Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Την βγαζεις μονο για να κατουρησεις και να γαμησεις ?
τυπε για κατουρημα βαζω μια παπια
fethry-duck-44945.jpg
μεσα απτην καποτα και κατουραω εκει
μην κολλησουμε και κανα μικροβιο :2funny: :2funny: :2funny:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Ειναι αργα φιλος.. οντως κανεις λαθος. εχεις το περιθωριο να το ξανασκεφτεις. εγω παντως στην αρχη τον ειχα περασει για παρεξηγημενο.....μετα καταλαβα

τεσπα δεν θελω να αλλαξω την αποψη σου,απλα ειπα τι πιστευω εγω, ολα  cool man  :grin:

δεν γινετε να ολοι να συμπαθούν ολους.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Το πιο ασφαλες ειναι να βαζεις την γκομενα να φοραει ενα γαντι κουζινας και να σου τραβαει μαλακια !

Δεν κολλας τιποτε !

Παντως να ξερετε και το γλειφομουνι ειναι ακινδυνο
(Βλ. Center of Disease Control )

Ο κινδυνος ειναι ,οτι αρεσει πολυ στην Βελβυ και με υποχρεωνει να την παντρευτω !
 

Επισκέπτης
Καλη η υστερια, αλλά οντως πιο πολυ πρεπει κανενας να ανησυχει για κονδυλωματα και εγκυμοσυνες παρα για ειτζ.
Όπως κ να'χει το συμπέρασμα είναι ότι καλό είναι να το φοράμε.

Γιατί κ τα χαπάκια που θα πάρει η άλλη για να μην γίνει κανείς πατερούλης δεν είναι ότι καλύτερο...
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
ενταξει ειστε απαλευτοι ελληνες που επειδη ειπατε μια μαλακια πρεπει να την υποστηριξετε κι ολας.

ναι παιδια η πιθανοτητα μεταδοσης ΣΜΝ μεσω σεξ ειναι 0,1 εως 0,8% που εχ διαβασει σε ιατρικες μελετες. Γιαυτο το νουμερο γινεται ολη η φασαρια.

Η πιθανοτητα να παθει ενας ελληνας ενα σοβαρο τροχαιο ατυχημα αν δεν κανω λαθος ειναι περιπου 6%...

Μεγαλωνοντας αρκετοι θα το καταλαβετε.. εως τοτε...




αυνανιστειτε ακαποτα :2funny:

βιλμα οκ μπορει να εισαι και κοπελα και αυτο μονο και μονο επειδη εχω ακουσει πολλες να λενε τα λογια σου.

Αλλα σιγουρα για να εισαι κοπελα και να εισαι εδω καποιο χουι εχει η δουλεια. Α! Και ειναι Μ-αλαπερδα.. μαθε πελοποννησια πρωτα!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Ο συνολικός αριθμός οροθετικών παγκοσμίως έχει ξεπεράσει τα σαράντα εκατομμύρια (40.000.000).
Ναι, στη Ζιμπαμπουε θεριζει.
Ενταξει, δεν θα παρω μαυρη πουτανα στην Χαραρε ακάποτα, με επεισες.
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Μάλιστα. Ποσοστο κινδυνου απο ενεργητικη κολπικη επαφη, 0,05%. Και χωρις προφυλακτικο μαλιστα.
Και ποια ειπαμε πριν οτι ειναι η πιθανοτητα να πεσεις πανω σε ασθενη? 0,18% (και 0,09% για γυναικες) στην Ευρωπη?
Αρα πιθανοτητες να πας ακαποτα με καποια, και να εχει ειτζ, και να σε κολλησει ακαποτα κολπικα, ειναι 0,09% Χ 0,05% = ? Ας το βρει καποιος, γιατι το κομπιουτερακι μου δεν χωραει τοσα μηδενικα.
Καλη η υστερια, αλλά οντως πιο πολυ πρεπει κανενας να ανησυχει για κονδυλωματα και εγκυμοσυνες παρα για ειτζ.
:thumbsup:
τελικά δεν μας απάντησες, εσύ είσαι αυτή στη φωτό? :grin:

μαναρι δεν εχω βαλει φωτο εδω δικια μ
εκτος απο εκεινη που ειμαι ζωγραφισμενη αρα δε φαινομαι  :)
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Εφαγα ενα κοματι κεφαλομυζυθρα....αλλο πραμα...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μάλιστα. Ποσοστο κινδυνου απο ενεργητικη κολπικη επαφη, 0,05%. Και χωρις προφυλακτικο μαλιστα.
Και ποια ειπαμε πριν οτι ειναι η πιθανοτητα να πεσεις πανω σε ασθενη? 0,18% (και 0,09% για γυναικες) στην Ευρωπη?
Αρα πιθανοτητες να πας ακαποτα με καποια, και να εχει ειτζ, και να σε κολλησει ακαποτα κολπικα, ειναι 0,09% Χ 0,05% = ? Ας το βρει καποιος, γιατι το κομπιουτερακι μου δεν χωραει τοσα μηδενικα.
Καλη η υστερια, αλλά οντως πιο πολυ πρεπει κανενας να ανησυχει για κονδυλωματα και εγκυμοσυνες παρα για ειτζ.

Ο τυπος ειναι αστειος... παραθετει ενα φορουμ χρηστων για το ειτζ σαν αξιοπιστη πηγη.
Η wikipedia ξαναλεω... παμε παλι ειναι ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ.
Κατι που σημαινει οτι

α) εκατονταδες χιλιαδες ιατροι στον κοσμο μπορουν να την δουν να την διορθωσουν και να την αξιολογησουν σε αντιθεση με 10-20 αντε 100 αλλους σε ενα αλλο σαιτ

β) δεν ειναι κερδοσκοπικη ΒΔ απο οσο θυμαμαι

κτλπ κτλπ.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ενταξει ειστε απαλευτοι ελληνες που επειδη ειπατε μια μαλακια πρεπει να την υποστηριξετε κι ολας.

ναι παιδια η πιθανοτητα μεταδοσης ΣΜΝ μεσω σεξ ειναι 0,1 εως 0,8% που εχ διαβασει σε ιατρικες μελετες. Γιαυτο το νουμερο γινεται ολη η φασαρια.

Η πιθανοτητα να παθει ενας ελληνας ενα σοβαρο τροχαιο ατυχημα αν δεν κανω λαθος ειναι περιπου 6%...

Μεγαλωνοντας αρκετοι θα το καταλαβετε.. εως τοτε...




αυνανιστειτε ακαποτα :2funny:

βιλμα οκ μπορει να εισαι και κοπελα και αυτο μονο και μονο επειδη εχω ακουσει πολλες να λενε τα λογια σου.

Αλλα σιγουρα για να εισαι κοπελα και να εισαι εδω καποιο χουι εχει η δουλεια. Α! Και ειναι Μ-αλαπερδα.. μαθε πελοποννησια πρωτα!
Ετσι ακριβως... ;)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Ναι, στη Ζιμπαμπουε θεριζει.
Ενταξει, δεν θα παρω μαυρη πουτανα στην Χαραρε ακάποτα, με επεισες.
παγκοσμιως λεει γαμω την πουτανα μου!!!!


στα αρχιδια μου τι κανετε!!!!πολυ ασχοληθηκα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ειναι αργα φιλος.. οντως κανεις λαθος. εχεις το περιθωριο να το ξανασκεφτεις. εγω παντως στην αρχη τον ειχα περασει για παρεξηγημενο.....μετα καταλαβα

Και εγω αμα σε ειχα μπροστα μου δεν θα ειχες προλαβει να με περασεις
για τιποτα γιατι θα σε αρχιζα στις γρηγορες μεχρι να την κανεις  ;)
βουλωσε το τωρα και παραδεξου πως εισαι ανοητος και πως δεν ξερεις
να ξεχωριζεις στο ιντερνετ τι ειναι πληροφορηση και τι παραπληροφορηση.

Μου παρεθεσες φορουμ σαν πηγη.
:jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
ενταξει ειστε απαλευτοι ελληνες που επειδη ειπατε μια μαλακια πρεπει να την υποστηριξετε κι ολας.

ναι παιδια η πιθανοτητα μεταδοσης ΣΜΝ μεσω σεξ ειναι 0,1 εως 0,8% που εχ διαβασει σε ιατρικες μελετες. Γιαυτο το νουμερο γινεται ολη η φασαρια.

Η πιθανοτητα να παθει ενας ελληνας ενα σοβαρο τροχαιο ατυχημα αν δεν κανω λαθος ειναι περιπου 6%...

Μεγαλωνοντας αρκετοι θα το καταλαβετε.. εως τοτε...

αυνανιστειτε ακαποτα :2funny:
Μόρτυ ξέρεις δεν είναι μόνο το AIDS ΣΜΝ...τώρα αν εσύ γουστάρεις να γίνεις κονλυλωματιάρης κανένα πρόβλημα κ ούτε μας νοιάζει...

Βασικά αυτό είναι το πιο συχνό από όσο ξέρω τουλάχιστον.

 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
βιλμα οκ μπορει να εισαι και κοπελα και αυτο μονο και μονο επειδη εχω ακουσει πολλες να λενε τα λογια σου.

Αλλα σιγουρα για να εισαι κοπελα και να εισαι εδω καποιο χουι εχει η δουλεια. Α! Και ειναι Μ-αλαπερδα.. μαθε πελοποννησια πρωτα!

Μωρη σαπια αποφασισε τι ειμαι ... :birdman:

Εχω χουι ειμαι λεσβια ...  :birdman:

Λαθος πληκτολογιση παπαρα  :birdman:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
παγκοσμιως λεει γαμω την πουτανα μου!!!!


στα αρχιδια μου τι κανετε!!!!πολυ ασχοληθηκα.
Δεν σου ειπε κανενας να ασχοληθεις.
Κλασικη γυναικα, οπως ελεγα καποτε και στη Βελβυ.
Οταν δεν μπορει να τα βγαλει περα, βριζει.
Η ατακα "εχεις δικιο, καταλαβα τι λες, εκανα λαθος" δεν παιζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom