδαρα, καπου εκει γυρο στην αμμουδαρα εμενε,ειχε καστανα μαλλια και μια περιοδο ξανθα, αν την ξερει κανεις η εχει καμια πληροφορια ας μας πει, ηταν πολυ καλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom