Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αυτές οι κοσμοθεωρίες σου να ξέρεις δεν ισχύουν για τον υπόλοιπο κόσμο... :cheesy:


Σόρρυ ρε φίλε....αλλά ας πούμε,ο 23χρονος του 1985,έχει καμιά σχέση,με έναν 23χρονο του 2005 ξερωγώ;;; Καμία.....ο πρώτος τότε ήταν "νέος άνδρας" και ο δεύτερος ήταν "παιδί",να ξερεις.....
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Σόρρυ ρε φίλε....αλλά ας πούμε,ο 23χρονος του 1985,έχει καμιά σχέση,με έναν 23χρονο του 2005 ξερωγώ;;; Καμία.....ο πρώτος τότε ήταν "νέος άνδρας" και ο δεύτερος ήταν "παιδί",να ξερεις.....
Ρε μανία...ρε πουλάκι μου πίστευε ότι θες...δεν σημαίναι ότι είναι κ σωστό.. :grin:
 

Επισκέπτης
Κόψε ρε... :birdman:

Λεφτά δικά σου ικανοποιητικά αρχίζεις να έχεις μόλις πιάσεις δουλειά


Το δουλειά δεν ισχύει......δηλαδή,άμα κληρονομήσεις καμιά περιουσία 5 εκατομμυρίων δολλαρίων,από κανέναν παππού σου στην Αμερική....θα τη χαλάσει τη γκόμενα που δε δουλεύεις;;;; :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Το δουλειά δεν ισχύει......δηλαδή,άμα κληρονομήσεις καμιά περιουσία 5 εκατομμυρίων δολλαρίων,από κανέναν παππού σου στην Αμερική....θα τη χαλάσει τη γκόμενα που δε δουλεύεις;;;; :2funny:
Εεε α γαμήσου ρεε... :2funny:

Δεν είναι αυτός ο κανόνας. :birdman:

Λίγο η φέτα,λίγο ο μουσακάς, με πεινάσατε κοπρίτες πάω να γευματίσω,ciao!!! :sunglasses:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ε το υπέθεσα....οι μισοί πλέον αξύριστοι..... :headbang:
Δεν ξυρίζομαι γιατί δειχνω για 16 αν ξυριστώ ενώ ειμαι 28...Και γιατί είμαι χειρότερος από κρεοπώλης...Και γιατί να ξυριστώ; Πήγα στρατό...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Δεν ξυρίζομαι γιατί δειχνω για 16 αν ξυριστώ ενώ ειμαι 28...Και γιατί είμαι χειρότερος από κρεοπώλης...Και γιατί να ξυριστώ; Πήγα στρατό...

το πουλι σου το ξυριζεις?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Το γνωστό φόρουμ μας παρέχει τα στατιστικά που μπορούν να οδηγήσουν σε γόνιμα συμπεράσματα για το πως μπορεί κανείς να βγάλει γκόμενα:

se ena magazi htan sthn parea enos filoy moy me phre me to mhxanaki (giati den ixa meso) na pame oloi h parea se ena allo magazi (tyxaia me phre aytos) apo ekei eixame eleyuerh sxesh gia sxedon ena xrono kai meta ta ftiaksame kai eimaste mazi 2 xronia

μου τον γνωρισε μια φιλη μου η οποια ηταν τρελα ερωτευμενη μαζι του...! ομολογω οτι μου αρεσε πολυ αλλα δεν θα τολμουσα να κανω καποια κινιση...ομως τα φερε ετσι η μοιρα και μετα απο ενα μηνα ξαναβρεθηκαμε μονοι...!

ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ.ΤΟΥ ΑΡΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕ.ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ ΤΟΥ, ΤΩΡΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ.

se club kafeteria..apenanti koitazomastan k meta anebhka pano sth toyaleta gia na plino ta xeria m k anebhke k m milise..k meta egine to kone..

egw t gnwrisa s ena pagkaki st kefalari (agio to kefalari :p) irthe k kathise dipla k m piase t kuveda

xexe to agori mou to gnorisa meso tou cosmoforum! i kolliti mou gia na mou kanei kapsoni evale aggelia sto forum pou elege psaxno enan etsi ki etsi xoris ego na exo tin paramikri idea. tin epomeni mera pou irtha gia douleia kai anoiksa to pc mou eixa gyro sta 150 mail.mexri na katalavo poios tin eixe kanei tin diaolia perasan 2 meres. to pira ki ego sto xavale kai kanonisame me tin kolliti mou na pao spiti tis kai na diavasoume ola ta mail. den apantisa se kanena mail ektos apo ena pou mou ekane tromeri entyposi. na min ta polylogo den ksero pos me to paidi afto sto telos pareksigithikame ,psilovristikame, ego den edina simadia zois gia 2 bdomades alla aftos ekei. epimoni pou skaei gaidaro. telika mou proteine na synantithoume legontas mou to eksis: emeis prepei na synantithoume, eite tha plakothoume eite tha tairiaksoume.e loipon vgikame kai molis ton eida emeina san xazi... meta apo 10 meres ta ftiaksame ,kai tora meta apo 20 mines eimaste arravoniasmenoi, eftyxismenoi kai etoimazoume to spiti mas!!!!

Με το φίλο μου ήμασταν συμμαθητές στο σχολείο. Ήταν πάντα πολύ γλυκό και συμπαθητικό παιδί και με κέρδισε από την αρχή. Μεγαλώσαμε παρέα και είμαστε ακόμα μαζί!..

πηγα σε μια καινουρια δουλεια, γνωρισα ενα παιδι, γιναμε φιλοι, βγαιναμε κ καποιο βραδυ εφερε μαζι εναν φιλο του ο οποιος στην ουσια ηταν προισταμενος μας κ απλα εγω δεν τον ειχα γνωρισει γιατι εκεινο το διαστημα ηταν σε αδεια! ειχα καποιο δισταγμο στην αρχη να ξεκινησω κατι μαζι του λογω της θεσης του αλλα με επεισε να δοκιμασουμε και οντως οταν τελειωσε η αδεια του και γυρισε στα καθηκοντα του συνειδητοποιησαμε οτι ειμαστε καλο διδυμο κ στη δουλεια κ στη ζωη!

ειτανε προισταμενος αποθηκης στην παλοια μου δουλεια

se ena beach bar sthn io...ekeinh thn hmera hmoyn ksenyxtismenh trela....ta matia moy me ponagane paaara poly kai eixa balei ta hlioy-mywpias poy exw...kai omws me eide me plhsiase....kai elege ti fobero proswpo(enw me gnwrise sta xalia moy ta mayra o kakomoirhs...xexexexe)telika brethhke symmathhths me ton aderfo moy,files palies oi manades mas,oi pappoydes mas,koinh katagwgh apo to nhsi,kai makrynh syggeneia....small world...(a kai to brady poy ton gnwrisa espasa kai to podi moy giati hpia...afhste...alla aytos eksakoloythoyse kai me hthele..ti na pw....xara sto koyragio toy.....pantws eimai poly eytyxismenh poyton gnwrisa kai eimaste akoma mazi....)

ΣΥΜΦΩΝΩ!ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΞΩ (ΟΧΙ ΜΕΣΩ ΚΟΙΝΩΝ ΓΝΩΣΤΩΝ),ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑΝ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ Η ΘΕΩΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ¨:ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟ!.ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΟΙΝΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ.ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ.

ΣΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ.ΞΑΝΑΕΚΑΝΕ ΤΗΝ 2Α ΓΙΑ 2Η ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΜΗΜΑ,ΣΕ ΔΙΠΛΑΝΑ ΘΡΑΝΙΑ.ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ,3 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΕΦΑΓΑ ΧΥΛΟΠΙΤΑ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΦΙΛΗΘΗΚΑΜΕ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ!

ego to agori mou to gnorisa se ena parti tis sxolis mou meso tou kollitou mou.genikos opia sxesi ixa mexri tora itan me kapion pou gnorisa meso koinon gnoston..den ksero, gia emena tha itan diskola na kano kati me kapion pou gnorisa tixaia... ase pou an gnorisis kapion meso gnostou mathainis kai polla gi afton

Μόνο μέσω φίλων μέχρι στιγμής.Όσους γνώρισα σε κλαμπ ένα ραντεβού βγήκαμε και δεν προχώρησε ποτέ σε κάτι παραπάνω.

Γνωριστήκαμε τυχαία και έχει γνωστό του ένα συγγενή μου

οι πιο πολλες γνωριμιες ηταν μεσω γνωστων...αυτο ειναι θετικο γιατι πανω κατω ξερεις τι τυπος ειναι

synithws apo koinous gnwstous

Εγώ με αυτό που είμαι τώρα τον γνώρισα στην δουλειά

Ton evlepa se diafora koina mathimata kai sto campus, alla den iksera pws na toy piasw koubenta. Brika eykairia otan irthe se ena party koinis mas filis. An kai antallaksame tilefwna kai vriskomastan apo tote kathimerina, mas (tou dld) pire sxedon 1 xrono mexri na ginoume zeygari.

εγώ τον γνώρισα εκεί που σπούδαζα,τα είχα με τον συγκάτοικό του για 4-5 μήνες.είμασταν όλοι στο 2ο εξάμηνο σπουδών τότε.χώρισα εγώ με τον φιλο του λοιπόν και μετά απο 2 χρόνια έτυχε να βρεθούμε κάποιες φορές για καφέ και στη γιορτή αυτού του φίλου του και ξεκίνησε το ειδύλιο.με λίγο σπρώξιμο απο φίλους μου έκανε πρόταση για να βγούμε και έγινε το μοιραίο

egw pali gnwrisa ton nyn mesw internet....pio prin symfoitites,kai mesw koinwn gnwstwn

ton nun sth douleia. kapoious sto gym kapoious allous meso internet.

Ego to agori mou tous gnoriza apo filous

υπήρχαν "διαπλεκόμενα" συμφέροντα. ʼρεσα σε έναν από την παρέα και ο νυν άντρας μου άρεσε σε μία άλλη από την παρέα.

τον ειχα δει 1χρονο πριν τα φτιαξουμε και μου αρεσε παααααααρα πολυ, απλα τον ειχα δει... και μετα απο 1χρονο πως τα εφερε η μοιρα και εγω μεσω καποιας φιλης μου γνωρισα ολος τυχαιος την παρεα του και μετα απο καναδυο μερες, γνωρισα κι αυτοοοον!!!!!!(κι δω και 4 χρονια ειμαστε μαζι)Αχ τι ωραια που ηταν...

μέσω κοινών γνωστών :) Βρεθήκαμε μία φορά στην ίδια παρέα για ποτάκι και μετά αρχίσαμε να κάνουμε παρέα οι 2 μας και να βγαίνουμε... η συνέχεια γνωστή :)

Ανοιξε καποιο τερματικο

και στην προτροπη του DOS δωσε => format C:/
αν συνεχιζεις να εχεις ιντερνετ το προβλημα διορθωνεται πολυ ευκολα με μια ακομη
format D:/

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.211
Κριτικές
41
Like
25.606
Πόντοι
17.470
Αν δεν ήμασταν σε αυτό το φόρουμ θα σου έλεγα ότι δεν σε αφορά. Δεν το ξύριζα. Το έκανα μια φορά και σφάχτηκα. Δεν το ξανακάνω.
αν δεν ημασταν σε αυτο το φορουμ πολλα δεν θα λεγαμε....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΚΟΙΤΑ Κατι ανθρωποι που αυριο μεθαυριο θα στελεχωσουν τις θεσεις της ελληνικης κοινωνιας.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom