Νέα

Πόσες φορές μπορείτε να γαμήσετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Συναγωνιστές καλησπέρα,παίζουν πολλοί παράγοντες και εκτός την ανθυγιεινή διατροφή και τις καταχρήσεις που κάνει ο καθένας ένα από τα πιο βασικά είναι το στρες και το άγχος.Φυσικά είναι και πόσο κουράζεται στην εργασία του.
 
OP
OP
C

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
αν δεν μπορεις στα 50 τοτε εισαι αρκετα παχυς για αυτο.
το λιπος μειωνει την τεστοστερονη γιατι στο λιπος φτιαχνονται αντιαδρογονες ορμονες.
σε μικρη ηλικια δεν φαινεται ευκολα η διαφορα, ομως σε μεγαλυτερες υπαρχει θεμα γιατι ηδη μειωνεται η τεστοστερονη απο τα 30 35 κτλ.
σε καθε περιπτωση πρειπει να κανεις εξετασεις, η αντιμετωπιση σχεδον παντα ειναι ευκολη
Ναι έχεις δίκιο
 
OP
OP
C

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
Πήρα σήμερα αυτά τα σιαλις.καπως έτσι τα λένε .με αυτά μπόρεσα .πάει γέρασα .κάποτε γαμαγαμε όλη μέρα .τώρα χεστα.εκαψε φλάντζα κεφαλής .κάτι γνωστοί μου πιο μεγαλοι μου λένε αυτοί γαμανε πολύ .μόνο εγώ δεν μπορώ ;;ένας με περνάει 12 χρόνια κ γαμαει κάθε μέρα μου είπε .εγώ τι έπαθα ;;ντρέπομαι να πάω σε γιατρό να του πω έτσι .
 
OP
OP
C

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
Είχα έναν φίλο παντρεμένο ς.και χωρησε και φώναζε η μάνα της γυναίκας του σε μια καφετέρια είσαι ανίκανος ούτε να γαμησεις δεν μπορείς ;;πω πω .χάλια να μην μπορείς να γαμησεις και να σε λέει η γυναίκα ανίκανο .πω πω ..
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.799
Πόντοι
3.556
Είχα έναν φίλο παντρεμένο ς.και χωρησε και φώναζε η μάνα της γυναίκας του σε μια καφετέρια είσαι ανίκανος ούτε να γαμησεις δεν μπορείς ;;πω πω .χάλια να μην μπορείς να γαμησεις και να σε λέει η γυναίκα ανίκανο .πω πω ..
τύπε δωσε λιγες πινελιές ακομα για το θεμα να καταλάβουμε
 
OP
OP
C

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
Είχα μια γνωστή πολύ όμορφη .μου έλεγε συνέχεια για γαμησια.οτι θέλει άντρα με μεγάλο μέγεθος .να γαμαει όλη μέρα .με έπιασε πολύ άγχος όπως τα έλεγε .την είχα γσμησει σύνολο τρεις φορές .μια φορά την βδομάδα .αλλά πάντα με πολύ άγχος γιατί είχα στο μυαλό μου αυτά που έλεγε .μετά βρήκα μια παντρεμένη γραμματέα .και αυτή μου έλεγε ότι ήθελε άντρα με μεγάλο μέγεθος κ να γαμαει πολύ .αυτή δεν την γάμησα γιατί μου έκανε πολύ άγχος .με ρωτάνε πόσο τον έχω .πόσο μπορώ .μετά γνώρισα μια άλλη σαραντάρα και ..της είπα να την γαμησω μια μέρα κ μου έλεγε πόσο τον έχεις .της λέω τόσο .μου λέει εδώ έναν με μεγάλο μέγεθος γκόμενο .εγώ θέλω μεγάλο μέγεθος κ συνέχεια .μόλις είδα αυτές τις τρεις γυναίκες μετά με έπιασε άγχος .συν ο διαβήτης που έχω συχνοουρια κλπ .και λέω δεν πάτε να γαμηθειτε όλες .πάρτε ένα μέτρο να τους μετράτε .
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.799
Πόντοι
3.556
Είχα μια γνωστή πολύ όμορφη .μου έλεγε συνέχεια για γαμησια.οτι θέλει άντρα με μεγάλο μέγεθος .να γαμαει όλη μέρα .με έπιασε πολύ άγχος όπως τα έλεγε .την είχα γσμησει σύνολο τρεις φορές .μια φορά την βδομάδα .αλλά πάντα με πολύ άγχος γιατί είχα στο μυαλό μου αυτά που έλεγε .μετά βρήκα μια παντρεμένη γραμματέα .και αυτή μου έλεγε ότι ήθελε άντρα με μεγάλο μέγεθος κ να γαμαει πολύ .αυτή δεν την γάμησα γιατί μου έκανε πολύ άγχος .με ρωτάνε πόσο τον έχω .πόσο μπορώ .μετά γνώρισα μια άλλη σαραντάρα και ..της είπα να την γαμησω μια μέρα κ μου έλεγε πόσο τον έχεις .της λέω τόσο .μου λέει εδώ έναν με μεγάλο μέγεθος γκόμενο .εγώ θέλω μεγάλο μέγεθος κ συνέχεια .μόλις είδα αυτές τις τρεις γυναίκες μετά με έπιασε άγχος .συν ο διαβήτης που έχω συχνοουρια κλπ .και λέω δεν πάτε να γαμηθειτε όλες .πάρτε ένα μέτρο να τους μετράτε .
τύπε που να μαθεις και το μέσο ορο των νιαμου εδω στο μπου να πουμε. θα αγχωθείς ακόμη πιο πολυ :confused: :confused: :confused:
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.077
Πόντοι
2.256
Το βαρος και το λιπος παιζει πολυ μεγαλο ρολο.Εγω στα 45 μου,ετυχε 4 φορες την ιδια μερα,πρωι συζυξ (γρηγορο 15΄ανευ πυροβολισμου),μεσημερι παντρεμενο μιλφ (1 ωρα γεματη με καταθεση στο γκισε), απογευμα χωρισμενο μιλφ (1,5 ωρα με καταθεση σε μορφη λοσιον) και το βραδυ για το ξεκαρφωμα και αποφυγη οιδηματος ορχεων ενα μισαωρο στη συζυξ γιατι ημουν πτωμα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.799
Πόντοι
3.556
Το βαρος και το λιπος παιζει πολυ μεγαλο ρολο.Εγω στα 45 μου,ετυχε 4 φορες την ιδια μερα,πρωι συζυξ (γρηγορο 15΄ανευ πυροβολισμου),μεσημερι παντρεμενο μιλφ (1 ωρα γεματη με καταθεση στο γκισε), απογευμα χωρισμενο μιλφ (1,5 ωρα με καταθεση σε μορφη λοσιον) και το βραδυ για το ξεκαρφωμα και αποφυγη οιδηματος ορχεων ενα μισαωρο στη συζυξ γιατι ημουν πτωμα
τύπε ωπα λιγο να πουμε. καταθεση γκισέ εννοεις τον κρεμπιε; :confused:
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.077
Πόντοι
2.256

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Διαβάζω αρκετές ανακρίβειες και καραμέλες για γυμναστική.
Όχι κύριοι δεν έχει τόσο σχέση η φυσική κατάσταση για τη δεύτερη φορά.

Και μιλάω για μετά τα 40, ότι καθόλου δεν έχει σχέση το ποσό αθλητικός είσαι για να τελειώσεις 2 φορές. Είναι καθαρά θέμα οργανισμού και πώς δουλεύουν τα υδραυλικά του.

Ξέρω κόσμο που είναι με κανονικό βάρος, παίζουν ποδήλατο και περπάτημα συχνά, κάποιοι γυμναστήριο 3 φορές τη βδομάδα και κανείς δεν χύνει μέσα σε μια μέρα 2 φορές.
Όμως να ξανακαβλωσει κάποιος γίνεται χαλαρά πιστεύω και να γαμησει για κανένα 15λεπτό ακόμα μετά την πρώτη φορά. Να χύσει όμως ξανά πολύ δύσκολο χωρίς φάρμακα ή αν δεν το έχει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Πόσες φορές μπορείτε να γαμησετε;;εγώ είμαι πενήντα και τώρα δεν μπορώ καθόλου. Πριν δέκα χρόνια μπορούσα άνετα τρεις φορές τη μέρα ...τώρα τίποτα .είχα φίλους μεγάλης ηλικίας που μου έλεγαν ότι μπορούν συχνά και στα εξήντα και στα εβδομήντα .ίσως είναι ο οργανισμός .το σώμα .η γυμναστική. Η διατροφή .τα προβλήματα .οι δουλειές .όλα μαζί στον κάθε έναν .εσύ πόσες μπορείς φορά και πόσες μπορούσες πριν δέκα χρόνια ;;;μην γράψετε ψεματα
εγω ειμαι 39. δε πινω δε καπνιζω και σε γενικες γραμμες δε τρωω μαλακιες (παιζουν ρολο ολα αυτα π σου λεω) και απο τα 18 μεχρι τωρα δεν εχω μεγαλη διαφορα,παιζει βεβαια ρολο και η γκομενα κατα ποσο με αναβει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Είχα μια γνωστή πολύ όμορφη .μου έλεγε συνέχεια για γαμησια.οτι θέλει άντρα με μεγάλο μέγεθος .να γαμαει όλη μέρα .με έπιασε πολύ άγχος όπως τα έλεγε .την είχα γσμησει σύνολο τρεις φορές .μια φορά την βδομάδα .αλλά πάντα με πολύ άγχος γιατί είχα στο μυαλό μου αυτά που έλεγε .μετά βρήκα μια παντρεμένη γραμματέα .και αυτή μου έλεγε ότι ήθελε άντρα με μεγάλο μέγεθος κ να γαμαει πολύ .αυτή δεν την γάμησα γιατί μου έκανε πολύ άγχος .με ρωτάνε πόσο τον έχω .πόσο μπορώ .μετά γνώρισα μια άλλη σαραντάρα και ..της είπα να την γαμησω μια μέρα κ μου έλεγε πόσο τον έχεις .της λέω τόσο .μου λέει εδώ έναν με μεγάλο μέγεθος γκόμενο .εγώ θέλω μεγάλο μέγεθος κ συνέχεια .μόλις είδα αυτές τις τρεις γυναίκες μετά με έπιασε άγχος .συν ο διαβήτης που έχω συχνοουρια κλπ .και λέω δεν πάτε να γαμηθειτε όλες .πάρτε ένα μέτρο να τους μετράτε .
Γιατι ρε μυστη τοσο αγχος???

Πουτσα θελουν ολες...

ΥΓ : To αγχος σκοτωνει,μακρυα!!!
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
389
Like
449
Πόντοι
21
Πόσες φορές μπορείτε να γαμησετε;;εγώ είμαι πενήντα και τώρα δεν μπορώ καθόλου. Πριν δέκα χρόνια μπορούσα άνετα τρεις φορές τη μέρα ...τώρα τίποτα .είχα φίλους μεγάλης ηλικίας που μου έλεγαν ότι μπορούν συχνά και στα εξήντα και στα εβδομήντα .ίσως είναι ο οργανισμός .το σώμα .η γυμναστική. Η διατροφή .τα προβλήματα .οι δουλειές .όλα μαζί στον κάθε έναν .εσύ πόσες μπορείς φορά και πόσες μπορούσες πριν δέκα χρόνια ;;;μην γράψετε ψεματα
Τωρα τουλαχιστον δεν εχεις να χασεις κατι απο το να τεσταρεις αν οι γηραιοι φιλοι σου λενε την αληθεια!!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Είχα μια γνωστή πολύ όμορφη .μου έλεγε συνέχεια για γαμησια.οτι θέλει άντρα με μεγάλο μέγεθος .να γαμαει όλη μέρα .με έπιασε πολύ άγχος όπως τα έλεγε .την είχα γσμησει σύνολο τρεις φορές .μια φορά την βδομάδα .αλλά πάντα με πολύ άγχος γιατί είχα στο μυαλό μου αυτά που έλεγε .μετά βρήκα μια παντρεμένη γραμματέα .και αυτή μου έλεγε ότι ήθελε άντρα με μεγάλο μέγεθος κ να γαμαει πολύ .αυτή δεν την γάμησα γιατί μου έκανε πολύ άγχος .με ρωτάνε πόσο τον έχω .πόσο μπορώ .μετά γνώρισα μια άλλη σαραντάρα και ..της είπα να την γαμησω μια μέρα κ μου έλεγε πόσο τον έχεις .της λέω τόσο .μου λέει εδώ έναν με μεγάλο μέγεθος γκόμενο .εγώ θέλω μεγάλο μέγεθος κ συνέχεια .μόλις είδα αυτές τις τρεις γυναίκες μετά με έπιασε άγχος .συν ο διαβήτης που έχω συχνοουρια κλπ .και λέω δεν πάτε να γαμηθειτε όλες .πάρτε ένα μέτρο να τους μετράτε .
Απειρες ηταν,γκομενα που ρωταει ποσο τον εχεις η ποσες φορες μπορεις ειναι αγαμητη.
Οι εμπειρες δεν φαίρονται ετσι γιατι πολυ απλα δεν τους νοιαζει.
Δεν καθεται να ρωτησουν ρε τυπε,απλα γαμιουνται και αν δεν τους κανεις σου λενε αντιο χωρις λογο και φευγουν.
Ετσι ειναι οι έμπειρες, οι απειρες ποσο τον εχεις ποσο μπορεις ποσο το ενα ποσο το αλλο με λιγα λογια η απειρια και η βλακεια σε ολο το μεγαλειο.
Σ αυτες θα λες δεν σου λεω δοκιμασε και θα δεις μα μου σου ξου αντιο καθεται τη γαμας και δεν ξεκολλαει μιας και δεν εχει φαει αλλον.
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
To πάχος και η κακη φυσική κατάσταση παίζουν τεράστιο ρόλο. Υπαρχουν 20αρηδες χοντροί που εχουν στύση της πλάκας και 60αρηδες γυμνασμένοι με λιγο λιπος που εχουν σουπερ στυση. Το λίγο λίπος και η γυμναστική αυξάνουν την τεστοστερόνη και την διάρκεια της στύσης. Ειναι ανεπίτρεπτο 40αρηδες να λενε οτι δεν μπορουν να γαμήσουν χωρις χάπι
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.721
Like
11.148
Πόντοι
3.556
Είχα μια γνωστή πολύ όμορφη .μου έλεγε συνέχεια για γαμησια.οτι θέλει άντρα με μεγάλο μέγεθος .να γαμαει όλη μέρα .με έπιασε πολύ άγχος όπως τα έλεγε .την είχα γσμησει σύνολο τρεις φορές .μια φορά την βδομάδα .αλλά πάντα με πολύ άγχος γιατί είχα στο μυαλό μου αυτά που έλεγε .μετά βρήκα μια παντρεμένη γραμματέα .και αυτή μου έλεγε ότι ήθελε άντρα με μεγάλο μέγεθος κ να γαμαει πολύ .αυτή δεν την γάμησα γιατί μου έκανε πολύ άγχος .με ρωτάνε πόσο τον έχω .πόσο μπορώ .μετά γνώρισα μια άλλη σαραντάρα και ..της είπα να την γαμησω μια μέρα κ μου έλεγε πόσο τον έχεις .της λέω τόσο .μου λέει εδώ έναν με μεγάλο μέγεθος γκόμενο .εγώ θέλω μεγάλο μέγεθος κ συνέχεια .μόλις είδα αυτές τις τρεις γυναίκες μετά με έπιασε άγχος .συν ο διαβήτης που έχω συχνοουρια κλπ .και λέω δεν πάτε να γαμηθειτε όλες .πάρτε ένα μέτρο να τους μετράτε .
Διάβασα προσεχτικά τυπε αυτά που γράφεις και δεν κολλάνε μάλλον τα βγάζεις από το μυαλό σου, η κάθε γυναίκα ψάχνει να γαμηθει, αν της βγάζεις ερωτική έλξη θα γαμηθει με σένα αλλιώς όχι,αν τη γαμησεις καλά θα ξανα γαμηθει,αν δεν μείνει ικανοποιημένη δεν θα την ξαναδείς,αυτά τώρα που λες οτι σε ρωτάνε πόσο την έχεις δεν τα καταλαβαίνω εκτός αν είσαι νάνος.Εχω γαμησει πάμπολλες γκόμενες Παντρεμένες ελεύθερες δεσμευμένες και καμία ποτέ δεν με ρώτησε πόσο τον έχω και ότι αυτό είναι κριτήριο και συμφωνία για να την γαμησω. Τυπε κάτι δεν μας λες σωστά!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom