Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Πιπιλαω μια καραμελα Χωλς για το λαιμο ,με γευση "μουνακι της Βελβυ " και νοιωθω πολυ καλυτερα !

Να γαματε παντα με καποτα !
Και απο τον κωλο !
Να λετε "αγαπη μου ,αναμεσα σε σενα και εμενα ,υπαρχει μονο ενα προφυλακτικο " !
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πιπιλαω μια καραμελα Χωλς για το λαιμο ,με γευση "μουνακι της Βελβυ " και νοιωθω πολυ καλυτερα !

Να γαματε παντα με καποτα !
Και απο τον κωλο !
Να λετε "αγαπη μου ,αναμεσα σε σενα και εμενα ,υπαρχει μονο ενα προφυλακτικο " !

σκασε παιδι μου πιααααα
:2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ούτε και του ξυρίσματος μασχάλης κάποιες...  :S

δεν μου εχει τυχει ποτε περιπτωση οσμων/τριχων. περιποιημενες ειναι.

απλα οταν πανε με συνομήλικο ενδομυχα πιστευουν οτι ειναι και αυτος προσεκτικος (με τις άλλες). Επίσης, κάνουν την (δευτερη) λάθος υπόθεση ότι ειναι (και) ο αντρας τους προσεκτικος (ή δεν ξενογαμεί)  :2funny: :2funny:

 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Το κακο δεν ειναι τόσο οτι γαμανε καποιοι χωρις προφυλακτικο, το χειροτερο ειναι οτι χυνουνε και μεσα απροειδοποιητα. Αυτο ειναι το εγκληματικο. Δεν χρωσταει τιποτα η αλλη να κανει εκτρωσεις.
Αλλά ετσι γινονται 200.000 εκτρωσεις το χρονο.

Εγκληματικη ανευθυνοτητα λεγεται.....
Συγνωμη τυπε αλλα εδω ειναι συνυπευθηνη και η κοπελα που δεχεται να εχει επαφες χωρις προφυλαξη..
Ακριβως !!!!!
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
ρε συ δεν ξερεις τι εχω δοκιμασει και με ποιον ή δε ξερω γω τι ...
εμενα οι γκομενοι μ ειναι μπαζα και δεν τους καθεται αλλη
αρα εγω τους κατευθυνω και για να με πηδιξει και μενα κανα μπαζακι το αναγκαζω να φοραει σκουφι ...
Τωρα οκ ... δεν γινεται να ειναι ολοι τοσο γαμαουα τυποι σαν εσενα ουτε ολες τοσο καυλομουνες οσο οι γκομενες που γαμας εσυ ...
Πουτανα ζωη  :'(

Ειλικρινα με εντυπωσιαζει αυτο και με παραξενευει συνναμα.....
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Γιατι δεν εκανες γλειφομουνι ,που ειναι θεραπευτικο για τις αμυγδαλες ?
Εγω ,οταν πονανε οι αμυγδαλες μου ,κανω γλειφομουνι στην Βελβυ και γινομαι περδικι !
Εχει και ενα μουνακι ,υπεροχο ,με γευση φρουτα του δασους !
Αφου σκεφτομαι να προτεινω στην εταιρεις που βγαζει καραμελες Χωλς για το λαιμο ,να τις βγαζουν σε γευση "μουνακι της Βελβυς " !
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Απιστευτος !!!!!
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Το γλειφομουνι ειναι ακινδυνο .
Εχει μελετηθει στις Λεσβιες .
Πηγη CDC ,η πιο αξιοπιστη στον κοσμο για τις λοιμωδεις νοσους .
Πριν κανω γλειφομουνι στην Βελβυ ,διαβασα τομους ολοκληρους με δημοσιευσεις .
Το μονο απαραιτητο ειναι να φορας γυαλια ,διοτι οταν χυνει η βελβυ ,μερικες φορες κανει squirt και σου πιτσιλαει το ματι !
:sunglasses:  Ουαο !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Συμπεραίνω ότι εγώ που δεν γαμάω και κοιτάω μόνο δεν έχω να φοβηθώ τίποτα, σωστά?

30685_1379975553932_1668225698_888253_696010_n.jpg
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
ζορζ η βελβυ εχει ενα thing για σενα  :cheesy:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
στις αντιθεσεις κρυβεται παντα το ανεξηγητο παθος  ;)

κλεινει κ το ματι :2funny:

κανα στιχακι γουτσουνιαρικο δεν εχεις να προσθεσεις σε αυτο το φορουμ? δεν ειναι παμφορουμιακος ο ερωτας σου? :rolleyes:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Φέρτε πίσω το αλίντι που χρειάζομαι να με βοηθήσει σε κάτι.
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
Δυστυχώς υπάρχουν και τέτοιοι και μαλακισμένες που δέχονται να το κάνουν χωρίς.Σε δουλειά παλιά ήταν μια κοπέλα την οποία τη συμπαθούσα και τα λέγαμε.Μαι μέρα ήταν εντελώς άκεφη και έκλαιγε και υπέθεσα ότι χώρισε τίποτα με το φίλο της γιατι όταν τη ρώτησε τι έχει μου πε ότι μερικοί δεν έχουν αρχίδια.

Τελικά 6 μήνες μετά μου αποκάλυψε ότι είχε κάνει one night stand με κάποιον που γνώρισε μια βραδιά σε μαγαζί και εκείνος κάτι την κόλλησε που δεν μου είπε τι και όπως είπε εκείνη η ιστορία την γονάτισε οικονομικά και ηθικά..Σκέφτηκα ότι για να ναι κάτι τόσο πολύπλοκο που θέλει καιρό και οι θεραπείες στοιχίζουν μη κόλλησε καμια ηπατίτιδα ή τίποτα ο άλλος είχε κονδυλώματα και μετέφερε τον HPV στον κόλπο της..

Όμως να ξέρετε ότι υπάρχουν και τσούλες που μπορεί να πάσχουν από κάτι και επειδή μισούν τους άντρες να θέλουν να τους κολλήσυον..Είχαν κυκλοφορήσει παλιά φήμες ότι στο Μπουρνάζι κυκλοφορούσε πολύ ωραία ξανθιά γκόμενα η οποία είχε κολλήσει καμια δεκαριά άτομα AIDS..

Τυπε μου ας προσεχε η φιλη σου....Η ζωη ειναι πολυ σκληρη για οσους σκεφτονται και πρατουν σαν πενταχρονα... :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom