Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Πιτσιρικάς εννοώντας από τα 15-23 είχα επιτυχίες αλλά ήμουν φλώρος. Μετά που άρχισα να την πέφτω σε όποια μου γυάλιζε, άρχισαν να πέφτουν οι χυλόπιτες...

15-23 ειναι ασχημη ηλικια. πολλες καυλες και λιγα ανταγωνιστικα πλεονεκτηματα. αναγκαζεσαι να κανεις μεσομακροχρονιες σχεσεις και ενιοτε να ριχνεις και τα στανταρ για να γαμας.

οι καλες εποχες αρχιζουν οταν η εργασια, οι αποδοχες και η εμπειρια αθξανουν και την αποδοχη αλλα και - κυριως- την αυτοπεποιθεση. εκει, αρχιζει το κοντερ να γραφει τρελά. και δεν χρειαζεται τιποτα το ιδιαιτερο. προσεγμενη εμφανιση, ευγενεια, τροποι, καθαριοτητα, εξωστρεφεια και κοινωνικοτητα. as simple as that.

βεβαια, αν τα παραπανω συνοδευονται απο καλη εμφανιση, (επιπλέον) φραγκα και -κυριως- χρόνο διαθεσιμο, τοτε - ανετα- μιλαμε για νουμερα που αγγιζουν και τα 3 ψηφια (ετησια).
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
15-23 ειναι ασχημη ηλικια. πολλες καυλες και λιγα ανταγωνιστικα πλεονεκτηματα. αναγκαζεσαι να κανεις μεσομακροχρονειες σχεσεις και ενιοτε να ριχνεις και τα στανταρ για να γαμας.

οι καλες εποχες αρχιζουν οταν η εργασια, οι αποδοχες και η εμπειρια αθξανουν και την αποδοχη αλλα και - κυριως- την αυτοπεποιθεση. εκει, αρχιζει το κοντερ να γραφει τρελά. και δεν χρειαζεται τιποτα το ιδιαιτερο. προσεγμενη εμφανιση, ευγενεια, τροποι, καθαριοτητα, εξωστρεφεια και κοινωνικοτητα. as simple as that.

βεβαια, αν τα παραπανω συνοδευονται απο καλη εμφανιση, (επιπλέον) φραγκα και -κυριως- χρόνο διαθεσιμο, τοτε - ανετα- μιλαμε για νουμερα που αγγιζουν και τα 3 ψηφια.
Σωστός είσαι... :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Πάντως άμα δω κάπου πολλά κρέατα μαζί (σε ένα μπουφέ π.χ.,να είναι οι περισσότερες πιατέλες γεμάτες σουβλάκια,μπριζόλες,κοκορέτσι,κτλ),μου έρχεται να ξεράσω..........απορώ πως τα τρώνε τόσο πολύ μερικοί μερικοί
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
15-23 ειναι ασχημη ηλικια. πολλες καυλες και λιγα ανταγωνιστικα πλεονεκτηματα. αναγκαζεσαι να κανεις μεσομακροχρονειες σχεσεις και ενιοτε να ριχνεις και τα στανταρ για να γαμας.

οι καλες εποχες αρχιζουν οταν η εργασια, οι αποδοχες και η εμπειρια αθξανουν και την αποδοχη αλλα και - κυριως- την αυτοπεποιθεση. εκει, αρχιζει το κοντερ να γραφει τρελά. και δεν χρειαζεται τιποτα το ιδιαιτερο. προσεγμενη εμφανιση, ευγενεια, τροποι, καθαριοτητα, εξωστρεφεια και κοινωνικοτητα. as simple as that.

βεβαια, αν τα παραπανω συνοδευονται απο καλη εμφανιση, (επιπλέον) φραγκα και -κυριως- χρόνο διαθεσιμο, τοτε - ανετα- μιλαμε για νουμερα που αγγιζουν και τα 3 ψηφια.
Εκεί είναι το θέμα. Τότε μου την πέφταν τα καλύτερα μουνιά και γω φλώρος. Μετά εκανα μαλακίες σε 2 δουλειές που ήμουνα και έχανα τα μουνια...
 

Επισκέπτης
15-23 ειναι ασχημη ηλικια. πολλες καυλες και λιγα ανταγωνιστικα πλεονεκτηματα. αναγκαζεσαι να κανεις μεσομακροχρονειες σχεσεις και ενιοτε να ριχνεις και τα στανταρ για να γαμας.


Το 23,καν'το 33-36 να έισαι μέσα.... :thumbsup:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ασε που εγώ δεν πηγαίνω σε μέρη που πηγαίνουν γκόμενες. Είμαι ή στη μπυραρία, ή στο γήπεδο. Και δεν μιλάω μόνο για ποδόσφαιρο. Κάθε ΣΚ πηγαίνω σε 5-10 ματς...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Το 23,καν'το 33-36 να έισαι μέσα.... :thumbsup:
Κόψε ρε... :birdman:

Λεφτά δικά σου ικανοποιητικά αρχίζεις να έχεις μόλις πιάσεις δουλειά,αξιοποιείς κ την εμπειρία από τις χυλόπιτες που έχεις φάει μέχρι τότε...εεε κάπου στα 25-26 είσαι καλά για να έχεις αρκετά τυχερά.

 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Για τη σημερινή εποχή μιλάω...πριν 20 χρόνια,ο 23αρης ήταν μεγάλος...τώρα είναι παιδάκι......σαν να ήταν 15αρης τότε.... ;)
Αυτές οι κοσμοθεωρίες σου να ξέρεις δεν ισχύουν για τον υπόλοιπο κόσμο... :cheesy:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Κιθάρα, που ξέρεις για το μούσι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom