Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
:2funny:  τι τραβατε κι εσεις του κεντρου  :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
:2funny:  τι τραβατε κι εσεις του κεντρου  :2funny:
Επειδη τα ζω απο 1ο χερι αν με πουν φασιστα τους γράφω στα πελε μου. Ειδικα οταν κανουν βαθυστοχαστες αναλύσεις περι μεταναστων και λοιπως δυνάμεων πεθαίνω στα γελια!!!!!
;)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Επειδη τα ζω απο 1ο χερι αν με πουν φασιστα τους γράφω στα πελε μου. Ειδικα οταν κανουν βαθυστοχαστες αναλύσεις περι μεταναστων και λοιπως δυνάμεων πεθαίνω στα γελια!!!!!
;)
επειδη περναω καθε μερα απο εκει εισαι ηρωας,τι να λεμε τωρα
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.295
Like
2.354
Πόντοι
456
Στο εξοχικο της στη ροδο μονοι μας οι γονεις της ειχαν φυγει.Μια βδομαδα το :fuck2: επεσε συνεφο
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
σπιτι μου μια συμμαθητρια μου.

νομιζω τελος γυμνασιου.
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
7
Πόντοι
1
Πριν 3 χρόνια περίπου,Ταντάλου 8Α,μιά μαυρούλα.Όνομα δεν θυμάμαι,αλλά καλή φάση ήτανε και το αστείο της υπόθεσης ότι δεν ένιωσα καθόλου άγχος όταν μπήκε στο δωμάτιο.  :grin:
 

nono

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
323
Like
0
Πόντοι
1
Ιμουν τοσο χρθνωνν κι πηγα κιπερα κθλμ και μοκανε τσιμοθκι η κομινα κε μετα με λεοι θελψ να με γαμοισυΣ και τις εροικσσα ενα μπονθτζο κλπ
εκοι περα
Oταν τα εγραφες αυτα ειχες διασειση?  :2funny:
 

nono

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
323
Like
0
Πόντοι
1
εγώ όπως και οι περισσότεροι άνδρες, την καλύτερη φίλη της μητέρας μου μια 40άρα παντρεμένη, επίσης την ίδια μέρα γάμησα και μια μουνάρα θεία μου, που είχε παντρευτεί τον πλούσιο γέρο θείο μου...
Αργότερα γαμούσα και κάτι ξαδέρφες μου και ένα πούστη στο σχολείο, στο στρατό την γυναίκα του διοικητή μου  και τον λοχαγό που ήταν πούστης...
Τώρα γαμάω την γυναίκα του εργοδότη μου...
Και τη δικη σου ποιος τη γαμαει?  :2funny:

Σοβαρα τωρα, καλυτερα να κοψεις τις τσοντες με τις milf, σε επηρεαζουν πολυ.
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Πρώτη φορά <<γάμησα>> στην δευτέρα δημοτικού μια ξαδέρφη μου που ήταν 8 χρονών και εγώ 7!Δηλαδή δεν γάμησα ακριβώς αλλά είχαμε μια επαφή ερωτική σε συχνή βάση!Αργότερα έμαθα ότι την γάμησε και ένας ξάδερφος και οπότε καταλαβαίνεται τι κουμάσι είναι! :2funny:Τώρα η ξαδέρφη το παίζει ανήξερη και οσία παρθένα! :grin: Κανονικό γαμήσι έκανα στα 18 στο μπουρδέλο Ξανθίππης 2 στην Αττική αλλά η πουτάνα κατάλαβε ότι ήμουν πρωτάρης και έφυγε στο 5λεπτο χωρίς να χύσω!
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Τα ίδια και εγώ με μια θεία η οποία κάνει τώρα την ανήξερη και την σοβαρή αλλά τότε μου την έπεφτε. Έχουμε περίπου την ίδια ηλικία.
Αλλά πρώτη φορά είχα πάει σε ένα ντέλο στην Μυλέρου αυτό που ηταν βαμένο ροζ. Εδώ και χρόνια είναι κλειστό. Στό τέλος πριν κλείσει έφερνε τραβέλια.  Απέναντι ήταν ένα άλλο με την τσατσά Μαρκέλα όπου γίνονταν και παρτούζες μεταξύ αγνώστων.
Γάμησα μια τριανταπεντάρα περίπου Ελληνίδα και όταν τελείωσα μου λέει. Ωραίος θα σου γνωρίσω την κόρη μου έχετε ίδια ηλικία και θα γαμάς μάνα και κόρη.΄Θα σου αρέσει πάρα πολύ! Τότε εμφανίστηκε και ο πουστότσατσος και άρχισε να μου χαιδεύει τα αρχίδια όπως ντυνόμουν. Εγώ έπαθα πλάκα και όπου φύγει φύγει...
Το μπουρδέλο αυτό νομίζω ότι υπάρχει ακόμα σαν κτίριο σφραγισμένο. Αυτό πρέπει να έγινε στα τέλη δεκαετίας του 70.


 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
σπιτι μου ΣΚ στα 15 με γκομενακι συμμαθητρια...
Οι δικοι μου χωριο, στους δικους της ειπε οτι θα μεινει σε μια φιλη...

ρουχα βαζαμε μονο για να παραλαβουμε τα σουβλακια παραγγελια..
πανω στην καβλα μου πρεπει τη γαμησα σιγουρα πανω απο 10 φορες απο παρασκευη μεχρι κυριακη..

ωραιες εποχες... αντε να τις ξαναβρεις...
 

plan B

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2012
Μηνύματα
145
Κριτικές
12
Like
71
Πόντοι
11
19 χρονων, Paranagua-Brasil. Το κοριτσι το λεγανε Barbara...
Παραλιγο να ξεπαρθενιαστω στο Durban, Νοτιο Αφρικη αλλα παλι καλα τη γλυτωσα...
 

ASILAOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2012
Μηνύματα
29
Like
10
Πόντοι
0
Φυλης σε ενα μ εναν πουστη τσατσο ακομα τον βλεπω ντρεπομουν αλλα χαρη σε εναν φιλο ο οποιος μου πληρωσε και την ταριφα μπηκα 20 λεπτα εκανα και στο τελος μου τραβηξε μαλακια για να τελιωσο (ανγχος πολλυ)
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Στα 15 με πουτανα και με σημαδεψε η καργιολα συναισθηματικα γιατι ηταν ξεπετα εγω δεν ηξερα οτι εχω μονο λιγο χρονο και εφυγε και με παρατησε εγω να εχω μεινει μαλακας γιατι δεν ειχα καταλαβει τιποτα... μετα απο αυτο φοβομουν να παω με γκομενα αλλα τελικα πηγα περασα γαματα και το ξεπερασα...αυτην την πουτανα οποτε την ξαναεβλεπα σε τσαρκες την κοιτουσα περιφρονητικα γελαγα και εφευγα..θα εμπαινα αλλη μια φορα να της ξεσκισω την μουναρα ετσι για να μαθει αλλα δεν ηθελα να παρει ουτε δραχμη απο μενα..παλιοκαρια :headbang: :headbang: :birdman:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Φυλης σε ενα μ εναν πουστη τσατσο ακομα τον βλεπω ντρεπομουν αλλα χαρη σε εναν φιλο ο οποιος μου πληρωσε και την ταριφα μπηκα 20 λεπτα εκανα και στο τελος μου τραβηξε μαλακια για να τελιωσο (ανγχος πολλυ)
ο τσατσος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom