Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.365
Like
34
Πόντοι
166
πρωτη φορα ηταν στο σπιτι

με call girl

μια ξανθουλα μικροκαμωμενη

θυμαμαι την ειχα στησει στα 4 και την ειχα σκισει

μετα ακουγαμε μουσικη

2η, 3η... φορα σε μπουρδελα φυλης..κυριως με ωριμες κυριες

θυμαμαι γαμαγα μια 50αρα σε μοπουρδελο και σε μια στιγμη βγηκα κ αρχιζε να μ λεει γιατι βγηκες και να δυσανασχετει..αυτο θυμαμαι μονο

πρωτη μου φορα διχως πληρωμη ηταν με αμερικανοιαπωνεζα συμφοιτητρια..ο μπαμπας ιαπωνας με εστιατοριο νεα υορκη..η μανα αμερικανα

ειχε τις απολυτες μασταρες και τις πιο ομορφες ρωγες..σαν εληες καλαμων
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Καλύμνου 113, Έλενα πριν απο περίπου 25 χρόνια.

Κρατώ τις 1500 δραχμές στο χέρι (τις έχω βγάλει απο την τσέπη για να είμαι έτοιμος). Βγαίνει μια petite μελαχρινή. Καλώς τα παιδιά (ήμασταν καμιά 10αρία, ωραίες εποχές, εποχές του only greek...). Τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα χίλιες πεντακόσιες, ποιος κύριος θα περάσει; Ετοιμαζόμαστε να φύγουμε απο το άγχος όταν ακούμε. Καλά εσεις ήρθατε για βολτίτσα. Συνεχίστε την βολτίτσα και ελάτε πάλι όταν γίνετε άντρες. Αυτό ήταν. Προτάσσω το χέρι με τα λεφτά και μπαίνω. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο μέχρι την εκτόνωση ενάμιση λεπτό :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ολα μαζι τυπε 1,5 λεπτα?
Γδυσιμο γαμίσι ντυσιμο?
:think:
 

Επισκέπτης
πλάκα κάνω...  :grin: πρώτη φορά γάμησα σε μπουρδέλο στην Πάτρα, (Τσαμαδού) δεν υπάρχει σήμερα, θα ήμουν 16-17...

Τι μου θυμισες τωρα...... Ειχα παει πιτσιρικας μ΄ενα φιλο μου απο το χωριο. Νομιζω στα 15 ημουν κι αυτος 20, και ειχα φαει πορτα.......
 

nono

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
323
Like
0
Πόντοι
1
Πρωτη φορα πηγα σε πουτανα στην Θεσσαλονικη...
Κακιστη εμπειρια γιατι...
Παμε εγω και ο φιλος μου παρθενοι και οι 2 ετων 17, και λεμε στον δρομο ποιος θα μπει πρωτος και μετα ο αλλος...
Αγχωμενοι που λετε κανουμε τσαρκα στα μπουρδελα και τελικα αποφασισαμε να γαμησουμε την ιδια...
Μπαινει πρωτος ο φιλος μου τελικα, και εγω εχω φαει ολα μου τα νυχια απο το αγχος γιατι ημουν ο επομενος που θα εμπαινα...
Ξεκιναω την ιστορια...
Μπαινω μεσα στο δωματιο και περιμενω με τα ρουχα, στην γωνια του κρεβατιου....μπαινει η πουτανα μεσα....(ουτε καν την θυμαμαι)
Πουτανα.....παρθενος εισαι ??? (ουτε γεια ουτε τιποτα με γαμησε την ψυχολογια με το καλημερα)
Εγω.....ναι
Πουτανα.....το καταλαβα....
Εγω... πως?
Πουτανα.....εισαι ηδη με τα ρουχα ενω επρεπε ηδη να ησουν γυμνος...
εγω.....α καλα οκ....και αρχιζω να ξεντυνομαι....
Εντωμεταξυ εγω φουλ στην τσοντα και περιμενω να μου κανει αντιστοιχες στασεις και να τα κανουμε ολα πουτανα εκει μεσα....
Αμ δεεεεεεεεε
Με ποιανει τον πουτσο και μου βαζει κατευθειαν καποτα, και μου εκανε μια πιπα 40 δευτερολεπτων με το προφυλακτικο ισα ισα να μου σηκωθει, φουλ αγχωμενος εγω...
ε καπως μου σηκωθηκε....και μου στηνετε στα 4 και μου λεει ελα...
Τι να ερθω ρε κοριτσι μου? δεν ξερω (ειπα απο μεσα μου) αντε να παμε
το γελιο ειναι οτι οπως πηγαινε αυτη μπρος πισω πηγαινα και εγω και εκανε πως πονουσε κιολας αχ βαχ αχ αχ  :2funny: :2funny: :2funny:
Εμενα η αγαπημενη μου σταση ητανε να ητανε αυτη απο πανω και να τον καβαλαει σαν τρελη, αλλα ειχα ντραπει να της το ζητησω μηπως με παρεξηγουσε...
επειδη η πουτανα δεν εβλεπε να χυνω, με βαζει κατω και μου αρχιζει μια μαλακια λες και εφτιαχνε καφε στο ποτηρι, κλεινω τα ματια μπας και σκεφτω καμια σκηνη απο τσοντα και χυσω αλλα τιποτα...
Εκει που ανοιγω λιγο τα ματια μου την βλεπω να δυσανασχετει και να βαριεται παιζοντας με τον πουτσο μου, στο καπακι χτυπαει και την πορτα η τσατσα και φωναζε ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕ και επειδη δεν ειχα σκοπο να χυσω της λεω...
Αστο κοπελια...τζαμπα πεδαυεσαι.....εβαλα τα ρουχα μου και εφυγα...
Μετα που ειπε η πουτανα να μην εχω αγχος να μην σφιγγομαι κτλ κτλ. τις γνωστες παπαρολογιες δηλαδη...
Βγαινοντας εξω μου λεει ο φιλος μου....μαλακα ολα οκ? γαμησες?
Μονο γαμησα ρε μαλακα του ειπα? την ξεμουνιασα την εχυσα και στο προσωπο  :2funny: :2funny: :2funny:
Ακομα απο τοτε δεν ξερει την αληθεια...
Πω πω φιλε, πολυ καβλωτικη και αισθησιακη η εμπειρια σου, εχυσα ηδη 2 φορες στο σωβρακο...
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
42
Like
604
Πόντοι
6.055
ΑΧΙΛΕΩΣ 44,ΚΟΚΙΝΟ ΦΩΤΑΚΙ,ΕΤΩΝ ΤΟΤΕ 15,ΤΩΡΑ 38.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
4 φορες την εβδομαδα σε μπουρδελο;;;;

χορηγος
Πες το ψέμματα... Πιτσιρίκας και με τρέλες ορμες λογικό ήταν από την στιγμή που έπιανα λεφτά κιόλας.

Πότε δεν επιδίωξα γνωριμία με καμία από εκεί μέσα και σε κάποια στιγμή έκοψα για 6 ολόκληρα χρόνια καθώς κατάλαβα ότι δεν με γέμιζε ψυχολογικά η όλη φάση
Ούτε και τώρα με γεμίζει και εχω ξεκόψει από την ημέρα του εϊτζ

Άγνωστο πότε θα ξαναπάω πια...
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.365
Like
34
Πόντοι
166
Πες το ψέμματα... Πιτσιρίκας και με τρέλες ορμες λογικό ήταν από την στιγμή που έπιανα λεφτά κιόλας.

Πότε δεν επιδίωξα γνωριμία με καμία από εκεί μέσα και σε κάποια στιγμή έκοψα για 6 ολόκληρα χρόνια καθώς κατάλαβα ότι δεν με γέμιζε ψυχολογικά η όλη φάση
Ούτε και τώρα με γεμίζει και εχω ξεκόψει από την ημέρα του εϊτζ

Άγνωστο πότε θα ξαναπάω πια...

και τωρα τι κανεις;;

εχεις σχεση;;

call girls;

μαλακια;;
 

nono

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
323
Like
0
Πόντοι
1
Πρώτη φορά <<γάμησα>> στην δευτέρα δημοτικού μια ξαδέρφη μου που ήταν 8 χρονών και εγώ 7!Δηλαδή δεν γάμησα ακριβώς αλλά είχαμε μια επαφή ερωτική σε συχνή βάση!Αργότερα έμαθα ότι την γάμησε και ένας ξάδερφος και οπότε καταλαβαίνεται τι κουμάσι είναι! :2funny:Τώρα η ξαδέρφη το παίζει ανήξερη και οσία παρθένα!
Τα ίδια και εγώ με μια θεία η οποία κάνει τώρα την ανήξερη και την σοβαρή αλλά τότε μου την έπεφτε. Έχουμε περίπου την ίδια ηλικία.
Tι ακριβως κανατε, μικρα παιδια με τις συγγενεις σας, δωστε λεπτομερειες παιδια :P
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Ολα μαζι τυπε 1,5 λεπτα?
Γδυσιμο γαμίσι ντυσιμο?
:think:

άντε βάλε τρία :2funny:

το λέω για να δείξω ότι τελείωσα από την καύλα του πρωτάρη πιο γρήγορα και απο το 200άρι του Κεντέρη... :grin:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Σε τι ηλικηα γαμισατε προτι φορα,και που,ηταν καλη εμπιρηα?
ΕΓΩ προτι φορα γαμισα σε μπουρδελο οταν ημοθυν 18-19 στην θεσσαλονικη οταν ημουν φανταρος,θυμαμαι οτι ειχα γδυθι και φωταγα μονιο το μβποξερακι,γιατι ντρεπομουν... ερχεται μεσ ακαι μοθυ πε να το βγαλω,κ το βγαλα... και την γαμισα ¨)
Πριν παω φανταρος ειχα παει στην φυλις για να γαμησω.. αλα δεν ηξερα κ ντρεπομουν,κ δεν εβγαλα κανενα ρυχο στο δοματιο... ηρθε και με ειδε,το καταλαβε οτι ημουν  προταρις,μου δωσε τα χριματα και με εδιοξε :knockinb:

Ανήμερα πρωτοχρονιάς του 1985  σε ηλίκία 22 χρονών ! σε ένα μπουρδέλο στο Μεταξουργέιο , το υποτιθέμενο "κρεββάτι" ήταν ένα  στρώμα πάνω σε τούβλα ! ή τύπισσα με το σουτιέν ! καί χωρίς τσιμπούκι ! μια άθλια εμπειρία όπως το κρίνω τώρα αλλά υπέροχο για τα τότε δεδομένα μου !
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.583
Κριτικές
282
Like
12.522
Πόντοι
26.470
Ανήμερα πρωτοχρονιάς του 1985  σε ηλίκία 22 χρονών ! σε ένα μπουρδέλο στο Μεταξουργέιο , το υποτιθέμενο "κρεββάτι" ήταν ένα  στρώμα πάνω σε τούβλα ! ή τύπισσα με το σουτιέν ! καί χωρίς τσιμπούκι ! μια άθλια εμπειρία όπως το κρίνω τώρα αλλά υπέροχο για τα τότε δεδομένα μου !
φαντάζομαι μετά θα έφτιαξαν τα πράγματα περνώντας τα χρόνια.... :fuck1: :fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom