Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pattakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
212
Like
6
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: της ειχα βγαλει λεει το λαδι,μιση ωρα την γαμουσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δηλαδη τυπε μου ποσο γαμας χωρις να της βγαλεις το λαδι,15 δευτερα? :2funny: :2funny: :2funny:
Μιλαμε για την πρωτη σεξουαλικη επαφη αναρχοαπλυτο χανουμοκουμουνι,η δικη σου ποση ωρα κρατησε?
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Μιλαμε για την πρωτη σεξουαλικη επαφη αναρχοαπλυτο χανουμοκουμουνι,η δικη σου ποση ωρα κρατησε?

Με 2 μαλακιες πριν εγω ακομη θα γαμουσα παντως... :rolleyes:
Οχι νταξει αραξε καλουλης εισαι  :2funny:
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Πρωτη φορα στα 17...σε ντελο στο μεταξι...μπαινουμε μεσα ενα φιλο...και η τσατσα ηταν ενα τρελο μελαχρινο μιλφ...μας παρουσιαζει την κοπελα...και εγω κοιτουσα ακομα την τσατσα...μας πηρε πρεφα πως ειμασταν πρωταριδες...και μου λεει...εγω το εχω κοψει πλεον το επαγγελμα...το κοριτσι μου θα σε κανει αντρα..

Ψαρωμενοι οπως ειμασταν μπηκαμε...εγω πρωτος..στην αρχη πολυ αγχος...δεν μου σηκωνοταν...πηρα μπρος οταν μου στηθηκε στα 4 και ειδα απεναντι στον καθρεφτη το ολο σκηνικο...εκει πηρα τα ''πανω'' μου...

Δεν μπορουσα να τελειωσα...και τελειωσα με μαλακια...δεν με χαλασε παντως....

Μετα γλυκαθηκαμε...σε 10 μερες ειχαμε παει 8 φορες....μας ειχε μαθει και η τσατσα και η κοπελα.... :P
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.560
Like
1.119
Πόντοι
216
Πρωτη φορα πηγα σε πουτανα στην Θεσσαλονικη...
Κακιστη εμπειρια γιατι...
Παμε εγω και ο φιλος μου παρθενοι και οι 2 ετων 17, και λεμε στον δρομο ποιος θα μπει πρωτος και μετα ο αλλος...
Αγχωμενοι που λετε κανουμε τσαρκα στα μπουρδελα και τελικα αποφασισαμε να γαμησουμε την ιδια...
Μπαινει πρωτος ο φιλος μου τελικα, και εγω εχω φαει ολα μου τα νυχια απο το αγχος γιατι ημουν ο επομενος που θα εμπαινα...
Ξεκιναω την ιστορια...
Μπαινω μεσα στο δωματιο και περιμενω με τα ρουχα, στην γωνια του κρεβατιου....μπαινει η πουτανα μεσα....(ουτε καν την θυμαμαι)
Πουτανα.....παρθενος εισαι ??? (ουτε γεια ουτε τιποτα με γαμησε την ψυχολογια με το καλημερα)
Εγω.....ναι
Πουτανα.....το καταλαβα....
Εγω... πως?
Πουτανα.....εισαι ηδη με τα ρουχα ενω επρεπε ηδη να ησουν γυμνος...
εγω.....α καλα οκ....και αρχιζω να ξεντυνομαι....
Εντωμεταξυ εγω φουλ στην τσοντα και περιμενω να μου κανει αντιστοιχες στασεις και να τα κανουμε ολα πουτανα εκει μεσα....
Αμ δεεεεεεεεε
Με ποιανει τον πουτσο και μου βαζει κατευθειαν καποτα, και μου εκανε μια πιπα 40 δευτερολεπτων με το προφυλακτικο ισα ισα να μου σηκωθει, φουλ αγχωμενος εγω...
ε καπως μου σηκωθηκε....και μου στηνετε στα 4 και μου λεει ελα...
Τι να ερθω ρε κοριτσι μου? δεν ξερω (ειπα απο μεσα μου) αντε να παμε
το γελιο ειναι οτι οπως πηγαινε αυτη μπρος πισω πηγαινα και εγω και εκανε πως πονουσε κιολας αχ βαχ αχ αχ  :2funny: :2funny: :2funny:
Εμενα η αγαπημενη μου σταση ητανε να ητανε αυτη απο πανω και να τον καβαλαει σαν τρελη, αλλα ειχα ντραπει να της το ζητησω μηπως με παρεξηγουσε...
επειδη η πουτανα δεν εβλεπε να χυνω, με βαζει κατω και μου αρχιζει μια μαλακια λες και εφτιαχνε καφε στο ποτηρι, κλεινω τα ματια μπας και σκεφτω καμια σκηνη απο τσοντα και χυσω αλλα τιποτα...
Εκει που ανοιγω λιγο τα ματια μου την βλεπω να δυσανασχετει και να βαριεται παιζοντας με τον πουτσο μου, στο καπακι χτυπαει και την πορτα η τσατσα και φωναζε ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕ και επειδη δεν ειχα σκοπο να χυσω της λεω...
Αστο κοπελια...τζαμπα πεδαυεσαι.....εβαλα τα ρουχα μου και εφυγα...
Μετα που ειπε η πουτανα να μην εχω αγχος να μην σφιγγομαι κτλ κτλ. τις γνωστες παπαρολογιες δηλαδη...
Βγαινοντας εξω μου λεει ο φιλος μου....μαλακα ολα οκ? γαμησες?
Μονο γαμησα ρε μαλακα του ειπα? την ξεμουνιασα την εχυσα και στο προσωπο  :2funny: :2funny: :2funny:
Ακομα απο τοτε δεν ξερει την αληθεια...
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.233
Κριτικές
14
Like
4.605
Πόντοι
3.715
σε ταράτσα, πίσω από ηλιακό το μεσημέρι
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.355
Πόντοι
506
εγώ όπως και οι περισσότεροι άνδρες, την καλύτερη φίλη της μητέρας μου μια 40άρα παντρεμένη, επίσης την ίδια μέρα γάμησα και μια μουνάρα θεία μου, που είχε παντρευτεί τον πλούσιο γέρο θείο μου...
Αργότερα γαμούσα και κάτι ξαδέρφες μου και ένα πούστη στο σχολείο, στο στρατό την γυναίκα του διοικητή μου  και τον λοχαγό που ήταν πούστης...
Τώρα γαμάω την γυναίκα του εργοδότη μου...
πλάκα κάνω...  :grin: πρώτη φορά γάμησα σε μπουρδέλο στην Πάτρα, (Τσαμαδού) δεν υπάρχει σήμερα, θα ήμουν 16-17... μετά κατα καιρούς γαμούσα διάφορες, τα τελευταία χρόνια γαμώ μια παντρεμένη (με εμένα)  :cheesy:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε ενα μπουρδελο στην οδο Νοταρα στα Εξαρχεια που εχει κλεισει μετα τoυς σεισμους του 1999

Νοεμβριος του 1978, με 180 δραχμες την επισκεψη.
Η κοπελα ξανθη μιλγ με κοντα μαλλια.

Φορουσε ενα μαξι φορεμα, το οποιο ουτε που εβγαλε οταν ηρθε στο δωματιο.
Απλα το σηκωσε, ξαπλωσε εγω απο πανω και σε λιγα λεπτα το αγορι εγινε αντρας.

Προκαταρκτικα και στοματικο ουτε κατα διανοια.

Με τα σημερινα δεδομενα η απολυτη ξεπετα.

Tοτε ομως εφυγα με το χαμογελο της colgate.............
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
20 χρονων μαλακας
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.063
Κριτικές
27
Like
641
Πόντοι
376
Στο παρκο του Μουσειου Σπαρτης. Κατα τις 5-6 το πρωι. Πανω που θα ξημερωνε. Φτιαγμενος απο ποτα μετα απο clubbing. Με μια τυπισσα που γνωρισα εκεινο το βραδυ. Δεν καναμε τιποτα αλλο το επομενο διστημα. Και γαμω ηταν. Ντομπρα φαση. Γαμησι θελαμε και οι δυο αλλα τιποτα παραπανω. Κατα το 2002-2003. Παντοτινα καλη αναμνηση.  :rockon:
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
τωρα τρελλαθηκα ,μολις συνειδητοποησα οτι γαμησα πρωτη φορα πριν 30 ΧΡΟΝΙΑ στα 13 μου ηταν σε ενα μπουρδελο ,δεν υπαρχει πια στην Ουιλιαμ Κινγκ καθετη ηταν θυμαμαι στην Πατησιων, γαμησι στεγνο χωρις πιπα ,ολο μαζι 2 λεπτα μου επεσε και εφυγα.
Γιαυτο μετα σαλταρα και τα πηρα σβαρνα ΟΛΑ
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
ας μας πει και καμια γκομενα που γαμηθηκε πρωτη φορα. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
1986-1987 Με πηγε ενας φιλος σε ενα μπουρδελακι εκει στην κολοκυνθους
Μιλησε στην κοπελα για το οτι ημουν πρωταρης και αυτη ηταν πολυ ευγενικη και τρυφερη μαζι μου
Νομιζω ειχε γυρω στα 800 φραγκα τοτε ισως και 500 δεν το θυμαμαι αυτο
Μετα απο εκει πηγαινα σχεδον εβδομαδα παρα εβδομαδα σε διαφορα μπουρδελακια μεχρι που επιασα δουλεια και πηγαινα συνεχεια 2-3-4 φορες την εβδομαδα.......
 

Ed

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Στα 14 μου μια κοπελιά 4-5 χρόνια μεγαλύτερή μου σε ένα παρκάκι στο χωριό μου. Για την ακρίβεια ήταν η πρώτη φορά που ψιλομπήκα μέσα σε κοπέλα. Δεν τελείωσα και το εργαλείο σηκωνόταν και έπεφτε σαν τρελό. Με το που έμπαινα, ύστερα από μισό λεπτό έπεφτε  και δώστου από την αρχή. Γαμώ το άγχος μου μέσα. Βέβαια δεν παραπονέθηκε καθόλου και ευτυχώς που ξαναδοκιμάσαμε ύστερα από μερικές μέρες. Γαμιόμασταν όλο το καλοκαίρι τελικά. Αν και ήταν και αυτή μικρή σχετικά, είχε εμπειρίες μάλλον αρκετές και την έβλεπα τότε σαν δασκάλα. Μετά χαθήκαμε εντελώς. Δεν την ξαναείδα... κρίμαααα :(
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.365
Like
34
Πόντοι
166
1986-1987 Με πηγε ενας φιλος σε ενα μπουρδελακι εκει στην κολοκυνθους
Μιλησε στην κοπελα για το οτι ημουν πρωταρης και αυτη ηταν πολυ ευγενικη και τρυφερη μαζι μου
Νομιζω ειχε γυρω στα 800 φραγκα τοτε ισως και 500 δεν το θυμαμαι αυτο
Μετα απο εκει πηγαινα σχεδον εβδομαδα παρα εβδομαδα σε διαφορα μπουρδελακια μεχρι που επιασα δουλεια και πηγαινα συνεχεια 2-3-4 φορες την εβδομαδα.......

4 φορες την εβδομαδα σε μπουρδελο;;;;

χορηγος
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Καλύμνου 113, Έλενα πριν απο περίπου 25 χρόνια.

Κρατώ τις 1500 δραχμές στο χέρι (τις έχω βγάλει απο την τσέπη για να είμαι έτοιμος). Βγαίνει μια petite μελαχρινή. Καλώς τα παιδιά (ήμασταν καμιά 10αρία, ωραίες εποχές, εποχές του only greek...). Τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα χίλιες πεντακόσιες, ποιος κύριος θα περάσει; Ετοιμαζόμαστε να φύγουμε απο το άγχος όταν ακούμε. Καλά εσεις ήρθατε για βολτίτσα. Συνεχίστε την βολτίτσα και ελάτε πάλι όταν γίνετε άντρες. Αυτό ήταν. Προτάσσω το χέρι με τα λεφτά και μπαίνω. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο μέχρι την εκτόνωση ενάμιση λεπτό :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

TRELOXELO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
6.465
Like
1.164
Πόντοι
266
Η πρωτη μου φορα ηταν Φυλης....τι μουνια ειχε τοτε...απιστευτα...
 

Επισκέπτης
γυρω στα 15 16 ημουνα σουρωμενος  και βλεπω μια πουτανα που εκανε πιατσα στο δρομο και καβλωσα ενω περπατουσα με τη παρεα μου πλησιασα την ρωτησα ποσο και μου λεει θα τα βρουμε στο διπλα στενακι μου πιασε τον πουτσο, μου βαλε καποτα και τον εχωσε στο μουνι της την γαμουσα στα ορθια πισωκολητα και βογγουσε εχυσα με μανια μετα απο λιγο στο τελος μου δωσε ενα φιλακι και μου ειπε οτι την γαμησα οπως ο νταβατζης της χαιρετησα και εφυγα
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
91
Like
4.064
Πόντοι
5.435
το 1990 στο Φυλής 80, είχαμε πάει 3 άτομα, 2.000 δραχμές τότε, μια μελαχροινή με κωλάρα απίστευτη, στο δωμάτιο όπως μπαίνεις που είναι μπροστά στο σαλόνι, το 2ο δηλαδή.
Από τότε όποτε πάω φυλής και μπαίνω στο μαγαζί αυτό θυμάμαι τα πάντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom