Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.365
Like
34
Πόντοι
166
Ανομολογητους ερωτες ειχα αρκετους, αλλα οχι με ιεροδουλες ....
κοπελες της γειτονιας και μια δυο στην δουλεια μου.
Ομως δεν γινοταν τιποτα και δεν ειχα το θαρρος να μιλησω.....
Απο την μια η γειτονια απο την αλλη η δουλεια ...... Δεν ειναι κατι ευκολα εφικτο, ειδικα στην εργασια !!!!!!
Στην εργασια ειδικα, ουτε ματια δεν ριχνω......

καλα στην δουλεια ειναι περιεργο θεμα

αλλα οταν μια γυναικα μας αρεσει της μιλαμε

προκειμενου να την βλεπεις στην δουλεια και να την σκεφτεσε στα 4 καλυτερα να της μιλησεις

 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
το λεω επειδη φενεσε τρυφερος ανδρας

με συναισθηματα που δεν μπορει να περιορισει την καρδια του

ουτε να της βαλει σταθμα..δεν εισαι σαν την πλειοψηφια

πολλες φορες δεν μπορουμε να ελεγξουμε καταστασεις
ρε συ φου αντε γαμησου μεσημεριατικα ρε ,εφτυσα την οθονη απο τα γελια!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
το λεω επειδη φενεσε τρυφερος ανδρας

με συναισθηματα που δεν μπορει να περιορισει την καρδια του

ουτε να της βαλει σταθμα..δεν εισαι σαν την πλειοψηφια

πολλες φορες δεν μπορουμε να ελεγξουμε καταστασεις
Σε τετοιους χωρους δεν ειναι ευκολο να υπαρξει κατι κι αν υπαρξει, τις περισσοτερες φορες ειναι επιπολαιο πιστευω.
Ισως να ειμαι λαθος αλλα πιστευω οτι η ζωη που κανουν οι κοπελες του χωρου, δεν ταιριαζει με την δικη μου... αρα δεν νομιζω οτι θα μπορουσα να προσφερω κατι ουσιαστικο σε εκεινες, ουτε κι εκεινες σε μενα ......

Οπωσδηποτε θεωρω ηλιθιο και εντονα ψυχοφθορο, να περιμενει κανεις ''κατι'' απο τα στεκια του αγοραιου ερωτα.
Ολα ξεκινουν απο την παιδικη ηλικια και τις συναναστροφες που εχει κανεις στην ζωη του
Αν τυχον και απομονωθεις απο εκει, τοτε το παιχνιδι δυσκολα γυριζει στο μελλον....

Επειτα εγω επειδη την παταω με το τιποτα (λογω πραγματικα μεγαλης λαχταρας το ομολογω) εχω βαλει φραγμους και δεν πιστευω, ουτε κι ασχολουμαι πλεον με κοπελες .... η απογοητευση τσακιζει και ποναει παρα πολυ.

Επειτα δεν περιμενω και τιποτα πλεον ...... Οσο μιζερο κι αν διαβαζεται ολο αυτο, δεν παυει να ειναι μια πραγματικοτητα που εχω αποδεχτει.

Δεν μπορω να επικοινωνησω οπως παλια, καθως φαινεται οδευω προς ολικη κωφωση, οποτε για μενα εχουν τελειωσει πλεον ολα αυτα....

Απλα χαβαλεδιαζω να περασει η ωρα, μεχρι να δω τι θα κανω στο τελος........ Τιποτα λιγοτερο, τιποτα περισσοτερο.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
καλά ρε μήτσο τι είναι αυτά που γράφεις? τώρα το διάβασα μέχρι το τέλος :s&m_3:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.365
Like
34
Πόντοι
166
Σε τετοιους χωρους δεν ειναι ευκολο να υπαρξει κατι κι αν υπαρξει, τις περισσοτερες φορες ειναι επιπολαιο πιστευω.
Ισως να ειμαι λαθος αλλα πιστευω οτι η ζωη που κανουν οι κοπελες του χωρου, δεν ταιριαζει με την δικη μου... αρα δεν νομιζω οτι θα μπορουσα να προσφερω κατι ουσιαστικο σε εκεινες, ουτε κι εκεινες σε μενα ......

Οπωσδηποτε θεωρω ηλιθιο και εντονα ψυχοφθορο, να περιμενει κανεις κατι απο εκει μεσα στα στεκια του αγοραιου ερωτα.
Ολα ξεκινουν απο την παιδικη ηλικια και τις συναναστροφες που εχει κανεις στην ζωη του
Αν τυχον και απομονωθεις απο εκει, τοτε το παιχνιδι δυσκολα γυριζει στο μελλον....

Επειτα εγω επειδη την παταω με το τιποτα (λογω πραγματικα μεγαλης λαχταρας το ομολογω) εχω βαλει φραγμους και δεν πιστευω, ουτε κι ασχολουμαι πλεον με κοπελες .... η απογοητευση τσακιζει και ποναει παρα πολυ.

Επειτα δεν περιμενω και τιποτα πλεον ...... Οσο μιζερο κι αν διαβαζεται ολο αυτο, δεν παυει να ειναι μια πραγματικοτητα που εχω αποδεχτει.

Δεν μπορω να επικοινωνησω οπως παλια, καθως φαινεται οδευω προς ολικη κωφωση, οποτε για μενα εχουν τελειωσει πλεον ολα αυτα....

Απλα χαβαλεδιαζω να περασει η ωρα, μεχρι να δω τι θα κανω στο τελος........ Τιποτα λιγοτερο, τιποτα περισσοτερο.

για καθε ανδρα υπαρχει μια γυναιακ

ειναι δυσκολες γενικα οι σχεσεις..οχι μονο να κανεις μια αλλα και να διατηρησεις

ιδιως σημερα οπου τα νευρα ολων μας δεν ειναι σε καλη κατασταση λογω κρισης, επαγγελματικων κτλ

αλλα οσο ζουμε το παλευουμε..και το ερωτικο και ολα

δεν υπαρχει αλλη επιλογη

οσο για την κωφωση υπαρχουν λυσεις πλεον ιατρικες
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
για καθε ανδρα υπαρχει μια γυναιακ

ειναι δυσκολες γενικα οι σχεσεις..οχι μονο να κανεις μια αλλα και να διατηρησεις

ιδιως σημερα οπου τα νευρα ολων μας δεν ειναι σε καλη κατασταση λογω κρισης, επαγγελματικων κτλ

αλλα οσο ζουμε το παλευουμε..και το ερωτικο και ολα

δεν υπαρχει αλλη επιλογη

οσο για την κωφωση υπαρχουν λυσεις πλεον ιατρικες
Ναι φιλε μου .... παντου υπαρχει ενας μυθος
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
...Τζωρτζ και Σολωμού γωνια,υπόγειο...πρωι 10.30,μεσα δεκαετιας 80....
Πιτσιρικάς πήγα με συμμαθητή που ειχε ξαναπάει...
Τελευταία στιγμη,αυτος λεει... δε μπαινω γιατι εχω τραβηξει μαλακία και δε βλέπω να μου σηκωνεται...
Και γω του λεω αλλά θα πάω....!!...την προηγουμένη ειχαμε πάει Κεραμεικό... 2 έργα...
Κατεβαινω,...μπαινω ,σκοτάδι...,δε ξερω που να πάω...δεξιά,..αριστερά...
Καλώς το αγόρι ...,ακουω μια φωνή...
Ελα είσαι ο πρώτος σήμερα και το χω φρεσκοξυρισμένο...!!
Στριβω αριστερα,κατι αρχίζω να διακρίνω,...μια κοπέλλα μεσόκοπη,με νυχτικό....
Εχεις ξαναρθει εδω ??,...μου λεει...
Εγώ κατι μασημενα λόγια,....
Αστο μου λέει....,εχεις...1500δρχ...??(δε θυμαμαι ακριβως το ποσο)
Τα δίνω...
Πέρνα ετοιμασου και έρχομαι...
Μπαινω σε ένα δωματιο μισοσκοτεινο,μουχλα και αρωματικο χώρου,ο χειρότερος συνδυασμος,τα βγαζω βιαστικά,...ξαπλωνω,αρχίζω να παίζω το πουλί μου που ητα σε λανθάνουσα,......απ εξω ακουγα το τριξιμο της εξώπορτας,...καποιοι μπαιναν,βγαιναν,...ζητούσαν κάποια Πηνελόπη....
Σε κανα πενταλεπτο έρχεται,...βγαζει το νυχτικό,εγω βλέπω ελάχιστα πράματα....
Ξαπλώνει δίπλα μου,μου πιάνει το πουλι που έτοιμο,...
Εχεις ξαναπάει με γυναίκα...??...ρωτάει ορθά κοφτα...!!
Οχι,...απάντω μεσα από τα δόντια μου....
Ελα σήκω μου λεει,...πηγαινε πλύνε τα χέρια σου και έλα να σου δειξω κάτι...
Επιστρέφοντας τη βρίσκω όρθια...,χωρίς δευτερη κουβέντα αρπάζει το χέρι μου και το χώνει ανάμεσα στα πόδια της.....
Ελα μωρο μου ,..χάιδεψε το μουνάκι μου,...είπε ...
Εγω σαστισμένος προσπαθουσα να καταλάβω τι μου γίνεται...
Δεν κρατησε πολύ,με έριξε στο κρεβατι,έβαλε ανάμεσα στα  βυζιά της το πουλί μου και φωναξε...
Θέλεις να με γαμήσεις...???
Εγώ χαμένος στο διάστημα....
Χωρίς να καταλάβω είχε περάσει καπότα και με ένα σάλτο με καβάλησε....
Ειδα τα βυζιά της να χοροπηδάνε,καθώς το πουλί μου χανόταν μέσα της...
Το προσωπό της δε μπορούσα να το ξεχωρίσω...
Δεν πήρε πολυ,....τελείωσα....και μεχρι να καταλάβω τι γίνεται εκείνη εβγαινε από
το δωμάτιο χωρίς άλλη κουβέντα...
Ντυθηκα γρήγορα και βγήκα.... !!Στο φουαγιέ ηταν 2-3 ακόμα πελάτες ,ενω εκείνη
ήταν ήδη σε άλλο δωματιο....
Ο φίλος επινε καφέ απέναντι ακριβως σε ενα καφενεδακι....
Τι έγινε?,...μου λέει...
Εντάξει του λέω....
Πήγα αρκετες φορες ξανα εκει πριν μάθω άλλα μονοπάτια...
Ειχε 3 δωματια,το μεσαίο πολύ στενο και ένα απο αυτα ειχε και μπανιο...
Τι μπανιο εκεινην την εποχή ....!!!
Μετα από οτι ειδα έκλεισε ο συγκεκριμένος χώρος......


Ο χώρος αυτός έχει μεταφερθεί πιό πάνω στην Σολωμού και καλά studio. Αυτή που λες πριν κάνα δυό χρόνια δούλευε άκομα milf πιά προχωρημένο. Δεν ξέρω τώρα αν δουλεύει γιατί το έχω κόψει το σπορ. Mου είχε εξιστορίσει την ιστορία της ή μού έλεγε παραμύθια  και μου είχε πει για την επικείμενη μετοφορά  Κάθε φορά μου έλεγε την άλλη φορά έλα με φίλο σου να κάνουμε παρτούζες.΄Πολύ καλές υπηρεσίες εκείνη την εποχή με τσιμπιμένη ταρίφα σχετικά. Αν και δεν έλεγε και πολλά πράγματα σαν γυναίκα. Τακτικός πελάτης αρχές δεκαετίας 80 όταν πήγαινα στα φροντιστήρια πέριξ της πλατείας Κάνιγκος και βαριόμουν να κατέβω προς Μετάξι.
 

Analrapist

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
291
Like
14
Πόντοι
1
Δηλαδή αν εγώ πω ότι η πρώτη μου φορά δεν ήταν σε μπουρδέλο
δεν θα με πιστέψει κανείς ε ? :P
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Η πρώτη φορά για μένα ήταν σε μπουρδέλο! Στο κέντρο.
 

asemasre

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Like
6
Πόντοι
0
την πρωτη φορα δεν την πολυθυμαμαι σε μπουρεδελο ,αλλα η 2η πηγα σε μια παμπ και παιζαμε μπιλιαρδο με μια κοπελια εγω 17 τοτε εκεινη 27 στο τελος ο αγωνας τραβηξε πολυ μειναμε μνοι μας ,ο μπαρμαν κοιμηθηκε στο κουζινακι και η κοπελια με ξεπεταξε στο τραπεζι του μπιλιαρδου.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
την πρωτη φορα δεν την πολυθυμαμαι σε μπουρεδελο ,αλλα η 2η πηγα σε μια παμπ και παιζαμε μπιλιαρδο με μια κοπελια εγω 17 τοτε εκεινη 27 στο τελος ο αγωνας τραβηξε πολυ μειναμε μνοι μας ,ο μπαρμαν κοιμηθηκε στο κουζινακι και η κοπελια με ξεπεταξε στο τραπεζι του μπιλιαρδου.

ωραίος!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom