Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ελα ρεεεεεεεεεεε...Θα τον ταιζεις εσυ?και θα μενετε σπιτη σου? :think:
αλλο να τον ταιζω εγω κι αλλο να περιμενω να με ταισει αυτος.απλως λεω οτι δε χρειαζεται να εχει υλικα αγαθα καποιος για να τον ερωτευτουμε.τουλαχιστον οι περισσοτερες.παρεξηγιαρη ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
αλλο να τον ταιζω εγω κι αλλο να περιμενω να με ταισει αυτος.απλως λεω οτι δε χρειαζεται να εχει υλικα αγαθα καποιος για να τον ερωτευτουμε.τουλαχιστον οι περισσοτερες.παρεξηγιαρη ;)
ενταξει να μην ειναι και κανα χαμενο κορμι.και πανω απο ολα να αποφυγεις τους γαυρους.ειναι ασχετοι στο σεξ.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
αλλο να τον ταιζω εγω κι αλλο να περιμενω να με ταισει αυτος.απλως λεω οτι δε χρειαζεται να εχει υλικα αγαθα καποιος για να τον ερωτευτουμε.τουλαχιστον οι περισσοτερες.παρεξηγιαρη ;)
Εσυ ποσο εισαι? :think:Γιατι ψαχνω και εγω αυτην την εποχη ....
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
θυμαμαι πολυ παλια ομως.....


οταν ειμουν 16-18...

οι γκομενες πηγεναν και ερχοντουσαν.....

δυο σταθερες,, αλλα οντως ηθελα φραγκα, 3 φορες τι βδομαδα να την κερασεις, ποτα, κλαμπ, αιντε κανα δωρο για γιορτες...

πουλο.... αλλα που να παρω χαμπαρι πληρωνε ο μπαμπας τοτε  :2funny: :2funny: :2funny:

ειταν και αλλες μερες, ειχε χρημα, εβγενα κχαλουσα οτι χαλούσα και εμενε για καναν καφε το πρωι για το σχολειο....

πλεον ομως τωρα πρεπει να βοηθησω εγω τους γονεις μου..........



η μονη φορα που βγηκα κερδισμενος ηταν περσ, τα χα με μια τυπου γυναικας bbwlover, αρκετα χοντρη, μετρια και κατω στην φατσα,,,

αλλα οπως παντα, τετοιες κοπελες ειναι πολυ καλες σε χαρακτηρα,
Τι ταξι για να παω σπιτη πλήρωνε,

τι μπλουζα μου αγόρασε,

τι καρτες μου εβαζε,

κλπ κλπ....    αλλα εγω δεν ειμαι τετοιος ωστε να εκμεταλευτω ατομα τα οποια δεν το αξιζουν, και ετσι απο τοτε κανω αποχη στο θεμα σχεση....

ασε που δεν με ηθελε το θεμα με ομορφες, μιλαμε η τρελη γκαντεμια, ολα τα κορακια εναντιον μου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
εγω ειμαι καπαρωμενη.αλλα ειμαι σε καλη ηλικια για σενα  :tits:
Τετοια λεγε μου...το καπαρωμενη το προσπερνω....Σε προσκαλω το καλοκαιρι στην βιλλα μου για μπανακια...σκεψου το... :grin:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ειχα τρελη γκαντεμια με μια που τα ειχα 11 μηνες, 1 χρονο περιπου.....


πολυ παλια....

γκαντεμια ρε, ατυχια, οπως και με μια ποιο παλια απο ηλιουπολη....

την τυχη μου.....


και οταν ειταν να γινει κατι με ασχημες πηγενανε ολα μελι γαλα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom