Νέα

Πόσο έχει επηρεάσει τη ζωή σας το internet;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πόσες ώρες ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ είστε online;

  • Μέχρι 1 το ΠΟΛΥ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 2-3

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 3-5

    Ψήφοι: 2 40,0%
  • Κλείνω 8ωρο

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • 8 στη δουλειά+όσο τύχει σπίτι...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σερφάρω ΜΟΝΟ από το σπίτι!

    Ψήφοι: 2 40,0%
  • Είμαι εθισμένος... μπορώ να κλείσω κ 24ωρο!

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

Επισκέπτης
Εμφανιζεται γειτονας στο χωριο ο οποιος λειπει χρονια Αθηνα (δεν ξερω τη δουλεια κανει ουτε μ' ενδιαφερει) και σκαει μυτη το βραδι στην πλατεια. Ειμαστε κανα 7 ατομα Ελληνες και Αλβανοι, αραχτοι κατω απο τα πλατανια και τσακιζουμε κατι μεζεκλικια συνοδια μπυρας. Μας χαιρεταει λεει κανα δυο κουβεντες με καποιον που τον ηξερε καλυτερα και μετα ο τυπος παει πιο περα, βγαζει ενα λαπτοπ και καθετε σχεδον 2 ωρες και ασχολειτε με το λαπτοπ. Ε αυτος δεν ειναι απλα εθισμενος, ειναι ΜΑΛΑΚΑΣ. Να βρισκετε μεσα στη φυση, στην ηρεμια του χωριου στις μασες και τα πιωματα και να καθετε να παιζει με τo PC αντι να ανταλαξει καμια κουβεντα, να πιει με του συγχωριανους του ????????? Υστερα θα παει στην Αθηνα και θα λεει οτι στο χωριο με αντιμετωπισαν σαν ξενο.........
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
όχι φίλε Παραλίμνιε... αυτά δεν τα κάνεις όταν είσα ισε χωριό και ειδικά μέσα στη φύση και τσακίζεις μπυρομεζέδες με φίλους...

συγγνώμη, αλλά δεν τα κάνεις αυτά.... !!!
 

Επισκέπτης
Ε ναι ρε παιδια ημαρτον!Ειναι δυνατον τοσο πολυ κολλημα με το ιντερνετ?
Ας εμενα εγω σε ενα τετοιο μερος και θα σου λεγα αν εμπαινα καθολου μεσα...
Παντως εδω που τα λεμε οσοι μενουν στις μεγαλες αστικες πολεις εχουν πιο μεγαλο προβλημα απο αυτους που μενουν επαρχια.
Εσεις τι λετε...?
 

Επισκέπτης
Ε ναι ρε παιδια ημαρτον!Ειναι δυνατον τοσο πολυ κολλημα με το ιντερνετ?
Ας εμενα εγω σε ενα τετοιο μερος και θα σου λεγα αν εμπαινα καθολου μεσα...
Παντως εδω που τα λεμε οσοι μενουν στις μεγαλες αστικες πολεις εχουν πιο μεγαλο προβλημα απο αυτους που μενουν επαρχια.
Εσεις τι λετε...?

Εγω πιστευω οτι στις μικρες πολεις ή στα χωρια το χρειαζεσε πιο πολυ το internet γιατι δεν εχεις τις επιλογες της μεγαλης πολης απο θεμα διασκεδασης ή επικοινωνιας. Απλα εδω ο κοσμος δεν το εχει μαθει. Ασε που οι ταχυτητες ειναι για τον πουτσο. Απο την αλλη, οι νεοι που μπορουν να ασχοληθουν φευγουν για τις πολεις για δουλειες οποτε εμεις που μενουμε εδω δεν ασχολουμαστε πλην ορισμενων. Εγω ας πουμε, δεν εχω PC σπιτι μου, μπαινω απο το μααζι που δουλευω.
Π.χ. σε λιγο σχολαω, απο αυριο ειμαι σε 10ημερη αδεια, οποτε για  10 μερες δεν θα εχει internet για μενα. Δεν πιστευω να σας λειψω ????????
 

Επισκέπτης
Μεγαλο θεμα μπορει να ανοιχτει για αυτο φιλε paralimnie!

Eνδεικτικα θα πω:Eισαι απο επαρχια,τελειωνεις την δουλεια και για να πας σπιτι σου θελεις υπο φυσιολογικες συνθηκες 10 λεπτα.Εγω για 10 λεπτα αποσταση θελω 1:30 ωρα.Που ορεξη για βολτες μετα....Ναι εχουμε πιο πολλες επιλογες απ οτι στην επαρχια οσον αφορα το θεμα της διασκεδασης αλλα που κεφι να το κανεις...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ναι ειμαι εθισμενος.
Το παραδεχομαι.
 

Επισκέπτης
Μεγαλο θεμα μπορει να ανοιχτει για αυτο φιλε paralimnie!

Καποια στιγμη θα το ανοιξω αυτο το θεμα. Πιστευω οτι θα εχω πολλα να γραψω αφου εζησα και Αθηνα χρονια και τωρα βλεπω και τα "καλα" της επαρχιας.

Eνδεικτικα θα πω:Eισαι απο επαρχια,τελειωνεις την δουλεια και για να πας σπιτι σου θελεις υπο φυσιολογικες συνθηκες 10 λεπτα.Εγω για 10 λεπτα αποσταση θελω 1:30 ωρα.Που ορεξη για βολτες μετα....Ναι εχουμε πιο πολλες επιλογες απ οτι στην επαρχια οσον αφορα το θεμα της διασκεδασης αλλα που κεφι να το κανεις...

Παντως πρεπει να ομολογισω οτι πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο την αδεια και δεν κρατηθηκα να μην μπω στο bourdela.....Λες να εθιστικα στο internet ?
 

Επισκέπτης
κυριολεκτικα εθισμος....δε μπορω χωρις νετ πλεον .το τελευταιο χρονο ημουν κατα μεσο ορο 3-4 ωρες τουλαχιστον..ειναι μεγαλος εθισμος...και εθιστικο το θρεντ ....
 

Επισκέπτης
ομολογω οτι και το σαιτ ειναι εθιστικο...τι και μαλωνω με πολλους κυριως επειδη φταινε αυτοι....ειναι το σαιτ τετοιο,που θα ανοιξω καθε φορα...μαζι και καποια αθλητικα και αυτο της σχολης μου
 

Επισκέπτης
Παντως πρεπει να ομολογισω οτι πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο την αδεια και δεν κρατηθηκα να μην μπω στο bourdela.....Λες να εθιστικα στο internet ?

Οχι αν δεν εμπαινες οταν ησουν σε αδεια.Αμα θελουμε σε πιστευουμε...! :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μουνιλα διαβασα οτι εκτος απο εθισμενος στα μασατζιδικα εισαι και εθισμενος στον Βαμβακαρη ειναι αληθεια? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Επισης βλεπω και ενα διαδικτυακο ''φλερτ'' με το μελος ''sportbilli'' :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Aφιερωμενο τοτε το παρακατω...


Έρωτά μου αγιάτρευτε (Πίτσα Παπαδοπούλου)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[youtube=425,350]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]



 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.665
Πόντοι
606
Μουνιλα διαβασα οτι εκτος απο εθισμενος στα μασατζιδικα εισαι και εθισμενος στον Βαμβακαρη ειναι αληθεια? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Επισης βλεπω και ενα διαδικτυακο ''φλερτ'' με το μελος ''sportbilli'' :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Aφιερωμενο τοτε το παρακατω...


Έρωτά μου αγιάτρευτε (Πίτσα Παπαδοπούλου)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[youtube=425,350]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
...Και mounila μεγαλε... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μουνιλα διαβασα οτι εκτος απο εθισμενος στα μασατζιδικα εισαι και εθισμενος στον Βαμβακαρη ειναι αληθεια?
1)τον εθισμο με τα μασατζιδικα μου τον κολλησαν οι κακκες παρεες
2)τον εθισμο με τον βαμβακαρη τον ειχα απο παλια αλλα ευωδοθηκε για να ξαναβγει στο προσκηνια υστερα απο το ''διαδυκτιακο''οπως ειπες και εσυ φλερτ..

Επισης βλεπω και ενα διαδικτυακο ''φλερτ'' με το μελος ''sportbilli'' :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το εχω αυτο ο ατιμος ειναι ερωτιαρης-αγαπουλης :rolleyes:

Aφιερωμενο τοτε το παρακατω...

σε ευχαριστω παρα πολυ για την αφιερωση αλλα θα σου πω κ εγω τι διαβαζω τον τελευταιο καιρο...
βλεπω χωρισμους μεταξυ εσου κ τομαχοκ κ ζευγαρωμα εσου με σριανταφ ΚΑΙ ζευγαρωμα εκτωρα με τομαχοκ...
αληθεια θα τον χωρισεις? :rolleyes:
αφιερωμενο κ εγω λοιπον :)
ζαζοπουλος-ΧΩΡΙΖΩ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[youtube=425,350]zerTfEwLGdI[/youtube]
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.665
Πόντοι
606
βλεπω χωρισμους μεταξυ εσου κ τομαχοκ κ ζευγαρωμα εσου με σριανταφ ΚΑΙ ζευγαρωμα εκτωρα με τομαχοκ...
αληθεια θα τον χωρισεις? :rolleyes:
Με τον σριανταφ(που λεει και ο Εκτοραρας)με απατας ρε???Και εγω που επενδυσα το μελλον μου σε εσενα :'( :'(ΑΛΗΤΑΜΠΟΥΡΑ..... :'( :'(
 

Επισκέπτης
Με τον σριανταφ(που λεει και ο Εκτοραρας)με απατας ρε???Και εγω που επενδυσα το μελλον μου σε εσενα :'( :'(ΑΛΗΤΑΜΠΟΥΡΑ..... :'( :'(



Οχι....Μη τον πιστευεις τον αλητη!!!Ειναι ψευτης εγω εσενα θελω μονο!!
Τωρα αν πηγα μια φορα με τον σριανταφ(οπως λεει και ο Εκτορας) ηταν στιγμιαιο λαθος σιγα το πραγμα.....  :2funny: :2funny:


Πασχαλης: Μια ομορφια στα νιατα του.. :2funny: :2funny: :2funny:

[youtube=425,350]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]



 

Επισκέπτης
Οχι....Μη τον πιστευεις τον αλητη!!!Ειναι ψευτης εγω εσενα θελω μονο!!
Τωρα αν πηγα μια φορα με τον σριανταφ(οπως λεει και ο Εκτορας) [size=18pt]ηταν στιγμιαιο λαθος σιγα το πραγμα.....  [/size]

ολοι αντρες τις ιδιες ατακες λενε....μην τον πιστευεις τον αλητη,ετσι λεει κ στις αλλες(στην προκειμενη στον σριανταφ) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom