Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
μωρή κότα ξεπουπουλιασμένη, όνειδος του αντρικού φύλλου, έχεις όλα τα κακά της μοίρας σου...
δεν καταλαβαίνεις χριστό. ζώον εγεννήθηκες, ζώο θα πεθάνεις πανίβλακα.
το τι κάνεις εσύ ρε homo erectus (στην καλύτερη), κανέναν δεν ενδιαφέρει. δε πα να προσπαθείς να παιξεις το τσουτσουνάκι σου στα τσαρδιά, δε πα να τρως βρώμικο στη λιοσίων (μαγκιές κλανιές του κώλου που φαντάζεσαι από το δωματιάκι που σου παραχωρεί ο μπαμπάς), όλα αυτά ρε ζώον είναι άσχετα με το θέμα μας και ουδόλως ενδιαφέρουν τον μέσο έλληνα και εννοείται την κάθε κυβέρνηση.
σου έθεσα τις παραμέτρους που μετράνε για να ανοίξει το κάθε επάγγελμα, όπου τα μπουρδέλα βρίσκονται στον πάτο το επαναλαμβάνω, κι εσύ γράφεις τον πόνο της καρδιάς σου :jerking: και της ανύπαρκτης ψωλής σου το χαβά :jerking: (μάλλον του κώλου σου το χαβά...) σαν κοριτσάκι που του πήραν το παγωτό από το χέρι...

είμαι βετεράνος μπουρδελιάρης είσαι μπούλης και μαλάκας που γαμιέται με την όπισθεν από τις αφέντρες του
ψιτ ψιτ ψιτ μπουλη χοντρουλη κοντουλη ακου...
Τα βαλες με τους βετερανους μπουρδελιαριδες και εχεις ξεβρακωθει εδω μεσα,ολο το σαιτ γελαει για παρτι σου.
Τα μπουρδελα λες ανηκουν στον πατο και εγω θα σου απαντησω παλι ηρεμα.
Ρε μικροτσουτσουνε οι βιασμοι και οι σεξουαλικες παρενοχλησεις γιατι εχουν αυξηθει το τελευταιο διαστημα ξερεις?γιατι οι οικοι ειναι κλειστοι,ξερεις ποσοι μπουρδελιαριδες εβρισκαν θαλπωρη στους οικους?αν δεν ανοιξουν οι οικοι αμεσα το προβλημα θα εντείνεται και θύματα θα ειναι η γυναικα η κορη η μανα του καθενα,γι αυτο σου λεω πως πρεπει αμεσα να ανοιξουν.
Τα μπουρδελα κατα τα λεγομενα σου ανηκουν στο πατο αλλα καταφερνουν και μειωνουν σε μεγαλο βαθμο την παρανομια σε βιασμους σεξουαλικες παρενοχλησεις κλπ.
Θα μου πεις να πανε στα κολγκιρλσ σου θα σου πω πως αυτα ειναι απλησίαστα για το μεγαλυτερο μερος του πληθυσμου οποτε ειτε υπαρχουν ειτε οχι δεν βαζουν φρενο στο προβλημα,μονο οι οικοι ανοχης καταστελλουν το προβλημα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Φακερε να συνεχισω να μετραω αντιστροφα 9 και σημερα....
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ψιτ ψιτ αγάμητο σούργελο δεν καταλαβαίνεις τίποτα...
Καλύτερα για σένα, στην κοσμάρα σου :jerking:
Χαιρομαι που σου τελείωσαν τα επιχειρηματα προμοτορα.
Ταπωμα γερο 10-0
Λοιπον τωρα που θα ανοιξουν θα σου στελνω σε π.μ φωτογραφιες απο τσαρκες που θα κανω και τα πουτανακια που θα παιρνω απο τα μπουρδελακια
 

Loukoumi

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2021
Μηνύματα
100
Like
112
Πόντοι
1
Ρε ονειδος ποιος σου ειπε οτι οι οικοι δεν ειναι σημαντικη δραστηριότητα?
Επειδη εσυ για να πηδηξεις θες τριαντάφυλλα κρασια σαμπανιες και 2 χάπια λεβιτρα δεν ειναι σημαντικα.
Επειδη δεν μπορεις εσυ να πηδηξεις στο τεταρτο σου φταινε τα τσαρδια,η επειδη εσυ μου θες σεντονι απο βιολογικο βαμβάκι και πλημμενο με απορρυπαντικο αντιαλλεργικο για ευαισθητα δερματα?
Στα μπουρδελα πανε οι αντρες προμοτορακο,φλουφλιδες γυναικωτοι αγαπουληδες ντεμι ημιντεμι και κλαρινομαλακιδες απαγορευονται οπως και αισθηματουλιδες σαν και σενα.
Με βλεπεις σπυ μιλαω ηρεμα γιατι κρατιέμαι.
Εγω τα λεφτα μου τα περισσοτερα στα μπουρδελα τα χαλαω,ουτε για ρουχα χαλαω ουτε για φαγητα,μονο βρωμικο και μπυρονι στη πλατεια και για τα αμαξια οτι χαλαω μιας και εχχω πορωση.
Ολα τα υπολοιπα στα τσαρδια.
Εδω ρε μαλακα οταν τα ειχα με γκομενα ειχα κατεβει να παρω δωρο τελος παντων ημουν 3η σεπτεμβριου και λεω δεν παω μια τσαρκα στα περιξ και μετα ψαχνω για δωρο και τα εφαγα τα λεφτα στη φωκαιας και μετα καπακι διδυμου και γυρισα πισω σπίτι χωρις δωρο.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ειμαι βετερανος μπουρδελιαρης μαλακα προμοτορα
Το δάχτυλο πάει σύννεφο στα μπουρδέλα και στα στούντιο.από όλες της κατηγορίες πάνε.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
:jerking: :shit:
Αναμένω τα στραπονιάσματά σου.
Μη ντρέπεσαι...
Θα θελες να ηταν στραπονιασματα ρε προμοτορα.
Λοιπον παμε ντηλ.
Σε κερναω μεταξι οταν ανοιξουν οσες φορες μπορεις και θες μεσα σε ενα 12ωρο μεσα???
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Το δάχτυλο πάει σύννεφο στα μπουρδέλα και στα στούντιο.από όλες της κατηγορίες πάνε.
Παντου παει ρε τυπε,εδω μεχρι και απο τις γκομενες τους ζητανε καποιοι.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Βρε λέτε να τα ανοίξουν παρέα;;


20210507_161824.jpg
 

Xisia37

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, ψάχνω τη Λίλλη από alien girls και dreamplace. Ξέρει κανείς αν εργάζεται κάπου ή αν δέχεται σε ξενοδοχείο κλπ;
 

lkjhgfdsaa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
179
Κριτικές
8
Like
393
Πόντοι
21
Βρε λέτε να τα ανοίξουν παρέα;;


20210507_161824.jpg
Ανοίγουν μόνο για εμβολιασμένους με τουλάχιστον μια δόση. Για όλους θα ανοίξουν αρχές Ιουνίου. Ελπίζω να μην ανοίξουν τα μπουρδελα αρχές Ιουνίου.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ανοίγουν μόνο για εμβολιασμένους με τουλάχιστον μια δόση. Για όλους θα ανοίξουν αρχές Ιουνίου. Ελπίζω να μην ανοίξουν τα μπουρδελα αρχές Ιουνίου.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα τα ανοίξουν πριν τα γυμναστήρια....
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.924
Πόντοι
3.346
Θα θελες να ηταν στραπονιασματα ρε προμοτορα.
Λοιπον παμε ντηλ.
Σε κερναω μεταξι οταν ανοιξουν οσες φορες μπορεις και θες μεσα σε ενα 12ωρο μεσα???
Αν δε δεχτεί ο τζον, να πάρω εγώ τη θέση του? Κέρασέ με μπουρδέλα να σε κεράσω βρώμικο στην Αχαρνών
 

nikos2255

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
168
Like
323
Πόντοι
21
Αν περπατας εξω απο καφετερια κολλας κορωνα, αν καθησεις σε τραπεζι δεν κολλας.Αν εισαι στον νομο σου δεν κολλας, αν πας στον διπλανο νομο κολλας . Αν πας με πουτανα κολλας, εξω ειναι ολες καλα κοριτσια θωρακισμενες απο αρρωστιες και δεν κολλας.Ε αη στο διαολο καραγκιοζηδες ανοιξτε τα επιτελους να γαμησει ο κοσμος, καποιοι εχουμε σχεσεις απο αποσταση εχουμε σαλταρει και εχουμε να δουμε μνι 6 μηνες.Χιλιες φορες κορονα παρα να παμε απο ψυχολογικα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Ας υποχρεωναν τα κοριτσια να κανουν εμβολιο και να τα ανοιγαν αμεσως.:headbang2:
Θα επρεπε να κανουν και οι πελατες γιατι αν κανεις εμβολιο απλα δε νοσεις
Γινεσαι ομως μεταφορεας του ιου
Αν καναν εμβολιο μονο οι ιεροδουλες απλα δε θα νοσουσαν οι ιδιες
Θα συνεχιζαν να μεταδιδουν ομως τον ιο
 

nikos2255

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
168
Like
323
Πόντοι
21
Θέλουν να μας κρατάνε καυλωμενους και σε εγρήγορση μέχρι να σκάσουν οι τουρίστριες. Έχουν σχέδιο :)
Με την αγαμια που εχει πεσει εγω βαραγα ακομα και την προεδρο της δημοκρατιας:cheesy:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom