Νέα

Που αλλού τρώμε τα λεφτά μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
2
Like
1.506
Πόντοι
216
εγω κυριως χαλαω τα λευτα μου στα εξης:¨

-υπολογιστη(προσφατη αναβαθμιση 600 ευρω)
-αυτοκινητα
-φαγητο,ποτο
-nova εχω αλλα δεν την πληρωνω...αφου υπαρχει ο free τροπος... ;)
-ρουχα(απλα να ναι ωραια σ εμενα,οχι απαραιτητα ακριβα...)
δεν μου ρχεται κατι αλλο...
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
εγω κυριως χαλαω τα λευτα μου στα εξης:¨

-υπολογιστη(προσφατη αναβαθμιση 600 ευρω)
-αυτοκινητα
-φαγητο,ποτο
-nova εχω αλλα δεν την πληρωνω...αφου υπαρχει ο free τροπος... ;)
-ρουχα(απλα να ναι ωραια σ εμενα,οχι απαραιτητα ακριβα...)
δεν μου ρχεται κατι αλλο...

free τροπος????????(σορυ που χαλαω το θεματακι,αλλα μ φανηκε πολυ περιεργο!!)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
στις πουτανες! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Στους υπολογιστες Γενικοτερα (Δισκους Laptops CDs)
Μοντελισμος απο αυτοκινητακια (Ακριβο Hobby)
Στο αγωνιστικο αυτοκινητο... (Αυτο κι αν ειναι ακριβο Hobby)
Στις Πουτανες,
Kαι στα Cinema!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ποδοσφαιρα-διαρκείας παναθας..
ΧΒΟΧ360 ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ,μιλαμε το παιχνιδι κανει 70ευρώ.Υπολογίστε 2-3 τον μήνα ίσως και παραπάνω..
περιοδικά-εφημερίδες-βιβλία σαν τρελός..
σινεμά-ταβέρνες-ροκάδικα-ποτά..
ταξίδια..
 

Επισκέπτης
Υπήρχε σαιτ πριν γίνεις μέλος αγαπητέ

Προσοχή στην ποιότητα των ποστ - αυτή σε χαρακτηρίζει σα χρήστη. Οχι η ποσότητα.
Φίλε billk....θα σου απαντήσω με μια απάντηση που ξέρω πως θα σου έδιναν και οι υπέυθυνοι του σάιτ....

Είναι λίγο πιο αναλυτικά αυτό που σου είπε πιο πανω ο Εnforcer:
Υπάρχουν χρήστες που δεν ξέρεις το παρελθόν τους στο σάιτ.
Χρήστες που είχαν π.χ. εκατοντάδες ή χιλιάδες πόστ....αλλά με κάποιες αλλαγές που έγιναν στο σάιτ, τα πόστ τους μηδενίστηκαν.
Επίσης: Υπάρχουν χρήστες που έχουν προσφέρει κάποιες υπηρεσιες στο σάιτ, π.χ. φωτό που εντάχθηκαν σε καταλόγους, ή άλλης φύσεως.
Ίσως να υπάρχουν και κάποιοι που όντως να μην έχουν πάρα πολλά πόστ, αλλά υπάρχουν εδώ απο την ίδρυση του σάιτ, ή είχαν κάποιο ρόλο στη δημιουργία του....όλα τα παραπάνω αναγνωρίζονται συμβολικά , με ένα αξίωμα....είναι αρκετά απλό.
Δεν έιναι κακό που ρωτάς, απλά κατά την γνώμη μου δεν έχει θέση στη δημόσια συζήτηση.
Θα μπορούσες να στείλεις ένα Pm στους αρμόδιους.
Είμαι σίγουρος πως θα σου απαντούσαν με χαρά.

Φίλοι με καλύψατε!

Συναγωνιστή billk εύλογη η απορία σου και όπως θα κατάλαβες απο τους συνδέλφους είμαι παλιό μέλος που με την αλλαγή του site ξανάρχισα να γράφω από την αρχή ;)
 

Επισκέπτης
εγω τα τρωω σε λουκουμαδες να μου μεινει και η γλυκα.....χαχαχαχχαχαχα
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Τώρα στην φάση που είμαι χαλάω περισσότερα λεφτά για το σπίτι γενικά και για τον γιο μου!!! Επίσης, χαλάω κάποια φράγκα για το PC μου (κάναν δίσκο, κάνα φλασάκι, καμιά μνήμη, αναβάθμιση, κτλ).

Για ρούχα σπάνια, εκτός από κάνα κουστούμι για την δουλειά. Στην δουλειά είμαι κυριλέ, στην ζωή μου όμως λετσαρία του κερατά (τζην, t-shirts Metallica, Dream Theater και τέτοια!!!). Προχθες έτυχε και πήγα στην Sprider, πήρα ένα τζην και 3 πουκάμια κοντομάνικα στην ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ τιμή των 32 ευρώ όλα μαζί (ελέω εκπτώσεων!!!).

Επίσης, εκεί που δίνω φράγκα είναι και για το ΝΟVA!!! 63 ευρώπουλα τον μήνα (γιατί έχω το PVR και πληρώνω και της αδερφής μου) αλλά χαλάλι όμως γιατί αρχιμαλακίες των ελληνικών καναλιών δεν βλέπω. Είναι 756 ευρωπουλάκια τον χρόνο αλλά δεν στεναχωριέμαι ΚΑΘΟΛΟΥ που τα δίνω εκεί.

Στα κινητά τίποτα το ιδιαίτερο. Δεν είμαι και πολύ fan, απλά το αλλάζω κάθε χρόνο με την επιδότηση και δεν παίρνω και το super-duper της αγοράς. Κατά τα άλλα λογαριασμούς δεν έχω γιατί είναι εταιρικό και προσωπικό κινητό δεν έχω εκτός από μία Cosmocarta για τις "πορνηρές" δουλειές!!!

Λεφτά χώνω και στα εστιατόρια. Τι καλύτερο από μια καλή μάσα!!! Αλλά αν το φαγητό ή το service δεν ανταποκρίνεται στα λεφτά που δίνω, πολύ απλά δεν ξαναπατάω που να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα! Έχω αποκλείσει ήδη πολλά "καλά" εστιατόρια επειδή μου την έδωσε η ποιότητα του φαγητού ή το service από τον/την μαλακισμένο/μαλακισμένη, πιτσιρικά/πιτσιρίκα, σερβιτόρο/σερβιτόρα.

Τέλος, χαλάω φράγκα και για ταξίδια (αλλά κυρίως για ταξίδια εξωτερικού).

Για μπουζούκια δεν το συζητώ καν, δεν έχω πάει ποτέ στην ζωή μου και ούτε νομίζω να πάω και ποτέ. Για clubs ελάχιστα, πηγαίνω επίσης σπάνια (τώρα που το σκέφτομαι έχω να πάω και 1-2 χρόνια).

Αυτά...!

Α!!! Και φυσικά, χαλάω κάποια φράγκα στον πληρωμένο έρωτα... εννοείται!!!!
Και καλα κανεις βρε μωρο....μην πολυξοδευεσαι....
Οσα δινεις παραδειγμα εσυ τον χρονο...καποιοι αλλοι τα δινουν σε
παγια εξοδα μεσα σε 15 μερες...
Αν εξαιρεσουμε το γεγονος οτι εκει που γαμας....μετα πας και
ζητας τα λεφτα πισω....ειναι κι αυτο μια οικονομια....
Μπραβο λεβεντη μου....μαζι σου.....!!!
 

Επισκέπτης
Και καλα κανεις βρε μωρο....μην πολυξοδευεσαι....
Οσα δινεις παραδειγμα εσυ τον χρονο...καποιοι αλλοι τα δινουν σε
παγια εξοδα μεσα σε 15 μερες...

Τα πάγια έξοδά μου τον μήνα είναι κάνα 2χίλιαρο (δάνειο και η γυναίκα που κρατάει τον γιο μου) μιας και λέμε για πάγια.

Αν εξαιρεσουμε το γεγονος οτι εκει που γαμας....μετα πας και
ζητας τα λεφτα πισω....ειναι κι αυτο μια οικονομια....

Όσο για αυτό... :think: ... Whatever!!! Δεν θυμάμαι να σε έχω γαμήσει καν, πόσο μάλλον να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω, πράγμα που δεν το έχω κάνει ποτέ ούτως ή άλλως, όσο μάπα και να βγήκε η όλη κατάσταση!!!!!
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Και καλα κανεις βρε μωρο....μην πολυξοδευεσαι....
Οσα δινεις παραδειγμα εσυ τον χρονο...καποιοι αλλοι τα δινουν σε
παγια εξοδα μεσα σε 15 μερες...
Αν εξαιρεσουμε το γεγονος οτι εκει που γαμας....μετα πας και
ζητας τα λεφτα πισω....ειναι κι αυτο μια οικονομια....
Μπραβο λεβεντη μου....μαζι σου.....!!!

Το post αυτό είναι τελείως απαραδέκτο.

Με το συναγωνιστή Liomas δεν έχω καμία σχέση και ποτέ δεν έχω συνομιλήσει (εκτός από την περίπτωση του αειθαλούς, ευειδούς και γαμίκουλα παπού).

Αναμφισβητήτα όμως είναι από τους λίγους, για να μην πω ο μοναδικός που εκθέτει δημόσια την προσωπική του ζωή και της οικογενείας του. Και αυτό το κάνει με εξαιρετική συνέπεια οπότε όλοι καταλαβαίνουμε ότι είναι απολύτως ειλικρινής.

Μπορεί να διαφωνώ με ορισμένα πράγματα που λέει, μπορεί να συμφωνώ με άλλα, ποτέ δεν αισθάνθηκα ότι πρέπει να έχω κάποια συζήτηση μαζί του.

Εδώ όμως δεν μπορώ παρά να επεμβώ και να εκφέρω την γνώμη μου, διότι θεωρώ ότι η παρέμβαση της Κυρίας αυτής είναι τελείως απαραδέκτη.

1) Είναι εκτός τόπικ. Δεν μας λέει που ξοδεύει τα λεφτά της, δεν μας ενδιαφέρουν τα έξοδα της επιχείρήσης της και δη τα λειτουργικά (δεν υπάρχουν πάγια έξοδα).
Αν θέλει, ας ανοίξει αυτή ένα νήμα με θέμα την λογιστική των οίκων ανοχής. Και ας παρουσιάσει τα λογιστικά βιβλία του δικού της. Τόσες ενσώματες ακινητοποιήσεις, τόσες ασώματες, τόσες οι αποσβέσεις, τόσα τα λειτουργικά έξοδα, τόσα τα έσοδα. Και ας μας πεί πόσο είναι το ακαθάριστο εισόδημα της και τι φόρο πληρώνει.
Γιατί ο συναγωνιστής Liomas τα λέει;

2) Το χλευαστικό ύφος "εγώ ξοδεύω σε μισό μήνα όσα εσύ ξοδεύεις σε ένα χρόνο" είναι απολύτως ανόητο. Υπάρχουν πολλοί σε αυτόν τον κόσμο που μπορούν να ξοδέψουν σε ένα λεπτό όσα η Κυρία αυτή θα ξοδέψει σε ολόκληρη την ζωή της. Και λοιπόν τι έγινε;

3) Αναφέρεται σε μία συγκεκριμένη ενέργεια του συναγωνιστή δηλαδή ότι πληρώνει και μετά ζητά τα λεφτά του πίσω. Απο που βγαίνει αυτό; Πως το αποδεικνύει; Γιατί ρίχνει λάσπη;
Σε κάθε περίπτωση δεν είναι πιστευτή, λαμβάνοντας υπόψη την συνολική παρουσία, εκφορά λόγου και τοποθετήσεις του συναγωνιστή Liomas.

Οτιδήποτε άλλο είναι εκ του περισσού, ελπίζω ότι το moderation να λειτουργεί σε αυτόν τον ιστότοπο.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Είμαι ελέυθερος και έχω δικό μου σπίτι.
Μεγάλο μισθό, αυτοκίνητα, κινητά, βενζίνες, υπολογιστές πληρωμένα από την εταιρία μου.
Αρα μου περισσεύουν λεφτα.
Κάνω οτι τρέλες μπορείτε να φανταστείτε.
Όχι μόνο σεξουαλικές.
Τρέχω σε κάρτ, πηγαίνω στη φόρμουλα 1, στο γήπεδο, ταξίδια, ρούχα, βιβλία, οτιδήποτε μου καρφωθεί και μπορεί να με κάνει να αισθανθώ καλά.
 

Επισκέπτης
Το post αυτό είναι τελείως απαραδέκτο.

Με το συναγωνιστή Liomas δεν έχω καμία σχέση και ποτέ δεν έχω συνομιλήσει (εκτός από την περίπτωση του αειθαλούς, ευειδούς και γαμίκουλα παπού).

Αναμφισβητήτα όμως είναι από τους λίγους, για να μην πω ο μοναδικός που εκθέτει δημόσια την προσωπική του ζωή και της οικογενείας του. Και αυτό το κάνει με εξαιρετική συνέπεια οπότε όλοι καταλαβαίνουμε ότι είναι απολύτως ειλικρινής.

Μπορεί να διαφωνώ με ορισμένα πράγματα που λέει, μπορεί να συμφωνώ με άλλα, ποτέ δεν αισθάνθηκα ότι πρέπει να έχω κάποια συζήτηση μαζί του.

Εδώ όμως δεν μπορώ παρά να επεμβώ και να εκφέρω την γνώμη μου, διότι θεωρώ ότι η παρέμβαση της Κυρίας αυτής είναι τελείως απαραδέκτη.

1) Είναι εκτός τόπικ. Δεν μας λέει που ξοδεύει τα λεφτά της, δεν μας ενδιαφέρουν τα έξοδα της επιχείρήσης της και δη τα λειτουργικά (δεν υπάρχουν πάγια έξοδα).
Αν θέλει, ας ανοίξει αυτή ένα νήμα με θέμα την λογιστική των οίκων ανοχής. Και ας παρουσιάσει τα λογιστικά βιβλία του δικού της. Τόσες ενσώματες ακινητοποιήσεις, τόσες ασώματες, τόσες οι αποσβέσεις, τόσα τα λειτουργικά έξοδα, τόσα τα έσοδα. Και ας μας πεί πόσο είναι το ακαθάριστο εισόδημα της και τι φόρο πληρώνει.
Γιατί ο συναγωνιστής Liomas τα λέει;

2) Το χλευαστικό ύφος "εγώ ξοδεύω σε μισό μήνα όσα εσύ ξοδεύεις σε ένα χρόνο" είναι απολύτως ανόητο. Υπάρχουν πολλοί σε αυτόν τον κόσμο που μπορούν να ξοδέψουν σε ένα λεπτό όσα η Κυρία αυτή θα ξοδέψει σε ολόκληρη την ζωή της. Και λοιπόν τι έγινε;

3) Αναφέρεται σε μία συγκεκριμένη ενέργεια του συναγωνιστή δηλαδή ότι πληρώνει και μετά ζητά τα λεφτά του πίσω. Απο που βγαίνει αυτό; Πως το αποδεικνύει; Γιατί ρίχνει λάσπη;
Σε κάθε περίπτωση δεν είναι πιστευτή, λαμβάνοντας υπόψη την συνολική παρουσία, εκφορά λόγου και τοποθετήσεις του συναγωνιστή Liomas.

Οτιδήποτε άλλο είναι εκ του περισσού, ελπίζω ότι το moderation να λειτουργεί σε αυτόν τον ιστότοπο.

Εντάξει thanks για την αλληλεγγύη (!!!) αλλά δεν χρειάζεται να κάνουν κάτι οι mods, στο κάτω-κάτω δεν με ενδιαφέρει η γνώμη της καν, απλά με παραξένεψε το γεγονός ότι (προφανώς) την τσίμπησε καμιά μύγα, ή είχε κάποια "δυσάρεστη συνεύρεση" με πελάτη κι έπρεπε να ξεσπάσει κάπου! Τώρα γιατί σε μένα... αυτό είναι άλλο θέμα (που επίσης δεν με απασχολεί), μιας και η μόνη μας "επαφή" ήταν πριν 2-3 μέρες που πήγα εκεί, την είδα, αλλά δεν πέρασα. Μάλλον λοιπόν μιλάει για κάποιον άλλον. Τώρα πως της καρφώθηκε ότι αυτός ο άλλος ήμουν εγώ... ο θεός και η ψυχή της!!!! :cheesy:

Tώρα όσον αφορά τα λεφτά που έχει ή έχω... ΄κι αυτό άτοπο ήταν. Έχω-δεν έχω λεφτά, αυτή τι την ενδιαφέρει? Εμένα δεν με απασχόλησαν τα οικονομικά της, ας έχει παραπάνω λεφτά και από τον Bill Gates!!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το post αυτό είναι τελείως απαραδέκτο.

Με το συναγωνιστή Liomas δεν έχω καμία σχέση και ποτέ δεν έχω συνομιλήσει (εκτός από την περίπτωση του αειθαλούς, ευειδούς και γαμίκουλα παπού).

Αναμφισβητήτα όμως είναι από τους λίγους, για να μην πω ο μοναδικός που εκθέτει δημόσια την προσωπική του ζωή και της οικογενείας του. Και αυτό το κάνει με εξαιρετική συνέπεια οπότε όλοι καταλαβαίνουμε ότι είναι απολύτως ειλικρινής.

Μπορεί να διαφωνώ με ορισμένα πράγματα που λέει, μπορεί να συμφωνώ με άλλα, ποτέ δεν αισθάνθηκα ότι πρέπει να έχω κάποια συζήτηση μαζί του.

Εδώ όμως δεν μπορώ παρά να επεμβώ και να εκφέρω την γνώμη μου, διότι θεωρώ ότι η παρέμβαση της Κυρίας αυτής είναι τελείως απαραδέκτη.

1) Είναι εκτός τόπικ. Δεν μας λέει που ξοδεύει τα λεφτά της, δεν μας ενδιαφέρουν τα έξοδα της επιχείρήσης της και δη τα λειτουργικά (δεν υπάρχουν πάγια έξοδα).
Αν θέλει, ας ανοίξει αυτή ένα νήμα με θέμα την λογιστική των οίκων ανοχής. Και ας παρουσιάσει τα λογιστικά βιβλία του δικού της. Τόσες ενσώματες ακινητοποιήσεις, τόσες ασώματες, τόσες οι αποσβέσεις, τόσα τα λειτουργικά έξοδα, τόσα τα έσοδα. Και ας μας πεί πόσο είναι το ακαθάριστο εισόδημα της και τι φόρο πληρώνει.
Γιατί ο συναγωνιστής Liomas τα λέει;

2) Το χλευαστικό ύφος "εγώ ξοδεύω σε μισό μήνα όσα εσύ ξοδεύεις σε ένα χρόνο" είναι απολύτως ανόητο. Υπάρχουν πολλοί σε αυτόν τον κόσμο που μπορούν να ξοδέψουν σε ένα λεπτό όσα η Κυρία αυτή θα ξοδέψει σε ολόκληρη την ζωή της. Και λοιπόν τι έγινε;

3) Αναφέρεται σε μία συγκεκριμένη ενέργεια του συναγωνιστή δηλαδή ότι πληρώνει και μετά ζητά τα λεφτά του πίσω. Απο που βγαίνει αυτό; Πως το αποδεικνύει; Γιατί ρίχνει λάσπη;
Σε κάθε περίπτωση δεν είναι πιστευτή, λαμβάνοντας υπόψη την συνολική παρουσία, εκφορά λόγου και τοποθετήσεις του συναγωνιστή Liomas.

Οτιδήποτε άλλο είναι εκ του περισσού, ελπίζω ότι το moderation να λειτουργεί σε αυτόν τον ιστότοπο.

URL]]
 

halias

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Like
25
Πόντοι
1
Eγω πάλι είμαι ο μεγαλύτερος μαλακας απ'ολους μας.
Καθομουν και σκεφτόμουν εχθές και ανακάλυψα ότι μηνιαίως δίνω πάνω κάτω 180euro  στην Lucky strike....(τσιγάρα)......

Πέιτε μου δεν αξίζω να απονεμηθώ την μαλακοπουλάδα...?

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Eγω πάλι είμαι ο μεγαλύτερος μαλακας απ'ολους μας.
Καθομουν και σκεφτόμουν εχθές και ανακάλυψα ότι μηνιαίως δίνω πάνω κάτω 180euro  στην Lucky strike....(τσιγάρα)......

Πέιτε μου δεν αξίζω να απονεμηθώ την μαλακοπουλάδα...?

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλά γάμα τα... στον "καρκίνο" επενδύουμε οι περισσότεροι... Πως κόβεται? Ξυπνάς ένα πρωινό και λες "ΤΕΛΟΣ". Ούτε "κάνω το τελευταίο πακέτο και τέλος", ούτε "από Κυριακή το κόβω", ούτε "από την 1η του μηνός σταματάω το κάπνισμα".

Ξέρω, είναι δύσκολο να το πεις αυτό. Εγώ το παραδέχομαι, δεν μπορώ να το κάνω (προς το παρόν τουλάχιστον).
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Εντάξει thanks για την αλληλεγγύη (!!!) αλλά δεν χρειάζεται να κάνουν κάτι οι mods, στο κάτω-κάτω δεν με ενδιαφέρει η γνώμη της καν, απλά με παραξένεψε το γεγονός ότι (προφανώς) την τσίμπησε καμιά μύγα, ή είχε κάποια "δυσάρεστη συνεύρεση" με πελάτη κι έπρεπε να ξεσπάσει κάπου! Τώρα γιατί σε μένα... αυτό είναι άλλο θέμα (που επίσης δεν με απασχολεί), μιας και η μόνη μας "επαφή" ήταν πριν 2-3 μέρες που πήγα εκεί, την είδα, αλλά δεν πέρασα. Μάλλον λοιπόν μιλάει για κάποιον άλλον. Τώρα πως της καρφώθηκε ότι αυτός ο άλλος ήμουν εγώ... ο θεός και η ψυχή της!!!! :cheesy:

Γιατι αμφιβαλλεις οτι ο χ,ψ (ειτε μελος ειτε ακομα και μη εγγεργαμενος στο σαιτ) μπορει να χρησιμοποιησει το νικ ναμε σου/μας στο συγκεκριμενο σπιτι (και οχι μονο)?
Το θεωρεις απιθανο ενας αλλος Λιομας να περασε απο την Κατερινα, να εκανε οτι εκανε και να ζητησε και τα λεφτα πισω??? Εδω οι αλλοι τυπωναν τις κριτικες μας και τις επιδεικνυαν με καμαρι για τους κανουν καλυτερη τιμη...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Γιατι αμφιβαλλεις οτι ο χ,ψ (ειτε μελος ειτε ακομα και μη εγγεργαμενος στο σαιτ) μπορει να χρησιμοποιησει το νικ ναμε σου/μας στο συγκεκριμενο σπιτι (και οχι μονο)?
Το θεωρεις απιθανο ενας αλλος Λιομας να περασε απο την Κατερινα, να εκανε οτι εκανε και να ζητησε και τα λεφτα πισω??? Εδω οι αλλοι τυπωναν τις κριτικες μας και τις επιδεικνυαν με καμαρι για τους κανουν καλυτερη τιμη...
κανανε τετοιο πραγμα....? :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom