Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
Ρε πατριώτη με τις σημαίες τί φετίχ είναι αυτό που έχετε;;;

Για εξηγησέ το μου λίγο...μου θυμίζει την εικονολατρία... :cheesy:


εσύ γιατί θα έκαιγες αυτήν του γείτονα?τι φετίχ είναι αυτό που έχετε?


για εξήγησέ το μου λίγο...μου θυμίζει τους εικονομάχους... :cheesy:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Δεν ξερω ποσο ειναι η δεσποινιδα ουτε και ενδιαφερομαι να μαθω......

Υποθετω απο τα γραφομενα της εκει γυρω με αποκλιση + - 2-3 ετη


Υγ. Το οτι ειναι ψυχουλα στο υπογραφω παντως...
Δεν θελω υπογραφες...εχω καταλαβει....Ειμαι σιγουρος οτι ντυνεται εντελως αγοριστικα και δεν την ενδιαφερει καθολου η εμφανιση της..Προφανως γιατι ποτε δεν ειχε κινητρο....
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν θελω υπογραφες...εχω καταλαβει....Ειμαι σιγουρος οτι ντυνεται εντελως αγοριστικα και δεν την ενδιαφερει καθολου η εμφανιση της..Προφανως γιατι ποτε δεν ειχε κινητρο....

ασε... σε μπουρδελα την εβγαζα :rolleyes:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Δεν θελω υπογραφες...εχω καταλαβει....Ειμαι σιγουρος οτι ντυνεται εντελως αγοριστικα και δεν την ενδιαφερει καθολου η εμφανιση της..Προφανως γιατι ποτε δεν ειχε κινητρο....
:thumbsup:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
εσύ γιατί θα έκαιγες αυτήν του γείτονα?τι φετίχ είναι αυτό που έχετε?


για εξήγησέ το μου λίγο...μου θυμίζει τους εικονομάχους... :cheesy:
Για να του δείξω ότι αυτό που κάνει είναι ψυχιατρικό πρόβλημα (εμμονή),δεν έχει ουσία να λατρεύει κανείς ένα πανί.

Για πες κ συ τώρα... :birdman:

Το έχει πει κ ο Πάγκαλος άλλωστε στην κρίση των Ιμίων: όσο πιο καθυστερημένος είναι ένας λαός τόσο μεγαλύτερος φετιχισμός με την σημαία....
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ασε... σε μπουρδελα την εβγαζα :rolleyes:
Σε μπουρδελλα οχι..αλλα αυτο που ειπα ισχυει...Συμπεριφερεσαι εντελως αντιθετα απο οτι θα επρεπε...απο καποια αντιδραση το κανεις ..γιατι δεν ξερω..
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Σε μπουρδελλα οχι..αλλα αυτο που ειπα ισχυει...Συμπεριφερεσαι εντελως αντιθετα απο οτι θα επρεπε...απο καποια αντιδραση το κανεις ..γιατι δεν ξερω..
Συγγνώμη ρε μάστορα θες να δεις τσαχπινιές στο ίντερνετ δηλαδή;;; :think: :rolleyes:

Ιντερνετική ψυχανάλυση,βέλβω άραξε!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
ασε... σε μπουρδελα την εβγαζα :rolleyes:
Αστο Βελβυ γιατι δεν το εχεις .....

Ποτε δεν σου μιλησα για κακο.....

Σταματα να εισαι αντιδραστικη ...... δεν ειναι καλο παντα
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σε μπουρδελλα οχι..αλλα αυτο που ειπα ισχυει...Συμπεριφερεσαι εντελως αντιθετα απο οτι θα επρεπε...απο καποια αντιδραση το κανεις ..γιατι δεν ξερω..

το να σε θεωρω μαλακα εσενα κ την πλειοψηφια δλδ, κ απλα να κραζω δεν παιζει ε? :rolleyes:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
Για να του δείξω ότι αυτό που κάνει είναι ψυχιατρική εμμονή,δεν έχει ουσία να λατρεύει κανείς ένα πανί.

Για πες κ συ τώρα... :birdman:

ΤΟ έχει πει κ ο Πάγκαλος άλλωστε στην κρίση των Ιμίων: όσο πιο καθυστερημένος είναι ένας λαός τόσο μεγαλύτερος φετιχισμός με την σημαία....


μα δεν λατρεύει το πανί, αλλά αυτό που συμβολίζει (όπως οι εικονολάτρες λάτρευαν όχι την ίδια την εικόνα αλλά το πρόσωπο που απεικόνιζε)
ψυχιατρική εμμονή είναι να επιμένεις να πείσεις κάποιον ότι έχει ψυχιατρική εμμονή απλώς επειδή έχει διαφορετική θεώρηση των πραγμάτων


την εξυπνάδα του Πάγκαλου δεν θα την σχολιάσω...τελευταία άλλωστε έχει πει χειρότερες μαλακίες...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Συγγνώμη ρε μάστορα θες να δεις τσαχπινιές στο ίντερνετ δηλαδή;;; :think: :rolleyes:

Ιντερνετική ψυχανάλυση,βέλβω άραξε!!! :2funny: :2funny: :2funny:

τι να πω ρε συ χαχα
ποσοι μου χουν κανει ψυχαναλυση εδω μεσα?? εχω χασει το λογαριασμο :2funny:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Συγγνώμη ρε μάστορα θες να δεις τσαχπινιές στο ίντερνετ δηλαδή;;; :think: :rolleyes:

Ιντερνετική ψυχανάλυση,βέλβω άραξε!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Σου ζητησα κατι? σου ειπα να κανεις τσαχπινιες?Σε ενδιαφερη τι κανω?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
μα δεν λατρεύει το πανί, αλλά αυτό που συμβολίζει (όπως οι εικονολάτρες λάτρευαν όχι την ίδια την εικόνα αλλά το πρόσωπο που απεικόνιζε)
ψυχιατρική εμμονή είναι να επιμένεις να πείσεις κάποιον ότι έχει ψυχιατρική εμμονή απλώς επειδή έχει διαφορετική θεώρηση των πραγμάτων


την εξυπνάδα του Πάγκαλου δεν θα την σχολιάσω...τελευταία άλλωστε έχει πει χειρότερες μαλακίες...
Λατρεύει δηλαδή κάτι μη αντιληπτό αόρατο,φαντάσματα ας πούμε...όχι αλοίμονο δεν είναι ψυχιατρική εμμονή...και ούτε καν στους χώρους λατρείας...είναι δε ικανός να σκοτώσει γι'αυτό το πανί...εξαιρετική κ απόλυτα φυσιολογική κατάσταση!!!
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
το να σε θεωρω μαλακα εσενα κ την πλειοψηφια δλδ, κ απλα να κραζω δεν παιζει ε? :rolleyes:
Τοτε εσυ μια τοοοοοοοσο εξυπνη και δραστηρια δεσποινιδα τι γυρευει αναμεσα σε τοσους μαλακες ?

Και κραζεις ?
Γιατι ?
Εχεις αναγκη να τραβηξεις την προσοχη μηπως ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom