Νέα

Πού πήγαν οι παλιοί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dionisiakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
183
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
21
Κι εγώ έμπαινα από το 2008 αλλά πέρασαν 10 χρόνια για να κάνω λογ/σμο και δεν έγραφα συχνά μετά...Τότε ήταν διαφορετικά πάντως.
Θυμάμαι κι εγώ κάποια άτομα,όπως έναν που κάθε χρόνο πήγαινε στην Erotica και ανέβαζε φωτογραφίες,είχε και σελίδα,αλλά δε θυμάμαι το όνομα του...Επίσης έναν "Παπαφλέσα" ένας πολυ έμπειρος με τα C.T με το όνομα York αν δεν κάνω λάθος,ο Μπακάλης,το απόλυτο αρσενικό.Είχε και γέλιο σε πολλές αναρτήσεις.Τώρα οι περισσότεροι ψάχνονται για διαδικτυακό καβγά και μόνο.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.856
Πόντοι
456
Απολυτο Αρσενικο απωλεια εδω και χρονια, τελευταια εχει χαθει και ο enduro

απο αυτους που μας εσπαγαν τα :animated-balls: αλλα τους θελουμε για κοντρα, ο alex :confused:

ευχομαστε να ειναι ολοι καλα, κριμα που δεν μπορει να ενημερωθει το "κηδειοχαρτο bou" για τυχον απωλειες μελων
Απόλυτο Αρσενικό ήταν μεγάλη μορφή.
Τι έγινε τον φάγανε τα κυκλώματα;
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: geoMan

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
10
Like
4.625
Πόντοι
5.267
Μύστες εγώ είδα μεγάλη διαφορά απ' όταν άλλαξε το σάι με την "ανακαίνιση" το 2015??κάπου εκεί.

Εγώ είχα κάνει εγγραφή το 06 για να ψάξω το 1ο μου γαμησι ήμουν 15 ετών.αληθεια το σαι από ποτέ είναι live στο διαδίκτυο?
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.259
Κριτικές
3
Like
1.437
Πόντοι
566
Υπήρχαν πολλά περισσότερα μέλη και με τεράστια γκάμα ταλέντων.

Να το πω απλά, τότε είχε νόημα ο διαγωνισμός MR MALAKAS ... πολλά αστέρια δεν ήξερες ποιον να πρωτοδιαλέξεις ....
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.849
Κριτικές
1
Like
5.865
Πόντοι
2.356
Είναι γεγονός πως διαβάζοντας τις τοποθετήσεις παλιότερων μελών μοιραζόμουν γνώσεις και εμπειρίες τους, μάθαινα πληροφορίες που δεν είχα διαβάσει ποτέ αλλά είχαν διαβάσει εκείνοι και μου τις μετέφεραν γράφοντας ένα τσιτάτο ή μια σκέψη σε λήμμα του μπου. Τα τελευταία χρόνια έχω απογοητευτεί από το επίπεδο του μέσου (νεαρότερης ηλικίας) του side και για να μην χάνω τον χρόνο μου διαβάζοντας άχρηστες πληροφορίες, βλέπω κυρίως φωτογραφίες από τα κορίτσια. Η ηλικία μου είναι 46 και μέλος του site πάνω από 15 χρόνια.
πανε τσαμπα οι σοφιες τυπε...

μοιραζει δωρεαν ο δεγαμινιωτης.

αν δεν εχεις ακραιες αποψεις δεν εχεις κοινο
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.963
Κριτικές
8
Like
3.074
Πόντοι
506
Συμφωνώ απόλυτα με τον νηματοθέτη. 2 χρόνια γράψω ποστ για αυτό το φαινόμενο με τρόπο χωρίς να θέλω να προσβάλω το σαίτ αλλά ως δια μαγείας τα ποστ δεν υπάρχουν. Να δούμε πόσο θα κρατήσει το νήμα αυτό live
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
396
Like
863
Πόντοι
81
Υπήρχαν πολλά περισσότερα μέλη και με τεράστια γκάμα ταλέντων.

Να το πω απλά, τότε είχε νόημα ο διαγωνισμός MR MALAKAS ... πολλά αστέρια δεν ήξερες ποιον να πρωτοδιαλέξεις ....
Τυπε γιατι παρατησες την Bouefa ? Ο διαγωνισμος για τον Mr Mαλακα της χρονιας ηταν θεσμος για το site. Ωφειλεις να τον επαναφερεις.
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
84
Like
87
Πόντοι
0
Υπήρχαν πολλά περισσότερα μέλη και με τεράστια γκάμα ταλέντων.

Να το πω απλά, τότε είχε νόημα ο διαγωνισμός MR MALAKAS ... πολλά αστέρια δεν ήξερες ποιον να πρωτοδιαλέξεις ....
Καλα στο τελευταίο διαγωνισμό τα ειχες κανει σκατα.
Έδινες έπαιρνες και εβγαζες τον πουσυ μίστερ
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
14
Like
4.649
Πόντοι
3.715
Μπειμπι και τρεζουρερ ήταν ο ίδιος :coffee:
σωστά.
με πλούσιο φωτογραφικό υλικό και με τα 2 αβαταρ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

προσωπικά θεωρώ μεγάλη απώλεια τον Chrysargos. Το έχω ξαναγράψει, ήταν απίθανη περσόνα.
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
9
Like
1.319
Πόντοι
216
Δυστυχώς τα νέα παιδιά, τα οποία αποτελούν και την πλειοψηφία όσων γράφουν είναι ο καθρέπτης της κοινωνίας. Μπαχαλακηδες,σταρχιδιστες,ασεβαστοι,ψευτομαγκες.
Πόσο τυχεροί είμαστε όσοι δεν μεγαλώσαμε με smartphone?
 

Southpaw*

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2021
Μηνύματα
79
Like
144
Πόντοι
0
Εγω ειμαι ενεργο μέλος εδώ (με αλλα νικ) απο το 2005. Το σαιτ το πηρε ο κατήφορος από τοτε πριν βγει ο Συριζα οπου ειχε γινει και αυτο οργανο προπαγάνδας των συριζαιων. Στη συνέχεια ξεπέσε και η αγορα την οποια πραγματευεται και εδεσε η το πραγμα. Βέβαια και η ηλικια των παλιών μελων επαιξε το ρολο της. Αλλα ενδιαφεροντα ειχα στα 30 που πρωτογραφτηκα και αλλα τωρα στα 50.
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
84
Like
87
Πόντοι
0
Φταίνε οι μοντς του σαιτ παιδες μην Το ψάχνεται.
Οταν μπαναρεις τα μελη που κρατανε το σαιτ ζωντανο οπως γινόταν παλια απο εκει και περα τι θα πει καποιος εδω μεσα?
Αν δεν γινει η κόντρα το ραντεβού ξυλου το μπινελίκι και τα συναφη φτανουμε σε σημείο να λεμε πως εγινε το σαιτ που πηγαν τα μελη γιατί μοιαζει με μαρι κλαιρ και ειναι γεματο αγαπουλιδες και προμοτορες.
Να πω μελη που αν δεν μπαναρονταν θα ηταν ζωντανό το σάιτ pussy μπαρμπαπηδουλας,Τόνυ,px75 taken,Johnny 64 και πολλοι αλλοι
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.324
Like
1.959
Πόντοι
216
O giasou και το Απόλυτο Αρσενικό έχει περάσει σε παράλληλες διαστάσεις...ίσως να τους ακολουθήσει και ο Τάκμαν που γέλαγε σαν κορνούτος με τα μπλινκ-μπλινκ βραχιόλια που γούσταρε να φοράνε οι χήρες γιαγιάδες και τσατσάδες...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom