Νέα

Που αλλού τρώμε τα λεφτά μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Λες να εμφανιστει κανενας μικροτσουτσουνος και να πει οτι ειναι ο Βοιδοπουτσα;;;;;;;;
Να χαλασω και τη φημη μου;
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Eγω πάλι είμαι ο μεγαλύτερος μαλακας απ'ολους μας.
Καθομουν και σκεφτόμουν εχθές και ανακάλυψα ότι μηνιαίως δίνω πάνω κάτω 180euro  στην Lucky strike....(τσιγάρα)......

Πέιτε μου δεν αξίζω να απονεμηθώ την μαλακοπουλάδα...?

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Για να νιωσεις ακομα χειροτερα, δεν δινεις 180 EUR στην Χ Αγγλική εταιρεία, που στο κατω κατω απασχολει εργαζόμενους κλπ κλπ, αλλα δίνεις 135 EUR στον Αλογοσκούφη σε φόρους (1620 EUR τον χρόνο επιπλεον ΟΛΩΝ των άλλων φόρων) και τα υπόλοιπα στον περιπτερά,εταιρεια κλπ.
 
OP
OP
S

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Και καλα κανεις βρε μωρο....μην πολυξοδευεσαι....
Οσα δινεις παραδειγμα εσυ τον χρονο...καποιοι αλλοι τα δινουν σε
παγια εξοδα μεσα σε 15 μερες...
Αν εξαιρεσουμε το γεγονος οτι εκει που γαμας....μετα πας και
ζητας τα λεφτα πισω....ειναι κι αυτο μια οικονομια....
Μπραβο λεβεντη μου....μαζι σου.....!!!

Άσχετο, αλλά να ρωτήσω κάτι ?

Εσύ δεν είχες πεί κάπου αλλού οτι δεν θα ξαναγράψεις εδώ ?

Οχι δεν έχω πρόβλημα αν γράφεις ή δεν γράφεις, απλώς μου την δίνουν αυτοί (δεν μιλάω μόνο για σένα) που βγαίνουν και κάνουν βαρύγδουπες δηλώσεις με ύφος πρωθυπουργού που ανακοινώνει διάλυση της κυβέρνησης και πρόωρες εκλογές (για να είμαστε και στο κλίμα των ημερών) και μετά απο 2-3 μέρες ξαναμπαίνουν με ύφος "Τι να κάνω, σας λυπήθηκα και επέστρεψα".
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...οχι φιλε αστο...η Κατερινα ειναι πολυ ξηγημενο ατομο...!
Νομιζω οτι εδω ειμαστε παρεα...και θα ηταν ενδιαφερον να μαθουμε που χαλανε τα λεφτα τους και αυτες οι κοπελες ... ;)(αφου προφανως αυτες ζουν απο το δικο μας χομπυ :2funny:)
 

Επισκέπτης
Γιατι αμφιβαλλεις οτι ο χ,ψ (ειτε μελος ειτε ακομα και μη εγγεργαμενος στο σαιτ) μπορει να χρησιμοποιησει το νικ ναμε σου/μας στο συγκεκριμενο σπιτι (και οχι μονο)?
Το θεωρεις απιθανο ενας αλλος Λιομας να περασε απο την Κατερινα, να εκανε οτι εκανε και να ζητησε και τα λεφτα πισω??? Εδω οι αλλοι τυπωναν τις κριτικες μας και τις επιδεικνυαν με καμαρι για τους κανουν καλυτερη τιμη...

Ούτε αυτό με ενδιαφέρει φίλε μου. Και δεν με ενδιαφέρει επειδή όπως πολύ σωστά είπες μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε. Κι εγώ μπορώ να το κάνω, κι εσύ και όλοι μας.

Το θέμα είναι ότι δεν νομίζω να της έχω δώσει δικαίωμα να πιστεύει κάτι τέτοιο για μένα, για τον πολύ απλό λόγο ότι ουδέποτε έχουμε συνομιλήσει μαζί, ούτε έχουμε πηδηχτεί, ούτε έχουμε ανταλλάξει κάνα pm, ούτε τίποτα.

Τέσπα, όπως είπα, δεν με αγγίζουν αυτά. Ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει.
 
OP
OP
S

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
...οχι φιλε αστο...η Κατερινα ειναι πολυ ξηγημενο ατομο...!
Νομιζω οτι εδω ειμαστε παρεα

Σίγουρα μπορεί να είναι, δεν αντιλέγω. Ούτε την ξέρω προσωπικά ούτε με ξέρει.
Έτσι γίνεται με όλους εδώ μέσα. Κανείς δεν ξέρει τον άλλον προσωπικά και όλοι χαρακτηριζόμαστε απο αυτά που γράφουμε και μόνο.

Προσωπικά λοιπόν, εξεφρασα την δυσαρέσκεια μου με αφορμή ένα άσχετο post που έκανε για τον Lioma τον οποίο επίσης δεν γνωρίζω προσωπικά αλλά συμπαθώ ιδιαιτέρως γιατί είμαστε εδώ σχεδόν απο την αρχή του site και όσα post έχει γράψει είναι όλα ένα κι ένα.

 

Επισκέπτης
Παιδία ας μη χαλάμε το θέμα αυτού του τοπικ, πάλι ξεφεύγουμε....
 
OP
OP
S

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16

Επισκέπτης
Φίλε δεν έλαβα τίποτα, άσε να περιμένουμε να φτιαχτεί γιατί δεν βλέπω να μου έρχεται
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
καλα ρε μαγκες υπαρχουν ΤΟΣΟ καραγκιοζηδες?ο αλλος που εκτυπωσε τα reviews για μια εκπτωση λίγων ευρω και ο αλλος που λεει οτι ειναι ενα νικ καποιου φόρουμ για να καβλωσει η γκόμενα τι μυαλο κουβαλανε?ΠΟΣΟ ΚΑΜΜΕΝΟΙ υπαρχουν ρε γμτ και μετα λεμε για τις πουτανες τις ελληνίδες..
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Ούτε αυτό με ενδιαφέρει φίλε μου. Και δεν με ενδιαφέρει επειδή όπως πολύ σωστά είπες μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε. Κι εγώ μπορώ να το κάνω, κι εσύ και όλοι μας.

Το θέμα είναι ότι δεν νομίζω να της έχω δώσει δικαίωμα να πιστεύει κάτι τέτοιο για μένα, για τον πολύ απλό λόγο ότι ουδέποτε έχουμε συνομιλήσει μαζί, ούτε έχουμε πηδηχτεί, ούτε έχουμε ανταλλάξει κάνα pm, ούτε τίποτα.

Τέσπα, όπως είπα, δεν με αγγίζουν αυτά. Ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει.

Κατερίνα.......ξέρεις πολύ καλά πόσο σε συμπαθώ, έτσι ;
Κι ας μην έχουμε γνωριστεί......
Και ειλικρινά χαίρομαι που σε ξαναβλέπω στο φόρουμ.
ΟΜΩΣ ....Ξέρω από την αρχή που γράφτηκα εδώ και τον Liomas, (εννοώ σαν νικ και σαν γραφόμενα....) - Δεν τον έχω γνωρίσει προσωπικά.
Μου φαίνεται εξαιρετικά απίθανο αυτό το παιδί που είναι ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ τόσα χρόνια εδώ μέσα, να έκανε κάτι τέτοιο που περιγράφεις....
Πρέπει να είναι παρεξήγηση, δεν πάει το μυαλό μου αλλού.
Ίσως κάποιος να χρησιμοποίησε το νικ του.....το σκέφτηκες ;
Πιστεύω πως δεν έπρεπε να του την πείς έτσι δημόσια....
Αυτό ήταν λάθος.
Για να το λές εσύ πως κάτι τέτοιο έγινε.....ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΒΗ.
Δεν πιστεύω όμως ότι αυτός που το έκανε ήταν ο Liomas που ξέρουμε.
Με μια ερώτηση με pm.....θα μπορούσε να είχε λυθεί το θέμα.
 

Επισκέπτης
προσωπικα θεωρω αυτο το θρεντ αναξιο σχολιασμου!!τι σημαινει που αλλου τρωμε τα λεφτα μας?οπου γουσταρει ο καθενας!!!
 
OP
OP
S

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
προσωπικα θεωρω αυτο το θρεντ αναξιο σχολιασμου!!τι σημαινει που αλλου τρωμε τα λεφτα μας?οπου γουσταρει ο καθενας!!!

Σου θίξαμε την γυναίκα της ζωής σου και παρεξηγήθηκες φιλαράκο ?

Αν το θεωρείς αναξιο σχολιασμου, που είναι δικαίωμα σου, πολύ απλά μην μπαίνεις στον κόπο να το σχολιάσεις.

Κι εγώ όταν είδα το thread "Ιστορία του Τατουάζ" το πρώτο που σκέφτηκα είναι "Στα αρχίδια μου", αλλά πολύ απλά το ξεπέρασα και ασχολήθηκα με αυτά που με ενδιέφεραν  :sunglasses:
 

halias

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Like
25
Πόντοι
1
Χαλάω τα λεφτά μου πηγαίνωντας Σαβ/κα την δικιά μου στην Χαλκιδική για να μην μου πρήζει τα ούμπαλα όλη την επόμενη εβδομάδα

Χαλάω τα λεφτά μου σε τσιγάρα όπως προείπα

Χαλάω τα λεφτά μου σε ξύδια  (κυρίως τσίπουρα με όλα το κομφόρ..)

Χαλάω τα λεφτά μου σε ταρίφες γιατι έτσι όπως έγεινε η Θεσσαλονίκη με Μετρο και με τα πόδια μποτιλιαρίζεσαι

Χαλάω τα λεφτά μου σε σκυλοτροφές και λιχουδιές για την σκύλα μου

Χαλάω τα λεφτα μου σε λιπαντικές κρέμες γιατί όταν μου πρήζει η δικιά μου τα αρχίδια της μπουκώνω το γκροβερ και το βουλώνει

Εκεί που δεν τρώω τα λεφτά μου και σπάζομαι τρελαινομαι αγχόνομαι τσαντίζομαι είναι σε city tours.

Βρε μπατσούλιδες του ηθών.Βρε Αποστολε Γκλέτσο (σηριαλ remember..?) αφηστε ρε φούστηδες τα ct να ξαναρθουν να ξελαμπικάρει το μυαλουδάκι μας.Πάντε πιάστε τα πρεζάκια και τους ψευτονταβάδες στην Γιαννιτσών που γαμιούνται για να έρθουν πιο κοντα στον θανατο.Αφήστε τα ct ελεύθερα να έρθουν να παμε να φάμε κανα ψαράκι και μετα με την μίξη των αρωμάτων (τζατζίκη με chanel 15 ή versage) να καταλήγουμε στο πολυτελές δωμάτιό τους και να τους δείχνουμε πόσο πάει το καλαμπόκι στην Τούμπα....

Υυυυυυυυμαρτον !!!!!!!!!!!!!!!
Υυυυυυυυμαρτον !!!!!!!!!!!!!!!
Υυυυυυυυμαρτον !!!!!!!!!!!!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.534
Πόντοι
41.447
Χαλάω τα λεφτα μου σε λιπαντικές κρέμες γιατί όταν μου πρήζει η δικιά μου τα αρχίδια της μπουκώνω το γκροβερ και το βουλώνει

λάθος φίλε!
έχεις δοκιμάσει με σάλιο?
για να μην σου πω ασάλιωτα!
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Αφήστε τα ct ελεύθερα να έρθουν να παμε να φάμε κανα ψαράκι και μετα με την μίξη των αρωμάτων (τζατζίκη με chanel 15 ή versage) να καταλήγουμε στο πολυτελές δωμάτιό τους και να τους δείχνουμε πόσο πάει το καλαμπόκι στην Τούμπα....

Ρε εσύ τζατζίκι με ψάρι;;;
 

halias

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Like
25
Πόντοι
1
Τζατζικη με ψαρι και παστες σαρδελες με nutela....xaxaxaxa
 

Επισκέπτης
1.Πολυτελή σκάφη (yacht)...
2.Σπίτια..
3.Αμάξια,κυρίως supercars αλλά και μια κατηγορία κάτω απ'αυτά...
4.Ρούχα,πολλααααααά ρούχα....απο Ιταλία,Ισπανία κ Ελλάδα φυσικά...
5.Κεράσματα σε φιλους...:P

Κάτι άλλο δν μου έρχεται....μιας κ δν εχω ιδιαίτερες υποχρεώσεις....ούτε πάω σε μπουρδέλα,μόνο στριπ :think:...χαλάω ότι λεφτά μου περισσεύουν στα παραπάνω...όμως,βγάζω κ κέρδος απ'τις αγορές μου... :rockon:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
1.Πολυτελή σκάφη (yacht)...
2.Σπίτια..
3.Αμάξια,κυρίως supercars αλλά και μια κατηγορία κάτω απ'αυτά...
4.Ρούχα,πολλααααααά ρούχα....απο Ιταλία,Ισπανία κ Ελλάδα φυσικά...
5.Κεράσματα σε φιλους...:P

Σε αυτά χαλάς,όσα σου περισεύουν από τσάρκες; :think:

Κάτι άλλο δν μου έρχεται....μιας κ δν εχω ιδιαίτερες υποχρεώσεις....ούτε πάω σε μπουρδέλα,μόνο στριπ :think:...χαλάω ότι λεφτά μου περισσεύουν στα παραπάνω...όμως,[size=11pt]βγάζω κ κέρδος απ'τις αγορές μου...[/size] :rockon:

Αυτό πώς διάολο γίνεται; :tickedoff:

PS:  Να είσαι προσεκτικός με τους φίλους σου :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom