Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Έτερον, εκάτερον.

Ο σεβασμός προς τον συνάνθρωπο (ότι κι' αν πρεσβεύει αυτός) δείχνει το επίπεδο του αυτοσεβασμού μας.

τυπε εγω λεω καλυτερα να σεβομαστε τα θελω του συνομιλητη. αν δε θελει να ξεφτιλιστει να μη τον ξεφτιλιζουμε. αν θελει να ξεφτιλιστει κλαουριζοντας την αναπηρια του/τη μαλακια του/την αγγελικουλα του κλπ κλπ σε ενα πορδελοσαιτ! τοτε δε κανουμε τιποτα παραπανω απο αυτο που επιδιωκει. αποδεχομαστε το θελω του και τον βοηθαμε στην ξεφτιλα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Επειδή ένιωσα κάπως άσχημα, θέλω να απαντήσω σοβαρά, ε για ένα ποστ μονάχα.

Μήτσο, πρώτον, ΕΙΣΑΙ άτομο με ειδικές ανάγκες. Δεν είναι ντροπή να το λες, ίσα ίσα δείχνεις συνειδητοποιημένος και παράλληλα μπορείς να εξηγείς σε τρίτους ότι δεν πρέπει να σε αντιμετωπίζουν με δυσπιστία γιατί δε συμβαίνει κάτι λόγω αυτού και αυτού. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΙΣΙΑ. Μη σε πειράζει αν κάποιοι το λένε αρνητικά.
Έχω κι εγώ άτομα με κάποιου είδους αναπηρία. Δεν είναι ντροπή να παραδέχεσαι κάτι. Ντροπή είναι να το κρύβεις κάτω από το χαλάκι, να μην το αποδέχεσαι και να μην κάνεις κάτι για να ζεις καλύτερα.

Κόψε τα γαμοάιπαντ και τις πίπες, και δες πώς μπορείς να βελτιώσεις τη ζωή σου. Η αυτολύπηση σε τι θα σε βοηθήσει? Μην παραιτείσαι μωρέ.
Κάνε γυμναστική, διατροφή, χάσε τα κιλά που παραπονιέσαι διαρκώς, δες τι επιλογές έχεις από ακουστικά-έχουν βγει πολύ γαμάτα ρε, μάθε τη νοηματική-τόσα σεμινάρια γίνονται. Ντάξει σκέψου και τη μάνα σου που σε βλέπει να σαπίζεις.
Το πρώτο είναι να παραδεχτείς ότι έχεις πρόβλημα.
Μετά όλα είναι αλυσιδωτά, το ένα φέρνει το άλλο.

Άιντε κλαψομούνη, πάρε μπρος να πούμε.
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.082
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Α το καριολάκι είναι πολύ γλυκο.Μπράβο για το ποστ αυτό. :boobies:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Επειδή ένιωσα κάπως άσχημα, θέλω να απαντήσω σοβαρά, ε για ένα ποστ μονάχα.

Μήτσο, πρώτον, ΕΙΣΑΙ άτομο με ειδικές ανάγκες. Δεν είναι ντροπή να το λες, ίσα ίσα δείχνεις συνειδητοποιημένος και παράλληλα μπορείς να εξηγείς σε τρίτους ότι δεν πρέπει να σε αντιμετωπίζουν με δυσπιστία γιατί δε συμβαίνει κάτι λόγω αυτού και αυτού. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΙΣΙΑ. Μη σε πειράζει αν κάποιοι το λένε αρνητικά.
Έχω κι εγώ άτομα με κάποιου είδους αναπηρία. Δεν είναι ντροπή να παραδέχεσαι κάτι. Ντροπή είναι να το κρύβεις κάτω από το χαλάκι, να μην το αποδέχεσαι και να μην κάνεις κάτι για να ζεις καλύτερα.

Κόψε τα γαμοάιπαντ και τις πίπες, και δες πώς μπορείς να βελτιώσεις τη ζωή σου. Η αυτολύπηση σε τι θα σε βοηθήσει? Μην παραιτείσαι μωρέ.
Κάνε γυμναστική, διατροφή, χάσε τα κιλά που παραπονιέσαι διαρκώς, δες τι επιλογές έχεις από ακουστικά-έχουν βγει πολύ γαμάτα ρε, μάθε τη νοηματική-τόσα σεμινάρια γίνονται. Ντάξει σκέψου και τη μάνα σου που σε βλέπει να σαπίζεις.
Το πρώτο είναι να παραδεχτείς ότι έχεις πρόβλημα.
Μετά όλα είναι αλυσιδωτά, το ένα φέρνει το άλλο.

Άιντε κλαψομούνη, πάρε μπρος να πούμε.
αουυυυ το καλο προσκοπακι...
 

Fedor

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1


μπουρδελο με μαυρη κιολας..σκληρο ξεκινημα..
 

Karakitsos

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
49
Like
2
Πόντοι
0
Σε ένα ημιυπόγειο ακριβώς πίσω από το Ερρίκος Ντύναν. 17χρονων εγώ 27 η φιλιππινέζα...την είχα καμακώσει στο B5 από Αγια Παρασκευή.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Σε ένα ημιυπόγειο ακριβώς πίσω από το Ερρίκος Ντύναν. 17χρονων εγώ 27 η φιλιππινέζα...την είχα καμακώσει στο B5 από Αγια Παρασκευή.

Πλλλλάκα με κάνννεις.......

Τσάμπα ή με δωράκι? :think:
 

Karakitsos

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
49
Like
2
Πόντοι
0
Πλλλλάκα με κάνννεις.......

Τσάμπα ή με δωράκι? :think:


τσάμπα αδερφέ...τότε δεν είχα τα αρχίδια να πάω σε μπουρδέλο, εξού και το 17. περίμενα να βρω την κατάλληλη για την πρώτη μου φορα χάχα.
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
οι 8 στουσ 10 εχουν παει σε μπουρδελο την προτι φορα,αλοι ποιο μικροι και αλοι οταν ηταμ φανταροι (εγω πιγα οταν ημουν φανταρος μονος μου)για ενα ανιληκο ειναι δυσκολο σπανιο να βρει μια κοπελα φιλη του και να κανει σεξ διχοςε να παει σε μπουρδελο... σχεδον παντα οι μικρες σε ηλικηα κοπελες εχουν ενα γκομενο ποιο μεγαλο απο αυτες. μια φορα μου χε πει μια γιρο στα 16 οτι τα χε με εναν μεγαλυτερο,και οταν της ειπα γιατι δε τα φτιαχνεις με ενα συνομιληκο σου  μου ειππε,οτι ενας μικρος δε ξερει να βαλει το πουλι του... μια που ειναι 16 ειναι ευκολο να βρει καποιον να την γαμισει,αλα για ενα 16χρονο ειναι δυσκολο να βρει καποια κ για αυτο πανε σε μβουρδελα οι νεοι αντρες.. στα μβουρδελα εχει ολες της ηλικηες αντρες.. μικροι,αλοι με κοστουμι,αλοι πατρεμενοι...
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
οποιος φιλος θελει να παμε για παρτοθζα σε στουντιο,η στην φυλις ας μου στιλει μηνυμα.
 

nono

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
323
Like
0
Πόντοι
1
Να βαλουμε τωρα κι ενα ερωτημα, που εγινε η πρωτη μας πιπα?  :grin:
(ps εκτος μπουρδελου)
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
παιδια οποιος θελει να παμε για παρτοθζα σε βοθρδελο η στθδιο ασ στιλει μηνυμα,ειμαι σοβαρο ατομο,ειμαι 32 χρ
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
εγω στα 18 στα μισα της θητειας μου,σε μπουρδελο στην θεσσαλονικη,ντρεπομουν να βγαλω τα μποξερακι μου ,μπικε μεσα κ μου ειπε βγαλτο.... κ την πειρα κανονικα,δεν αργισα να χυσψ.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Επειδή ένιωσα κάπως άσχημα, θέλω να απαντήσω σοβαρά, ε για ένα ποστ μονάχα.

Μήτσο, πρώτον, ΕΙΣΑΙ άτομο με ειδικές ανάγκες. Δεν είναι ντροπή να το λες, ίσα ίσα δείχνεις συνειδητοποιημένος και παράλληλα μπορείς να εξηγείς σε τρίτους ότι δεν πρέπει να σε αντιμετωπίζουν με δυσπιστία γιατί δε συμβαίνει κάτι λόγω αυτού και αυτού. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΙΣΙΑ. Μη σε πειράζει αν κάποιοι το λένε αρνητικά.
Έχω κι εγώ άτομα με κάποιου είδους αναπηρία. Δεν είναι ντροπή να παραδέχεσαι κάτι. Ντροπή είναι να το κρύβεις κάτω από το χαλάκι, να μην το αποδέχεσαι και να μην κάνεις κάτι για να ζεις καλύτερα.

Κόψε τα γαμοάιπαντ και τις πίπες, και δες πώς μπορείς να βελτιώσεις τη ζωή σου. Η αυτολύπηση σε τι θα σε βοηθήσει? Μην παραιτείσαι μωρέ.
Κάνε γυμναστική, διατροφή, χάσε τα κιλά που παραπονιέσαι διαρκώς, δες τι επιλογές έχεις από ακουστικά-έχουν βγει πολύ γαμάτα ρε, μάθε τη νοηματική-τόσα σεμινάρια γίνονται. Ντάξει σκέψου και τη μάνα σου που σε βλέπει να σαπίζεις.
Το πρώτο είναι να παραδεχτείς ότι έχεις πρόβλημα.
Μετά όλα είναι αλυσιδωτά, το ένα φέρνει το άλλο.

Άιντε κλαψομούνη, πάρε μπρος να πούμε.



:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom