Νέα

Πόσες φορές μπορείτε να γαμήσετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
To πάχος και η κακη φυσική κατάσταση παίζουν τεράστιο ρόλο. Υπαρχουν 20αρηδες χοντροί που εχουν στύση της πλάκας και 60αρηδες γυμνασμένοι με λιγο λιπος που εχουν σουπερ στυση. Το λίγο λίπος και η γυμναστική αυξάνουν την τεστοστερόνη και την διάρκεια της στύσης. Ειναι ανεπίτρεπτο 40αρηδες να λενε οτι δεν μπορουν να γαμήσουν χωρις χάπι
Συμφωνώ για το γαμησι.
Εγώ πάντως αναφέρθηκα στο πόσες φορές μπορούν να χυσουν μέσα στην ημέρα οι 40ρηδες. Και εκεί είναι τα ζόρια, μετά την πρώτη φορά.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.153
Κριτικές
1
Like
2.417
Πόντοι
456
είναι και θέμα να σε φτιάχνει αυτή που έχεις δίπλα σου.Είχα μια μικρή εγώ 43 εκεινη 23 τόσο μεγάλη κάβλα που κάναμε 4 φορές την ημέρα ,βέβαια ήμουν διακοπές και σίγουρα ξεκούραστος...Τώρα πριν έξι μήνες είχα μία 40 αρα σκέτη ανωμαλια 3 φορές την ημέρα ,τελικα είναι σίγουρα θέμα χημείας ,είμαι 55 ετών γυμνάζομαι καθημερινά πρώην πρωταθλητής τένις και καλή διατροφή φυσικά μετράει η σωματική κατάσταση και όχι μόνο η ηλικία στη ταυτότητα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.525
Πόντοι
9.846
Λιγο πριν τα 43 με αρκετα καλη φυσικη κατασταση, χωρις περιττο λιπος, φυσικα μεχρι 3 φορες τη μερα. Δεν εχω επιδιωξει παραπανω. Ισως εκει ειναι οι κοφτες μας σε αυτη την ηλικια. Παντως μαρμαρο το πουλι και τις 3 φορες, καθολου μελατο! Μιλαω παντα για ακα γαμησια με τις σχεσεις μου, οχι με προφυλαξη. Με προφυλαξη η τριτη ειναι ψιλομελατη! Εκτος κι αν τα χερια εχουν διαφορά 5 - 6 ωρες.
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Χωρίς λυπαντικο και άλλες τσατσιες 4 φορές. Έχω ακούσει μέχρι 7 αλλά εγώ 7 μαλακιες έχω φτάσει. 7 γαμισια παίζει να πονάς πιο πολύ από τη γκόμενα
 
OP
OP
C

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
Διάβασα προσεχτικά τυπε αυτά που γράφεις και δεν κολλάνε μάλλον τα βγάζεις από το μυαλό σου, η κάθε γυναίκα ψάχνει να γαμηθει, αν της βγάζεις ερωτική έλξη θα γαμηθει με σένα αλλιώς όχι,αν τη γαμησεις καλά θα ξανα γαμηθει,αν δεν μείνει ικανοποιημένη δεν θα την ξαναδείς,αυτά τώρα που λες οτι σε ρωτάνε πόσο την έχεις δεν τα καταλαβαίνω εκτός αν είσαι νάνος.Εχω γαμησει πάμπολλες γκόμενες Παντρεμένες ελεύθερες δεσμευμένες και καμία ποτέ δεν με ρώτησε πόσο τον έχω και ότι αυτό είναι κριτήριο και συμφωνία για να την γαμησω. Τυπε κάτι δεν μας λες σωστά!!
Πολλές μαλακίες λες φίλε μου. Εσύ δεν τα λες καλά. Άντε γαμησου ηλίθια θανας κάνεις και κριτική. Καραγκιόζη κομολεξικος είσαι
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Διάβασα προσεχτικά τυπε αυτά που γράφεις και δεν κολλάνε μάλλον τα βγάζεις από το μυαλό σου, η κάθε γυναίκα ψάχνει να γαμηθει, αν της βγάζεις ερωτική έλξη θα γαμηθει με σένα αλλιώς όχι,αν τη γαμησεις καλά θα ξανα γαμηθει,αν δεν μείνει ικανοποιημένη δεν θα την ξαναδείς,αυτά τώρα που λες οτι σε ρωτάνε πόσο την έχεις δεν τα καταλαβαίνω εκτός αν είσαι νάνος.Εχω γαμησει πάμπολλες γκόμενες Παντρεμένες ελεύθερες δεσμευμένες και καμία ποτέ δεν με ρώτησε πόσο τον έχω και ότι αυτό είναι κριτήριο και συμφωνία για να την γαμησω. Τυπε κάτι δεν μας λες σωστά!!
mpoρει να αναλυει την φαντασιωση του
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Τύπε έχεις φτιάξει 2 νήματα για να μας ενημερώσεις οτι δεν σου κάνει κου κου και δεν γαμάς ούτε με αίτηση. Ντάξει το πιάσαμε μην το λες 10 φορές, πέρνα στο παρασύνθημα
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.721
Like
11.148
Πόντοι
3.556
Πολλές μαλακίες λες φίλε μου. Εσύ δεν τα λες καλά. Άντε γαμησου ηλίθια θανας κάνεις και κριτική. Καραγκιόζη κομολεξικος εί

Πολλές μαλακίες λες φίλε μου. Εσύ δεν τα λες καλά. Άντε γαμησου ηλίθια θανας κάνεις και κριτική. Καραγκιόζη κομολεξικος είσαι
Άσε ρε φιτσουλα που όποια γκόμενα βρεις σε ρωτάει πρώτα πόσο τον έχεις, μας έχεις φλομοση στη μαλάκια φαντασιόπληκτε.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Τύπε έχεις φτιάξει 2 νήματα για να μας ενημερώσεις οτι δεν σου κάνει κου κου και δεν γαμάς ούτε με αίτηση. Ντάξει το πιάσαμε μην το λες 10 φορές, πέρνα στο παρασύνθημα
αν την κανει μεσω του gov???
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.721
Like
11.148
Πόντοι
3.556
mpoρει να αναλυει την φαντασιωση του
Ανοίγει πρώτο νήμα με θέμα 'Δεν μπορώ να γαμησω' άντε εκεί τον είδα με συμπάθεια ότι και καλά έχει πρόβλημα ιατρικό, ανοίγει δεύτερο θέμα 'Ποσες φορές γαματε' όταν δεν γαμας εσύ σε ενδιαφέρει πόσες φορές γαμανε οι άλλοι??Στο πρώτο νήμα από τα γραφόμενα δεν γαμαγε καθόλου στο δεύτερο νήμα γαμαγε λίγο και το πρόβλημα ότι τον ρωταγανε όλες οι γκόμενες πόσο τον έχει και αυτός δεν της γαμαγε γιατί κομπλαρε. Τι σκατα τα ανοίγουν τα νήματα και ζητάνε και βοήθεια??
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Ανοίγει πρώτο νήμα με θέμα 'Δεν μπορώ να γαμησω' άντε εκεί τον είδα με συμπάθεια ότι και καλά έχει πρόβλημα ιατρικό, ανοίγει δεύτερο θέμα 'Ποσες φορές γαματε' όταν δεν γαμας εσύ σε ενδιαφέρει πόσες φορές γαμανε οι άλλοι??Στο πρώτο νήμα από τα γραφόμενα δεν γαμαγε καθόλου στο δεύτερο νήμα γαμαγε λίγο και το πρόβλημα ότι τον ρωταγανε όλες οι γκόμενες πόσο τον έχει και αυτός δεν της γαμαγε γιατί κομπλαρε. Τι σκατα τα ανοίγουν τα νήματα και ζητάνε και βοήθεια??
μηπως θελει αλλη βοηθεια ρε :effemine:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.525
Πόντοι
9.846
Λετε να'ναι καμια πουστρα;...δεν το σκεφτηκα καθολου, αλλά το παζλ δενει προς τα'κει! Εχετε δικιο ΣερλοκΧολμς συναγωνιστες!! Σε λιγο το κοβω να μας στελνει προσωπικα μυνηματα.....ΡΕ ΟΥΣΤ ΠΑΑΑΛΙΟΟΟΠΟΥΣΤΑ!!
 

farmerjim

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Like
436
Πόντοι
21
Καπου στα 25-26 ειχα δοκιμασει να παω για το 10 με μια γκομενα, αλλα βαρεθηκα στο 8. Χανεται τελειως η αισθηση μετα απο ενα σημειο και δεν το ευχαριστιεσαι πλεον.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 204103

Επισκέπτης
Με πρωην γκομενα μουναρα που και μονο που την κοιταζα, καυλωνα, την ειχα χυσει 8 φορες σε μια μερα..
Τοτε ημουν 28..Απο τοτε δεν εχει ξανατυχει να ειμαι με μουναρα σε μεγαλη σχεση κι εχω χυσει μεχρι 4 φορες σε μια μερα
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
όσοι δεν έχετε φύγει τα 50 δεν καταλαβαίνετε την ερώτηση... γιατί μετά τα 50 αρχίζουν τα ζητήματα.

μέχρι τα 50 γαμάς με ΠΟΥΤΣΟ , μετά με ΠΟΥΤΣΑ...

ο χρόνος μάγκες είναι σκληρός ακόμα και για τους καλύτερους όσον αφορά την φυσική κατάσταση και την υγεία.

προσωπική κατάθεση , στα 55 , τα 2 τα ρίχνω άνετα τις περισσότερες φορές σε μια ώρα , με την προϋπόθεση ότι θα με φτιάχνει η γυναίκα (αγοραστή ή γκόμενα).
σε κακή μέρα όμως , στρες... , έχω φάει ήτα στην προσπάθεια για 2ο γύρο στην ώρα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Mπορώ να γαμάω όλη μέρα κάθε μέρα. Το ρεκόρ μου είναι 21 φορές σε μία μέρα. Σε μέρες που έμενα ρέστος έπαιρνα την μισή φυλής σε μία μέρα.
 

TonyDOP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
173
Like
3.300
Πόντοι
441
Καλοκαιρι σε διακοπες ειδικα, που χω τη δικια μ ντυμενη τσουλίστικα ολη μερα, στανταρ 2-3 φορες τη μερα.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.897
Πόντοι
7.815
Είχα μια γνωστή πολύ όμορφη .μου έλεγε συνέχεια για γαμησια.οτι θέλει άντρα με μεγάλο μέγεθος .να γαμαει όλη μέρα .με έπιασε πολύ άγχος όπως τα έλεγε .την είχα γσμησει σύνολο τρεις φορές .μια φορά την βδομάδα .αλλά πάντα με πολύ άγχος γιατί είχα στο μυαλό μου αυτά που έλεγε .μετά βρήκα μια παντρεμένη γραμματέα .και αυτή μου έλεγε ότι ήθελε άντρα με μεγάλο μέγεθος κ να γαμαει πολύ .αυτή δεν την γάμησα γιατί μου έκανε πολύ άγχος .με ρωτάνε πόσο τον έχω .πόσο μπορώ .μετά γνώρισα μια άλλη σαραντάρα και ..της είπα να την γαμησω μια μέρα κ μου έλεγε πόσο τον έχεις .της λέω τόσο .μου λέει εδώ έναν με μεγάλο μέγεθος γκόμενο .εγώ θέλω μεγάλο μέγεθος κ συνέχεια .μόλις είδα αυτές τις τρεις γυναίκες μετά με έπιασε άγχος .συν ο διαβήτης που έχω συχνοουρια κλπ .και λέω δεν πάτε να γαμηθειτε όλες .πάρτε ένα μέτρο να τους μετράτε .
ρε μαν ίδια ηλικία είμαστε πάνω κάτω (γεν. 1971 εγώ), αλλά σπάνια με ρωτάνε οι γκόμενες πόσο τον έχω, φροντίζουν κ τον μετράνε οι ίδιες από μόνες τους. Ούτε μοντέλο δηλώνω, απλός καθημερινός τύπος θεωρώ ότι είμαι, σχετικά αθλητικός (μέχρι πριν 2 χρόνια έτρεχα μαραθώνιο) και γύρω στο 1.91 ύψος.

Για να το συζητάνε μαζί σου, κ να μην σε απορρίπτουν με την μία, θα είσαι καλοβαλμένος. Μάλλον το πορτοφόλι σου θα πρέπει να γλυκοκυτάνε κ θέλουν το παρασύνθημα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.897
Πόντοι
7.815
Επειδή περιέγραψα τον σωματότυπο μου κ την ηλικία μου, μέχρι τα 48 με 49 μου, ήμουν σε καλό μομέντουμ, πιστόλιαζα άνετα 2 (κάποιες φορές μπορεί κ 3 βόλια) στην 1 ώρα, στο 2ωρο ίσως κ 4 φορές με καλή χημεία με την γκόμενα ή την βιζιτού.
Και επειδή δηλώνω οπαδός του μασάζ, διάφορες φίρμες στο χώρο του μασάζ, μου το σχολίαζαν ότι κρατιέμαι καλά για την ηλικία μου. Έχει τύχει με γνωστή μασατζού να βάλουμε στοίχημα για 3 βόλια την ώρα κ να το χάσει (στα 45 μου).

Δυστυχώς τον τελευταίο χρόνο διάφορα κ πολύ σοβαρά προβλήματα στην οικογένεια με αποσυντόνισαν κ σε συνδυασμό με την χαλάρωση στην άσκηση κ διατροφή, έφεραν μεταπτώσεις στην σεξουαλική συμπεριφορά μου. Μάλιστα τον Οκτωβρίο του 2020, δεν μπόρεσα να κάνω 2η φορά εντός της ίδιας ημέρας, με μια αρκετά όμορφη παρουσία (τηλεπαρουσιάστρια) με την οποία για παράδειγμα μερικούς μήνες πιο πριν, μέσα σε ένα ΣΚ πέφτανε 5 με 6 βόλια (προσέξτε αναφέρω ΣΚ, όχι ΠΣΚ).

Τώρα που αρχίζω κ ξεπερνάω τα προβλήματα, ξαναβρίσκω την φόρμα μου, πριν μια βδομάδα πέσανε πάλι 2 βόλια σε γνωστό μασατζίδικο της Συγγρού, αλλά βλέπω ότι ο χρόνος αρχίζει να γίνεται ορατός, να επέρχεται αφήνοντας τα σημάδια του. Πιστολίαζω άλλα όχι με την ίδια ένταση. Δεν με αγχώνει, το είχα σκεφτεί ότι κάποια στιγμή θα γίνονταν.

Η χημεία είναι το σημαντικότερο, όπως λένε κ οι πρωλαλίσαντες. Άμα η γκόμενα ξέρει να σε φτιάχνει τότε όλα γίνονται πιο απλά.

Ποιότητα πλέον, για να το απολαύσουμε. Και επίσης αρχίζει να γίνεται και ενοχλητική η σαμπρέλα, από ένα σημείο κ μετά. Το συζήταγα κ με την Έλενα 110 τις προάλλες (σχετικά με την ηλικία κ την σαμπρέλα).
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.721
Like
11.148
Πόντοι
3.556
Η μάνα σου είναι πουτανα Κώστα μου. Όλη σου η οικογένεια είναι μπουρδέλο. Σου γαμαω όλη σου την οικογένεια .είσαι πολύ πουστρα θες πουτσα στο κωλο Κώστα μου. Πουτανας γιε .είσαι οουτανας γιος κ όλη σου η οικογένεια γαμιετε
Το μόνο που έχω να σου απαντήσω είναι ότι είσαι ψυχοπαθής και μαλακας πάρε φάρμακα γρήγορα μπας και σωθείς!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom