Νέα

Πόσες πήδηξες αυτό το καλοκαίρι ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 204
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Αχχ τι να πω κι εγώ που κάνω και βραδυνή δουλειά (νυχτοφύλακας) για να τα βγάζω πέρα... αλήθεια, κανένα μισθό σαν Mod θα παίρνω? :2funny:

Τωρα που το θυμηθηκα ...σιδεροκεφαλος Dura!  :thumbsup:

Ε δεν μπορει...τα αφεντικα ειναι οκ απο οτι ξερω...ολο και κατι θα παρεις!  :boobies:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Κι από μένα καλή ξεκούραση... κι ευχαριστώ και πάλι ΟΛΟΥΣ για τις ευχές!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Over and out, πάω να γίνω όμορφος.
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Άντε παλληκάρια...καλόν ύπνο σε όσους καπιτάλες κοιμηθούν, και όσοι σαν και εμένα ανήκουν στην πλέμπα, καλημέρα και καλή δουλειά!

Σε λίγο τα λέμε στο καλημέρα, από άλλη IP!!!

Σιγα εσυ παιδι του λαου...σιγα γιατι με πηραν τα ζουμια!Εξ αλλου (ετσι για να σε "φτιαξω" και λιγο) τωρα ειδικα...πρεπει να δουλεψεις ακομα σκληροτερα.Δεν γινεται και "μαυρο αλογακι" και το χαρτζιλικι του Αλογομουρη μαζι!Εμ....για κατσε ντε!  :grin:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Άντε παλληκάρια...καλόν ύπνο σε όσους καπιτάλες κοιμηθούν, και όσοι σαν και εμένα ανήκουν στην πλέμπα, καλημέρα και καλή δουλειά!
Σε λίγο τα λέμε στο καλημέρα, από άλλη IP!!!

Μην παραπονιέσαι οι πιο πολλοί "καπιτάλες" είναι 6:30 ήδη στην δουλειά για να κρατάνε τα όμως τα Ευρουλάκια τους δουλέυουν δεν ξαναμπαίνουν εδώ από άλλη IP

 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Σιγα εσυ παιδι του λαου...σιγα γιατι με πηραν τα ζουμια!Εξ αλλου (ετσι για να σε "φτιαξω" και λιγο) τωρα ειδικα...πρεπει να δουλεψεις ακομα σκληροτερα.Δεν γινεται και "μαυρο αλογακι" και το χαρτζιλικι του Αλογομουρη μαζι!Εμ....για κατσε ντε!  :grin:
Καλά...ο φίλος σου ο τεννίστας, μην σου πω τι θα πάρει τελικά!
Για τις μετοχές διάβασες κολλητέ?
:2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μην παραπονιέσαι οι πιο πολλοί "καπιτάλες" είναι 6:30 ήδη στην δουλειά για να κρατάνε τα όμως τα Ευρουλάκια τους δουλέυουν δεν ξαναμπαίνουν εδώ από άλλη IP
Βλέπεις, γι'αυτό δεν θα γίνω ποτέ εγώ καπιτάλας. Και έλεγα τι κάνω λάθος...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Βλέπεις, γι'αυτό δεν θα γίνω ποτέ εγώ καπιτάλας. Και έλεγα τι κάνω λάθος...

Γηράσκω αεί διδασκόμενος αδελφέ, έλα τώρα 10-15 ποστάκια και μετά δουλειά έτσι?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Γηράσκω αεί διδασκόμενος αδελφέ, έλα τώρα 10-15 ποστάκια και μετά δουλειά έτσι?
Ναι ρε...standard!

edit: ουπς...λάθος! διάβασα 10-15 ποτάκια και μετά δουλειά! xa xa xa xa
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Πλάκα έχει τελικά εδώ.

Αν γαμάς πολλές, είσαι ψεύτης, φιδέμπορας και ρίχνεις τη ψυχολογία αυτών που δεν γαμάνε.

Αν βγάζεις αρκετά χρήματα, είσαι λαμόγιο, διαπλεκόμενος, σίχαμα, παιδί του μπαμπά που τα βρήκε όλα έτοιμα.

Στα νούμερα τώρα, παμε με τη λογική να βγάλουμε μιά άκρη. Αντρας, 40, ελεύθερος, να βλέπετε, αρτιμελής, εισόδημα +30.000€/Y, με βασικά επικοινωνιακά χαρακτηριστικά.

18-30 (έτη) (πανεπιστήμιο + πρώτη δουλειά) δεν θα έιχε 5-10 μόνιμες σχέσεις και καμιά 15-20 γκομενιτσες? 12 χρόνια είναι αυτά. Σούμα = 30

30-40 είναι η χρυσή 10ετία. Εδώ τα σκορ μεγαλώνουν. Ανετα πάμε με 10 το χρόνο. Σύνολο 100. Αρα το 100-150 είναι ρεαλιστικό. Χωρίς τις πουτάνες. Αν είσαι και λιγο σαβούρας ανεβαίνει το νούμερο.

Όσο αυξάνει το εισόδημα/εμφάνιση/επικοινωνιακές ικανότητες/κύκλος/επάγγελμα τα νούμερα αυξάνονται γεωμετρικά. Ξερω αρκετούς που έχουν (αποδεδειγμένα) 2-3 την εβδομάδα. Από επαγγελματικό κύκλο, καμάκι, ιντερνετ, φίλους. Υπάρχει το νούμερο αυτό.

Βεβαια, για να φτάσεις τα 1.000 κομμάτια σε 20 χρόνια πρέπει να πηδας 50/χρόνο ή μία γυναίκα την εβδομάδα. Αδύνατον δεν είναι, ειδικά αν είσαι ελεύθερος. Είναι όμως δύσκολο.





 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
...για να φτάσεις τα 1.000 κομμάτια σε 20 χρόνια πρέπει να πηδας 50/χρόνο ή μία γυναίκα την εβδομάδα. Αδύνατον δεν είναι, ειδικά αν είσαι ελεύθερος. Είναι όμως δύσκολο.

ή και πολλές μαζί ;) ΑΝΑΛΟΓΑ τα κυκλώματα που κινείται ο καθένας... :rockon: αν και τελικά ΜΟΝΟ τις πουτάνες να υπολογίσεις... ΑΝΕΤΑ γαμάς 100 τον χρόνο...  ;)
 

nik6367

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Το πληρωμένο sex κοστίζει ακριβά...

Αλλα το δωρεάν κοστίζει ακριβότερα...

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Το πληρωμένο sex κοστίζει ακριβά...

Αλλα το δωρεάν κοστίζει ακριβότερα...

Σωστά! Αλλά και το ακριβά/φθηνά εξαρτάται από την οικονομική δυνατότητα τού καθενός!

Πάντως, άποψή μου είναι ότι, αν έχεις μια καλή εμφάνιση, προσέχεις το ντύσιμο + τους τρόπους σου και διαθέτεις χρήματα για να κυκλοφορήσεις... ΓΑΜΑΣ ΑΒΕΡΤΑ!
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως, άποψή μου είναι ότι, αν έχεις μια καλή εμφάνιση, προσέχεις το ντύσιμο + τους τρόπους σου και διαθέτεις χρήματα για να κυκλοφορήσεις... ΓΑΜΑΣ ΑΒΕΡΤΑ!

οχι και αβερτα..! κοψε κατι
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
οχι και αβερτα..! κοψε κατι

Επιμένω... αβέρτα! Αρκεί να πληρείς τις προϋποθέσεις που έγραψα, να έχεις όρεξη/χρόνο για παιχνίδι και να κινείσαι στα σωστά μέρη!

π.χ. έχω γνωστό που εργάζεται σε Ταξιδιωτικό γραφείο και είναι ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ σχεδόν στο αεροδρόμιο... το τι μουνί γάμησε μέσα στο καλοκαίρι... ΔΕΝ περιγράφεται !!!
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
Επιμένω... αβέρτα! Αρκεί να πληρείς τις προϋποθέσεις που έγραψα, να έχεις όρεξη/χρόνο για παιχνίδι και να κινείσαι στα σωστά μέρη!

π.χ. έχω γνωστό που εργάζεται σε Ταξιδιωτικό γραφείο και είναι ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ σχεδόν στο αεροδρόμιο... το τι μουνί γάμησε μέσα στο καλοκαίρι... ΔΕΝ περιγράφεται !!!
τον γνωστο σου τον ευννοει το εργασιακο περιβαλον πρωτιστως, κατι που δεν ισχυει για ολους
 

AXLE

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Στα νούμερα τώρα, παμε με τη λογική να βγάλουμε μιά άκρη. Αντρας, 40, ελεύθερος, να βλέπετε, αρτιμελής, εισόδημα +30.000€/Y, με βασικά επικοινωνιακά χαρακτηριστικά.

18-30 (έτη) (πανεπιστήμιο + πρώτη δουλειά) δεν θα έιχε 5-10 μόνιμες σχέσεις και καμιά 15-20 γκομενιτσες? 12 χρόνια είναι αυτά. Σούμα = 30

30-40 είναι η χρυσή 10ετία. Εδώ τα σκορ μεγαλώνουν. Ανετα πάμε με 10 το χρόνο. Σύνολο 100. Αρα το 100-150 είναι ρεαλιστικό. Χωρίς τις πουτάνες. Αν είσαι και λιγο σαβούρας ανεβαίνει το νούμερο.

Όσο αυξάνει το εισόδημα/εμφάνιση/επικοινωνιακές ικανότητες/κύκλος/επάγγελμα τα νούμερα αυξάνονται γεωμετρικά. Ξερω αρκετούς που έχουν (αποδεδειγμένα) 2-3 την εβδομάδα. Από επαγγελματικό κύκλο, καμάκι, ιντερνετ, φίλους. Υπάρχει το νούμερο αυτό.

Ρε παιδιά , ΒΟΗΘΕΙΑ !!!εγώ τι λάθος κάνω και έχω κολήσει σε μονοψήφιο από τα 21 μου ??????????? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom