Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Σε ηλικία 14 χρονων μια 16χρονη (ναναι καλα οπου είναι τωρα) σε ενα υπόγειο οικοδομης στα Σεπόλια! αφου τελειώσαμε και γω παραπάταγα απο την φαση που βρισκόμουν, ο μαλάκας πατησα ενα ξύλο με μια πρόκα!!!!!!!!! :2funny: :2funny:
Το τι πονο εκανε δεν θα το ξεχάσω ποτε. Το είπα σε ενα φίλο χωρις λεφτα και απο τα Σεπόλια με τα πόδια  στο Α΄ βοηθειων που ήταν στην Γ. Σεπτεμβριου εκει που είναι τωρα το οκανα.
!!!!!!!!!!
Αξεχαστη εμπειρια.
:rockon:
εισαι μεγαλυτερη ανωμαλαρα απο οτι νομιζα
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
στο plaza στην αχαρνων βραζιλιανα νεαρα...
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
ετσι δε λεγεται? αυτο που ειναι μονιμα με σκαλωσιες?  κοιτα ρε τι θυμαμαι plaza λεγεται το ξενοδοχειο η αλλιως?
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Στην αρχη της Αχαρνων?
Διπλα απο την βίλα Αμαλια των αναρχικων?
:think:
ρε γαμωτο δε θυμαμαι σε ποιο υψος,ειναι καλο ξενοδοχειο ρε οχι κωλαδικο,ενα που ειναι ενα περιπτερο απο κατω,ειχε μονιμα σκαλωσιες (οχι το ξενοδοχειο,το κτιριο διπλα ενα μεγαλο)  plaza νομιζω λεγεται για δωσε τα φωτα σου
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
ρε γαμωτο δε θυμαμαι σε ποιο υψος,ειναι καλο ξενοδοχειο ρε οχι κωλαδικο,ενα που ειναι ενα περιπτερο απο κατω,ειχε μονιμα σκαλωσιες (οχι το ξενοδοχειο,το κτιριο διπλα ενα μεγαλο)  plaza νομιζω λεγεται για δωσε τα φωτα σου
Αυτο είναι. Πλαζα λεγεται και δυστυχως εκλεισε γαμωτο.
Ειναι ακριβως διπλα απο το σπίτι μου. Εχω παρει πολύ ματι τις καλες εποχες απο ζευγαράκια και τουρίστριες που εφερνε.
Τωρα έκλεισε και βλέπω μόνο τις αναρχοάπλυτες απο την βιλα Αμαλιας.
Ακου οι αναρχικοι σε βιλα! :2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Αυτο είναι. Πλαζα λεγεται και δυστυχως εκλεισε γαμωτο.
Ειναι ακριβως διπλα απο το σπίτι μου. Εχω παρει πολύ ματι τις καλες εποχες απο ζευγαράκια και τουρίστριες που εφερνε.
Τωρα έκλεισε και βλέπω μόνο τις αναρχοάπλυτες απο την βιλα Αμαλιας.
Ακου οι αναρχικοι σε βιλα! :2funny: :2funny:
λοιπον επειδη καταλαβα οτι εισαι δικος μας γουσταρεις να κανονισω ενα σαββατοβραδο να παμε καβουρι να τρελαθουμε στο ματι;
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Αυτο είναι. Πλαζα λεγεται και δυστυχως εκλεισε γαμωτο.
Ειναι ακριβως διπλα απο το σπίτι μου. Εχω παρει πολύ ματι τις καλες εποχες απο ζευγαράκια και τουρίστριες που εφερνε.
Τωρα έκλεισε και βλέπω μόνο τις αναρχοάπλυτες απο την βιλα Αμαλιας.
Ακου οι αναρχικοι σε βιλα! :2funny: :2funny:
:new_shocked: εκλεισε ???  κριση η ειναι αλλος ο λογος?
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
λοιπον επειδη καταλαβα οτι εισαι δικος μας γουσταρεις να κανονισω ενα σαββατοβραδο να παμε καβουρι να τρελαθουμε στο ματι;
Οχι ρε Καβουρι.
Εκει παω και γω! :2funny: :2funny: :2funny:
Οπου αλλου μεσα ειμαι!
:rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
λοιπον επειδη καταλαβα οτι εισαι δικος μας γουσταρεις να κανονισω ενα σαββατοβραδο να παμε καβουρι να τρελαθουμε στο ματι;

Το μάτι, δεν έβλαψε ποτέ κανέναν! (Εκτός αν σε πάρουν χαμπάρι..... :grin:)
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
:new_shocked: εκλεισε ???  κριση η ειναι αλλος ο λογος?
Κριση φιλε μου.
Ποιος τουρίστας θα ερχόταν στην περιοχη μας για να βλέπει τον πακη να κατουράει στον δρομο ή το πρεζακι να χτυπάει δοση?
:headbang:
 

derekflint

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
107
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
1
Στα 18-19 σε μια παραλία του Πόρου με μια γαλλίδα στην ίδια ηλικία με μένα πριν πολλά πολλά χρόνια
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Κριση φιλε μου.
Ποιος τουρίστας θα ερχόταν στην περιοχη μας για να βλέπει τον πακη να κατουράει στον δρομο ή το πρεζακι να χτυπάει δοση?
:headbang:
πες την αληθεια,αφου ειχε στησει απεναντι κυαλια και τηλεσκοπια και σε πηραν χαμπαρι
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
πες την αληθεια,αφου ειχε στησει απεναντι κυαλια και τηλεσκοπια και σε πηραν χαμπαρι
Αν είχα καταφέρει να κλείσω μια επιχείρηση με 100 ατομα προσωπικο με λίγο ματι θα είμουν ΘΕΟΣ :2funny: :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
η αμαλιας διπλα ειχε και τον μπουφε στην τιμη και τους τσακισε.
Πλακα πλακα επιχείρηση το εχουν κανει. καθε Παρασκευή και Σαββατο γινεται χαμος απο αναρχοαπλυτα στην αυλη.
Μεχρι και σινεμα εχουν μεσα!!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Πλακα πλακα επιχείρηση το εχουν κανει. καθε Παρασκευή και Σαββατο γινεται χαμος απο αναρχοαπλυτα στην αυλη.
Μεχρι και σινεμα εχουν μεσα!!!!

εμ δεν υπαρχει κρατος. να παει και να γινει μερα προβολης της ταινιας 'υδατινος κοσμος'
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom