Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εμενα κλαιν ολο αυτο το ανοιγμα,για μενα καραντινα ισχυει.
Εγω ηθελα τα μπουρδελακια ανοιχτα και τα τατουατζιδικα.
Θα βαραγα ενα τον χειμωνα αλλα μας τα εκλεισαν.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Άκου μπούλη γιατί ή το παίζεις χαζός ή είσαι πραγματικά...
Μου συγκρίνεις καφετεριες με αποστάσεις έστω και 90 εκατοστά (αλλά πλάτη με πλάτη), που αερίζονται πολύ καλύτερα - τώρα δε πλέον κατα 90% είναι σε εξωτερικό χώρο, καθαρίζονται / απολυμένονται πολύ καλύτερα, με τα σιχαμερά από θέμα καθαριότητας μπουρδέλα, που είναι κλειστά ερμητικά και ελάχιστα ανανεώνεται ο αέρας, που περνάνε 50 από κάθε δωματιάκι την ημέρα και που κάνεις σεξ - κολλητά δλδ - με κάποια που πηδιέται με ούτε ξέρεις πόσους την ημέρα...
Πόσο βλάκας είσαι?
Ρε 100 ατομα σε 70 τετραγωνικα και δεν κολλαει??
Ποσο χαζοβιολης εισαι.
Στο μπουρδελο θα κολλησει ενας δυο 5 10 στη καφετερια θα κολλησουν 10 40 100 ειναι το ιδιο?
Εισαι μπουλης τελικα
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Όντως είσαι ηλίθιος τελικα
Τι υπάρχουν πιο πολλά σε αυτή τη χώρα, καφετέριες ή μπουρδέλα;

Και επιπλέον, αυτή τη στιγμή που μιλάμε δουλεύουν κρυφα 50 μπουρδέλα στην περιοχή του Μεταξουργείου και στα περίχωρα...σταθμο Λαρίσης-Αγιο Παντελεήμονα κλπ.

Τα έχω δει με τα μάτια μου, αν δε πιστεύεις πήγαινε μια βολτίτσα και δες, δεν είναι αναγκαίο να μπεις, απλά πήγαινε να πειστείς...αν θες σου δίνω και διευθύνσεις.

Το θεωρείς καλύτερο τώρα που δουλεύουν στη ζούλα για την δημόσια υγεία; άσε τον κορονοιο, ο κορονοιος είναι το καλύτερο που μπορείς να κολλήσεις σε μπουρδέλα αν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του.

Και ερωτώ εγώ τώρα, δεν είναι προτιμότερο να ανοίξουν όλα;
Αφού κάνει που κανει τα στραβά μάτια η πολιτεία, γιατί δεν τα ανοίγουν όλα μια και καλή, να υπάρχει έστω ο υποτυπώδης έλεγχος στις κοπέλες, στην ροή των πελατών, θερμομετρησεις κλπ

Τώρα αυτό που γίνεται είναι θέατρο του παραλόγου, τίποτα περισσότερο.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Να μετραμε 11 και σημερα...
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
α. κάθε φορά που δεν μπορεί ο χαζός έρχεσαι εσύ...anyway.
β. είναι άλλο πράγμα αυτό που περιγράφεις πιο πάνω, και άλλο η Α-Β σύγκριση των δύο καταστάσεων.
στο πλαίσιο μιας ρεαλιστικής αντιμετώπισης των πραγμάτων ισχύουν σε μεγάλο βαθμό αυτά που λες, αλλά ότι τα μπουρδέλα είναι σαφέστατα μακράν μεγαλύτερη εστία μόλυνσης από ότι τα καφέ, είναι επίσης μια πραγματικότητα κι ας μην την βλέπει ο ζανούλης.
και η συζήτησή μας ήταν ακριβώς αυτή, όχι το τι συμβαίνει κι αν και τώρα τα μπουρδέλα λειτουργούν με πολύ άσχημες και μη ελεγχόμενες συνθήκες.

τώρα επί του πρακτέου...
όντως τους δύο τελευταίους μήνες, με συν-ευθύνη κυβέρνησης και αξ. αντιπολίτεσης (μείζονας και μη) η κατάσταση έχει ξεφύγει.
υπάρχουν νόμοι που δεν εφαρμόζονται παρά σε κάποιους (βασικά καταστηματάρχες που είναι κι οι χαμένοι της υπόθεσης) ενώ όλοι οι άλλοι (ψεκασμένοι θα πω εγώ και με την ανέχεια της κυβέρνησης και το κλείσιμο του ματιού - και βάλε - της αντιπολίτευσης) κάνουν ότι τους καυλώσει δημιουργώντας εστίες μετάδοσης.
είναι πιο τίμιο να βγει ο κυριάκος και να πει ανοίγουν όλα, αλλά πάλι ο γλειώδης αλέξης θα τον κατηγορήσει για για για...
κατ'εμέ θα έπρεπε να βγουν τα ματ και να γαμήσουν το κέρατο του κάθε παλιομαλάκα που παραβαίνει τη νομοθεσία με συγκεντρώσεις, κορωνοπάρτυ κλπ...τότε όμως όχι τώρα καθώς είναι πλέον αργά.
αίμα και των γονέων έπρεπε να τρέξει, πάει όμως αυτό, νατάσα last year....
ας εναποθέσουμε τις ελπίδες μας στα εμβόλια που έχουν γίνει αρκετά και προχωράνε πάρα πολύ γρήγορα....
Δεν σου είπα ότι οι καφετέριες είναι πιο επικίνδυνες από τα μπουρδελα, αλλά, αν συγκρίνεις 500 καφετέριες με 10 μπουρδελα που θα υπάρξει μεγαλυτερη μεταδοση σε συνολικό βαθμό;
Σε αυτή τη χώρα υπάρχουν κάπου 25.000 καφετέριες, κάπου το 'χα διαβάσει (Η Λάρισα έχει τις 1674)...τα μπουρδελα είναι δεν είναι όλα μαζί 500.
(Δεν σου μετράω ταβέρνες εστιατόρια κλπ)

Πίστεψε με τα κορωνοπαρτι και οι πορείες σε σύγκριση με τις παρτουζες που παίζονται τώρα στα sex studio και μπουρδελα δεν είναι τιποτα...

Αλλά ήθελες δεν ήθελες τον έβαλες τον Κουλη μέσα στη κουβέντα, ο κουλης αν είναι ηγέτης με αρχιδια και όχι αρχιδια ηγέτης ας πει τα ανοίγω όλα τώρα, έχει εμβολιαστεί πλήρως το 10% του πληθυσμού, το 20% έχει λάβει τη μια δόση άρα έχει αναπτύξει αντισώματα.
Τώρα το κρυφτούλι που παίζεται με την νοημοσύνη του λαού δεν μπορώ να το καταλάβω, είσαι στη καφετέρια δεν χρειάζεται να φοράς μάσκα, στην βόλτα σου όμως χρειάζεται...στέλνεις μήνυμα να πας μέχρι το περίπτερο, αλλά ο τουρίστας επειδή θα μας φέρει λεφτά κάνει ο,τι του καυλωσει και πάει όπως θέλει όπου θέλει.
Αυτά όσο και να τα απαρνιούνται μερικοί μετράνε στην υπόληψη τους για το θέατρο που παίζεται.
Κατ' εμέ αν ο κουλης έλεγε τα ανοίγω όλα τώρα θα είχε το ρισπέκτ από όλο τον λαό...και ας νιαουριζε όσο θέλει η αντιπολίτευση...δε πρόκειται να το κάνει όμως όχι ότι φοβάται την αντίδραση της αντιπολίτευσης, αλλά διότι θα πάει πολύ κόντρα στα προηγούμενα λεγόμενα του που έλεγε μείνετε σπίτι κρατάτε αποστάσεις.
Είναι προσωπικό το θέμα του, διότι ξεκίνησε το λοκνταουν με 1000 κρούσματα και πλέον έχουμε 3000 με 80 νεκρούς Μ.Ο , αυτό τον καίει, τι θα πουν για αυτον.
Στα αρχιδια του για σένα και για μένα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
θα ήσουν ίσως καλός σοφιστής προ 2500 ετών, αλλά στην πουτάνα πουτανιές...δεν...

με τη λογική σου αν υπήρχε ένα επάγγελμα η λειτουργία του οποίου θα οδηγούσε 100% σε μετάδοση του ιού αλλά το ασκούν όλοι κι όλοι 5-10 στην ελλάδα (μετάξύ μας και τα μπουρδέλα περίπου εκεί είναι - αναφέρομαι στις πιθανότητες μετάδοσης), τότε δεν πειράζει ας ανοίξει γιατί λίγα είναι τα μαγαζιά...
αντιλαμβάνεσαι φυσικά ότι αυτό δεν στέκει.
στην εξίσωση μπαίνουν και οι πιθανότητες μετάδοσης του ιούσε κάθε επάγγελμα, και - φυσικά - ο αριθμός των μαγαζιών που θα αποτέσουν πιθανές εστίες, και η σπουδαιότητα του κλαδου στην καθημερινή ζωή (γι αυτό πχ τα σουπερ μαρκετ και τα φαρμακεία δεν έκλεισαν ποτέ), και το αεπ που δημιουργούν, το πλήθος των ατόμων που τα ασκούν και χίλια άλλα...
σε αυτήν την εξίσωση τα μπουρδέλα είναι πολύ πίσω. μα πολύ πίσω.
μικρό πλήθος εργαζομένων, μηδενικό αεπ (όλα μαύρα), τρελές εστίες μετάδοσης, ΜΙΚΡΗ σπουδαιότητα στην καθημερινή ζωή (κι ας μην το συζητήσουμε περαιτερω αυτό, αναλογίσου ο μέσος πολίτης κάθε χώρας κάθε πότε πάει στα μπουρδέλα και κάθε πότε ασκεί άλλες δραστηριότητες - χάος η σύγκριση. επαναλαμβάνω ο μέσος πολίτης, όχι ο ζαν και ο πικερ)
Καλά τα λες, αλλά το ότι αυτή τη στιγμή που τα λέμε αυτά δουλεύουν 50 μπουρδελα - τόσα ξέρω εγώ- γαργάρα ε;
Μαύρο χρήμα + κράτος = ίδια μπιζνα
Οπότε καταλαβαίνεις ότι μερικοί τα τσεπωσαν καλά για να δουλεύουν αυτοί οι οικοι τώρα, και στα αρχιδια τους για την υγεία.
Γιατί να μη το πιάσουμε το πράγμα ρεαλιστικα, ως έχει.
Αυτή τη στιγμή μερικοί κάνουν υπερμεταδοση σύμφωνα με την κοινή λογική, που είναι το κράτος;; ενδιαφέρονται ή δεν ενδιαφέρονται για μας τελικά;;

Καταλαβε το, αν και μια χαρά το ξέρεις.
Μερικοί για το χρήμα πουλανε την μάνα τους, εσύ τώρα κάτσε και πίστευε ότι ενδιαφέρονται για την υγεία σου και ότι θέλουν να σε σωσουν από την πανδημία , ας κάνουμε το εμβόλιο και η σωτηρία ήρθε.
Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
ότι από το να δουλεύουν στη ζούλα ανεξέλεγχτα είναι καλύτερο να ανοίξουν με ελέγχους το είπαμε και συμφωνώ...
Το θέμα είναι ότι και στη ζούλα που δουλεύουνε είναι πολύ λάθος, ή τα κόβεις όλα μαχαίρι ή τα ανοίγεις όλα, την κολοκυθιά μεταξύ μας θα παίζουμε τώρα;
Αυτό θέλω να σου πω ...ότι είναι πολύ υποκριτικό αυτό που γίνεται.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
γι αυτό πχ τα σουπερ μαρκετ και τα φαρμακεία δεν έκλεισαν ποτέ
Τα λεωφορεία πάντως θα μπορούσαν πολύ νωρίτερα να τα περιορίσουν πχ απο Σεπτέμβρη (η απο πότε είδαν αυξηση στα κρούσματα τέλος πάντων) , να έμπαινε μόνο όποιος πήγαινε για δουλειά , θες βόλτα πάνε με τα πόδια ... αλλά το πήγαν οτι αφου δεν μπορούμε να βάλουμε περισσότερα δρομολόγια θα πούμε απλά οτι δεν κολλάει στα λεωφορεία και ξεμπερδέψαμε.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
α. κάθε φορά που δεν μπορεί ο χαζός έρχεσαι εσύ...anyway.
β. είναι άλλο πράγμα αυτό που περιγράφεις πιο πάνω, και άλλο η Α-Β σύγκριση των δύο καταστάσεων.
στο πλαίσιο μιας ρεαλιστικής αντιμετώπισης των πραγμάτων ισχύουν σε μεγάλο βαθμό αυτά που λες, αλλά ότι τα μπουρδέλα είναι σαφέστατα μακράν μεγαλύτερη εστία μόλυνσης από ότι τα καφέ, είναι επίσης μια πραγματικότητα κι ας μην την βλέπει ο ζανούλης.
και η συζήτησή μας ήταν ακριβώς αυτή, όχι το τι συμβαίνει κι αν και τώρα τα μπουρδέλα λειτουργούν με πολύ άσχημες και μη ελεγχόμενες συνθήκες.

τώρα επί του πρακτέου...
όντως τους δύο τελευταίους μήνες, με συν-ευθύνη κυβέρνησης και αξ. αντιπολίτεσης (μείζονας και μη) η κατάσταση έχει ξεφύγει.
υπάρχουν νόμοι που δεν εφαρμόζονται παρά σε κάποιους (βασικά καταστηματάρχες που είναι κι οι χαμένοι της υπόθεσης) ενώ όλοι οι άλλοι (ψεκασμένοι θα πω εγώ και με την ανέχεια της κυβέρνησης και το κλείσιμο του ματιού - και βάλε - της αντιπολίτευσης) κάνουν ότι τους καυλώσει δημιουργώντας εστίες μετάδοσης.
είναι πιο τίμιο να βγει ο κυριάκος και να πει ανοίγουν όλα, αλλά πάλι ο γλοιώδης αλέξης θα τον κατηγορήσει για για για...
κατ'εμέ θα έπρεπε να βγουν τα ματ και να γαμήσουν το κέρατο του κάθε παλιομαλάκα που παραβαίνει τη νομοθεσία με συγκεντρώσεις, κορωνοπάρτυ κλπ...τότε όμως όχι τώρα καθώς είναι πλέον αργά.
αίμα και των γονέων έπρεπε να τρέξει, πάει όμως αυτό, νατάσα last year....
ας εναποθέσουμε τις ελπίδες μας στα εμβόλια που έχουν γίνει αρκετά και προχωράνε πάρα πολύ γρήγορα....
Παψε να λες συνεχεια ασυναρτησιες.
Τα μπουρδελα ειναι πιο ασφαλη απο τις καφετεριες στη διασπορα του κορονοιου.
Στις καφετεριες μαζευονται ανεξελεγκτα χωρις αποστασεις χωρις μασκες και ο ενας κολλαει τον αλλον.
Αν στη χωρα υπαρχουν 25000 καφετεριες ενα κρουσμα καθημερινα το λιγοτερο να αφηνει το καθε μαγαζι εστιασης μαζευουμε 25000 την ημερα το λιγοτερο,το μηνα μονο οι καφετεριες μπορουν να αφησουν 750000 κρουσματα συνολικα.
Τα ακους προμοτορα σε ενα μηνα ποσα κρουσματα φτανουν?
Υπάρχει περιπτωση τα μπουρδελα να πετυχουν αυτο τον αριθμο μεταδοσης οπως η εστιαση?οχι οποτε μωκο.
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
75
Like
33
Πόντοι
0
Τα λεωφορεία πάντως θα μπορούσαν πολύ νωρίτερα να τα περιορίσουν πχ απο Σεπτέμβρη (η απο πότε είδαν αυξηση στα κρούσματα τέλος πάντων) , να έμπαινε μόνο όποιος πήγαινε για δουλειά , θες βόλτα πάνε με τα πόδια ... αλλά το πήγαν οτι αφου δεν μπορούμε να βάλουμε περισσότερα δρομολόγια θα πούμε απλά οτι δεν κολλάει στα λεωφορεία και ξεμπερδέψαμε.
Θα μπορούσαν να πυκνώσουν τα δρομολόγια και να προσλάβουν κόσμο.
Αλλά αλοίμονο, να μας πουν Σοβιετία ;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Εμενα κλαιν ολο αυτο το ανοιγμα,για μενα καραντινα ισχυει.
Εγω ηθελα τα μπουρδελακια ανοιχτα και τα τατουατζιδικα.
Θα βαραγα ενα τον χειμωνα αλλα μας τα εκλεισαν.
Κι εγώ ήθελα τατού ρε γαμώτο.
Έχω το σχέδιο έτοιμο παραγγελία custom από καλλιτέχνη και περιμένω νανοίξουν να το βαρέσω ένα χρόνο τώρα.
Αλλά θα γίνει της πουτάνας μόλις ανοίξουν.
Άντε να βρεις ραντεβού σε καλό τατουατζή.
Ούτε του χρόνου.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
σε αυτήν την εξίσωση τα μπουρδέλα είναι πολύ πίσω. μα πολύ πίσω.
μικρό πλήθος εργαζομένων, μηδενικό αεπ (όλα μαύρα), τρελές εστίες μετάδοσης, ΜΙΚΡΗ σπουδαιότητα στην καθημερινή ζωή (κι ας μην το συζητήσουμε περαιτερω αυτό, αναλογίσου ο μέσος πολίτης κάθε χώρας κάθε πότε πάει στα μπουρδέλα και κάθε πότε ασκεί άλλες δραστηριότητες - χάος η σύγκριση. επαναλαμβάνω ο μέσος πολίτης, όχι ο ζαν και ο πικερ)
Ρε ονειδος ποιος σου ειπε οτι οι οικοι δεν ειναι σημαντικη δραστηριότητα?
Επειδη εσυ για να πηδηξεις θες τριαντάφυλλα κρασια σαμπανιες και 2 χάπια λεβιτρα δεν ειναι σημαντικα.
Επειδη δεν μπορεις εσυ να πηδηξεις στο τεταρτο σου φταινε τα τσαρδια,η επειδη εσυ μου θες σεντονι απο βιολογικο βαμβάκι και πλημμενο με απορρυπαντικο αντιαλλεργικο για ευαισθητα δερματα?
Στα μπουρδελα πανε οι αντρες προμοτορακο,φλουφλιδες γυναικωτοι αγαπουληδες ντεμι ημιντεμι και κλαρινομαλακιδες απαγορευονται οπως και αισθηματουλιδες σαν και σενα.
Με βλεπεις σπυ μιλαω ηρεμα γιατι κρατιέμαι.
Εγω τα λεφτα μου τα περισσοτερα στα μπουρδελα τα χαλαω,ουτε για ρουχα χαλαω ουτε για φαγητα,μονο βρωμικο και μπυρονι στη πλατεια και για τα αμαξια οτι χαλαω μιας και εχχω πορωση.
Ολα τα υπολοιπα στα τσαρδια.
Εδω ρε μαλακα οταν τα ειχα με γκομενα ειχα κατεβει να παρω δωρο τελος παντων ημουν 3η σεπτεμβριου και λεω δεν παω μια τσαρκα στα περιξ και μετα ψαχνω για δωρο και τα εφαγα τα λεφτα στη φωκαιας και μετα καπακι διδυμου και γυρισα πισω σπίτι χωρις δωρο.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ειμαι βετερανος μπουρδελιαρης μαλακα προμοτορα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Κι εγώ ήθελα τατού ρε γαμώτο.
Έχω το σχέδιο έτοιμο παραγγελία custom από καλλιτέχνη και περιμένω νανοίξουν να το βαρέσω ένα χρόνο τώρα.
Αλλά θα γίνει της πουτάνας μόλις ανοίξουν.
Άντε να βρεις ραντεβού σε καλό τατουατζή.
Ούτε του χρόνου.
Λες να χουμε θεμα με τα ραντεβου?
Γαμω τη κουλοκυβερνηση.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ρε ονειδος ποιος σου ειπε οτι οι οικοι δεν ειναι σημαντικη δραστηριότητα?
Επειδη εσυ για να πηδηξεις θες τριαντάφυλλα κρασια σαμπανιες και 2 χάπια λεβιτρα δεν ειναι σημαντικα.
Επειδη δεν μπορεις εσυ να πηδηξεις στο τεταρτο σου φταινε τα τσαρδια,η επειδη εσυ μου θες σεντονι απο βιολογικο βαμβάκι και πλημμενο με απορρυπαντικο αντιαλλεργικο για ευαισθητα δερματα?
Στα μπουρδελα πανε οι αντρες προμοτορακο,φλουφλιδες γυναικωτοι αγαπουληδες ντεμι ημιντεμι και κλαρινομαλακιδες απαγορευονται οπως και αισθηματουλιδες σαν και σενα.
Με βλεπεις σπυ μιλαω ηρεμα γιατι κρατιέμαι.
Εγω τα λεφτα μου τα περισσοτερα στα μπουρδελα τα χαλαω,ουτε για ρουχα χαλαω ουτε για φαγητα,μονο βρωμικο και μπυρονι στη πλατεια και για τα αμαξια οτι χαλαω μιας και εχχω πορωση.
Ολα τα υπολοιπα στα τσαρδια.
Εδω ρε μαλακα οταν τα ειχα με γκομενα ειχα κατεβει να παρω δωρο τελος παντων ημουν 3η σεπτεμβριου και λεω δεν παω μια τσαρκα στα περιξ και μετα ψαχνω για δωρο και τα εφαγα τα λεφτα στη φωκαιας και μετα καπακι διδυμου και γυρισα πισω σπίτι χωρις δωρο.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ειμαι βετερανος μπουρδελιαρης μαλακα προμοτορα
Α Π Ι Θ Α Ν Ο Σ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:respect:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.924
Πόντοι
3.346

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τ αλατιου τον έκανα τον προμοτορα.
Χαχαχαχαχαχα
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Μόνον ένας βλάκας πιστεύει ότι η γενική καραντίνα έγινε για να προστατευτεί ο λαός από τον κορονοϊό.

Η Σουηδία με τον ίδιο πληθυσμό αλλά χωρίς καμιά καραντίνα, χωρίς μάσκες και χωρίς περιορισμούς στις μετακινήσεις των πολιτών είχε μόνο 4.000 νεκρούς περισσότερους από την Ελλάδα.

Οι νεκροί από τον κορονοϊό παγκοσμίως δεν υπερβαίνουν τους νεκρούς από την εποχική γρίπη (3% των θανάτων ετησίως).
 
Τελευταία τροποποίηση:
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom