Νέα

Πόσες πήδηξες αυτό το καλοκαίρι ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 204
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
και εγω μπορεί να λέω ότι πήγα με 4.000 τι σημασία έχει αν στις 3.000 μου ήταν πεσμένος επειδή δεν το ευχαριστιόμουν; ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ και αφήστε τα νουμερα, τα οποία είναι για τους μαθηματικούς
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ναι αλλα αγχωνόμαστε αν ο άλλος λέει οτι εχει πηδήξει 100-200.
Ο woodman λεει οτι έχει παει με 3000+

Ο μόνος που βλέπω ν' αγχώνεται είσαι εσύ (αληθεια, πόσο χρονών είσαι; )
Προσπάθησε να καταλάβεις ότι τελικά τα νούμερα ΔΕΝ έχουν καμία σημασία κι ότι για πολλούς από μας σ' αυτό το site που γουστάρουμε ΠΟΛΥ το σεξ και το γαμήσι είναι χόμπυ, έχουμε τις άκρες μας... και πηδάμε 1-2 καινούργιες γυναίκες κάθε βδομάδα (τουλάχιστον)...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
...νομίζω πως το ξεχειλώνουμε πολύ το θέμα. Ε?

Εγραψα και παραπάνω την άποψή μου... ΔΕΝ νομίζω ότι έχουν τόσο μεγάλη σημασία το πλήθος των ερωμένων μας όσο η ικανοποίηση... σε τελική, ο καθένας μας είναι ελεύθερος να κάνει τις επιλογές του και να ζει την ερωτική του ζωή όπως επιθυμεί, αρκεί να μην ενοχλεί τους γύρω του...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
...τελικά τα νούμερα ΔΕΝ έχουν καμία σημασία κι ότι για πολλούς από μας σ' αυτό το site που γουστάρουμε ΠΟΛΥ το σεξ και το γαμήσι είναι χόμπυ, έχουμε τις άκρες μας... και πηδάμε 1-2 καινούργιες γυναίκες κάθε βδομάδα (τουλάχιστον)...

Ωπα ρε μεγαλε....
Πολλα λεφτα θα σπρωχνεις εσυ...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Πολλα λεφτα θα σπρωχνεις εσυ...

Αυτό πάλι τι σημαίνει? Υπάρχουν βέβαια σχετικά thread (για εισοδήματα... και πόσα ξοδεύουμε στις πουτάνες), αλλά τελικά δεν είναι δικαίωμα του καθένός μας που τρώει τα λεφτά του? Αλλοι π.χ. ξοδεύουν ΠΟΛΛΑ περισσότερα στα strip και χωρίς να γαμάνε τελικά!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Αυτό πάλι τι σημαίνει? Υπάρχουν βέβαια σχετικά thread (για εισοδήματα... και πόσα ξοδεύουμε στις πουτάνες), αλλά τελικά δεν είναι δικαίωμα του καθένός μας που τρώει τα λεφτά του? Αλλοι π.χ. ξοδεύουν ΠΟΛΛΑ περισσότερα στα strip και χωρίς να γαμάνε τελικά!

Ετσι οπως διαβασα την απαντηση σου πριν νομιζα οτι υποστηριζες πως γαμας τοσες πολλες γκομενες επειδη εισαι πολυ μουρη.
χεχεχε. Γι'αυτο εγραψα αυτο που εγραψα
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ρε Azazel.....ασε τα πολιτικα και ελα εδω να μου πεις με ποσες πηγαμε αυτο το καλοκαιρι?Μηπως ξερεις εσυ...εγω δεν θυμαμαι παντως!  :think:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ετσι οπως διαβασα την απαντηση σου πριν νομιζα οτι υποστηριζες πως γαμας τοσες πολλες γκομενες επειδη εισαι πολυ μουρη.
χεχεχε. Γι'αυτο εγραψα αυτο που εγραψα

Καμία σχέση... τέσπα, όλα καυλά!  :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ρε Azazel.....ασε τα πολιτικα και ελα εδω να μου πεις με ποσες πηγαμε αυτο το καλοκαιρι?Μηπως ξερεις εσυ...εγω δεν θυμαμαι παντως!   :think:

κάτσε... πρέπει πρώτα να κάνουμε κατηγορίες

α) επαγγελματίες (που μάλλον δεν μετράνε)
β) επαγγελματίες γκόμενες (αυτές μετράνε)
γ) ερασιτέχνες (αυτές σίγουρα μετράνε)

συμφωνούμε κατ'αρχήν?
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
κάτσε....πρέπει πρώτα να κάνουμε κατηγορίες

α) επαγγελματίες (που μάλλον δεν μετράνε)
β) επαγγελματίες γκόμενες (αυτές μετράνε)
γ) ερασιτέχνες (αυτές σίγουρα μετράνε)

συμφωνούμε κατ'αρχήν?

...παμε...προχωρα!
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ξερεις οτι αμα βαλουμε και επαγγελματιες μεσα....ο Dura....θα το θεωρησει off topoic και θα το ξηλωσει...οποτε να εισαι προσεκτικος!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
κάτσε... πρέπει πρώτα να κάνουμε κατηγορίες

α) επαγγελματίες (που μάλλον δεν μετράνε)
β) επαγγελματίες γκόμενες (αυτές μετράνε)
γ) ερασιτέχνες (αυτές σίγουρα μετράνε)

συμφωνούμε κατ'αρχήν?

Ξερεις οτι αμα βαλουμε και επαγγελματιες μεσα....ο Dura....θα το θεωρησει off topoic και θα το ξηλωσει...οποτε να εισαι προσεκτικος!  :2funny: :2funny: :2funny:

ΟΛΕΣ μετράνε! Γι' αυτό κι έγραφα παραπάνω, ότι οι heavy users του site έχουμε ξεφύγει αριθμητικά... :rockon:
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ΟΛΕΣ μετράνε! Γι' αυτό κι έγραφα παραπάνω, ότι οι heavy users του site έχουμε ξεφύγει αριθμητικά... :rockon:

Dura...αμα πουμε τι καναμε φετος το καλοκαιρι...μαλλον θα μας διαγραψετε και απο το site....να'σαι σιγουρος!  :2funny:

Και για να προλαβω καναν βιαστικο πριν ειρωνευτει....δεν τα καναμε ο καθενας μονος του....υπαρχουν μαρτυρες σχεδον για ολα!  :dancing:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Το καλυτερο ειναι να γαμας κοπελες που σε καυλωνουν οχι μονο για την εμφανιση τους αλλα για το συνολο.
Το πληθος για μενα δε μετραει τοσο πολυ. Τι να εχεις γαμησει 50 τι 500.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ξερεις οτι αμα βαλουμε και επαγγελματιες μεσα....ο Dura....θα το θεωρησει off topoic και θα το ξηλωσει...οποτε να εισαι προσεκτικος!  :2funny: :2funny: :2funny:

χμ...μπορούμε να κάνουμε πουστιά εκεί, δλδ να πούμε ότι πληρώσαμε για παρέα, αλλά τελικά προέκυψε γαμήσι επειδή η γκόμενα γούσταρε...

χμ...

εσύ φέτος αγόρι μου δεν άφησες να περάσει τίποτα μπροστά σου χωρίς να το χτυπήσεις. κρύβαμε τις αδερφές μας λέμεεεε

επαγγελματίες γκόμενες, μετράς τουλάχιστον 4 και ερασιτέχνες τουλάχιστον 3 και αυτά από μέσα Ιουλίου που κρατάω σημειώσεις, γιαίτ χάθηκε η μπάλλα.

Η πλάκα είναι, ότι δεν χτυπάς και φεύγεις, αλλά τις διατηρείς παράλληλα...πως το καταφέρνεις αυτό, δεν μπορώ να καταλάβω...

τα λέω καλά?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Dura...αμα πουμε τι καναμε φετος το καλοκαιρι...μαλλον θα μας διαγραψετε και απο το site....να'σαι σιγουρος!

Και για να προλαβω καναν βιαστικο πριν ειρωνευτει....δεν τα καναμε ο καθενας μονος του....υπαρχουν μαρτυρες σχεδον για ολα!

Ρε παιδιά... τι μου λέτε τώρα... κι εγώ μαζί σας είμαι! Αυτό ακριβώς εννοώ... γίνονται ΤΡΕΛΛΕΣ φάσεις, αρκεί να είσαι μέσα στα κόλπα... που οι απ' έξω ούτε να τις φανταστούν δεν μπορούν !!!
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παιδιά... τι μου λέτε τώρα... κι εγώ μαζί σας είμαι! Αυτό ακριβώς εννοώ... γίνονται ΤΡΕΛΛΕΣ φάσεις, αρκεί να είσαι στα κόλπα... που οι απ' έξω ούτε να τις φανταστούν μπορούν !!!

Και που ησουν εσυ τοσο καιρο ρε εσυ?Ε?  :think:

Ρε azazel...ηξερες τετοιο παλικαρι και δεν το εφερνες στα παρτυ μας?    :hammer:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom