Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
μια γκομενα παλια μεσα σε κατι μπαρ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.564
Κριτικές
36
Like
38.474
Πόντοι
19.795
1974, Συγγρου, μια κουτση τριανταρα, εγω 18,  80 δραχμες, σε ενα οικοπεδο μεσα, εστρωσε κουβερτα και το καναμε ιεροαποστολικα. Με πηρε
χαμπαρι οτι ημουν πρωταρης και μου φερθηκε πολυ καλα, GFE κατασταση και πριν και μετα, γιαυτο μετα κολλησα και εγινα μπουρδελιαρης.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν περίμενα ότι τόσοι πολλοί θα είχατε ξεπαρθενιαστεί σε μπουρδέλο. :think:
 

filologos

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
0
Στα 18 μου, σε στουντιο μια ρουμανα ΜΟΥΝΑΡΑ,πολυ GFE,ειχα τρελο αγχος οταν μπηκε στο δωματιο,το καταλαβε με ρωτησε τι εχω και με χαλαρωσε με μασαζ ενω με αρχισε στα αισθησιακα φιλια..Μετα πυρφορησα και την εχυσα στα τεσσερα ενω ειχαμε αλλαξει αλλες 2 στασεις!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.837
Κριτικές
90
Like
36.956
Πόντοι
25.467
Δεν περίμενα ότι τόσοι πολλοί θα είχατε ξεπαρθενιαστεί σε μπουρδέλο. :think:

Αφελής διαπίστωση.

Από που νομίζετε ότι μας έμεινε η συνήθεια; Στις περισσότερες περιπτώσεις, η πρώτη φορά, στιγματίζει την υπόλοιπη σεξουαλική συμπεριφορά.  :rolleyes:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Δεν περίμενα ότι τόσοι πολλοί θα είχατε ξεπαρθενιαστεί σε μπουρδέλο. :think:

γραφουν οι προηγουμενες γενιες ζωον. τοτε που στα 14 χορευανε μπλουζ σε παρτυ οι συμμαθητριες.
μετα ηρθε η γενια της κουαντριν  :fuck1:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
και τωρα τι κανεις;;Ειμαι πολυ καλα, ευχαριστω πολυ  :P

εχεις σχεση;; Οχι δεν το επιδιωξα  :grin:

call girls; Με τι λεφτα ? Υπαρχουν λεφτα για πεταμα την σημερον μερα ?  :grin:

μαλακια;; Τσκ τσκ τσκ ...... τι εκφρασεις ειναι αυτες ? πιπερι !!!!!
Μονο [size=50pt]Αγγελικουλα[/size]
μεχρι να μαζεψω, αν μαζεψω  πια τα κλεμενα (πουν να βγαλουν τον καρκινο μαζι με την οικογενεια τους) η αυτα που ξοδεψα εχθες
:grin:
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Δεν περίμενα ότι τόσοι πολλοί θα είχατε ξεπαρθενιαστεί σε μπουρδέλο. :think:

Επειδή μάλλον είσαι νεώτερη σου δίνω μια εικόνα μιας άλλης εποχής. Αν είσαι σήμερα 40 ήσουν 15 το 1988. Τότε στο σχολείο δεν τολμούσες καν να κάτσεις στην ίδια σειρά θρανίων με τα κορίτσια. Ακόμη και στο προαύλιο καθόμασταν χωριστά.  Στα πάρτυ παίζαμε μπουκάλα και οι τολμηροί την ώρα του φιλιού χούφτωναν και λίγο βυζί. Αυτό ήταν μεγάλη επιτυχία. Δεν μιλάω για τους ακόμη μεγαλύτερους....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.251
Πόντοι
8.535
Επειδή μάλλον είσαι νεώτερη σου δίνω μια εικόνα μιας άλλης εποχής. Αν είσαι σήμερα 40 ήσουν 15 το 1988. Τότε στο σχολείο δεν τολμούσες καν να κάτσεις στην ίδια σειρά θρανίων με τα κορίτσια. Ακόμη και στο προαύλιο καθόμασταν χωριστά.  Στα πάρτυ παίζαμε μπουκάλα και οι τολμηροί την ώρα του φιλιού χούφτωναν και λίγο βυζί. Αυτό ήταν μεγάλη επιτυχία. Δεν μιλάω για τους ακόμη μεγαλύτερους....
στο Γυμνασιο που πηγαινα ειχαν χωριστες σκαλες αγορια-κοριτσια...για να μην χουφτωνουν κ πειραζουν γενικα τα αγορακια τα κοριτσακια...κ φυσικα χωριστο προαυλιο...τελειως γκαου καταστασεις...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
γραφουν οι προηγουμενες γενιες ζωον. τοτε που στα 14 χορευανε μπλουζ σε παρτυ οι συμμαθητριες.
μετα ηρθε η γενια της κουαντριν  :fuck1:

Έγραψαν κι αρκετοί που δεν είναι και τόσο μεγάλοι.
Ε κι εσύ στα τόσα σου, εκεί πήδηξες πρώτη φορά? Δεν έχει να λέει.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
:rolleyes: ....ξέρω θα μου την πέιτε τώρα ....αλλά ......... ρε παιδιά ειλικρινά προσπαθώ να θυμηθώ , πάντως καλό σημάδι ...δεν είναι ! :rockon: :headbang:

σε ντέλλο δεν ήταν, αυτό είναι σίγουρο ... με ποια και πού είναι το ερώτημα !
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.708
Like
0
Πόντοι
166
Πρωτη φορα ηταν πριν 3 χρονια, σε ξενοδοχειο.....Καταιδρωσα και κουραστηκα γιατι ο αλλος ηταν παρθενος, το κωλαρακι του σφιχτο και το μαλακισμενο το στραπον δεν καθοταν στη θεση του και επρεπε συνεχεια να το φτιαχνω.....
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
Πρωτη φορα ηταν πριν 3 χρονια, σε ξενοδοχειο.....Καταιδρωσα και κουραστηκα γιατι ο αλλος ηταν παρθενος, το κωλαρακι του σφιχτο και το μαλακισμενο το στραπον δεν καθοταν στη θεση του και επρεπε συνεχεια να το φτιαχνω.....

....και μετά θές να σε καλέσουμε και για σ/κ στην αθήνα  :headbang:    ....βρέ το γιάννη.... βρέ το γιάννη ! :headbang: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom