Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.924
Πόντοι
3.346
Απομακρύνθηκε μια και καλή το ενδεχόμενο να ανοίξουν οι οίκοι μέχρι τις 17 Μαΐου, ανακοινώθηκε σήμερα τι ανοίγει μέχρι τότε, λίγα πράγματα

Από ο,τι πρόσεξα, το πάνε με αργά βήματα το άνοιγμα.

Ακολουθούν την ίδια κατεύθυνση με το προηγούμενο καλοκαίρι
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ακολουθούν την ίδια κατεύθυνση με το προηγούμενο καλοκαίρι
Σχεδόν...πέρυσι τέτοια εποχή δεν το συζητούσαν καν για τα σχολεία.
Τώρα τα ανοίγουν ασυζητητί ...
Θα είναι πιο σύντομο το άνοιγμα από πέρυσι, αλλά ίσα που...
Άντε 2 εβδομάδες νωρίτερα.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Mην απελπιζεσαι φιλε φαγαμε τον γαιδαρο και εμεινε η ουρα.
Εως 15 Μαΐου θα εχπυν ανοιξει μαζι με τα γυμναστηρια ηδη επισπευδουν το ανοιγμα των γυμναστηριων.
Περιμενω τον φακερο να μας πει μιας και ο τυπος πεφτει μεσα εχει πηγες.
18 και σημερα.
Γυμναστήρια είπαν σήμερα..
ότι δε θα ανοίξουν ακόμα..δηλαδή μέχρι την επόμενη συνεδριαση των γιατρών την άλλη Πέμπτη
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
πρεπει να πεφτει το δουλεμα της αρκουδας απο πλευρας κυβερνησης,δεν εξηγειται αλλιως.Το γεγονος οτι ολα ανοιγουν με το 10% του πληθυσμου να εχει εμβολιαστει μονο,με 90 θανατους καθε μερα και καμια 800αρια διασωληνωμενους μας δουλευουν κανονικα.
Και εγω θελω να ανοιξουν αλλα τουλαχιστον να μην μας δουλευουν ετσι.Ας πουνε την αληθεια γιατι κανονικα ουτε τον χειμωνα επρεπε να κλεισουν οι τα μπουρδελα.

Ο μοναδικος λογος που ανοιγουν ολα ειναι οτι τους τελειωσαν τα λεφτα που εδιναν σε επιστρεπτεες,επιδοματα,σε αναστολες εργασιας και για να δουλεψουν οι κεφαλαιοκρατες μεγαλοξενοδοχοι φιλοι τους. Καμια σχεση με την πανδημια δηλαδη.Αλλωστε το ειχαν πει και περυσι.Ο ιος δεν επηρεαζεται απο το καλοκαιρι και τις υψηλες θερμοκρασιες.Θυμαστε τι εγινε πχ στη θεσσαλονικη ηρθαν βοσνιοι,σερβοι και εγω δεν θυμαμαι ποιοι αλλοι περυσι το καλοκαιρι και την πατησε η θεσσαλονικη.

Επισης ειπαν οι ειδικοι οτι το πασχα εγινε χαμος.Με πολυ κοσμο εξω,με συγκεντρωσεις κτλ.Επισης βλεπουμε οτι τωρα που ανοιξε η εστιαση γινεται ενας χαμος με τα καφε που επιτρεπεται να κατσεις χωρις μασκα.Ολα αυτα θα φανουν σε 15 μερες ειπαν οι ειδικοι..Δηλαδη σε 15 μερες θα ξερουμε αν αυξηθουν τα κρουσματα λογω ανοιγματος.

Με λιγα λογια το συμπερασμα ειναι οτι μας εχουν χεσμενους και τον χειμωνα κακως ηταν ολα κλειστα.

Πιστευω δε οτι και 15 χιλιαδες κρουσματα καθημερινα τον ιουνιο να εχουμε παλι ανοιχτα θα ειναι ολα αφου πλεον τα ταμεια εμειναν αδεια και πρεπει να υποδεχτουμε και τους κορωνοτουριστες για να δουλεψει και το κεφαλαιο.

Μας ταλαιπωρησαν με την κλεισουρα ολο το χειμωνα και φαγαμε και την φρικη που τα μπουρδελα τα καλα ηταν κλειστα και τωρα μας δουλευουν και απο πανω.Κανονικα εφοσον επιτρεπεται να κατσεις για καφε χωρις μασκα και να εχεις τον απεναντι σου στους 10 ποντους θα επρεπε να ανοιξουν απο προχθες και τα μπουρδελα.Αυτη ειναι η γνωμη μου.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Άλλο να έχεις στους 10 πόντους ένα φίλο που πιθανόν θα λαμβάνει μέτρα αυτοπροστασίας και άλλο μια κοπέλα που δέχεται 50 άτομα την ημέρα χωρίς προστασία.
 

megalos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
160
Πόντοι
1
πρεπει να πεφτει το δουλεμα της αρκουδας απο πλευρας κυβερνησης,δεν εξηγειται αλλιως.Το γεγονος οτι ολα ανοιγουν με το 10% του πληθυσμου να εχει εμβολιαστει μονο,με 90 θανατους καθε μερα και καμια 800αρια διασωληνωμενους μας δουλευουν κανονικα.
Και εγω θελω να ανοιξουν αλλα τουλαχιστον να μην μας δουλευουν ετσι.Ας πουνε την αληθεια γιατι κανονικα ουτε τον χειμωνα επρεπε να κλεισουν οι τα μπουρδελα.

Ο μοναδικος λογος που ανοιγουν ολα ειναι οτι τους τελειωσαν τα λεφτα που εδιναν σε επιστρεπτεες,επιδοματα,σε αναστολες εργασιας και για να δουλεψουν οι κεφαλαιοκρατες μεγαλοξενοδοχοι φιλοι τους. Καμια σχεση με την πανδημια δηλαδη.Αλλωστε το ειχαν πει και περυσι.Ο ιος δεν επηρεαζεται απο το καλοκαιρι και τις υψηλες θερμοκρασιες.Θυμαστε τι εγινε πχ στη θεσσαλονικη ηρθαν βοσνιοι,σερβοι και εγω δεν θυμαμαι ποιοι αλλοι περυσι το καλοκαιρι και την πατησε η θεσσαλονικη.

Επισης ειπαν οι ειδικοι οτι το πασχα εγινε χαμος.Με πολυ κοσμο εξω,με συγκεντρωσεις κτλ.Επισης βλεπουμε οτι τωρα που ανοιξε η εστιαση γινεται ενας χαμος με τα καφε που επιτρεπεται να κατσεις χωρις μασκα.Ολα αυτα θα φανουν σε 15 μερες ειπαν οι ειδικοι..Δηλαδη σε 15 μερες θα ξερουμε αν αυξηθουν τα κρουσματα λογω ανοιγματος.

Με λιγα λογια το συμπερασμα ειναι οτι μας εχουν χεσμενους και τον χειμωνα κακως ηταν ολα κλειστα.

Πιστευω δε οτι και 15 χιλιαδες κρουσματα καθημερινα τον ιουνιο να εχουμε παλι ανοιχτα θα ειναι ολα αφου πλεον τα ταμεια εμειναν αδεια και πρεπει να υποδεχτουμε και τους κορωνοτουριστες για να δουλεψει και το κεφαλαιο.

Μας ταλαιπωρησαν με την κλεισουρα ολο το χειμωνα και φαγαμε και την φρικη που τα μπουρδελα τα καλα ηταν κλειστα και τωρα μας δουλευουν και απο πανω.Κανονικα εφοσον επιτρεπεται να κατσεις για καφε χωρις μασκα και να εχεις τον απεναντι σου στους 10 ποντους θα επρεπε να ανοιξουν απο προχθες και τα μπουρδελα.Αυτη ειναι η γνωμη μου.
Υποδεχόμαστε τους τουρίστες και εκτός Ευρώπης πρώτοι από όλους. Τα υγειονομικά πρωτόκολλα κι οι επιτροπές ξεχάστηκαν.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αυτο είναι γνωστό ρε ζαν, μόνο με στραπόν ασχολείσαι εσύ κι ο κώλος σου...
Στις ημερομηνίες αναφερόμουν.
Να βρεις κοπέλα...
Και ποιος σου ειπε ρε οτι θελω να βρω κοπελα να γινω μαλακακος και αγαπουλης σαν την πλειοψηφια.
Εγω ρε μπουλη ειμαι βετερανος μπουρδελιαρης πληρωνω πηδαω,τσαρκα σε μπουρδελα και τιποτα αλλο και απαξιωση ολων των εξω γκομενων.
Μην μου κωλοτριβεσαι γιατι τα εχω παρει που ειναι ακομα κλειστα τα μπουρδελακια
 

Dr.Finkelstein

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2021
Μηνύματα
26
Like
31
Πόντοι
0
Άλλο να έχεις στους 10 πόντους ένα φίλο που πιθανόν θα λαμβάνει μέτρα αυτοπροστασίας και άλλο μια κοπέλα που δέχεται 50 άτομα την ημέρα χωρίς προστασία.
Ναι αυτό δεκτό.
Πιστεύω ότι μέχρι τέλος του μήνα θα έχουμε νέα για άνοιγμα στα σπιτάκια
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ναι αυτό δεκτό.
Πιστεύω ότι μέχρι τέλος του μήνα θα έχουμε νέα για άνοιγμα στα σπιτάκια
Καθολου δεκτο δεν ειναι,στις καφετεριες καθονται 40 ατομα σε 30 ποντους αποσταση μεταξι τους χωρις μασκες,εκει αν ενας εχει κορωνα αυτοματα κολλησε 20 η 25 αναλογα αυτοι οι 25 μετα πες οτι κολλανε κατα μεσω ορο 3 εχουμε συν 75 επιπλεον ατομα.
Στους οικους αν οι κοπελες κανουν καθε μερα σελφ τεστ ειναι ακινδυνες συν αν υποχρεωθουν να εμβολιαστουν θα ειναι ακινδυνες.
Τα μπουρδελα επρεπε να ειχαν ανοιξει απο της 3 μαιου,δεν βλεπω δικαιολογια τωρα που ειναι κλειστα.
 

Dr.Finkelstein

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2021
Μηνύματα
26
Like
31
Πόντοι
0
Καθολου δεκτο δεν ειναι,στις καφετεριες καθονται 40 ατομα σε 30 ποντους αποσταση μεταξι τους χωρις μασκες,εκει αν ενας εχει κορωνα αυτοματα κολλησε 20 η 25 αναλογα αυτοι οι 25 μετα πες οτι κολλανε κατα μεσω ορο 3 εχουμε συν 75 επιπλεον ατομα.
Στους οικους αν οι κοπελες κανουν καθε μερα σελφ τεστ ειναι ακινδυνες συν αν υποχρεωθουν να εμβολιαστουν θα ειναι ακινδυνες.
Τα μπουρδελα επρεπε να ειχαν ανοιξει απο της 3 μαιου,δεν βλεπω δικαιολογια τωρα που ειναι κλειστα.
Τι σου πω δεν ξέρω...
Όσο αφορά καφετέριες κλπ δεν τηρούνται τα μέτρα...
Θα έχουμε θέμα πάλι το φθινόπωρο...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καταλαβαίνεις ότι λες μαλακίες, έτσι?
Ρε οι καφετέριες ειναι εστιες υπερμεταδοσης,ειναι αδικο να ειναι κλειστα τα μπουρδελα και τα τατουατζιδικα και να μου εχετε τις καφετέριες με 100 ατομα η καθε μια χωρις μασκες και παστομενους.
Ποσο βοδι εισαι?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τι σου πω δεν ξέρω...
Όσο αφορά καφετέριες κλπ δεν τηρούνται τα μέτρα...
Θα έχουμε θέμα πάλι το φθινόπωρο...
Κολλανε στις καφετεριες και μενει πισω το ανοιγμα των αλλων δραστηριοτητων
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ναι αυτό δεκτό.
Πιστεύω ότι μέχρι τέλος του μήνα θα έχουμε νέα για άνοιγμα στα σπιτάκια
Ο φακερος θα μας πει,χθες πουτβον ρωτησα μου ειπε οτι πατησαν φρενο,να δουμε μου λεει για 17 μαιου ειναι το πιο καλο σεναριο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τσάμπα μπατμαν δημοσια υπαλληλος εχω γραψει το περιστατικο.
43αρα γυναικα νεοδημοκρατη.
Της ξεσκισα τη μουνα εγω ο συριζαιος
οι πρωτες 7 γκομενες μου ηταν ΚΚΕ,

ειχα αναρρωτηθει αν γινεται νοθεια στις εκλογες και κρυβουν τα μεγαλα ποσοστα του ΚΚΕ τοτε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: msakis

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Απορω γιατι να υπαρχουν αντρες να κωλοτριβονται,αν δουν εναν νεο ωραιο μαγκιτη ιδεολογο κομματι κωλοτριβονται σαν γκομενες.
Ηδη εχω κανα 2 με 3 εδω μεσα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom