Νέα

Πόσες πήδηξες αυτό το καλοκαίρι ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 204
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Εκει να δεις τι θα γινει.....εκει θα δεις πως μερικα μελη μεσα σε κανα μηνα θα αγγιξουν τον αριθμο των post που εχει ο pleasure-ας!  :rockon:

Προτείνω αστεία γαμήσια...και με βασική προϋποθεση να μετράνε πάνω από 2 άτομα ανά φάση.

Εκεί θα γελάσουμε....τι ινδιάνοι, τι πιγκουϊνοι, τι εκπλήξεις, τι ερωτήσεις και σχόλια έχουν ακουστεί επί το έργον...απίστευτα πράγματα.

"Πόσοι με γλείφουν εκεί κάτω? αχ...ωραία είναι!!!!"

Ετσιιι... :rockon: Aντε ντε, ανοίξτε το! Τι περιμένετε? Να πάρετε την άδεια από κανέναν Mod? :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εκει να δεις τι θα γινει.....εκει θα δεις πως μερικα μελη μεσα σε κανα μηνα θα αγγιξουν τον αριθμο των post που εχει ο pleasure-ας!  :rockon:

όχι τρελλά γαμήσια, δεν θα έχει πλάκα.

Προτείνω αστεία γαμήσια...και με βασική προϋποθεση να μετράνε πάνω από 2 άτομα ανά φάση.

Εκεί θα γελάσουμε....τι ινδιάνοι, τι πιγκουϊνοι, τι εκπλήξεις, τι ερωτήσεις και σχόλια έχουν ακουστεί επί το έργον...απίστευτα πράγματα.

"Πόσοι με γλείφουν εκεί κάτω? αχ...ωραία είναι!!!!"
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Είπαμε, βγάλαμε καινούργιο κανόνα.

Radio silence, απόλυτο όμως.

Χωρις πλακα τωρα...απο τα πιο σωστα πραγματα που ειπωθηκαν φετος....συμβουλη που θα πρεπει να την ακουσουν(-με) πολλοι απο εδω μεσα!

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Χωρις πλακα τωρα... απο τα πιο σωστα πραγματα που ειπωθηκαν φετος... συμβουλη που θα πρεπει να την ακουσουν(-με) πολλοι απο εδω μεσα!

...όπως λέμε με την παρέα μου: "γαμάμε + ξεχνάμε" ;)
 

Pelotas

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Eκτός της "χούφτας" μου;;;; Εχω χάσει τον λογαριασμό!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
όχι τρελλά γαμήσια, δεν θα έχει πλάκα.

Προτείνω αστεία γαμήσια...και με βασική προϋποθεση να μετράνε πάνω από 2 άτομα ανά φάση.

Εκεί θα γελάσουμε....τι ινδιάνοι, τι πιγκουϊνοι, τι εκπλήξεις, τι ερωτήσεις και σχόλια έχουν ακουστεί επί το έργον...απίστευτα πράγματα.

"Πόσοι με γλείφουν εκεί κάτω? αχ...ωραία είναι!!!!"

Βρες εναν ωραιο τιτλο Yorgos και χτυπα το...εχεις εφεση σ αυτα (και οχι μονο)!

Αλλα λειπει ο θεος της ατακας ρε συ....πως γινεται να υπαρχει τετοιο θρεντ χωρις Nitro
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Και μία ακόμη συμβουλή...

Μην πάτε διακοπές με τον billy....και εάν πάτε, τότε μην βγαίνετε τα βράδια στο μπαλκόνι σας που ενδεχομένως συνορεύει με το δικό του...

Και φροντίστε να είστε με καμία όμορφη μαζί...γιατί διαφορετικά θα φάτε πολύ γκρίνια από την δικιά σας....

xaxaxaxa
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ετσιιι... :rockon: Aντε ντε, ανοίξτε το! Τι περιμένετε? Να πάρετε την άδεια από κανέναν Mod? :2funny:
Το επόμενο καλοκαίρι Dura...εάν πάρω πάλι άδεια...
Αυτά έχουν νόημα να τα γράφουμε real time...την επόμενη μέρα το αργότερο.

Αλλα λειπει ο θεος της ατακας ρε συ....πως γινεται να υπαρχει τετοιο θρεντ χωρις Nitro
Αυτό που το πας....γίνεται τέτοιο thread χωρίς τον ήρωα με την μπέρτα? Δεν γίνεται.
Κάτσε να ηρεμήσει λίγο...και θα ξαναέρθει και αυτός. Βρίσκεται στο σωστό δρόμο.
Απλά έχασε λίγο τον προσανατολισμό, αλλά θα επανέρθει, είμαι σίγουρος.
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Και μία ακόμη συμβουλή...

Μην πάτε διακοπές με τον billy....και εάν πάτε, τότε μην βγαίνετε τα βράδια στο μπαλκόνι σας που ενδεχομένως συνορεύει με το δικό του...

Και φροντίστε να είστε με καμία όμορφη μαζί...γιατί διαφορετικά θα φάτε πολύ γκρίνια από την δικιά σας....

xaxaxaxa

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Τι μου το θυμισες παλι ρε.....ε ρε γελιο το επομενο πρωι λεμεεεεεεεεε....και κλααααααμα ο γειτονας!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι μου το θυμισες παλι ρε.....ε ρε γελιο το επομενο πρωι λεμεεεεεεεεε....και κλααααααμα ο γειτονας!   :2funny: :2funny: :2funny:
Βάλε καμία φωτό από το μπαλκόνι ρε....καμία κανονική όμως, όχι από αυτές που κλέβεις από άλλα sites! xaxaxaxa
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Καλά...και με τον Nitro μην πάτε διακοπές...και εάν πάτε, να αποφεύγετε την πισίνα το μεσημερι!!!  :rockon:
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Αξιζει ομως να ειπωθει μια....απο τον ηρωα με την μπερτα...

...σε μια "συνευρεση" λοιπον....βλεποντας αυτο οπου ο ιδιος αποκαλεσε κατι μεταξυ ανθρωπου και πιγκουϊνου με βυζια να βγαινει απο το μπανιο τυλιγμενη με πετσετα....και αντικρυζοντας τις "φιλες" της γυμνες κανει την κινηση να βγαλει κι αυτη την πετσετα απο πανω της....και πεταγεται ο Θεος της ατακας και της λεει το αμιμητο : Μην κανεις τον κοπο κουκλα μου εσυ...εσενα σε βλεπω να φευγεις ετσι οπως εισαι!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αξιζει ομως να ειπωθει μια....απο τον ηρωα με την μπερτα...

...σε μια "συνευρεση" λοιπον....βλεποντας αυτο οπου ο ιδιος αποκαλεσε κατι μεταξυ ανθρωπου και πιγκουϊνου με βυζια να βγαινει απο το μπανιο τυλιγμενη με πετσετα....και αντικρυζοντας τις "φιλες" της γυμνες κανει την κινηση να βγαλει κι αυτη την πετσετα απο πανω της....και πεταγεται ο Θεος της ατακας και της λεει το αμιμητο : Μην κανεις τον κοπο κουκλα μου εσυ...εσενα σε βλεπω να φευγεις ετσι οπως εισαι!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί...όταν ρώτησε ποια είχε οργασμό και μετά είπε ότι όσες το απόλαυσαν δεν πληρώνονται?

Ήμουνα στο ντους και πήγα να σαβουριαστώ από το γέλιο....
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ΣΗΜΕΡΙΝΗ ατάκα γκόμενας, στον καναπέ: "Αφού σου έχω πει πόσο πολύ μ' αρέσεις... γιατί δεν θες να κάνουμε σχέση"; (εγώ συνεχίζω να την κοιτάω, αμίλητος). Οπότε συνεχίζει: "Καλά... τέλος πάντων... ξανασκέψου το, όσο εγώ θα σου κάνω πίπα" !!! :2funny: :rockon:
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί...όταν ρώτησε ποια είχε οργασμό και μετά είπε ότι όσες το απόλαυσαν δεν πληρώνονται?

Ήμουνα στο ντους και πήγα να σαβουριαστώ από το γέλιο....

Η στιχομυθια ηταν η εξης: Ποσες φορες χυσατε κουκλες μου...οι 2 πρωτες λενε απο μια και καλα...η τριτη ομως λεει εγω εχυσα 2....2 ε?Ε εσυ της λεει ο Nitro θα μας δωσεις κι απο 100 ευρω τον καθενα!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Προηγούμενη εβδομάδα....γκόμενα ελληνίδα, ερασιτέχνης....πάνω στο τραπέζι αυτή, όρθιος εγώ.

Είμαι μέσα της και της τρίβω και την κλειτορίδα. Κάποια στιγμή μου λέει....σταμάτα σε παρακαλώ.

Φαντάστηκα ότι την πόνεσα με το τρίψιμο ή κάτι τέτοιο...την ρωτάω γιατί να σταματήσω?

Απάντηση: "Χάνομαι και δεν θέλω....προτιμώ να έχω τον έλεγχο!"

Φταίω εγώ τώρα που την καταχώρησα στις ηλίθιες και ξενέρωτες??????
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ΣΗΜΕΡΙΝΗ ατάκα γκόμενας, στον καναπέ: "Αφού σου έχω πει πόσο πολύ μ' αρέσεις... γιατί δεν θες να κάνουμε σχέση"; (εγώ συνεχίζω να την κοιτάω, αμίλητος). Οπότε συνεχίζει: "Καλά... τέλος πάντων... ξανασκέψου το, όσο εγώ θα σου κάνω πίπα" !!! :2funny: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


και τελικα...κανατε σχεση?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Η στιχομυθια ηταν η εξης: Ποσες φορες χυσατε κουκλες μου...οι 2 πρωτες λενε απο μια και καλα...η τριτη ομως λεει εγω εχυσα 2....2 ε?Ε εσυ της λεει ο Nitro θα μας δωσεις κι απο 100 ευρω τον καθενα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

xa xa xa xa ...καλά που δεν το άκουσα αυτό...θα είχα πέσει σίγουρα κάτω και θα είχα ανοίξει κανένα κεφάλι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom