Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πρωτη φορα ηταν πριν 3 χρονια, σε ξενοδοχειο.....Καταιδρωσα και κουραστηκα γιατι ο αλλος ηταν παρθενος, το κωλαρακι του σφιχτο και το μαλακισμενο το στραπον δεν καθοταν στη θεση του και επρεπε συνεχεια να το φτιαχνω.....

:2funny: :s&m_3:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
1974, Συγγρου, μια κουτση τριανταρα, εγω 18,  80 δραχμες, σε ενα οικοπεδο μεσα, εστρωσε κουβερτα και το καναμε ιεροαποστολικα. Με πηρε
χαμπαρι οτι ημουν πρωταρης και μου φερθηκε πολυ καλα, GFE κατασταση και πριν και μετα, γιαυτο μετα κολλησα και εγινα μπουρδελιαρης.
με καυλωσες ασχημα δικε μου,κανενα ματι σε πηρανε;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πρωτη φορα ηταν πριν 3 χρονια, σε ξενοδοχειο.....Καταιδρωσα και κουραστηκα γιατι ο αλλος ηταν παρθενος, το κωλαρακι του σφιχτο και το μαλακισμενο το στραπον δεν καθοταν στη θεση του και επρεπε συνεχεια να το φτιαχνω.....

Να ζητάς βιογραφικό άλλη φορά...... :grin: :birdman: :-* :-* :-*
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Έγραψαν κι αρκετοί που δεν είναι και τόσο μεγάλοι.
Ε κι εσύ στα τόσα σου, εκεί πήδηξες πρώτη φορά? Δεν έχει να λέει.

δε μου σηκωθηκε γιατι σιχαινομουνα. εκανα ομως την πρωτη μου κρουση εκει το ομολογω.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166
φόρα το ανάποδα μαν να μπει στην κωλάθρα σου :thefinge: θα σου στηρίζει και την πλάτη όταν κάθεσαι :thefinge:


Καλυτερα να κανεις γυμναστικη αν εχεις προβλημα με την πλατη κοσμακο...Το στραπον δεν χρησιμοποιειται ετσι...Βγαλτο απο τον κωλο σου λοιπον.....    :birdman: :birdman: :birdman:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
Καλυτερα να κανεις γυμναστικη αν εχεις προβλημα με την πλατη κοσμακο...Το στραπον δεν χρησιμοποιειται ετσι...Βγαλτο απο τον κωλο σου λοιπον.....    :birdman: :birdman: :birdman:


.... Βίλμααααααα, .......... για γκελ μπουρντά !  :rolleyes: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Έλα ρε.
Δεν ξέρω γιατί, απλά μου κάνει εντύπωση.  :P

14 και με πηγαν σχεδον με το ζορι οι 'μεγαλοι' 18χρονοι που ηταν η παρεα της γειτονιας μου. φυσικα εννοειται οτι "της πεταξα τα ματια εξω" και δεχθηκα συγχαρητηρια. αχ τα ψεμματα της νιοτης.

καλη τους ωρα οπου και ναναι, τι μου θυμισες τωρα. και καλη ανταμωση σε 2 απο αυτους που φυγαν νωρις το μεγαλο ταξιδι.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
14 και με πηγαν σχεδον με το ζορι οι 'μεγαλοι' 18χρονοι που ηταν η παρεα της γειτονιας μου. φυσικα εννοειται οτι "της πεταξα τα ματια εξω" και δεχθηκα συγχαρητηρια. αχ τα ψεμματα της νιοτης.

καλη τους ωρα οπου και ναναι, τι μου θυμισες τωρα. και καλη ανταμωση σε 2 απο αυτους που φυγαν νωρις το μεγαλο ταξιδι.
Aρχισε και η δική σου παρέα να έχει φύρες;  :S
και έλεγα ότι μόνο στην δική μου συμβαίνει αυτό.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Aρχισε και η δική σου παρέα να έχει φύρες;  :S
και έλεγα ότι μόνο στην δική μου συμβαίνει αυτό.

εχω θαψει πολυ κοσμο. δεν υπαρχει αυτη η παρεα πια, κανεις δεν εχει επαφες μονο τα κακα μαντατα μαθαινουμε οταν ερθει η ωρα. αυτοι οι δυο φυγαν νωρις, πανε χρονια. αλλα παντα ειναι στην καρδια μου αυτη η παρεα, αυτη η γειτονια. ηταν η παλιας κοπης γειτονια και με ειχαν προστατευομενο οι 'μεγαλοι'. αυτοι με πηγαν στο πρωτο γαμησι αυτοι με μαθανε οδηγηση αυτοι πολλα πραματα...α γαμηδια νοσταλγησα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom