Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.851
Κριτικές
21
Like
11.012
Πόντοι
4.546
Θελω να πιω η να χαπακωθω απο τη στενοχωρια μου ηδη εχω κατεβασει 2 500αρες μπυρες
Χαλάρωσε ρε Ζαν, το καλό πράγμα αργεί να γίνει. Σκέψου ότι ΟΤΑΝ ανοίξουν (και όχι ΑΝ ανοίξουν), θα γίνει πάρτι στη Φυλής. Οπότε, υπομο(υ)νή.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
φίλε δεν ισχύει...
ο εμβολιασμένος κολλάει ο ίδιος πολύ πιο δύσκολα (συνεπώς μικρότερες πιθανότητες να μεταδώσει) και ακόμα κι όταν αυτό συμβεί φέρει πολύ μικρότερο ιικό φορτίο (συνεπώς πάλι μεταδίδει πιο δύσκολα και με μικρότερες συνέπειες για αυτόν που θα κολλήσει).
το εμβόλιο είναι πολύ σοβαρή "λύση" για τις εκδιδόμενες, και ειδικά στα μπουρδέλα (που γίνεται σφαγή), είναι (ή θα έπρεπε να είναι) εκ των ουκ άνευ...
Επειδή πολλά παραμύθια λέγονται και εσφαλμένες εντυπώσεις σκοπίμως δημιουργούνται από τα ΜΜΕ με την συμμετοχή γιατρών που κερδοσκοπούν εις βάρος της υγείας των πολιτών, για τα εμβόλια της γρίπης και του κορονοϊού ισχύει το εξής και μόνο

Το αντιγριπικό εμβόλιο λειτουργεί ως προσωπική"ασπίδα", λόγω της δημιουργίας αντισωμάτων, στην αντιμετώπιση μιας εισβολής του ιού στο σώμα του εμβολιασμένου για χρονικό διάστημα μικρότερο του ενός έτους και τίποτε περισσότερο! Το εμβόλιο δεν παρέχει εγγύηση επιβίωσης σε περίπτωση ίωσης! Όλα τα άλλα που λέγονται είναι παραμύθια που αποβλέπουν στο να εμβολιαστεί ο πληθυσμός για να κερδίσουν κάποιοι με διάφορους τρόπους.

Εν προκειμένω να αναφέρω ότι φίλος μου με την γυναίκα του προσβλήθηκαν οικογενειακώς από τον κορονοϊό πριν από 12 μήνες και προσβλήθηκαν για 2η φορά τον περασμένο μήνα με πολύ εντονότερο τρόπο (έμειναν και οι δύο στο νοσοκομείο για 20 μέρες!).
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.491
Κριτικές
62
Like
45.188
Πόντοι
9.297
Αν ειχαμε συριζα δεν σταματαγαμε να πηδαμε στα μπουρδελακια και δεν θα παιρνουσαμε ολον αυτον τον εφιάλτη που θα βιωσουμε για 7 μηνες.
πρεπει να ανοιξουν ολα στη ζουλα και να παιχτεί κυνηγητό μεχρι τις 7 δεν παει αλλο αντισταση
Αν ειχαμε Συριζα ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΝΕΚΡΟΙ!
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.283
Κριτικές
7
Like
38.180
Πόντοι
10.411
*Εδώ σας έχω!
**Πάω στοίχημα πως ΔΕΝ υπάρχει πιθανότητα να τηρηθούν μέτρα κτλ. όπως συμβαίνει εξάλλου σχεδόν παντού στην κοινωνία...
Εν τω μεταξύ προσωπικά με όσες τσατσάδες είχα συνομιλήσει πριν το πολύμηνο κλείσιμο έκαναν αγώνα/αγορεύσεις κατά της μάσκας, της ύπαρξης του ιού κτλ.
Οπότε σε γενικές γραμμές θεωρώ πως ελάχιστες "τυπικές" υπηρεσίες θα υπάρχουν κατά την διάρκεια της βάρδιας....
  • Τήρηση πελατολογίου όπου θα αναγράφεται το μικρό όνομα και τηλέφωνο επικοινωνίας για λόγους εχεμύθειας :confused: :confused:
  • Αποφυγή πληρωμής με μετρητά και χρήση πλαστικών καρτών με ανέπαφη συναλλαγή. :confused: :confused:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αυτο θελω να πω ΑΚΡΙΒΩΣ....115.000 θα ημασταν.
Με τι δεδομενα λες αυτο το νουμερο??
Ο συριζα θα διαχειρίζοταν πολυ καλυτερα τη πανδημια τυπε δεν ξερω ποσα κρουσματα και νεκρους θα ειχαμε αλλα σιγουρα πολυ λιγοτερους.
Εγω παντα εχω εμπιστοσυνη στην αριστερα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.491
Κριτικές
62
Like
45.188
Πόντοι
9.297
Με τι δεδομενα λες αυτο το νουμερο??
Ο συριζα θα διαχειρίζοταν πολυ καλυτερα τη πανδημια τυπε δεν ξερω ποσα κρουσματα και νεκρους θα ειχαμε αλλα σιγουρα πολυ λιγοτερους.
Εγω παντα εχω εμπιστοσυνη στην αριστερα.
Μονο με τα ανοιχτα μπουρδελα θα ειχαμε πολλα περισσοτερα κριυσματα...
Τι θα γινοταν στις συγκοινωνιες;Θα εβαζαν τριπλασια λεωφορεια;Απο..την Κουβα;
Ελααα ...σοβαρεψου λιγο!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μονο με τα ανοιχτα μπουρδελα θα ειχαμε πολλα περισσοτερα κριυσματα...
Τι θα γινοταν στις συγκοινωνιες;Θα εβαζαν τριπλασια λεωφορεια;Απο..την Κουβα;
Ελααα ...σοβαρεψου λιγο!
Να σου πω εγω μια μαλακια που εκανε ο κουλης και ειχαμε περιπου 100000 κρουσματα πλας?
Μμμ εκει κολλησαν ολοι.
Αν επαιρνε πιο εντατικα μετρα στα μμμ θα ειχαμε 100000 λιγοτερα κρουσματα και θανατους κατα 3000 λιγοτερους.
Θες να σου πω αλλη μαλακια του κουλη?περυσι ανοιξε ανεξελεγκτα τον τουρισμο και εμπαιναν μεσα χωρις ελεγχο και σκορπισε ο ιος κυριως απο τα βαλκανια.
2 μαλακιες 200000 κρουσματα και γυρω στους 7000.
Εχετε μουτρα και μιλατε????
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

νομίζω από βενεζουέλα...μαδούρο... :confused:
Να και η κοντοπορδη
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.491
Κριτικές
62
Like
45.188
Πόντοι
9.297
Να σου πω εγω μια μαλακια που εκανε ο κουλης και ειχαμε περιπου 100000 κρουσματα πλας?
Μμμ εκει κολλησαν ολοι.
Αν επαιρνε πιο εντατικα μετρα στα μμμ θα ειχαμε 100000 λιγοτερα κρουσματα και θανατους κατα 3000 λιγοτερους.
Θες να σου πω αλλη μαλακια του κουλη?περυσι ανοιξε ανεξελεγκτα τον τουρισμο και εμπαιναν μεσα χωρις ελεγχο και σκορπισε ο ιος κυριως απο τα βαλκανια.
2 μαλακιες 200000 κρουσματα και γυρω στους 7000.
Εχετε μουτρα και μιλατε????
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Να και η κοντοπορδη
Συμφωνω για τους ελεγχους αν και ηταν παντα ελαχιστα τα κρουσματα απο τουριστες.
Στα ΜΜΜ πως θα επαιρνε πολλα λεωφορεια και γρηγορα;Με δωρεα απο τον Μαδουρο...που οι υπαλληλοι του χουφτωναν τις κοπελες στην πρεσβεια και ο συντροφος Αλεξης τα κουκουλωνε...για να μην θιγει το "ηθος" των επαναστατων της Βενεζουελας;
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
όντως πρέπει τον έχει αγχώσει η έλλειψη αφέντρας...
Μαλακα 7 ιουνιου θα κανω καταδρομικες πως αισθάνεσαι μαλακακο για λεγε.
Στα μπουρδελα ρε ναι με μουνακια εκει μεσα θα τραβηξω και φωτογραφιες ν σου στειλω να παιζεις το μικρο σου πουλακι
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Μαλακα 7 ιουνιου θα κανω καταδρομικες πως αισθάνεσαι μαλακακο για λεγε.
Στα μπουρδελα ρε ναι με μουνακια εκει μεσα θα τραβηξω και φωτογραφιες ν σου στειλω να παιζεις το μικρο σου πουλακι
ΟΚ, ευπρόσδεκτα!

Αλλά να βάλεις και την αφέντρα σου να τραβήξει βίντεο για να δούμε πως ψήνεις το ψάρι κι από την άλλη μερια! :tooth:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Στραπον δεν τρωω εσυ ομως πατουσα βρωμικη και καμια κωλιλα θα τη φας.
ΚΙΝΗΤΗ μοναδα μικροβιων εισαι ρε μπουλη
Kαλά μας δουλεύεις? Αφού τα έχεις πει στο νήμα με τις αφέντρες! :tooth: :tooth: :tooth:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
μουνάκια έχουν κι οι αφέντρες αλλά εσύ με το στραπόν ασχολείσαι... :dunno:
Ενω εσυ που ασχολεισαι με τα μουνακια γιατι δεν αισθανονται τιποτα??
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Kαλά μας δουλεύεις? Αφού τα έχεις πει στο νήμα με τις αφέντρες! :tooth: :tooth: :tooth:
Βρες που λεω οτι τρωω στραπ και βαλτο εδω δημοσια.
Αλλιως ξεφτιλιζεσαι
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Λοιπον παω πλατεια 1 ωρα σας θελω ξυρισμένες γυαλισμενες κοκετες για πουτσο.
 

palamas

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
428
Κριτικές
3
Like
441
Πόντοι
21
Οι οδηγίες για το άνοιγμα όλα τα λεφτά!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom