Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
και δεν το λεω για ολους αυτο αλλα για τους 2 μαλακες...

πινκ_φλουντ , σιννερμαν κτλπ

ουτε πως βγαζεις μια πιθανοτητα δεν ξερετε και μου εχετε και αποψη.
Ακαποτα θα στον φορεσω στρακι... :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε το γαμω το κεφαλι σου μεσα

Σου λεω εχω παει για αρκετες εβδομαδες στο μεγαλυτερο πανεπιστημιακο ηπατολογικο κεντρο της ελλαδας. τα ιδια μου ειπαν και μου εδειξαν και εκει.
τι θες να παω εκει να σκαναρω τα εγγραφα τους για να τα φερω και να τα ποσταρω στο μπου .

Οχι ρε φιλε δεν θα το εκανα ποτε αυτο για την παρτυ σου.

Αν ημασταν φιλαρακια θα ερχομουν σπιτι σου να σε παρω να σε συστησω στους γιατρους να σε ενημερωσουν αυτοι.

Που βεβαια δεν προκειται να γινει ποτε αυτο ρε παπαρα ...

Ειδες οτι καποτε σε πηρα στα σοβαρα, το θυμασαι ? Με το σπαθι σου κερδισες τον τιτλο ενος απο τα ηλιθιοτερα ατομα του site.

ΑΜΕΑ εισαι τερμα..

ρε καραγκιοζη λες οτι στηριχθηκες σε οτι "σου λενε , και σου ειπαν" ατομα που ενδεχεται να λαδωνονται και αποκαλεις εμενα προβατο μετα?

βλαμμενος εισαι αγορι μου?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ενταξει φιλε πηγες στο μεγαλυτερο ηπατολογικο κεντρο της ελλαδας εσυ που μεχρι πριν 1 χρονο
η μιζα και το φακελακι πηγαινε συννεφο και εμαθες ΟΛΗ ΤΗΝ αληθεια να εισαι σιγουρος

δεν μπορω να κανω αλλη συζητηση με βλαμμενους , σημερα ξεπερασα τον εαυτο μου.

ΑΠλα οι πιθανοτητες που βγαζετε ορισμενοι δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικοτητα

γιατι καταρχην τις εχετε παρει ετοιμες εκει... και δεν ξερετε τι εχει συμπεριληφθει μεσα

και τι παραμετροι εχουν μπει ωστε να χαρακτηρισθει κατι ποσο πιθανο ειναι να γινει

ειναι σαν να μου δειχνεις μια μαλακια και να μου λες αυτο δειχνει ενω να δειχνει κατι αλλο

τεσπα δικια μου μαλακια που πιανω κουβεντα με ανιδεους. ΑΠλα μην εχετε αποψη απο την στιγμη που ειστε ασχετοι. Γιατι παραπληροφορεις τον κοσμο και τον παιρνεις στο λαιμο σου.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Κεφαλονια δικε μου :rockon: :rockon: :rockon:Τα ιδια σκατα ειναι.... :grin:

Ε βεβαια ειναι ωραια η Κεφαλονια.
Και τον χειμωνα !

Εβλεπα το "μαντολινο του ...Κορελι " και ελεγα πως εχει πολλες ομορφιες η Ελλαδα !

 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Φιλε ass to mouth θελει ο παιχτης. αλλα deep να φτασει το σκατο στον δαχτυλιο του οισοφαγου, να του περασει και το ελκος
Ο μαλακας του μπου ειναι τι  να τον κανουμε ...θα τον υποστουμε... :2funny:
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
ρε καραγκιοζη λες οτι στηριχθηκες σε οτι "σου λενε , και σου ειπαν" ατομα που ενδεχεται να λαδωνονται και αποκαλεις εμενα προβατο μετα?

βλαμμενος εισαι αγορι μου?

Θα τους πω να μου δωσουν λιγο λαδακι απο αυτο που ξερεις,μετα θα φωναξω εναν κουρεα αιγοπροβατων να φτιαξουμε κανα πουλοβερ (θα πληρωθει με το "λαδι" ξερεις εσυ) ,θα σου πεταξω το ξεσκουφωτο κρεας , θα σηκωσω την ουρα σου και

:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

θα γινω γιδογαμης για την σουφρα σου μορτη
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ε βεβαια ειναι ωραια η Κεφαλονια.
Και τον χειμωνα !

Εβλεπα το "μαντολινο του ...Κορελι " και ελεγα πως εχει πολλες ομορφιες η Ελλαδα !
Δεν εχεις ερθει ποτε?Το μαντολινο γυριστικε στο χωριο μου,επαιξα και σαν κομπαρσος....
 

Επισκέπτης
Ένα ενδιαφέρον στατιστικό ακόμα είναι ότι η Ελλάδα παραμένει ένα από τα λίγα πολιτισμένα κράτη με υψηλή μετάδοση του ιού ακόμα για τα δεδομένα.

Αυτό συμβαίνει επειδή υπάρχει η αντίληψη του έλα μωρέ 0,18% η πιθανότητα σε εμένα θα τύχει...

Τέλος δεν είναι μόνο το AIDS ΣΜΝ!!!!!!
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Θα τους πω να μου δωσουν λιγο λαδακι απο αυτο που ξερεις,μετα θα φωναξω εναν κουρεα αιγοπροβατων να φτιαξουμε κανα πουλοβερ (θα πληρωθει με το "λαδι" ξερεις εσυ) ,θα σου πεταξω το ξεσκουφωτο κρεας , θα σηκωσω την ουρα σου και

:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

θα γινω γιδογαμης για την σουφρα σου μορτη
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:καλοοοοοοοοοοοο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
δε ξερω γτ πραγμα λες μεσιε.δε μενω εδω.ακομα κ αν υπαρχει αυτο δε θα το γνωριζα...
γ βολτα ηρθα.

Για να ανανεωσεις την γκαρνταρομπα σου?
Ποιος πληρωνει?
Ο μπαμπας, ή βρηκαμε αγαπουλη-χορηγο?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ένα ενδιαφέρον στατιστικό ακόμα είναι ότι η Ελλάδα παραμένει ένα από τα λίγα πολιτισμένα κράτη με υψηλή μετάδοση του ιού ακόμα για τα δεδομένα.

Αυτό συμβαίνει επειδή υπάρχει η αντίληψη του έλα μωρέ 0,18% η πιθανότητα σε εμένα θα τύχει...

Τέλος δεν είναι μόνο το AIDS ΣΜΝ!!!!!!

δικιε μου δεν ειναι σωστη πιθανοτητα αυτη.  :grin:

Δεν ξερουμε πως την εβγαλα και τι εβαλαν μεσα....

επισης το δειγμα ποσο αντιπροσωπευτικο ηταν?

ποσα ατομα? τελοςπαντων. Απλα ορισμενοι οτι μαλακια ακουνε την ανακυκλωνουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom