Νέα

Πώς περνάμε τη μέρα μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Έτσι. Σαν κλαράκι σάς τσάκισε ο Καλόγερος κι εσένα και τον πρίγκηπα της φάπας και παραπαίετε. Εκείνος είναι με υπογλώσσια, γιατί συνειδητοποιεί σιγά σιγά ότι ο Καλόγερος είναι όντως στη Ριβιέρα (είχε ψάξει όλα τα πετραδάκια της περιοχής για να βρει την IP μου) κι εσύ σε μόνιμη φαρμακευτική αγωγή για να απαλλαγείς από το φάντασμα του Σαββίδη. Ο Σαββίδης τελικά σε έχει νικήσει. Βρήκε πολύ χώρο στο άδειο κεφάλι σου κι έχει κατοικήσει κανονικά.

Αποτυχημένοι εκεί έξω, αποτυχημένοι και στο bou.
Περαστικά σας, αγορίνες, και θα έρχομαι να σας πονάω. Όσο μου το επιτρέπει βέβαια ο χρόνος μου, γιατί τώρα έφτιαξε κι ο καιρός κι έχω κι ένα site.
εντελώς σαββίδικο πόστ
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τυπε τι συντελεστή δόμησης έχει αν χρειαστεί να σηκώσω κάνα όροφο αν και θα χρησιμοποιήσω μόνο το υπόγειο ας είναι να υπάρχει

Θα βαλουμε βυσμα τον Μπαμπη Βωβο και θα αλλαξουμε ολη την Αθηνα.

:2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.711
Κριτικές
90
Like
36.338
Πόντοι
25.467
ΚΗΔΕΙΑ

ΜΕ ΒΑΘΙΑ ΘΛΙΨΗ ΣΑΣ ΑΝΑΓΓΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ

"ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΑΣ"


Η νεκρώσιμος ακολουθία θα τελεσθεί την
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
και Ώρα 20:00
εντός του κεκοιμημένου νήματος την



ΟΙ ΒΑΡΥΠΕΝΘΟΥΣΕΣ
Σύλλογος παντρεμένων γαμημένων ελληνίδων από τον Σοκολάτα Δυρραχιώτη
&
Πανευρωπαϊκή ένωση Μεντορετών Καβαλοκαλαμόγερου​

 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
εχω μια αμφιβολια αν οι νεες γκομενες αγαπανε και τα μωρα τους ακομα βεβαια
μονο τον κωλο τους κοιτανε

τα μωρα φορτωμα στη μανα να μεγαλωσουν η στον ευνουχισμενο μπουλη

τι καταντια ρε πουστη μου αυτη? :vomit:

υπερβάλλετε, πρόχειρα πρόχειρα μπορώ ήδη να σκεφτώ την αγάπη στα σκυλάκια τους
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
μετα το τελευταιο σαπιομουνι που τραβιωμουν μεχρι προσφατα εκει καταληγω

ουτε σκοτισμα ουτε ζαλισμα τις μπαλες

απαντήστε ευθέως: μήπως είχατε βγει με τον κ.Μπρόκολο πρόσφατα και σας έριξε κάποιο κόκκινο χαπάκι στο ποτό;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Reznov

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ρατσιστικό μενος στην επιτυχία τρίτων

Ρατσισμος! Τον γνωρισα στο πετσι μου οταν ασπαστηκα την Αλβανικη ιδεολογια.

Νεαρος τοτε, γυρευα αρχη και στοχο στην ζωη μου. Λαντζερης, γιατι οχι;

κι ο Τονυ Μοντανα ετσι ξεκινησε ασχετως που τον εφαγαν. Ηταν χαζος. Οχι Αλβανος!

Οι παλαμες μου φουσκωναν απο τα νερα και τα σαπουνια, το κορμι μου γυρευε ηδονη

αλλα η κουραση μεγαλη. Κοιμομουν στο μαγαζι για να μαζεψω το πρωτο νοικι.

Να φυγω, να εχω τον δικο μου χωρο μεχρι ν ανοιξω το μπουρδελο.

Σε ενα μηνα δουλειας δεν μαζεψα πολλα κι εχασα 30 μερες! Ξυπνα Ρενατο, δεν εισαι για αυτα!

Και τοτε την ειδα. Η κορη του αφεντικου, δροσερη γυρω στα 25 με στενη μεση

και πεταχτη κωλαρα. Σαν κλεψυδρα. Με κοζαρε οπως κι εγω.

Το βραδυ που εβγαζα την ποδια, λαχταρουσε το καλογυμνασμενο, ζυμωμενο απο υδρατμους

στερνο μου και μυριζα την Ελληνικη μουνιλα στην ατμοσφαιρα.

Ηθελα να την γευτω στην ψωλη μου. Να καλουπωσω τον πατο της.

Εκεινος ο πουστογερος ομως, ο πατερας της κι αφεντης της ταβερνας που εκρυβε

το στραπον στο γραφειο του, με παρακαλουσε να τον σοδομισω...



(θα επανελθω αλλη στιγμη)


:rockon:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.711
Κριτικές
90
Like
36.338
Πόντοι
25.467
Παρακαλώ τα μέλη να σεβαστούν τους κεκοιμημένους, και να μην διασύρουν τα κουφάρια τους μέχρι να γίνει η ταφή.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
απαντήστε ευθέως: μήπως είχατε βγει με τον κ.Μπρόκολο πρόσφατα και σας έριξε κάποιο κόκκινο χαπάκι στο ποτό;
εχεις δικιο τσουβαλιασα λιγο εδω αλλα εφαγα την drama queen στην μαπα προσφατα και δικαιολογουμαι λιγο :2funny:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Προς τιμήν του τεθνεώτος.
"Της δικαιοσύνης ήλιε νοητέ".
Χοροστατούντος του Αρχιεπισκόπου Τιράνων, Δυρραχίου και Πάσης Αλβανιας Αναστασίου

 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Καλημέρα από Ριβιέρα. Χαιρετίζω τα ναυάγια του νήματος πίνοντας το πράσινο τσάι μου με συνοδεία μαύρης σοκολάτας. Είμαι με τη βασική μου γκόμενα και συζητούμε για το τι συμβαίνει στον κόσμο.

Με εκείνη την πρόταση της δουλειάς δεν έχω αποφασίσει. 3Κ/το μήνα για σύμβουλος στο business development εταιρίας μου φαίνονται λίγα, αν και δεν απαιτείται εξ ολοκλήρου φυσική παρουσία. Δεν πρόκειται για μεγάλα προτζεκτς, αλλά για μικροεπιχειρήσεις που βρήκαν το θάρρος να ξεκινήσουν τώρα. Με την κρίση του κορωνοιού λογικό είναι να πέσουν οι αμοιβές. Πρέπει να πληροφορηθώ τι contracts διαπραγματεύονται οι συνάδελφοι.

Έχει τρομερό ήλιο έξω που προιδεάζει για μία ηλιόλουστη μέρα, αλλά όλως παραδόξως το άπλετ στον υπολογιστή δείχνει 8 βαθμούς. Είναι βέβαια ακόμα 9h30, θα δούμε. Λέγαμε να πάμε στο golfclub σήμερα.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Ξέρω ότι τα ποστ σας είναι όλα κόπια από τον δικό μου οίστρο απλά δεν είναι και τόσο πετυχημένα αν δεν βγαίνουν αυθόρμητα. Να σας πω ότι πολλά από τα απίθανα που έχω γράψει και σας έχω συνεπάρει είναι από παλιές ελληνικές σειρές ή από βιβλία του Αρκά.

Πχ το ποστ του καλόγερο που μιμείται δικό μου παλιό ποστ είναι από το βιβλίο Ισοβίτης του Αρκά, όταν ο Μοντεχρηστος περνάει έξω από τα κελιά και ένας τρελος περιγράφει ότι πάει ταξίδια κλπ. Αν έχετε διαβάσει Αρκά μπορεί να το θυμάστε.

Έχω παρατηρήσει γενικά ότι πέφτει τρελή κόπια στο στυλ που γράφω, λέξεις που χρησιμοποιώ κλπ και θα παρακαλούσα να μην συνεχιστεί. Ας βρει ο καθένας το δικό του στυλ γραφής.
Εσύ τα κλέβεις από ταινίες κι από τον Αρκά κι εγώ τα ζω, τύπε.

Να μας βάλεις και λινκ με τα παλιά οου ποστ να δούμε και ποιος είσαι, γιατί έχεις πολύ πρόσφατη ημερομηνία εγγραφής.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Αδερφε απλά μην αντιγράφεις. Δε σε έβρισα απλά στο ανέφερα. Καλή η προσπάθεια αλλά θέλει το σωστό timing και την σωστή έκφραση και εσυ δεν έχεις τίποτα απ’ τα δυο. Σου έδωσα όμως την προσοχή που τόσο αναζητούσες γιατί είμαι ΚΑΛΟ παιδί πάνω απ’ όλα.
:2funny:
Ψώνιο είσαι που απαιτεί να κατοχυρώσει στυλ στο μπουρδέλα.κομ και φαντάζεται ότι του κλέβουν την πνευματική ιδιοκτησία.

Τι να την κάνω την προσοχή σου, ρε μαν; Εγώ τα γράφω έτσι γιατί έχω συγκεκριμμένους αποδέκτες και σπάω πλάκα μαζί τους. Πήζουν και βγάζουν κακία σε όλο το νήμα, γιατί ξέρουν ότι αυτά που γράφω, αν και μερικές φορές υπερβάλλω, ισχύουν.
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Θα σας παρακαλούσα να εκφράζεστε πιο κόσμια. Χωρίς εμένα δεν υπάρχει διάλογος, χωρίς διάλογο δεν υπάρχει νόημα ύπαρξης ούτε για σας εδώ μέσα.
Σε άλλα νήματα κάνω διάλογο, εδώ θέλω να κάνω την πλάκα μου. Τα παράπονά σου στη διαχείριση ότι σου κλέβω το στυλ.
 

Horny7

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
256
Κριτικές
10
Like
487
Πόντοι
2.292
Προς τιμήν του τεθνεώτος.
"Της δικαιοσύνης ήλιε νοητέ".
Χοροστατούντος του Αρχιεπισκόπου Τιράνων, Δυρραχίου και Πάσης Αλβανιας Αναστασίου

Ποιος πέθανε ρε παιδιά;
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.236
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Ποιος πέθανε ρε παιδιά;
Κάποια ανθρωπάκια του βόθρου με τη δύναμη ενός σόφτγουερ φόρουμ που τους έκανε ισότιμους συνομιλητές με κανονικούς ανθρώπους θέλουν να εξοντώσουν χρήστες που τους ενοχλούν και φαντάζονται την κηδεία τους.

Το πιο μίζερο ανθρωπάκι από αυτά αναφέρθηκε με χυδαίο τρόπο στη μάνα ενός χρήστη που έκτοτε δεν εμφανίζεται. Και οι υπόλοιποι χαχόλοι σιγοντάρουν με μία φανταστική κηδεία, στην οποία ο έτερος νεκρός είμαι εγώ. Μιλάμε για άτομα με απύθμενη σκατοψυχιά, από συσσωρευμένη κακία μίας αποτυχημένης ζωής, που τους έχει γίνει αρρώστεια.

Αυτός είναι και ο λόγος που γίνομαι προκλητικός, μιλώντας για Γαλλική Ριβιέρα, από την οποία πράγματι βγαίνω, για να τους πονάω θυμίζοντάς τους τη μίζερη ζωή που κάνουν.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.711
Κριτικές
90
Like
36.338
Πόντοι
25.467
Με βαθιά θλίψη σας αναγγέλουμε το πρόγραμμα της κηδείας του σεπτού νήματος
"ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΑΣ"
η οποία θα τελεσθεί σήμερον ημέρα Παρασκευή και ώρα 20:00
  • 19:45 - 20:00 Πένθιμη κωδονοκρουσία - Προσέλευση πενθούντων και προσφορές στους κεκοιμημένους αδελφούς ημών.​
  • 20:00 Έναρξη νεκρωσίμου ακολουθίας.​
  • 20:20 Στάση μετά την ανάγνωση του Αγίου Ευαγγελίου προς εκφώνηση επικήδειου λόγου*​
  • 20:30 Συνέχιση της νεκρωσίμου ακολουθίας.​
  • 20:40 Στάση πρίν το Θεοτοκίον και μετά το "Δεύτε τελευταίον ασπασμόν", προκειμένου οι πενθούντες να αποχαιρετήσουν τους κεκοιμημένους.​
  • 21:00 Πέρας νεκρωσίμου ακολουθίας και μετακίνηση στο αναψυκτήριον δια κόλυβα, καφέ, κονιάκ και παξιμάδι, όπου και στο τέλος θα συλλυπηθούμε τις βαρυπενθούσες του Συλλόγου παντρεμένων Ελληνίδων που γαμήθηκαν από τον αήμνειστο Σοκολάτα Δυρραχιώτη, καθώς και τις βαρυπενθούσες της Πανευρωπαϊκής ένώσεως Μεντορετών του Καβαλοκαλαμόγερου.​

Τελετάρχαι αναλαμβάνουν οι κ.κ. Ατενιέζος (εκκλησιάρχης) & Πρίγκηψ (αιθουσάρχης)

*Τον επικήδειο λόγο θα εκφωνήσει ο κ. Αραχνιάρης Λουθηρομπρόκος


Παρακαλώ όπως προσέλθετε με ησυχία και τάξη.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
αργα ειναι για κηδεια

νομιζω πριν την δυση γινονται :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom