Νέα

Πόσο καιρό αντέχετε χωρίς sex;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

DESAPARECIDO

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
56
Like
1
Πόντοι
0
Το θεμα ειναι να απεχουμε απο επιλογη η λογω ανωτερας βιας? 6 μηνες συνολικα σε νοσοκομειο, και μετα τετραμινη παραμονη στο σπιτι  με μονη <<βοηθεια>> το χερακι και το στοματακι της  στελιτσας( τοτε αμορε  χεχεχε) κανει συνολο 10 ΜΗΝΕΣ αδερφιααα (  οι μαλακια και το μπουκιτσι  για μενα δε μετρανε για ξεσκισμα).....Υ.Γ   Η Στελλιτσα  ειχε την υπομονη( ετσι μου ελεγε....χεχεχε)  αν θελω την πιστευωωω:P  να περιμενει να δει πως ειναι να το κανεις με εναν αντρα που τον εχει φαει η αγαμια μετα απο 10 μηνες.....Παντως δε χωρισαμε επειδη  χρειαστηκε αντιπλημμυρικα εργα λογω χυσοπλημμυρων στην περιοχη του στελλιακου κολπου....αλλη ηταν η αιτια ....:P
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω εχω μαθει απο μικρο παιδι στην "φραπεδια" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ειμαι της αποψης οτι αν πετυχει η φραπεδια τυφλα να εχει η μαλακια! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Το καλυτερο ειναι να μεινεις 15 μερες χωρις και μετα να ξεσκισεις με παθος εκει να δεις γαμησια!!!

Θυμάμαι την τότε γκόμενά μου στο στρατιωτικό όπου με έχει επισκεφτεί μετά από 16 μέρες σε επισκεπτήριο...μου κάνει πίπα στα μουλωχτά, χύνω σε dt και είδε κι έπαθε να καταπιεί το σπέρμα λόγω πλυμμήρας....
Γενικώς μπορώ και κρατιέμαι ( αν και συνήθως καταθέτω είτε σπέρμα είτε φράγκα για εκσπερμάτωση) μαξιμουμ όμως κάνα δεκαήμερο και μετά πέφτει ένα πήδημα...ζωγραφιά.
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Το sex ειναι ενα αθλημα που θελει σκληρη προπονηση.
Μακαρι ολοι μας να καναμε καθε μερα αλλα.....
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Μου είπε ένας φίλος πρόσφατα ότι έχει να γαμήσει 5 χρόνια.
Μόλις τον ρώτησα γιατί μου είπε ότι, από όταν πήγε φαντάρος δεν το ξαναεπεδίωξε.Επίσης μου είπε ότι έχει γαμίσει μια φορά μόνο.Υποψιάζομαι οτι δεν έχει γαμίσει ποτέ ή ότι είναι πούστης. Καμια άλλη άποψη μπας και βγάλω καμια άκρη;;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μου είπε ένας φίλος πρόσφατα ότι έχει να γαμήσει 5 χρόνια.
Μόλις τον ρώτησα γιατί μου είπε ότι, από όταν πήγε φαντάρος δεν το ξαναεπεδίωξε.Επίσης μου είπε ότι έχει γαμίσει μια φορά μόνο.Υποψιάζομαι οτι δεν έχει γαμίσει ποτέ ή ότι είναι πούστης. Καμια άλλη άποψη μπας και βγάλω καμια άκρη;;

γιατι πουστης?δεν μπορει να ειναι της φραπαδουρας απλα?το εχεις ψαξει?μηπως ειναι σε κανα μπαρ με στριπ νυχθημερον?λεω μηπως...μην το δενεις και σκοινι κορδονι!
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
πιστευω ακραδαντα οτι πρεπει να δωθουν μεταλια σε οσους δεν το παιζουνη' δεν γαμανε πανω απο 2ημερο...σορρυ αλλα δεν μπορω να αντισταθω.... :P
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
15-20 ημερες maximum αποχης και μετα ............
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Καλυτερα να μην τραβας μαλακια και να μενεις ενα διαστημα χωρις sex και μετα θα δεις τι γαμησι θα ριξεις!!!
 

dreamer24gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Το μεγαλυτερο διαστημα που εχω μεινει εκτος, ειναι κοντα ενας μηνας (εγχειρηση κυστη κοκυγα). Ηταν ο πονος που δε μποορουσα ουτε μαλακια να παιξω. Σε φυσιολογικα πλαισια, μετα το 2ημερο σρχιζει και βαραει κοκκινο
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εμενα οι πουτανες με ικανοποιουν καλα και με κανουν να αντεχω κανα 20ημερο
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
18 μερες οσο διηρκησε η προπαιδευση στο Πορο για το ναυτακι karaliakoura!Τεραστια δοκιμασια.Και δεν εριξα ουτε μαλακια.Ειπα να τα κρατησω για μαγικο δωρο εκπληξη στην γκομενα :boobies: :boobies: :boobies:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Καμια βδομάδα. Και επειδή είμαι χρόνια χωρίς γκόμενα αργά η γρήγορα θα καταθέσω το 20ευράκι μου...
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
0,000000000001 δευτερολεπτα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ρε και εσύ karaliakour a ναυτάtion? και εγώ τώρα γύρισα απο Πόρο!!! Λόχος-Διμοιρία τώρα!!

Εγώ 5-2!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom