Νέα

Πώς σας αρέσει να χαλαρώνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristina35ara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 148K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aprofilaktos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
181
Like
1.184
Πόντοι
201
Να κάνω μασαζ στην γυναίκα σε όλο της το κορμί και μετά για ευχαρίστηση να μου παίρνει μια περιποιημένη πίπα...
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
541
Πόντοι
81
Το πιο ωραίο είναι να σου κάνει πιπα η κοπέλα σου, να είστε μαζί καιρό και να σε έχει μάθει αλλα και να την έχεις μάθει πως θες να σου παίρνει πιπα. Να έχει μάθει την παραμικρή κίνηση.Και να σε ξυπνάει το πρωί με πιπα, που να είναι τόσο ζέστη και ωραία, που δε μπορείς να αντιστάθεις, και απλά αφήνεσαι σε αυτήν. Που σε κάνει να χυσεις χωρίς να σου αφήνει πολλά περιθώρια να το σκεφτείς, και τη ώρα που χυνεις, αισθάνεσαι ότι σου ρουφάει τον πουτσο σου, τα αρχιδια σου και την ψυχή μαζί.
Όσοι το έχουν ζήσει, ξέρουν για τι πράγμα λέω.
Όσοι το ζουν, αν αξίζει η κοπέλα αυτή και την βρίσκετε μαζί της σε ολα, κρατήστε την και να είστε σωστοί απέναντί της.
Όσοι το είχαν και απλά τελείωσε, όπως και στην δικιά μου περίπτωση που χώρισα με αυτήν.Το μόνο που έχω να πω είναι ότι Για να χωρίσαμε, κάτι έφταιγε και το οποίο δε καταφέραμε να λύσουμε, οπότε τα καλύτερα έρχονται.
Όσοι δε το έχουν ζήσει ακόμα, ευχομαι να το ζήσετε, και αν είστε με λάθος κοπέλα, απλά χωρίστε τώρα, η ζωή είναι μικρή για κακό σεξ και για γκόμενές που δε ταιριαζεις.
 

Joker4U

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
221
Like
467
Πόντοι
21
Ένα ατελείωτο ζεστό ντους μετά από δυνατό περπάτημα/τρέξιμο και μετά χαλάρωση με ένα βιβλίο ή καμία σειρά στο Netflix.

Εναλλακτικά τα παραπάνω αλλά αντί για βιβλίο μια καλή πίπα. Αλλά καθότι παντρεμένος χρόνια… βιβλίο….
 
OP
OP
xristina35ara

xristina35ara

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2017
Μηνύματα
548
Like
2.259
Πόντοι
446
πριν την καταιγίδα......
 

Συνημμένα

  • F5cQKtaWQAANHzc.jpg
    F5cQKtaWQAANHzc.jpg
    388 KB · Εμφανίσεις: 101

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.695
Κριτικές
62
Like
45.473
Πόντοι
9.297

bufos1

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
134
Πόντοι
0
νυχτα για σεξ μεχρι να βγει ο ηλιος.σε ολες τις στασεις και σε ολες τις τρ@@@
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom