Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ASILAOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2012
Μηνύματα
29
Like
10
Πόντοι
0
χαχαχα δεν γαμισα τον τσατσο απλα δουλευε οταν πηγα.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
εμ δεν υπαρχει κρατος. να παει και να γινει μερα προβολης της ταινιας 'υδατινος κοσμος'
http://[URL unfurl="true"]www.sabotagetimes.com/wp-content/uploads/water-cannon.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Aχαχαχαχαχαχαχαχα
 

ASILAOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2012
Μηνύματα
29
Like
10
Πόντοι
0
πεστα δικε μου,και νομισα οτι δεν μπορουσες να χυσεις και σε ανακουφισε ο τσατσος
εχω τραγικη εμπειρια απο αφτο το μπουρδελο ειχα ξεχαση τον σκουφο μου και οταν γυρισα να τον παρω ειχε κατι λεκεδες πανο απο τοτε δεν τον ξαναφορεσα.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εχω τραγικη εμπειρια απο αφτο το μπουρδελο ειχα ξεχαση τον σκουφο μου και οταν γυρισα να τον παρω ειχε κατι λεκεδες πανο απο τοτε δεν τον ξαναφορεσα.
σου χυσανε τον σκουφο;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Καλοκαιρι 96 πριν παω Υδρα με ενα γκομενακι που γουσταρα τρελα.Ηθελα να εχω μια εμπειρια,ενα βραδυ πριν την Υδρα μου εκανε το "κλικ" η αγγελια "απο ρωσια με αγαπη",ο μεγαλος μου αδερφος ειχε μια γκαρσονιερα στην Κυψελη,δε θα ξεχασω ποτε οτι πριν ερθει η μουναρα τον ειχα παιξει 2 φορες και της ειχα βγαλει το λαδι στο γαμησι,πρεπει να τη γαμουσα για μιση ωρα τουλαχιστον.οταν τελειωσα μαλιστα με ρωτησε αν τον ειχα παιξει πριν,εγω βεβαια πολυ ντροπαλος πιτσιρικος το αρνηθηκα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: της ειχα βγαλει λεει το λαδι,μιση ωρα την γαμουσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δηλαδη τυπε μου ποσο γαμας χωρις να της βγαλεις το λαδι,15 δευτερα? :2funny: :2funny: :2funny:
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
εχω τραγικη εμπειρια απο αφτο το μπουρδελο ειχα ξεχαση τον σκουφο μου και οταν γυρισα να τον παρω ειχε κατι λεκεδες πανο απο τοτε δεν τον ξαναφορεσα.

θα πρεπει να περασε κανας αραπης και του το φορεσαν για προφυλακτικο... :grin:
πληντυριο καπουτ?? :rolleyes:
 

ASILAOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2012
Μηνύματα
29
Like
10
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: της ειχα βγαλει λεει το λαδι,μιση ωρα την γαμουσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δηλαδη τυπε μου ποσο γαμας χωρις να της βγαλεις το λαδι,15 δευτερα? :2funny: :2funny: :2funny:
οχι απλα μετα την δουλεια δεν ειχα στο σκουφη το μυαλο μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom