Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το γνωστό φόρουμ μας παρέχει τα στατιστικά που μπορούν να οδηγήσουν σε γόνιμα συμπεράσματα για το πως μπορεί κανείς να βγάλει γκόμενα:

se ena magazi htan sthn parea enos filoy moy me phre me to mhxanaki (giati den ixa meso) na pame oloi h parea se ena allo magazi (tyxaia me phre aytos) apo ekei eixame eleyuerh sxesh gia sxedon ena xrono kai meta ta ftiaksame kai eimaste mazi 2 xronia

μου τον γνωρισε μια φιλη μου η οποια ηταν τρελα ερωτευμενη μαζι του...! ομολογω οτι μου αρεσε πολυ αλλα δεν θα τολμουσα να κανω καποια κινιση...ομως τα φερε ετσι η μοιρα και μετα απο ενα μηνα ξαναβρεθηκαμε μονοι...!

ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ.ΤΟΥ ΑΡΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕ.ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ ΤΟΥ, ΤΩΡΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ.

se club kafeteria..apenanti koitazomastan k meta anebhka pano sth toyaleta gia na plino ta xeria m k anebhke k m milise..k meta egine to kone..

egw t gnwrisa s ena pagkaki st kefalari (agio to kefalari :p) irthe k kathise dipla k m piase t kuveda

xexe to agori mou to gnorisa meso tou cosmoforum! i kolliti mou gia na mou kanei kapsoni evale aggelia sto forum pou elege psaxno enan etsi ki etsi xoris ego na exo tin paramikri idea. tin epomeni mera pou irtha gia douleia kai anoiksa to pc mou eixa gyro sta 150 mail.mexri na katalavo poios tin eixe kanei tin diaolia perasan 2 meres. to pira ki ego sto xavale kai kanonisame me tin kolliti mou na pao spiti tis kai na diavasoume ola ta mail. den apantisa se kanena mail ektos apo ena pou mou ekane tromeri entyposi. na min ta polylogo den ksero pos me to paidi afto sto telos pareksigithikame ,psilovristikame, ego den edina simadia zois gia 2 bdomades alla aftos ekei. epimoni pou skaei gaidaro. telika mou proteine na synantithoume legontas mou to eksis: emeis prepei na synantithoume, eite tha plakothoume eite tha tairiaksoume.e loipon vgikame kai molis ton eida emeina san xazi... meta apo 10 meres ta ftiaksame ,kai tora meta apo 20 mines eimaste arravoniasmenoi, eftyxismenoi kai etoimazoume to spiti mas!!!!

Με το φίλο μου ήμασταν συμμαθητές στο σχολείο. Ήταν πάντα πολύ γλυκό και συμπαθητικό παιδί και με κέρδισε από την αρχή. Μεγαλώσαμε παρέα και είμαστε ακόμα μαζί!..

πηγα σε μια καινουρια δουλεια, γνωρισα ενα παιδι, γιναμε φιλοι, βγαιναμε κ καποιο βραδυ εφερε μαζι εναν φιλο του ο οποιος στην ουσια ηταν προισταμενος μας κ απλα εγω δεν τον ειχα γνωρισει γιατι εκεινο το διαστημα ηταν σε αδεια! ειχα καποιο δισταγμο στην αρχη να ξεκινησω κατι μαζι του λογω της θεσης του αλλα με επεισε να δοκιμασουμε και οντως οταν τελειωσε η αδεια του και γυρισε στα καθηκοντα του συνειδητοποιησαμε οτι ειμαστε καλο διδυμο κ στη δουλεια κ στη ζωη!

ειτανε προισταμενος αποθηκης στην παλοια μου δουλεια

se ena beach bar sthn io...ekeinh thn hmera hmoyn ksenyxtismenh trela....ta matia moy me ponagane paaara poly kai eixa balei ta hlioy-mywpias poy exw...kai omws me eide me plhsiase....kai elege ti fobero proswpo(enw me gnwrise sta xalia moy ta mayra o kakomoirhs...xexexexe)telika brethhke symmathhths me ton aderfo moy,files palies oi manades mas,oi pappoydes mas,koinh katagwgh apo to nhsi,kai makrynh syggeneia....small world...(a kai to brady poy ton gnwrisa espasa kai to podi moy giati hpia...afhste...alla aytos eksakoloythoyse kai me hthele..ti na pw....xara sto koyragio toy.....pantws eimai poly eytyxismenh poyton gnwrisa kai eimaste akoma mazi....)

ΣΥΜΦΩΝΩ!ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΞΩ (ΟΧΙ ΜΕΣΩ ΚΟΙΝΩΝ ΓΝΩΣΤΩΝ),ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑΝ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ Η ΘΕΩΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ¨:ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟ!.ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΟΙΝΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ.ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ.

ΣΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ.ΞΑΝΑΕΚΑΝΕ ΤΗΝ 2Α ΓΙΑ 2Η ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΜΗΜΑ,ΣΕ ΔΙΠΛΑΝΑ ΘΡΑΝΙΑ.ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ,3 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΕΦΑΓΑ ΧΥΛΟΠΙΤΑ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΦΙΛΗΘΗΚΑΜΕ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ!

ego to agori mou to gnorisa se ena parti tis sxolis mou meso tou kollitou mou.genikos opia sxesi ixa mexri tora itan me kapion pou gnorisa meso koinon gnoston..den ksero, gia emena tha itan diskola na kano kati me kapion pou gnorisa tixaia... ase pou an gnorisis kapion meso gnostou mathainis kai polla gi afton

Μόνο μέσω φίλων μέχρι στιγμής.Όσους γνώρισα σε κλαμπ ένα ραντεβού βγήκαμε και δεν προχώρησε ποτέ σε κάτι παραπάνω.

Γνωριστήκαμε τυχαία και έχει γνωστό του ένα συγγενή μου

οι πιο πολλες γνωριμιες ηταν μεσω γνωστων...αυτο ειναι θετικο γιατι πανω κατω ξερεις τι τυπος ειναι

synithws apo koinous gnwstous

Εγώ με αυτό που είμαι τώρα τον γνώρισα στην δουλειά

Ton evlepa se diafora koina mathimata kai sto campus, alla den iksera pws na toy piasw koubenta. Brika eykairia otan irthe se ena party koinis mas filis. An kai antallaksame tilefwna kai vriskomastan apo tote kathimerina, mas (tou dld) pire sxedon 1 xrono mexri na ginoume zeygari.

εγώ τον γνώρισα εκεί που σπούδαζα,τα είχα με τον συγκάτοικό του για 4-5 μήνες.είμασταν όλοι στο 2ο εξάμηνο σπουδών τότε.χώρισα εγώ με τον φιλο του λοιπόν και μετά απο 2 χρόνια έτυχε να βρεθούμε κάποιες φορές για καφέ και στη γιορτή αυτού του φίλου του και ξεκίνησε το ειδύλιο.με λίγο σπρώξιμο απο φίλους μου έκανε πρόταση για να βγούμε και έγινε το μοιραίο

egw pali gnwrisa ton nyn mesw internet....pio prin symfoitites,kai mesw koinwn gnwstwn

ton nun sth douleia. kapoious sto gym kapoious allous meso internet.

Ego to agori mou tous gnoriza apo filous

υπήρχαν "διαπλεκόμενα" συμφέροντα. ʼρεσα σε έναν από την παρέα και ο νυν άντρας μου άρεσε σε μία άλλη από την παρέα.

τον ειχα δει 1χρονο πριν τα φτιαξουμε και μου αρεσε παααααααρα πολυ, απλα τον ειχα δει... και μετα απο 1χρονο πως τα εφερε η μοιρα και εγω μεσω καποιας φιλης μου γνωρισα ολος τυχαιος την παρεα του και μετα απο καναδυο μερες, γνωρισα κι αυτοοοον!!!!!!(κι δω και 4 χρονια ειμαστε μαζι)Αχ τι ωραια που ηταν...

μέσω κοινών γνωστών :) Βρεθήκαμε μία φορά στην ίδια παρέα για ποτάκι και μετά αρχίσαμε να κάνουμε παρέα οι 2 μας και να βγαίνουμε... η συνέχεια γνωστή :)

 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
To συμπέρασμα του ειδικού στατιστικολόγου:

Το 95% δίνει το νιμου της σε αυτόν που ανήκει στην παρέα ή είναι προιστάμενος. Το 4% στο καμάκι που έπαθε ταράκουλο από την αγαμία και επέδειξε επιμονή που έπεισε τη μικρή πριγκήπισσα για το αγαθό των προθέσεών του. Το 1% τυχαία ή μάλλον από νετ, όπου καταλήγουν οι απελπισμένες όταν έχουν εξαντλήσει τον κύκλο των γνωστών και έχει περάσει και η πρώτη νεότητα.

ʼλλη ενδιαφέρουσα στατιστική: στα 150 mail, τα 149 έφαγαν φτύσιμο με τη μία. Το ένα που επέζησε ανήκει στο 4% που αναφέρθηκε πριν.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
προσπαθω να βρω το  "λαθος" αλλα ολες οι ιστοριες καλες μου φαινονται :rolleyes:
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
16
Καλυτερο μερος για γνωριμιες το super market.Εχω κανει πολλα κονε εκει!!
 

Επισκέπτης
Έχω ρέντα στις τράπεζες είτε με ταμιες είτε με πελάτισες ....πως εξηγείται αυτό γιατρέ???
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ʼλλη ενδιαφέρουσα στατιστική: στα 150 mail, τα 149 έφαγαν φτύσιμο με τη μία. Το ένα που επέζησε ανήκει στο 4% που αναφέρθηκε πριν.

Και οδεύει ολοταχώς σε μετωπική με τον παπά (όχι του forum  :rockon:), και τον κουμπάρο...

Επίσης, ενδιαφέρον παρουσιάζουν τα μεσοδιαστήματα, κανας χρόνος λέει κι έτσι...Διερωτώμαι, αν σε αυτό το διάστημα, οι μετέπειτα γκόμενοι έπαιρναν το φαρμακάκι τους για την ασθένεια της καύλας στα ταπεινά, πλην τίμια,  μπουρδελάκια...
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Και οδεύει ολοταχώς σε μετωπική με τον παπά (όχι του forum  :rockon:), και τον κουμπάρο...

Επίσης, ενδιαφέρον παρουσιάζουν τα μεσοδιαστήματα, κανας χρόνος λέει κι έτσι...Διερωτώμαι, αν σε αυτό το διάστημα, οι μετέπειτα γκόμενοι έπαιρναν το φαρμακάκι τους για την ασθένεια της καύλας στα ταπεινά, πλην τίμια,  μπουρδελάκια...

Παλι ο παγκοσμιος νομος της προσφορας και της ζήτησης! Αφου πηρε 150 mail... και λιγα ειναι με την πεινα που κυκλοφορει, ειχε μεγαλο πεδιο επιλογης. Και εκει παλι λειτουργησε ο παναρχαιος νομος του "κερδιζει ο καλυτερος"
η επι το αρχαιοελληνικότερον ο "επιμενων νικα"

Και τα τπεινα πλην τιμια μπουρδελακια παιζουν το ρολο που επαιζαν παντα γιαυτο και η πορνεια ειναι το αρχαιότερο επαγγελμα του κόσμου... παντα οι γυναικες δημιουργουσαν προβληματα γιαυτο και υπηρχαν υπαρχουν και θα υπαρχουν οι πουτανες!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Παλι ο παγκοσμιος νομος της προσφορας και της ζήτησης! Αφου πηρε 150 mail... και λιγα ειναι με την πεινα που κυκλοφορει, ειχε μεγαλο πεδιο επιλογης. Και εκει παλι λειτουργησε ο παναρχαιος νομος του "κερδιζει ο καλυτερος"
η επι το αρχαιοελληνικότερον ο "επιμενων νικα"

Συμφωνώ, ωστόσο εντύπωση μου προκαλεί αυτό που λένε οι περισσότεροι ότι "οι άντρες πλέον κρατάνε χαρακτήρα και δεν τρέχουν σα λιγούρια, μπούρου μπούρου μπούρου ..."
Παπαριές με ρίγανη λέω εγώ...150 mail για μία γκόμενα που ούτε φωτογραφία της δεν είχαν δει :idiot:

Και θα αναγκαστώ να ξαναποστάρω κάτι που πόσταρα πριν λίγες ώρες σε άλλο thread και πού όταν μου το είπαν τα φιλαράκια μου κουφάθηκα:

Το σκηνικό εκτυλίσσετα ι σε club των δυτικών προαστίων με πρωταγωνιστές 2 γνωστούς μου ( οι οποίοι δεν είναι παπαρολόγοι):

Ενώ τα παλληκάρια την έχουν αράξει σε κάποιο σημείο του μαγαζιού, μετά από λίγο έρχονται και κάθονται μπροστά τους δύο γκομένίδια, ψιλοεμφανίσ ιμα λέει...
Σε κάποια φάση αρχίζει να παίζεται ψιλοπαιχνίδι, να μιλάνε κλπ...
Ακολουθεί άφιξη κάγκουρων, άσχετων με τα γκομενάκια, οι οποίοι αρχίζουν να κερνάνε ποτά και σφηνάκια κατά κόρον , αλλά τρώνε βαρύ φτύσιμο από τα γκομενάκια, τα οποία συνεχίζουν το παιχνίδι με τους δικούς μας...
Σε κάποια φάση τα γκομένίδια, χαιρετούν και φεύγουν, οπότε ο ένας εκ των δύο "κεραστών", γυρίζει και λέει αγχωμένος στο φιλαράκι μου:
"Ρε φίλε, πες μου ότι δε σου έδωσαν οι γκόμενες τα τηλέφωνά τους"...

Έχει κανείς να πει κάτι; :uglystupid:

Και τα τπεινα πλην τιμια μπουρδελακια παιζουν το ρολο που επαιζαν παντα γιαυτο και η πορνεια ειναι το αρχαιότερο επαγγελμα του κόσμου... παντα οι γυναικες δημιουργουσαν προβληματα γιαυτο και υπηρχαν υπαρχουν και θα υπαρχουν οι πουτανες!

Εις τον αιώνα τον άπαντα... :rockon:
 

mabillon

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
330
Like
8
Πόντοι
1
Και θα αναγκαστώ να ξαναποστάρω κάτι που πόσταρα πριν λίγες ώρες σε άλλο thread και πού όταν μου το είπαν τα φιλαράκια μου κουφάθηκα:

Το σκηνικό εκτυλίσσετα ι σε club των δυτικών προαστίων με πρωταγωνιστές 2 γνωστούς μου ( οι οποίοι δεν είναι παπαρολόγοι):

Ενώ τα παλληκάρια την έχουν αράξει σε κάποιο σημείο του μαγαζιού, μετά από λίγο έρχονται και κάθονται μπροστά τους δύο γκομένίδια, ψιλοεμφανίσ ιμα λέει...
Σε κάποια φάση αρχίζει να παίζεται ψιλοπαιχνίδι, να μιλάνε κλπ...
Ακολουθεί άφιξη κάγκουρων, άσχετων με τα γκομενάκια, οι οποίοι αρχίζουν να κερνάνε ποτά και σφηνάκια κατά κόρον , αλλά τρώνε βαρύ φτύσιμο από τα γκομενάκια, τα οποία συνεχίζουν το παιχνίδι με τους δικούς μας...
Σε κάποια φάση τα γκομένίδια, χαιρετούν και φεύγουν, οπότε ο ένας εκ των δύο "κεραστών", γυρίζει και λέει αγχωμένος στο φιλαράκι μου:
"Ρε φίλε, πες μου ότι δε σου έδωσαν οι γκόμενες τα τηλέφωνά τους"...

τι σου έκανε εντύπωση σε αυτή την φάση? δεν καταλαβαίνω ...
συνηθισμένο μου φαίνεται το σκηνίκο...
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
... και πραγματικα συναγωνιστες για να μαθετε πως σκεφτεται ο εχθρος καντε (αν και ειμαι σιγουρος οτι καποιοι το εχουν κανει ηδη) ενα προφιλ γυναικειο σε ενα απο τα κλασσικα site γνωριμιών και μετα παο λιγο διαβαστε τους τονους απο μαλακιες που θα λ αμβανετε... και μετα τα ξαναλεμε ;)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εμ... σωστος ο κομης
κ μετα διερωταστε κ καλα γιατι πηρε η αλλη 150 ημαιλς ενω δεν ειδαν ουτε τη φατσα της!
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Γιατί οι γυναίκες περιορίζουν τεχνητά την προσφορά ώστε να μοχλεύσουν τεχνητή αύξηση των τιμών και της ζήτησης σαν τους μαυραγορίτες.

Και όπως είπα πριν, αυτό ήταν μία περίπτωση από τις πολλές που αναφέρθηκαν.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Δεν ειναι ακριβώς στο πνευμα του thread αλλα εκανα μια βολτα μεχρι το adult.gr να δω τι παιζει τωρα... Κοιταχτε χαλια συναγωνιστες... αυτα βλεπει και η Bite και συχναζει στο bourdela.com
και ασχημοι και φτωχοι και πουστηδες ( αν ηταν ωραιοι και πλουσιοι θα ηταν gays)
 

Συνημμένα

  • Picture.jpg
    Picture.jpg
    62,6 KB · Εμφανίσεις: 30
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πάντως είναι περιζήτητοι ως κολλητοί και συμβουλάτορες για κάθε επίδοξη γκόμενα της κακιάς ώρας.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
δλδ να νιωσω τουλαχιστον τυχερη που δεν γνωριζω κανενα χομοσεξουαλ κ ο κολλητος μου ειναι ανδρας με τα ολα του? τουλαχιστον μεχρι νεωτερας χαχαχα

 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αν ήταν άνδρας με τα όλα του θα σε είχε γαμήσει αντί να παριστάνει τον κολλητό.

Εκτός βέβαια και αν σε θεωρεί σκιάχτρο.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
λες ε?
θα τον ρωτησω :2funny:

τ οτι πηγε να παιχτει φαση μεταξυ μας παλαιοθεν μετραει καθολου στο να μην ειμαι τοσο σκιαχτρο η μπα? :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγω παντως εχω εναν γκει κολλητο και εναν στρειτ.....να ανησυχω γιατρε μου? και γενικα εχω πιο πολλους αντρες φιλους παρα γυναικες....τι να κανω?????ασπιρινουλες? κανα ντουσακι? να βαλω καμια θερμοφορα????

ειμαι ενα σκιαχτρο της κακιας ωραςςςςςςςςςςςςςςςςςς :( :(: (:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom